۰

کولر گازی 12000 یونیوا سرد و گرم اینورتر گاز R410a مدل UN-MS12 TITANIUM

12000 Univa gas cooler hot and cold gas inverter R410a model UN-MS12 TITANIUM

۱۶/۹۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۲/۱۰/۲۶
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • گروه کالا : کولرگازی یونیوا
  • برند کالا : یونیوا
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
UN-MS12 TITANIUM
ظرفیت BTU
12000
برچسب مصرف انرژی
A++
گاز مبرد
R410A
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 12000 یونیوا سرد و گرم اینورتر گاز R410a مدل UN-MS12 TITANIUM  

کولر گازی 12000 یونیوا سرد و گرم اینورتر گاز R410a مدل UN-MS12 TITANIUM با تقسیم فضا به مناطق، مناطق مختلف خانه شما را خنک می کنند. هر منطقه ترموستات مخصوص به خود را دارد، برخلاف سیستم های AC سنتی که یک ترموستات برای کل فضای شما دارند. ترموستات‌های جداگانه به شما امکان کنترل مناطقی از خانه را می‌دهند که خنک می‌شوند و به شما امکان می‌ دهند، خنک‌ سازی را به مناطق خاصی محدود کنید. این بدان معناست که در دراز مدت انرژی کمتری مصرف خواهید کرد و در عین حال در هزینه نیز صرفه جویی خواهید کرد. کولر گازی 12000 یونیوا سرد و گرم اینورتر گاز R410a مدل UN-MS12 TITANIUM پاکیزه ترین و بهترین هوا را برای شما به ارمغان می آورد. این ac دارای طراحی مدرن شیک است. جذابیت کلی اتاق شما را تا حد زیادی افزایش می دهد. این AC برای اطمینان از خنک شدن فوق العاده سریع بدون توجه به شرایط آب و هوایی سخت بیرون طراحی شده است. این AC دارای منحنی های صاف است که به طراحی زرق و برق دار آن کمک می کند. دارای ظرفیت خنک کننده 2 تنی است که برای اتاق های با اندازه متوسط تا بزرگ کاملاً مناسب است. این کولر گازی دارای کمپرسور چرخشی می باشد. این به طور موثر خنک کننده نامناسب و صدای زیاد محیط را حذف می کند. این کولر گازی برای خنک کردن سریعتر، ماندگاری طولانی تر و عملکرد آرام تر طراحی شده است و دارای کمپرسور روتاری 2 تنی، تایمر، کنترل دیجیتال است.  

 

 

ویژگی های کولر گازی 12000 یونیوا سرد و گرم اینورتر مدل UN-MS12 TITANIUM  

کولر گازی 12000 یونیوا سرد و گرم اینورتر گاز R410a مدل UN-MS12 TITANIUM بسیار پرقدرت و کم مصرف و کاملا مناسب با آب و هوای ایران می باشد. این کولر گازی دارای سیستم سرمایش و گرمایش مجزا می باشد. کولر گازی یونیوا در این مدل از گاز R410 استفاده می کند که سرمایش بیشتر و کارآمدتری دارد. این کولر گازی 12000 یونیوا در پیشرفته ترین مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه ها تست شده است تا در سخت ترین شرایط آب و هوایی بهترین عملکرد و کارایی را داشته باشد. مصرف برق این سری کولر گازی به دلیل استفاده از گاز R410 بسیار بهینه می باشد. پنل داخلی این مدل بی صدا بوده و صدای بسیار پایینی دارد. دارای تایمر خواب و فیلتر ویتامین C می باشد. کولر گازی خانه انواع مختلفی دارند، از سیستم‌ های مرکزی بزرگ که توسط کمپرسورهای فضای باز هدایت می‌شوند تا واحدهای پلاگین کوچکی که روی زمین قرار می‌گیرند یا روی پنجره نصب می‌شوند. کولر گازی 12000 یونیوا سرد و گرم اینورتر گاز R410a مدل UN-MS12 TITANIUM بدون توجه به اینکه چه شکلی داشته باشند، دارای اجزای مشابه  هستند ، از جمله مبرد، کمپرسور، کویل های کندانسور، شیر انبساط و کویل های اواپراتور. همه اینها با هم کار می کنند تا گرما و رطوبت را از داخل خانه شما به بیرون منتقل کنند.  

 

 

نحوه عملکرد کولر گازی 12 هزار یونیوا مدل UN-MS12 TITANIUM  

درک تفاوت بین چهار نوع اصلی کولر گازی خانگی آسان تر است اگر اصول اولیه عملکرد آنها را بدانید. هنگامی که هوای مرطوب از روی کویل های تبخیرکننده سرد عبور می کند، رطوبت به طور طبیعی روی سیم پیچ ها متراکم می شود. این بدان معنی است که فرآیند کولر گازی به طور طبیعی هوای داخل خانه را نیز رطوبت زدایی می کند. نحوه مدیریت این آب متراکم شده به نوع کولر بستگی دارد. کولر گازی 12000 یونیوا سرد و گرم اینورتر گاز R410a مدل UN-MS12 TITANIUM از یک واحد کولر گازی مستقل تشکیل شده است که در یک پنجره یا کمتر متداول از طریق سوراخی در دیوار بیرونی قرار می گیرد. یک کولر گازی پنجره ای شامل تمام اجزای تبرید در یک جعبه فشرده است. گرما را از طریق کویل های کندانسور که در قسمت بیرونی دستگاه قرار دارد خارج می کند و هوای خنک شده را به داخل اتاق در قسمت داخلی که کویل های اواپراتور در آن قرار دارند می دمد. رطوبت اتاق که روی کویل های اواپراتور متراکم می شود، عموماً به سادگی از سینی واقع در قسمت زیرین دستگاه به زمین می چکد. به همین دلیل مهم است که یک کولر گازی پنجره ای نصب شود تا خیلی کمی به سمت بیرون متمایل شود. با کج شدن اشتباه، برخی از کولرها ممکن است آب را روی زمین داخل خانه چکه کنند.   

 

 

همچنین این کولر گازی 12000 یونیوا سرد و گرم اینورتر مدل UN-MS12 TITANIUM در اندازه های مختلف برای خنک کردن هر فضایی از یک اتاق تا یک طبقه کامل وجود دارند. یک کولر گازی پنجره ای بزرگ ممکن است بتواند کل یک خانه کوچک را خنک کند، به خصوص اگر یک خانه یک طبقه باشد. بسیاری از افراد از گولرگازی 12000 یونیوا قابل حمل برای خنک کردن موقت فضا یا هر جا که نصب یک واحد نصب شده روی پنجره عملی نیست، استفاده می کنند. مانند کولر گازی پنجره ای، سیستم واحد قابل حمل تمام اجزای تبرید را در یک جعبه فشرده دارد. از آنجایی که واحد قابل حمل در داخل خانه قرار می گیرد، فن اواپراتور آن به طور دائم کار می کند تا رطوبت متراکم شده ای را که در داخل واحد جمع می شود تبخیر کند. واحدهای دیگر ممکن است یک مخزن برای جذب آب متراکم داشته باشند که باید به طور دوره ای تخلیه شود.  

 

 

طراحی شیک کولر گازی 12000 یونیوا سرد و گرم اینورتر مدل UN-MS12 TITANIUM  

کولر گازی 12000 یونیوا سرد و گرم اینورتر گاز R410a مدل UN-MS12 TITANIUM را به دو پکیج یا واحد ترمینال تقسیم می کند: واحد دستگاه در نمای بیرونی ساختمان قرار دارد و شامل کمپرسور است. واحد تبخیر در قسمت داخلی قرار دارد و خنک کننده و توزیع هوا را کنترل می کند. این معمولا یک واحد جعبه مستطیلی است که بر روی دیوار داخلی نصب شده است و حاوی یک فن گردشی، شیر انبساط و کویل اواپراتور است. لوله مبرد از دیواره بین واحدهای متراکم و تبخیر عبور می کند. یک لوله ثانویه که به موازات لوله مبرد قرار دارد، آبی را که از سیم پیچ های اواپراتور داخلی متراکم می شود، تخلیه می کند. همچنین واحد دستگاه یک واحد بیرونی بزرگ و جعبه ای شکل است که شامل کمپرسور و فن متراکم است که کولر گازی یونیوا از همان کانال و فن دمنده استفاده می کند که سیستم گرمایشی شماست. در داخل پلنوم، واحد تبخیر از سیم پیچ اواپراتور و شیر انبساط تشکیل شده است. رطوبت متراکم شده روی کویل های اواپراتور معمولاً از طریق لوله ای که به زهکشی کف می رود تخلیه می شود. 

 

 

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
UN-MS12 TITANIUM
ظرفیت BTU
12000
برچسب مصرف انرژی
A++
عملکرد دستگاه
سرمایشی و گرمایشی
موقعیت نصب
دیواری
آب و هوای سازگار
معتدل و گرم
قدرت پرتاب باد
4 جهته
جهت جریان باد
15 تا 25 متر مکعب
رنگ
سفید
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
بله
فیلتر تصفیه هوا
دارد
خنک کنندگی سریع
دارد
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
روتاری
ظرفیت سرمایش
12000
ظرفیت گرمایش
13000
گاز مبرد
R410A
نوع برق مصرفی
تک فاز
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha