۰

کولر گازی گری 12000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H12H1

Accent_H12H1 12000 Accent hot and cold gas cooler

۱۷/۷۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • گروه کالا : کولرگازی گری
  • برند کالا : گری
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
Accent_H12H1
ظرفیت BTU
12000
برچسب مصرف انرژی
A++
گاز مبرد
R410A
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

قیمت کولر گازی گری 12000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H12H1  

کولر گازی گری 12000 اکسنت سرد و گرم  با بهترین فناوری ها بهترین عملکرد را برای شما ارائه می دهند تا از همه لحاظ راحتی را در خانه خودتان احساس کنید. این کولر گازی 12000 گری جریان هوا  را با استفاده از موتور قدرتمندش در خانه هایتان پخش می کند و هوایی پاکیزه و خنک را می توان در اتاق احساس کرد. این کولر گازی گری 12000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H12H1 نمای بیرونی بسیار زیبایی را دارد که با رنگ سفید براق و صفحه دیجیتال یا آن طراحی شده است ودرظرفیت های 12000. 18000. 24000. 30000. دربازارموجوداست. علاوه بر طراحی زیبای آن از فناوری‌ های فوق العاده ای بهره می برد تا هوای پاکیزه و خنک را در اتاق شما پخش کند و به گردش درآورد. همچنین با استفاده از فیلتر های مخصوص که درین کولر گازی به کار رفته شده می تواند هوای پاکیزه و بدون میکروب را به به فضای خانه پرتاب کند و ما برای مدیریت و تنظیمات این کولر گازی می توان از برنامه هوشمند آن بهره گرفت که از راه دور از طریق موبایل می توان کولر گازی را خاموش و روشن کرد و یا حتی درجه دمای آن را نیز مشخص کرد . نیز برای مواقعی که استراحت می کنید می توان آن را روی حالت تایمر قرار داد و سر ساعت کولر گازی به طور خودکار خاموش یا روشن می شود که یکی از مزیت های این کولر گازی شمرده می شود. و اما فن های کولر گازی گری بسیار عالی هستند که از صدای بسیار کم نیز برخوردار هستند وقتی که می خواهید برای مدت طولانی از کولر گازی استفاده کنید فن ها به طور دائم کار می کنند و از گرم شدن آن جلوگیری می کند. پس یکی از بهترین انتخاب ها برای خانه و محل کار شما ، کولر گازی گری 12000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H12H1 می باشد.  

 

قیمت کولرگازی 12000 گری اکسنت سردوگرم گاز R4140A

 

ویژگی های کولر گازی گری 12000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H12H1  

این کولر گازی گری 12000 اکسنت سرد و گرم با ظرفیت بالایی که دارد برای مناطق گرمسیری و معتدل بسیار مناسب است و کفایت می کند کولر گازی هوای خنک و پاکیزه ای که با استفاده از فیلترها تصفیه شده به خانه های شما باز می گرداند و فضایی 30 متری را می تواند پشتیبانی کند. این کولر گازی با داشتن موتور قدرتمند که از صدای بسیار پایین بهره می برد و تنها هنگام کارکرد 49 دیس بل را از خود تولید می کند. این کولر گازی گری 12000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H12H1 از گاز R410a بهره می برد که برای طبیعت هیچ ضرری ندارد و هیچ گونه مشکلی را ایجاد نمی‌ کند. همچنین علاوه بر این ویژگی ها برنامه هایی که از طریق کنترل کولر گازی می‌ توان آن را مدیریت کرد عبارتند از حالات تایمر آن می‌ باشد که می‌ توان آن را تنظیم کرد و هنگام استراحت به طور خودکار کولر گازی خاموش یا روشن می شود که این قابلیت را می توان برای ۲۴ ساعت برنامه ریزی کرد. همچنین این کولر گازی گری 12000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H12H1 کنترل دیجیتال یا آن بسیار زیبا و کاربردی است که قدرت و دمای کولر گازی را به شما نشان می دهد که به صورت دیجیتالی روی کولر گازی طراحی شده است. 

 

 

فیلتر هوای کثیف در کولر گازی گری 12000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H12H1  

این کولر گازی گری 12000 اکسنت سرد و گرم دارای فیلتراسیون یا تصفیه کننده هوا می باشد که هوای آلوده بیرون را تصفیه و از فیلترهای مخصوص رد می کند و هوایی پاک و بدون گرد و غبار و ذرات معلق در هوا را در خانه‌ های شما پخش می کند و به گردش در می آورد. فیلتر هایی که در این کولر گازی گری 12000 اکسنت سرد و گرم به کار رفته است این گرد و غبار و کثیفی ها را جذب می‌ کند و مانع ورود آنها به اتاق و فضای شما می شود این فیلتر برای کسانی که به گرد و غبار و یا به میکروب های موجود در هوا حساسیت دارند بسیار مناسب است و می توان در فضای خانه هوایی پاکیزه را استشمام کنند و یا حتی برای کودکان و نوزادان می توان هوای پاکیزه و خنک را به ارمغان آورد. درین کولر گازی از گاز مبرد استفاده می شود که همانطور که گفتیم برای طبیعت بسیار عالی و هیچ‌ گونه ضرری ندارد این این ماده از حالت مایع به گاز تبدیل می‌شود و انرژی گرمایی و سرمایی را وارد خانه های شما می کند. 

 

 

 

هوشمند بودن کولر گازی گری 12000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H12H1  

کولر گازی گری 18000 اکسنت سرد و گرم از قابلیت تصفیه ی هوا بسیار عالی استفاده می کند که هنگام کارکرد هوای پاکیزه ای را به درون خانه عبور می دهند و اجازه نمی دهد میکروب های کوچک و مضر وارد خانه شما شود که این عمل با استفاده از فیلتر های مخصوص انجام می گیرد و هوا را از بین آن را رد می کند و ذرات معلق در هوا و آلودگی ها جذب فیلتر می شود و هوایی پاکیزه را می توان در فضای خانه ی خود استشمام کرد. همچنین این کولر گاز گری برای کسانی که از بیماری آسم رنج می برد بسیار مناسب است زیرا هوای آلوده را تصفیه می کند و هوای آن بدون ذرات خاک و کثیفی است که حتی برای کودکان نیز مناسب است.  

 

 

تصفیه ی هوا در کولر گازی 12000 سرد و گرم مدل Accent_H12H1  

کولر گازی گری 12000 اکسنت سرد و گرم از قابلیت تصفیه ی هوا بسیار عالی استفاده می کند که هنگام کارکرد هوای پاکیزه ای را به درون خانه عبور می دهند و اجازه نمی دهد میکروب های کوچک و مضر وارد خانه شما شود که این عمل با استفاده از فیلتر های مخصوص انجام می گیرد و هوا را از بین آن را رد می کند و ذرات معلق در هوا و آلودگی ها جذب فیلتر می شود و هوایی پاکیزه را می توان در فضای خانه ی خود استشمام کرد. همچنین این کولر گاز گری برای کسانی که از بیماری آسم رنج می برد بسیار مناسب است زیرا هوای آلوده را تصفیه می کند و هوای آن بدون ذرات خاک و کثیفی است که حتی برای کودکان نیز مناسب است.  

 

 

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
Accent_H12H1
ظرفیت BTU
12000
برچسب مصرف انرژی
A++
عملکرد دستگاه
سرمایشی و گرمایشی
موقعیت نصب
دیواری
آب و هوای سازگار
معتدل و گرم
قدرت پرتاب باد
4 جهته
جهت جریان باد
15 تا 25 متر مکعب
رنگ
سفید
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
بله
فیلتر تصفیه هوا
دارد
خنک کنندگی سریع
دارد
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
کمپرسور تروپیکال
ظرفیت سرمایش
12000
ظرفیت گرمایش
13000
گاز مبرد
R410A
نوع برق مصرفی
تک فاز
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha