بررسی قابلیت اینستاویو در یخچال های ال جی

بررسی قابلیت اینستاویو در یخچال های ال جی
نوشته شده توسط : یاسان کالا تاریخ انتشار :8 /مرداد/ 1400

بررسی قابلیت اینستاویو در یخچال های ال جی


برند ال جی در چند سال اخیر در تولید یخچال های ساید بای ساید، پیشرفت های فوق العاده ای را در کارنامه خود داشته است. در چند سال قبل بود که قابلیت نوین Door in Door به یخچال های ال جی اضافه شد که به وسیله آن کاربران می توانستند بدون باز کردن درب اصلی، به یک سری مواد غذایی اصلی دست پیدا کنند. این قابلیت به شدت بر روی میزان مصرف و بالا بردن بازده یخچال های ساید ال جی کمک نمود و باعث شد تا مصرف گاز و هوای سرد و خنک در یخچال به شدت کاهش پیدا کند. مدتی بعد از آن، فناوری دیگری به یخچال های نوین و جدید ال جی اضافه شد که با نام مستعار Insta View یا همان اینستا ویو معرفی شده بود. این فناوری که به صورت یک لایه ای شیشه تار و تیره می باشد، به کاهش مصرف انرژی در یخچال و راحتی کاربران در دسترسی به مواد غذایی کمک خواهد نمود. در ادامه فناوری اینستا ویو و مزیت های آن را با هم مرور خواهیم نمود. 

قابلیت اینستاویو

 

قابلیت اینستا ویو چیست؟


قابلیت اینستاویو یک فناوری جدید در یخچال های ساید بای ساید ال جی می باشد که از یک شیشه نیمه شفاف و تیره تشکیل شده است که بر روی قسمتی از درب قرار دارد و به کاربر اجاره می دهد تا بدون باز کردن درب، نمایی از داخل یخچال را در اختیار داشته باشد. وجود اینستاویو در یخچال های ال جی نیازمند فناوری Door in Door می باشد چراکه این فناوری بر روی درب مخصوص دوم یعنی درب داخل درب یخچال های ساید بای ساید قرار می گیرد. در حالت عادی، فناوری اینستاویو غیر فعال می باشد به این معنی که فضای داخلی یخچال نمایش داده نخواهد شد اما با زدن دو ضربه ساده بر روی شیشه تیره و نیمه شفاف، شفاف شده و نمای داخلی یخچال سریعا نمایش داده می شود. 

مزیت های قابلیت اینستاویو

 

مزایای فناوری اینستا ویو در یخچال های  ال جی


به طور کلی فناوری اینستاویو در همه نوع یخچال های ساید ال جی دارای مزیت های گوناگونی می باشد که از مهمترین و اصلی ترین آن ها، کاهش مصرف انرژی و هدر رفتن هوای سرد و خنک می باشد. این فناوری با کم کردن تعداد دفعات باز و بسته کردن درب اصلی یخچال ها، از هدر رفتن هوای سرد و خنک جلوگیری می کند و باعث می شود تا هر بار تعادل دما به هم نریخته و انرژی برای تولید قدرت بیشتری سرمایشی مصرف نشود. در نتیجه یخچال هایی که از این فناوری برخوردار هستند، مصرف بسیار کمتری نسبت به دیگر یخچال ها دارند. یکی دیگر از مزیت های این سیستم اینستاویو، این است که به کاربر اجازه می دهد تا بدون باز کردن درب اصلی، محتویات داخلی یخچال را مشاهده نماید و قبل از باز کردن درب، ماده غذایی خود را انتخاب نماید. اما باید بدانید که یخچال هایی که دارای قابلیت انستاویو هستند، دارای یک محفظه کاربردی بر روی درب هستند که می توانید مواد غذایی به صورت حاظری و انواع بطری های کوچک را در آن قرار بدهید. 

 

یخچال های دارای فناوری اینستاویو


اولین برندی که در آن از این فناوری یعنی فناوری اینستا ویو استفاده شد، برند ال جی بود و هنوز هم تنها برند استفاده کننده از آن، ال جی می باشد. این برند تا اکنون از آن در یخچال های ساید بای ساید زیادی استفاده کرده است اما لازمه این فناوری، سیستم Door in Door می باشد. یخچال های ساید بای ساید ال جی که نام آنها با پسوند های X ، MD، SX و SG شروع می شود، دارای فناوری و قابلیت انستا ویو هستند. همه نوع یخچال های دارای قابلیت انستاویو، دارای کمپرسور های اینورتر دیجیتال هستند و همچنین فناوری های هوشمند و ارتقا دهنده سطح کیفیت نگه داری را در خود گنجانده اند و می توانند مواد غذایی را برای مدت ها با همان طعم و بوی طبیعی نگه داری کنند. اگرچه قیمت این نوع یخچال ها در مقایسه با دیگر یخچال های ساید بای ساید فرق می کند و دارای رنج بیشتری می باشد اما آینده یخچال های ال جی و دیگر یخچال های با برند های دیگر در گرو وجود همین فناوری های کاهنده مصرف انرژی می باشد. 

بررسی قابلیت INSTA VIEW

 


در نهایت


با توجه به توضیحات بالا و مشخصاتی که در مورد آنها توضیح داده شد، دریافتیم که قابلیت انستاویو در یخچال های ساید بای ساید ال جی چه نقشی دارد و مزیت های استفاده از آن چیست. اولین و تنها برند استفاده کننده از این قابلیت تنها برند ال جی می باشد و به صورت فوق العاده ای باعث شده است تا یخچال های ال جی در سطح بهتری از مصرف انرژی قرار بگیرند و گرید های انرژی بهتری را به خود اختصاص دهند. در نهایت از همه شما عزیزان درخواست داریم تا در مورد مقاله بالا سوالات و نظرات خود را برای ارسال کرده تا از آنها برای بالا بردن کیفیت کار استفاده نماییم. 
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha