۰

کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1

Accent_H30H1 hot and cold 3000 Accent air conditioner

۰ تومان
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
Accent_H30H1
ظرفیت BTU
30000
برچسب مصرف انرژی
A++
گاز مبرد
R410A
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1  

کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 با بهترین فناوری ها بهترین عملکرد را برای شما ارائه می دهند تا از همه لحاظ راحتی را در خانه خودتان احساس کنید. این کولر گازی 30000 گری جریان هوا  را با استفاده از موتور قدرتمندش در خانه هایتان پخش می کند و هوایی پاکیزه و خنک را می توان در اتاق احساس کرد. این کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 نمای بیرونی بسیار زیبایی را دارد که با رنگ سفید براق و صفحه دیجیتال یا آن طراحی شده است و در اتاق و محل کار شما ما خود را به زیبایی جلوه می دهد . علاوه بر طراحی زیبای آن از فناوری‌ های فوق العاده ای بهره می برد تا هوای پاکیزه و خنک را در اتاق شما پخش کند و به گردش درآورد. همچنین با استفاده از فیلتر های مخصوص که درین کولر گازی به کار رفته شده می تواند هوای پاکیزه و بدون میکروب را به به فضای خانه پرتاب کند و ما برای مدیریت و تنظیمات این کولر گازی می توان از برنامه هوشمند آن بهره گرفت که از راه دور از طریق موبایل می توان کولر گازی را خاموش و روشن کرد و یا حتی درجه دمای آن را نیز مشخص کرد . نیز برای مواقعی که استراحت می کنید می توان آن را روی حالت تایمر قرار داد و سر ساعت کولر گازی به طور خودکار خاموش یا روشن می شود که یکی از مزیت های این کولر گازی شمرده می شود. و اما فن های کولر گازی گری بسیار عالی هستند که از صدای بسیار کم نیز برخوردار هستند وقتی که می خواهید برای مدت طولانی از کولر گازی استفاده کنید فن ها به طور دائم کار می کنند و از گرم شدن آن جلوگیری می کند. پس یکی از بهترین انتخاب ها برای خانه و محل کار شما ، کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 می باشد.  

 

 

ویژگی های کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1  

این کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 با ظرفیت بالایی که دارد برای مناطق گرمسیری و معتدل بسیار مناسب است و کفایت می کند کولر گازی هوای خنک و پاکیزه ای که با استفاده از فیلترها تصفیه شده به خانه های شما باز می گرداند و فضایی 30 متری را می تواند پشتیبانی کند. این کولر گازی با داشتن موتور قدرتمند که از صدای بسیار پایین بهره می برد و تنها هنگام کارکرد 49 دیس بل را از خود تولید می کند. این کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 از گاز R410a بهره می برد که برای طبیعت هیچ ضرری ندارد و هیچ گونه مشکلی را ایجاد نمی‌ کند. همچنین علاوه بر این ویژگی ها برنامه هایی که از طریق کنترل کولر گازی می‌ توان آن را مدیریت کرد عبارتند از حالات تایمر آن می‌ باشد که می‌ توان آن را تنظیم کرد و هنگام استراحت به طور خودکار کولر گازی خاموش یا روشن می شود که این قابلیت را می توان برای ۲۴ ساعت برنامه ریزی کرد. همچنین این کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 کنترل دیجیتال یا آن بسیار زیبا و کاربردی است که قدرت و دمای کولر گازی را به شما نشان می دهد که به صورت دیجیتالی روی کولر گازی طراحی شده است. 

 

 

فیلتر هوای کثیف در کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1  

این کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 دارای فیلتراسیون یا تصفیه کننده هوا می باشد که هوای آلوده بیرون را تصفیه و از فیلترهای مخصوص رد می کند و هوایی پاک و بدون گرد و غبار و ذرات معلق در هوا را در خانه‌ های شما پخش می کند و به گردش در می آورد. فیلتر هایی که در این کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 به کار رفته است این گرد و غبار و کثیفی ها را جذب می‌ کند و مانع ورود آنها به اتاق و فضای شما می شود این فیلتر برای کسانی که به گرد و غبار و یا به میکروب های موجود در هوا حساسیت دارند بسیار مناسب است و می توان در فضای خانه هوایی پاکیزه را استشمام کنند و یا حتی برای کودکان و نوزادان می توان هوای پاکیزه و خنک را به ارمغان آورد. درین کولر گازی از گاز مبرد استفاده می شود که همانطور که گفتیم برای طبیعت بسیار عالی و هیچ‌ گونه ضرری ندارد این این ماده از حالت مایع به گاز تبدیل می‌شود و انرژی گرمایی و سرمایی را وارد خانه های شما می کند. 

 

 

 

هوشمند بودن کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1  

کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 دارای قابلیت  هوشمند است و شما می توانید از طریق وای فای با تلفن همراه خود تنظیمات کولر گازی انجام دهید و مهم نیست که در خانه باشید یا در دور از خانه باشید با استفاده از گوشی خود کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 را خاموش و روشن کنید و یا تنظیمات سرمایشی و گرمایشی آن را انجام دهید و حتی دمای هوا را نیز مشخص کنید که بسیار عالی و کاربردی است و یکی از مزیت های این کولر گازی به کار می رود. با استفاده از این فناوری شما می توانید هنگام استراحت آن را روی تایمر بگذارید تا سر ساعت خاموش یا روشن شود و این عمل را می توان برای 30 ساعت برنامه ریزی کرد.  

 

 

تصفیه ی هوا در کولر گازی 30000 سرد و گرم مدل Accent_H30H1  

کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 از قابلیت تصفیه ی هوا بسیار عالی استفتاده می کند که هنگام کارکرد هوای پاکیزه ای را به درون خانه عبور می دهند و اجازه نمی دهد میکروب های کوچک و مضر وارد خانه شما شود. همچنین این کولر گاز گری برای کسانی که از بیماری آسم رنج می برد بسیار مناسب است زیرا هوای آلوده را تصفیه می کند و هوای آن بدون ذرات خاک و کثیفی است که حتی برای کودکان نیز مناسب است. این کولر گازی 30 هزار گری با استفاده از گاز R410a هوای خنک و پاکیزه ای را به خانه های شما باز می گرداند و همانطور که گفتیم با استفاده از تصفیه ی هوا هوایی مرطوب و عالی را در خانه و محل کار شما پخش می کند که این می تواند یکی از مزیت های بسیار عالی کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 باشد.  

 

 

طراحی زیبای کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 

کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 از طراحی بسیار زیبا و کلاسیکی برخوردار است و روی دیوار نشیمن و اتاق شما زیبایی خود را حفظ می کند. جنس بدنه ی این کولر گازی گری از پلاستیک مقاوم و با دوامی است که از ضربه های ناگهانی جلوگیری می کند و اجازه نمی دهد که آسیبی به کولر وارد شود. رنگ دستگاه داخلی کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 سفید براق است که درجه ی هوا را به صورت دیجیتال به شما نمایش می دهد و بسیار زیبا و شیک به نظر می رسد. رنگ سفید براق آن باعث می شود با هر دکوراسیونی قابل ست باشد و نشیمن شما را زیبا تر سازد. و اما دستگاه خارجی آن که با بدنه ای مقاوم در برابر سرما و نور آفتاب می باشد که دچار سوختگی و زنگ زدگی نشود. همچنین این دستگاه خارجی کولر گازی گری 30000 اکسنت سرد و گرم مدل Accent_H30H1 بسیار زیبا است و روی دیوار خارجی خانه قرار می گیرد. اگر کولر گازی دچار اختلال شود دسترسی به نقاط کولر گازی بسیار آسان است و می توان با خیال راحت آن را تعمییر کرد. این کولر گازی گری از صدای بسیار کمی برخوردار است و هنگام کارکرد تنها صدای 49 دسی بل را تولید می کند که شما را هنگام استراحت و خواب اذیت نمی کند. پس این کولر گازی گری مدل Accent_H30H1 بهترین انتخاب برای خانه های است تا از هوایی پاکیزه و خدمات عالی بهره مند شوید و از آن استفاده ی عالی کرد.  

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
Accent_H30H1
ظرفیت BTU
30000
برچسب مصرف انرژی
A++
عملکرد دستگاه
سرمایشی و گرمایشی
موقعیت نصب
دیواری
آب و هوای سازگار
معتدل و گرم
قدرت پرتاب باد
4 جهته
جهت جریان باد
15 تا 25 متر مکعب
رنگ
سفید
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
بله
فیلتر تصفیه هوا
دارد
خنک کنندگی سریع
دارد
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
کمپرسور تروپیکال
ظرفیت سرمایش
30000
ظرفیت گرمایش
31000
گاز مبرد
R410A
نوع برق مصرفی
تک فاز
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha