۰

کولرگازی ایستاده یونیوا 48000 هزار سردوگرم T3 مدل UN-AF48 ULTRA

air conditioner Uneva 48000 Standing model UN-AF48 ULTRA

۷۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۳/۳/۵
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • گروه کالا : کولرگازی یونیوا
  • برند کالا : یونیوا
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
UN-AF48 ULTRA
ظرفیت BTU
48000
برچسب مصرف انرژی
A
گاز مبرد
R22
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

کولر گازی ایستاده یونیوا 48000 سرد و گرم مدل UN-AF48 ULTRA :

با معرفی و نقد و بررسی مشخصات لوازم کار انتخاب برای کاربران راحت تر می شود. زیرا فرد با اطلاع و آشنایی کامل از محصول انتخاب نهایی را انجام می دهد. یکی از وسیله ها که نیاز به دقت و اطلاع دارد مربوط به کولر گازی می باشد. این وسیله کار گرم و یا سرد کردن محیط را بر عهده دارد. در نتیجه نوع عملکرد و طریقه ی وارد کردن هوا به داخل محیط اهمیت زیادی دارد. هوایی که در محیط وجود دارد میتقیم توسط مخاطب استشمام می شود. در نتیجه با اطمینان کامل می توان گفت که هوای محیط در سلامت تاثیرات حیاتی را به وجود می آورد. با نزدیک شده به فصل گرما کار خرید کولر گازی ها شروع می شود. 

در این میان شرکت های تولید کننده هم از جدیدترین مدل های خود رونمایی می کنند. کولر گازی ایستاده یونیوا 48000 سرد و گرم مدل UN-AF48 ULTRA جزو مدل های برتر به شمار می رود. یونیوا مشخصات و قابلیت های عالی و کاربردی را در این کولر جمع آوری کرده است. از این دستگاه برای محیط هایی که متراز بزرگ دارند باید استفاده کرد. مثلا برای سالن ها، معتزه های بزرگ، محیط زندگی که متراژ زیادی دارد و‌… مناسب می باشد. زیرا با قدرت خود به یک باره هوای موجود در کل محیط را دچار تغییر و تحول می کند. کولر ذکر شده برای محیط هایی که کوچک هستند اصلا توصیه نمی شود. قدرت تعیین شده برای این وسیله قادر است تا کل محیط را در زمان کمی با تغییرات هوایی رو به رو سازد. 

کولر گازی ایستاده یونیوا 48000 سرد و گرم مدل UN-AF48 ULTRA برای مناطقی که آب و هوای گرم حاره ای دارند مناسب به شمار می رود. زیرا قدرت و نوع عملکرد آن برای جنین محیط هایی ساخته شده است. گاز مبرد R410 این کالا نیز از طرف دیگر هوا را سریع و سالم تر به محیط وارد می کند. همچنین به لوله های داخلی هیچ گونه آسیبی وارد نمی کند. این محصول برند یونیوا از مشخصات و قابلیت های ارزشمندی بهره برده است. در ا‌دامه ی این گفت و گو‌ به بررسی هر چه بیشتر آن ها می پردازیم. جهت اطلاع و آشنایی بیشتر با ما تا پایان همراهی کنید.

خرید کولرگازی ایستاده یونیوا 48000 سردوگرم مدل UN-AF48 ULTRA

 

معرفی شکل ظاهری و طراحی بدنه ی پنل داخلی و خارجی کولر گازی ایستاده یونیوا 48000 سرد و گرم مدل UN-AF48 ULTRA :

در اکثر مواقع مخاطبان از طریق نوع ساختار و شکل ظاهری محصول خود را تهیه می کنند. به همین جهت طراحی و چشم انداز بدنه ی کالا ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. کولرها مستقیما در محیط قرار می گیرد. در این راستا تمامی دکور و چیدمان را دچار تغییر و تحول خواهد کرد. شرکت ها تولید کننده با توجه به این نکته همیشه به ظاهر توجه نشان می دهند. چرا که معمولا کاربر زیباترین وسیله را برای محیط خود تهیه و خریداری می نماید. کولر گازی ایستاده یونیوا 48000 سرد و گرم مدل UN-AF48 ULTRA ظاهری زیبا دارد. همچنین ساختار آن استاندارد و بسیار جمع و جور به نظر می رسد. 

این کولر از دو پنل مجزا داخلی و خارجی تهیه شده است. این پنل ها هر مدل طراحی و ساختار مخصوص به خود را دارند. پنل داخلی باید حتما در داخل محیط نصب و راه اندازی شود. بدنه ی این پنل حالت ایستاده و مستطیل شکل دارد و بسیار جمع و جور به شمار می رود. فرد می تواند این پنل را در گوشه ای از محیط خود قرار دهد. لازم به ذکر است که فضای چندانی را در بر نمی گیرد. رنگ بدنه ی این پنل را از سفید تهیه کرده اند. جنس را هم از پلاستیک فشرده که احتمال ضربه و آسیب را بسیار کاهش می دهد. 

بر روی بدنه صفحه نمایش وجود دارد که تمامی اطلاع را به کاربر نشان می دهد. پنل خارجی هم باید حتما در محیط هایی که هوای آزاد دارند نقب شود. یعنی به هیچ عنوان نباید داخل محیط راه اندازی شوند. پنل خارجی هم ابعاد متوسطی داشته و باید در حیاط، پشت بام، تراس و نصب شوند. بدنه ی پنل خارجی کولر گازی ایستاده یونیوا 48000 سرد و گرم مدل UN-AF48 ULTRA رنگ سفید دارد. جنس هم از استیل ضد خش تهیه کرده اند که در برابر رطوبت و … مقاومت ایجاد می کند. کمپرسور در این پنل قرار گرفته تا ایجاد مزاحمت های احتمالی را کاهش دهد. 

قیمت کولرگازی ایستاده یونیوا 48000 سردوگرم

 

کولر گازی ایستاده یونیوا 48000 سرد و گرم مدل UN-AF48 ULTRA برای چه منطقه ای مناسب می باشد ؟

برای خرید کولر گازی قبل از اقدام باید نکات مهمی را در نظر داشته باشید. اول از هر جی ی به نوع منطقه آب و هوایی خود دقت کنید و متناسب با آن خرید را انجام دهید. سپس متراژ و اندازه ی محیط را هم باید حتما مد نظر داشته باشید. کولر گازی ایستاده یونیوا 48000 سرد و گرم مدل UN-AF48 ULTRA برای مناطق T3 مناسب است. یعنی از محیط شما هوای گرم و حاره ای دارد این مدل مناسب عمل می کند. گاز تعیین شده برای این کولر از R410 می باشد. این گاز همیشه برای شارژ مجدد در دسترس بوده و بودجه ای مناسب دارد. همچنین قیمت و بودجه ای بسیار مناسب را نیز دارد. هوایی که از این کولر خارج می شود کاملا سالم و تازه می باشد. 

 

 

کمپرسور کولر گازی ایستاده یونیوا 48000 سرد و گرم مدل UN-AF48 ULTRA و عملکرد آن‌ :

عملکرد یک محصول به موتور موجود در آن بستگی کامل دارد. اگر کمپرسور با کیفیت باشد نتیجه ی کاری را هم بدون نقص انجام می دهد. پس هم تولید کننده هم کاربر به نوع کمپرسور اهمیت نشان می دهند. کولر گازی ایستاده یونیوا 48000 سرد و گرم مدل UN-AF48 ULTRA از کمپرسور روتاری تروپیکال برخوردار است. این کمپرسور ذکر شده از دو عملکرد سرما و گرما بهره برده است. پس با خرید این مدل می تواند به صورت دو منظوره از آن استفاده برد. ظرفیت و گنجایش کامل آن نیز از 48000 تعیین شده است. این ظرفیت به یکباره هوای کل محیط را عوض خواهد کرد. کمپرسور روتاری تروپیکال در صرفه جویی برق و انرژی هم عالی عمل می کند. 

کولرگازی ایستاده یونیوا 48000 سردوگرم مدل UN-AF48 ULTRA

 

مزایای خرید کولر گازی ایستاده یونیوا UN-AF48 ULTRA :

قدرت 48000

کمپرسور روتاری تروپیکال

منطقه T3

گاز مبرد R410

عملکرد سرما و گرما

طراحی شیک

قیمت مناسب

 

 

نتیجه گیری :

اگر نظر خرید کولر را دارید حتما به کولر گازی ایستاده یونیوا 48000 سرد و گرم مدل UN-AF48 ULTRA توجه داشته باشید. این مدل بدون نقص بوده و عملکرد منحصر به فردی را دارد. همچنین کیفیت آن سبب شده تا مخاطب از محصول نهایت رضایت را داشته باشد. برای خرید این مدل کالا با فروشگاه اینترنتی یاسان کالا در تماس باشید.

جهت دریافت قیمت به روز کولر گازی یونیوا به  صفحه لیست قیمت کولرگازی مراجعه کنید.

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
UN-AF48 ULTRA
ظرفیت BTU
48000
برچسب مصرف انرژی
A
عملکرد دستگاه
سرما و گرما
موقعیت نصب
منطقه T3
آب و هوای سازگار
گرم و حاره ای
قدرت پرتاب باد
از چهار جهت
جهت جریان باد
از 4 جهت
رنگ
سفید
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
دارد
شستشوی خودکار
ندارد
فیلتر چند مرحله ای
دارد
فیلتر تصفیه هوا
دارد
خنک کنندگی سریع
بله
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
روتاری تروپیکال (T3)
ظرفیت سرمایش
48000
ظرفیت گرمایش
48000
گاز مبرد
R22
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha