۰

یخچال ساید بای ساید 32 فوت بوش رنگ سفید مدل KAD80A104

32-foot Bosch white side-by-side refrigerator, model KAD80A104

۱۰۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
شرکت سازنده :
بوش
کشور تولید کننده :
المان
رنگ :
سفید
موتور یخچال :
کمپرسور اینورتر دیجیتال
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

 یخچال ساید بای ساید 32 فوت بوش رنگ سفید مدل KAD80A104 

فقط برخی از مواردی که باعث می شود یخچال های بوش بالاتر از بقیه قرار بگیرند را کاوش کنید. طراحی: درهای محصور ، لولا های مخفی ، نور LED ، کشوهای کشویی نرم تنها برخی از ویژگی های طراحی هستند که یخچال های بوش را هم شیک و هم کاربردی می کند. ظرفیت بزرگ: از قفسه های قابل تنظیم یخچال و کشوهایی در اندازه های مختلف استفاده کنید که به شما امکان می دهد غذاهای مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کنید. چه آنها را بر اساس گروه غذایی ، غذاهای مورد علاقه خانواده یا مدت ماندگاری سازماندهی کنید ، برای وسایلی که هر روز از آنها استفاده می کنید فضای زیادی پیدا خواهید کرد. کارآیی: غذاها و نوشیدنی ها را برای مدت طولانی تری تازه نگه دارید و در هزینه خود صرفه جویی کنید با فناوری Smart Cooling Plus که رطوبت و درجه حرارت مطلوب را در یخچال شما حفظ می کند. علاوه بر این ویژگی های جذاب نیز دارای طراحی بسیار زیبا و شیکی است که در آشپزخانه ی شما به صورت مستقل خود را نمایان می کند. همچنین با هر دکوراسیون و خانه ای قابل ست است.  

 

 

همچنین سنسورهای دیجیتال در یخچال ساید بای ساید 32 فوت بوش رنگ سفید مدل KAD80A104 به طور مداوم شرایط را کنترل می کنند ، در حالی که کمپرسور خطی کم مصرف و اواپراتور دوگانه برای جلوگیری از رطوبت واکنش نشان می دهند. کشوهای نوآورانه ما هوا را خارج کرده و محفظه را محکم می کنند تا به تازگی غذا کمک کند. دستگاه پخش آب و یخ: یخچال های یخچال و فریزر بوش برای ظروف بزرگتر از جمله پارچ و لیوان پینت طراحی شده است. و از آنجا که یخچال Slim SpacePlus fr یخچال های ما به طور کامل در درب یخچال قرار دارد ، فضای بیشتری برای نگهداری قفسه ها و یافتن سریع آنها خواهید داشت. یخچال های بوش دارای مجموعه ای از ویژگی های نوآورانه هستند که طیف وسیعی از سبک زندگی و تنظیمات آشپزخانه را تکمیل می کنند. از یخچال های 3 در و 4 دری فرانسوی گرفته تا یخچال های فریزر ساید بای ساید و پایین ، بوش دارای طیف گسترده ای از گزینه ها برای انتخاب راه حل مناسب شما است. 

 

 

و اما کشوهای نوآورانه ما در این یخچال که هوا را خارج کرده و محفظه را محکم می کنند تا به تازگی غذا کمک کند. دستگاه پخش آب و یخ: یخچال های یخچال و فریزر بوش برای ظروف بزرگتر از جمله پارچ و لیوان پینت طراحی شده است. و از آنجا که یخچال Slim SpacePlus fr یخچال های ما به طور کامل در درب یخچال قرار دارد ، فضای بیشتری برای نگهداری قفسه ها و یافتن سریع آنها خواهید داشت. یخچال های بوش دارای مجموعه ای از ویژگی های نوآورانه هستند که طیف وسیعی از سبک زندگی و تنظیمات آشپزخانه را تکمیل می کنند. از یخچال های 3 در و 4 دری فرانسوی گرفته تا یخچال های فریزر ساید بای ساید و پایین ، بوش دارای طیف گسترده ای از گزینه ها برای انتخاب راه حل مناسب شما است.  

 

 

دیگر ویژگی های یخچال ساید بای ساید 32 فوت بوش رنگ سفید مدل KAD80A104 

یخچال های بوش دارای مجموعه ای از ویژگی های نوآورانه هستند که طیف وسیعی از سبک زندگی و تنظیمات آشپزخانه را تکمیل می کنند. از یخچال های 3 در و 4 دری فرانسوی گرفته تا یخچال های فریزر ساید بای ساید و پایین ، بوش دارای طیف گسترده ای از گزینه ها برای انتخاب راه حل مناسب شما است. از جمله پارچ و لیوان پینت. و از آنجا که یخچال Slim SpacePlus fr یخچال های ما به طور کامل در درب یخچال قرار دارد ، فضای بیشتری برای نگهداری قفسه ها و یافتن سریع آنها خواهید داشت. یخچال های بوش دارای مجموعه ای از ویژگی های نوآورانه هستند که طیف وسیعی از سبک زندگی و تنظیمات آشپزخانه را تکمیل می کنند. از یخچال های 3 در و 4 دری فرانسوی گرفته تا یخچال های فریزر ساید بای ساید و پایین ، بوش دارای طیف گسترده ای از گزینه ها برای انتخاب راه حل مناسب شما است. 

 

 

فناوری های یخچال ساید بای ساید 32 فوت بوش رنگ سفید مدل KAD80A104 

ظرفیت آن 668 لیتر است ، بنابراین می تواند تا 29 کیسه مواد غذایی پر از همه غذاهای مورد علاقه شما ، از گوشت های خوشمزه گرفته تا وینتای یخ زده را در خود جای دهد. از آنجا که یخ زدگی نیز وجود ندارد ، هوای خنک دائماً در گردش است تا جلوی یخ زدگی را بگیرد ، به این معنی که دیگر مجبور نخواهید شد یخ زدایی دیگر را به صورت دستی انجام دهید. به علاوه ، به لطف ویژگی هوشمند VarioZone ، که به شما امکان می دهد کشوهای فریزر را برای جا به جایی وسایل حجیم تر بچرخانید ، روزهای شلوغی در بوقلمون به خوبی و به پایان رسیده است. حتی یک لوله کشی آب و یخ برای تمام نیازهای نوشیدنی شما وجود دارد که به شما آب سرد در شیر می دهد. 

 

 

یخچال ساید بای ساید 32 فوت بوش رنگ سفید مدل KAD80A104با ظرفیت 668 لیتر ، می تواند تا 27 کیسه خرید مواد غذایی را در خود جای دهد - مناسب برای فروشگاه بزرگ هفتگی شما. فناوری خنک کننده همه جانبه هوای خنک را در داخل یخچال به گردش در می آورد ، بنابراین مواد غذایی شما همیشه در هر قفسه ای در شرایط عالی باقی می مانند. درب هوشمند HomeBar بدون نیاز به باز کردن درب اصلی یخچال ، به شما دسترسی سریع به نوشیدنی های مورد علاقه خود می دهد. حتی دارای یک دستگاه پخش آب و یخ است ، بنابراین می توانید فوراً از یک نوشیدنی خوش طعم لذت ببرید. این یخچال فریزر آمریکایی دارای عرض استاندارد 95 سانتی متر است. به لطف فناوری درخشان Total No Frost ، دیگر هیچ مشکلی برای یخ زدایی دستی فریزر نخواهید داشت. با اطمینان از گردش مداوم هوای سرد در داخل ، از تشکیل رسوبات یخی جلوگیری می کند. این بدان معناست که شما مجبور نخواهید بود زمان خود را برای از بین بردن یخ زدگی یا یخ تلف کنید ، بنابراین می توانید زمان کمتری را برای کارهای خانه صرف کنید و زمان بیشتری را برای انجام کارهای مورد علاقه خود صرف کنید. 

 

 

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت یخچال
مدل یخچال فریزر :
KAD80A104
شرکت سازنده :
بوش
کشور تولید کننده :
المان
رنگ :
سفید
مشخصات کلی یخچال
نوع یخچال فریزر :
ساید بای ساید
تعداد درب :
2
وزن :
129
گاز مبرد :
R600a
موتور یخچال :
کمپرسور اینورتر دیجیتال
مشخصات یخچال
تعداد طبقات :
4
تعداد طبقات درب :
6
تعداد کشو :
3
جهت باز شدن درب :
راست
لامپ یخچال :
LED
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبت :
مشخصات فریزر
بدون برفک :
تعداد طبقات :
3
تعداد طبقات درب :
4
تعداد کشو :
2
جهت باز شدن درب فریزر :
چپ
یخساز اتوماتیک (آب شهری) :
آبریز اتوماتیک (آب شهری) :
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) :
مشخصات ظاهری یخچال
آبریز :
یخ ساز :
نمایشگر :
امکانات ویژه یخچال
نوع یخ ساز :
اتوماتیک
قفل کودک :
کشوی نگهدارنده میوه و سبزیجات :
سیستم جریان هوای چند گانه :
هشدار باز ماندن درب :
قابلیت اتصال به آب شهری :
قابلیت تنظیم دمای یخچال :
قابلیت تنظیم دمای فریزر :
گنجایش و ابعاد یخچال
ظرفیت یخچال :
438 لیتر
ظرفیت فریزر :
230 لیتر
ظرفیت کل (لیتر) :
668 لیتر
ارتفاع (mm) :
181 سانتی متر
عمق (mm) :
85.6 سانتی متر
عرض (پهنا) (mm) :
93 سانتی متر
مصرف انرژی یخچال
برچسب مصرف انرژی :
A
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha