۰

ماشین لباسشویی بکو 7 کیلو 1400 دور مدل WEX74043S

Beko washing machine 7 kg 1400 rounds model WEX74043S

۱۴/۱۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
برچسب مصرف انرژی
A++
تعداد برنامه ها
15
جنس مخزن
فولاد ضد زنگ
نوع لباسشویی
درب از جلو
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی بکو 7 کیلو 1400 دور مدل WEX74043S 

ماشین لباسشویی بکو 7 کیلو WEX74043S دارای فناوری های زیادی است که با بهترین پروسه ی شستشو را برایتان انجام میدهد. همچنین با عملکرد فناوری SteamCure در زمان اتو کردن با ماشین لباسشویی 7 کیلوگرمی 1400 چرخشی WEX74043S صرفه جویی کنید. عملکرد SteamCure بخار را در پایان چرخه برای کاهش چین و چروک اضافه می کند. با استفاده از فناوری SteamCure در ماشین لباسشویی بکو 7 کیلو 1400 دور مدل WEX74043S از قدرت بخار برای کاهش چین و چروک ها استفاده می کند. با پراکنده کردن بخار در درام در انتهای برنامه، چین و چروک ها کاهش می یابد و در زمان اتو کردن صرفه جویی می شود. همانطور که گفتیم قابلیت SteamCure از قدرت بخار برای کاهش چین ها استفاده میکند. با پراکنده کردن بخار به طبلدر پایان چین برنامه کاهش مییابد, صرفه جویی در زمان در اتو می باشد. این ماشین لباسشویی با برنامه Quick ما می تواند 7 کیلوگرم بار را در 28 دقیقه بشویید و سرعت شستشوی روزانه شما را افزایش دهد. برای سهولت نهایی، این مدل دارای اتصال بلوتوث است، به این معنی که می توانید ماشین لباسشویی خود را از طریق تلفن هوشمند یا تبلت خود از طریق برنامه HomeWhiz کنترل و نظارت کنید. علاوه بر این، عملکرد SteamCure به کاهش چین و چروک لباس‌های شما کمک می‌کند و در زمان اتو کردن شما صرفه‌جویی می‌کند. 

 

 

بلوتوث متصل به HomeWhiz در ماشین لباسشویی بکو 7 کیلو مدل WEX74043S 

ماشین لباسشویی خود را از طریق گوشی هوشمند یا تبلت خود از طریق بلوتوث و برنامه HomeWhiz کنترل و نظارت کنید. به جادوگر برنامه اجازه دهید بهترین برنامه را برای بار شما انتخاب کند، برنامه های جدید را برای مطابقت با نیازهای لباسشویی خاص شما دانلود کند و حتی زمانی را تعیین کند که می خواهید لباسشویی شما تمام شود. برای یافتن اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید. کنترل و نظارت بر ماشین لباسشویی خود را از گوشی های هوشمند یا قرص خود را از طریق بلوتوث و برنامه HomeWhiz. اجازه دهیدجادوگر برنامه را انتخاب کنید بهترین برنامه برای بار خودرا، دانلود برنامه های جدید برای مطابقت با نیازهای رختشویی خاص خود را و حتی تنظیم زمان زمانی که شما می خواهید رختشویی خود را به پایان رسید. برای یافتن اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید. به سادگی دانلود برنامه HomeWhiz و شما قادر خواهید بود برای کنترل WEX74043S به طور مستقیم از تلفن خود را با اتصال بلوتوث می توانید برنامه ها را انتخاب کنید یا حتی برنامه های جدید را دانلود کنید که تنظیمات و انتخاب کردن برنامه ها را می توان از طریق گوشی خود منترل کنید و یا حتی لباسشویی بکو را روشن و خاموش کرد.  

 

 

برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی بکو 7 کیلو 1400 دور مدل WEX74043S 

در ماشین لباسشویی بکو 7 کیلو 1400 دور مدل WEX74043S به لطف برنامه Quick ما نیازی نیست ساعت ها منتظر بمانید تا ماشین لباسشویی چرخه خود را تمام کند. شما قادر خواهید بود یک بار کامل از لباس های شسته شده را تنها در 28 دقیقه بشویید - در زمان و هزینه شما صرفه جویی می شود. شما لازم نیست که ساعت ها صبر کنید تا ماشین لباسشویی خود را به پایان چرخه خود را به لطف برنامه سریعما. شما قادر خواهید بود برای شستن یک بار کامل از رختشویی تنها در 28 دقیقه را می توان داشته باشید. برنامه سریع یک بار کامل در زیر نیم ساعت شسته خواهد شد. شما همچنین می توانید عملکرد سریع+ برای کوتاه کردن مدت زمان برنامه ها تا 55٪ استفاده کنید و ایده آل زمانی که شما یک رویداد بزرگ آینده و نیاز به لباس های خود را به سرعت تمیز را داشته باشد. وقتی که يادت رفته تي شرتي که پوشيدي رو اضافه کني می توانی با استفاده از تابع AddGarment، شما می توانید برنامه در حال اجرا مکث و به راحتی آن را اضافه کنید. شستشوی سریع برای بارهای کوچک ایده آل برای زمانی که عجله دارید، برنامه Super Short می تواند لباس های 2 کیلوگرمی را تنها در 14 دقیقه بشویید. بسیار مناسب برای زمانی که شما در عجله هستند ، برنامه فوق العاده کوتاه می تواند بار 2kg از رختشویی تنها در 14 دقیقه شستن را برایتان انجام می دهد. 

 

 

برنامه ضد آلرژی در ماشین لباسشویی بکو 7 کیلو 1400 دور مدل WEX74043S برای مبتلایان به آلرژی یا آسم عالی است، برنامه ضد آلرژی تایید شده توسط آلرژی انگلستان، به کاهش میزان آلرژن ها در لباس های شسته شده از جمله آلرژن های گربه، سگ و گرده، و همچنین باکتری ها و قارچ ها کمک می کند. مدت زمان برنامه فقط نشان دهنده است و بر اساس شستشوی 30 درجه است. مدت زمان واقعی می تواند کمی کمتر یا بیشتر باشد و به دمای آب، فشار آب، بار های نامتعادل و غیره بستگی دارد. افراد بزرگ برای مبتلایان به آلرژی و یاآسم از برنامه ضد آلرژی ما تایید شده توسط آلرژی انگلستان کمک می کند تا کاهش مقدار مواد آلرژی زا در رختشویی خود را از جمله گربه و سگ و مواد آلرژی زاگرده و همچنین باکتری ها و قارچ ها. مدت زمان برنامه تنها نشان دهنده است و بر اساس شستشوی 30 درجه است. مدت زمان واقعی می تواند کمی پایین تر یا بالاتر باشد و آن را در دمای آب بستگی دارد به فشارآب و بارهای unballanced و غیره را دارا است.

 

 

طراحی ماشین لباسشویی بکو 7 کیلو 1400 دور مدل WEX74043S 

در این ماشین لباسشویی بکو 7 کیلو 1400 دور مدل WEX74043S با ارائه راه حل عالی برای صرفه جویی در فضا، عمق کم این ماشین لباسشویی نصب آن را در مکان های تنگ آسان می کند. عمق باریک این ماشین لباسشویی 1400 دور بکو باعث می شود آن را آسان به مکان های تنگ نصب آسان تر و سریع تر انجام گیرد. این ماشین لباسشویی بکو 7 کیلو 1400 دور مدل WEX74043S بلوتوث 7kg 1400 اسپین ماشین لباسشویی می آید. ظرفیت مناسب برای خانوارهای متوسط بسیار مناسب و حجم متوسطی از لباس هایتان را در خود جای می  دهد و با پروسه ای عالی برایتان می شوید. همچنین دارای یک صفحه نمایش LED شما می توانید پیگیری از زمان باقی مانده از شستشوی خود را نگه دارید و شما همچنین می توانید یک تاخیر زمانی برای شستن در یک زمان راحت تر برای شما مجموعه باشد.  

 

 

ویژگی های ماشین لباسشویی بکو 7 کیلو 1400 دور مدل WEX74043S 

ماشین لباس شویی بکو 7 کیلو 1400 دور مدل WEX74043S برای لباس های بزرگ 9 کیلوگرمی مناسب است. علاوه بر این، ماشین لباسشویی دارای دهانه پرکننده 30 سانتی متر، 1400 دور در دقیقه و برچسب انرژی A+++ می باشد. به لطف موتور اینورتر ProSmart تا 50 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کنید، دستگاه 3 برابر بی صداتر از یک ماشین لباسشویی معمولی است و 10 سال گارانتی دریافت می کنید. با سیستم Autodose در صورت حساب انرژی و همچنین در خرید مواد شوینده صرفه جویی می کنید. شما درجه کثیفی لباس های خود را انتخاب می کنید، مخزن را با مواد شوینده و نرم کننده پر می کنید و دستگاه فقط از مقدار مورد نیاز استفاده می کند. تأخیر شروع به کار کردن لباس‌ هایتان در زمان بعدی آسان می‌کند. این دستگاه دارای 16 برنامه شامل شستشوی دستی، پیراهن، پشمی و برنامه های ویژه ضد چروک و بهداشت + می باشد. 

 

 

ویژگی های فنی کالا
ویژگی های کلی
رنگ
سیلور
گنجایش
7 کیلویی
حداکثر دور
1400
برچسب مصرف انرژی
A++
تعداد برنامه ها
15
BLDC: موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی
Reload Function: قابلیت افزودن لباس حین شستشو (اد واش add wash)
AntiVibration: طراحی ضد لرزش
سيستم شروع با تاخیر 1 تا 24 ساعته
صفحه کنترل لمسی
صفحه کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
قفل کودک
بله
سنسور تشخیص بار نامتعادل
بله
زبان صفحه کنترل
English
جنس مخزن
فولاد ضد زنگ
مشخصات شستشو
برنامه های شستشو
شستشوی لباس های سفید و رنگی،محافظت از لباس ها،شستشوی دستی،شستشوی لباس های ظریف،شستشوی لباس های تیره،شستشوی اضافی،شستشوی سریع،شستشوی بهداشتی
سطح صدا در حال چرخش
72
کلاس بهره وری انرژی خشک کن
d
گنجایش و ابعاد
نوع لباسشویی
درب از جلو
ارتفاع
840
عرض
600
عمق
550
حجم دیگ
7Kg
وزن دستگاه
67 کیلوگرم
طول سیم برق
160 سانتیمتر
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha