۰

کولرگازی 12000 جنرال کلد اینورتر T3 سرد و گرم

Air conditioner 12000 General Cold Inverter T3 cold and hot

۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۲/۱۰/۲۶
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • گروه کالا : کولر گازی جنرال گلد
  • برند کالا : جنرال گلد
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
TS12000
ظرفیت BTU
12000
برچسب مصرف انرژی
A
گاز مبرد
R410a
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم :

در بین تولید کننده های کولر گازی بارها نام آشنای جنرال گلد به گوشمان رسیده است. جنرال گلد یکی از محبوب ترین کولرها بوده که توجه همه به سمت او جذب می شود. یکی از دلایل این محبوبی کارایی و نتیجه ی شگفت انگیز به شمار می رود. دیگری هم قیمت مناسب و طول عمر بالای آن می باشد. اگر در نظر دارید کولر گازی تهیه کنید حتما به جنرال گلد توجه داشته باشد. کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم جزو عالی ترین مدل ها به شمار می رود. کیفیت کولر گازی جنرال گلد به قدری بالا است که می تواند باد را وارد کل محیط کند. 

وزش باد از چهار جهت اصلی ترین دلیل پخش هوا به طور یک دست در کل محیط می باشد. باد وارد شده کاکلا تازه، سالم و تصفیه شده به شمار می رود. به همین دلیل افرادی که آلرژی و مشکلات تنفسی دارند می توانند بدون نگرانی از این دستگاه استفاده ببرند. برای خرید کولر باید حتما متراژ محیط، ظرفیت کولر، منطقه آب و هوایی را در خاطر داشت. سپس بر اساس این نکته ها مدل مناسب را انتخاب و خریداری نمایید. کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم ساختار بی نظیری دارد.

 زیبایی ظاهر باعث می شود تا دکور محیط شیک و خواستنی جلوه کند. جدا از زیبایی این دستگاه حالتی استاندارد و مناسب داشته که استفاده را راحت تر رقم می زند. کولر گازی جنرال کلد در مصرف برق تا حد قابل توجهی صرفه جویی می کند. پس بدون محدودیت و نگرانی از مصرف بالا می توان از این کالا استفاده کرد. صرفه جویی در انرژی هم توسط رتبه انرژی A از دیگر قابلیت های ارزشمند موجود می باشد. در ادامه ی این بحث فروشگاه اینترنتی یاسان کالا به بررسی بیشتر مشخصات موجود می پردازد. جهت اطلاع و آشنایی بیشتر ما را تا پایان همراهی کنید.

کولرگازی 12000 جنرال کلد اینورتر T3 سرد و گرم

 

نقد و بررسی کامل ساختار و طراحی بدنه کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم :

طراحی بدنه ی محصولات جزو ارزشمندترین ویژگی ها هستند که حتما به آن ها توجه می شود. جنرال گلد در تولید کولر ها نهایت سلیقه ی خود را استفاده می کند. کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم زیبا و‌ خاص طراحی شده است. تفاوت در طراحی باعث شده تا توجه جهانی به سوکت آن برگردد. پنل داخلی این محصول همانطور که از نامش پیداست باید در داخل اتاق و محیط راه اندازی شود. زیرا باد از طریق این پنل پخش شده و این بدنه مورد استفاده قرار می گیرد. پنل داخلی رنگ یک دست سفید دارد به همراه یک باریکه ی قرمز رنگ که ترکیب ویژه ای به وجود آورده است. 

نام زیبای جنرال کلد در وسط بدنه حکاکی شده که اصالت دستگاه را افزایش می دهد. پره هایی که باد را خارج می کنند در بخش زیرین قرار گرفته اند که توسط یک سرپوش زمان خاموشی پنهان می شود. کولر گازی 12000 جنرال گلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم بدنه ای فوق العاده محکم و مقاوم دارد. جنس پلاستیک تعیین شده برای این کالا فشرده است که استحکام زیادی دارد. حتی در برابر خط و خش هم در امان بوده و وزن کمی را به وجود آورده است. در نتیجه کار حمل و استفاده توسط وزن کم راحت تر می باشد. اندازه ی بدنه هم استاندارد تهیه شده تا فضای زیادی را از محیط نگیرد. صفحه نمایش دیجیتالی کمک زیادی به مصرف کننده ارائه می دهد. این صفحه نمایش نوع عملکرد، زمان و تنظیمات دیگر را از طریق نمایش اطلاع می دهد.

کولرگازی 12000 جنرال کلد اینورتر T3 سرد و گرم

 

ویژگی های ساختاری پنل خارجی کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم :

کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم از دو قیمت جداگانه تهیه شده است. پنل ها باید هر کدام وظیفه ی خود را بر اساس اصول رعایت کنند. پنل خارجی درون خود موتور را داشته و طراحی مخصوص به خود را دارد. این پنل باید حتما در هوای آزاد و خارج از محیط نصب شود. تراس، حیاط و یا پشت بام گزینه ای عالی برای نصب این پنل به شمار می رود. بدنه ی این پنل شکل مربعی و مناسبی داشته که به راحتی در هر محیطی قرار می گیرد. جنس بدنه از استیل تهیه شده که استحکام کامل در برابر ضربه ها را ایجاد می کند. بدنه می تواند در برابر بارندگی و رطوبت از ایجاد زنگ زدگی پیشگیری کند. رنگ بدنه از سفید تهیه شده و وزن مناسبی هم دارد. با قرار گرفتن موتور در این قسمت ایجاد سر و صدا حین کار بسیار کاهش پیدا می کند.

 

 

موتور کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم و ویژگی های بروز آن همراه با مزیت های اینورتر :

معکولا در اکثر مدل های کولر گازی ها از اینورتر استفاده می کنند. زیرا اینورتر یکی از کم مصرف ترین ها بوده که با صرفه جویی کامل کار خود را انجام می دهد. مدل هایی که اینورتر ندارند زودتر دچار فرسودگی می شوند. زیرا زمان خواب دستگاه خاموش شده و‌زمان بیداری دستگاه روشن می شود. این خاموش و روشن شدن های مکرر به مرور زمان مشکلات و خطاهایی را به وجود می آورد. کمپرسور اینورتر بدون خاموش کردن دستگاه با حالت لطیفی کار خنک کردن را انجام می دهد. 

کمپرسور روتاری یکی از قطعه های اصلی و فوق العاده هستند. کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم کمپرسور روتاری دارد. گردش در این کمپرسور 360 درجه بوده و از طریق تیغه ها باد را بسیار با سرعت وارد محیط می کند. اینگونه کار تعویض هوا با کیفیت و با سرعت انجام می شود. صرفه جویی در برق و انرژی و حتی کاهش صدا از مهم ترین ویژگی این قسمت می باشد. در زمان استراحت و حتی در حضور کاربران بدون محدودیت از این کولر بهره ببرید. چرا که صدای کمی داشته و در مصرف برق صرفه جویی زیادی می شود.

کولرگازی 12000 جنرال کلد اینورتر T3 سرد و گرم

 

منطقه آب و هوایی کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم چیست ؟

محدوده آب و هوایی یکی از موضوعات مهم بوده که باید حتما به آن توجه داشت. زیرا کولرها هر یک منطقه آب و هوایی مخصوص به خود را دارند. کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم منطقه آب و هوایی T3 دارد. در نتیجه این مدل کولر برای مناطقی که هوای گرم دارند بسیار مناسب هستند. ظرفیت این کولر 12000 بوده که می تواند برای محیط های متوسط و بزرگ عملکرد عالی داشته باشد. منطقه هایی که گرمسیری هستند با این کولر تعویض هوای رضایت بخشی خواهند داشت.

کولرگازی 12000 جنرال کلد اینورتر T3 سرد و گرم

گاز مبرد و نوع رادیاتور استفاده شده در کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم :

کولر گازی ها جزو حساس ترین وسیله ها هستند که در انتخاب آن ها باید حتما دقت بالایی به خرج داد. هوایی که از این کولرها خارج می شوند مشتقیما توسط کاربر تنفس می شود. در نهایت هوای کولر با سلامت فرد ارتباط مستقیم دارد. کولر گازی 12000 جنرال گلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم گاز مبرد R410a دارد. این گاز بسیار سالم بوده و حتی به محیط زیست هم آسیب نمی رساند. علاوه بر این لوله های داخلی کولر را دچار مشکل نکرده و با سالم ترین حالت ممکن حرکت می کند. 

گاز ذکر شده قیمت ویژه ای دارد و در زمان لزوم دسترس راحت را هم ایجاد می کند. کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم رادیاتور نوع طلایی دارد. این رادیاتور ترکیبی از مس و آلومینیوم تهیه کرده اند که بهترین نوع به شمار می رود. مس و آلومینیوم امکان آسیب رسیدن و زنگ زدگی را به صفر می رساند. قدرت و شیوه ی پرتاب باد هم از دیگر ویژگی های کولر گازی ها به شمار می روند. کولر گازی جنرال گلد دارای دو عملکرد سرما و گرما می باشد. پس در فصل تابستان و زمستان می توان به دو منظور از این وسیله استفاده کرد. حالت های وزش باد شامل زیاد، متوسط و کم می باشد که به دلخواه قابل تنظیم هستند. 

کولرگازی 12000 جنرال کلد اینورتر T3 سرد و گرم

 

حالت های مختلف وزش باد در کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم :

استفاده از کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم بسیار لذت بخش می باشد. زیرا می تواند حالت های مختلفی را ایجاد کند و دسترسی فراوان را به ارمغان بیاورد. حالت خواب برای اوقات استراحت مناسب بوده که باد را لطیف و ظریف در محیط پخش می کند. اتوماتیک هم مطابق با محیط می تواند باد سرد را کم و یا زیاد تنظیم کند. خاموش شدن خودکار هم از دیگر آپشن ها بوده که بسیار عالی است. زیرا در مصرف انرژی و برق صرفه جویی ویژه ای می شود. کولر گازی جنرال گلد باد را از چهار جهت مختلف به محیط وارد می کند. 

کولرگازی 12000 جنرال کلد اینورتر T3 سرد و گرم

 

سخن پایان :

کولر گازی 12000 جنرال کلد اینورتر موتور T3 سرد و گرم مدل عالی به شمار می رود. چرا که طریقه ی استفاده از آن راحت بوده و می توان از کیفیت آن اطمینان حاصل کرد. قیمت و بودجه ی به صرفه محبوبیت کولر را دو چندان می کند. جهت سفارش و خرید این محصول با فروشگاه اینترنتی یاسان کالا در تماس باشید. 

جهت اطلاع ازقیمت کولر گازی جنرال کلد به صفحه لیست قیمت کولرگازی مراجعه کنید،

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
TS12000
ظرفیت BTU
12000
برچسب مصرف انرژی
A
عملکرد دستگاه
سرما و گرما
موقعیت نصب
T3
آب و هوای سازگار
گرمسیر
قدرت پرتاب باد
از چهار جهت
رنگ
سفید و قرمز
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
دارد
شستشوی خودکار
ندارد
فیلتر چند مرحله ای
ندارد
فیلتر تصفیه هوا
دارد
خنک کنندگی سریع
دارد
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
اینورتر
ظرفیت سرمایش
12000
ظرفیت گرمایش
12000
گاز مبرد
R410a
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha