مقایسه یخچال های X247 و X274 ال جی

مقایسه یخچال های X247 و X274 ال جی
نوشته شده توسط : یاسان کالاتاریخ انتشار :2 /آبان/ 1400

طراحی یخچال های بالارده ال جی مدل X247 و X274


ال جی از برند های موفق در حوزه تولید لوازم خانگی های با کیفیت و مدرن می باشد. این دو مدل یخچال ال جی X247 و X274 از سری محصولات با کیفیت و بالارده برند ال جی این دو یخچال می باشند که دارای ظاهر و طراحی بسیار شیکی می باشند. اسم های این دو مدل یخچال بسیار به هم شباهت دارند و از هم نزدیک اند و تا حدودی هم عملکرد و ظاهر آن ها نیز به هم شبیه است. جنس بدنه این یخچال ها از استیل ضد زنگ می باشد که از دوام و ماندگاری بسیار زیادی برخوردار هستند و بدون هیچ خراش یا زنگ ضدگی تا سالها سالم و بدون آسیب باقی می ماند. این دو مدل یخچال X247 و X274 از نظر رنگ تا حدودی با هم متفاوت می باشند. یخچال X247  دارای رنگ نقره ای و یخچال X274 دارای رنگ دودی تیره همچون مشکی می باشد. هر دوی این رنگ ها بسیار خاص و کلاسیک می باشند که جلوه ای زیبا را به خانه خواهند بخشید. یکی از شباهت های این دو مدل یخچال دستگیره های آن ها می باشد که از نوع مخفی و توکار هستند که ظاهر یخچال را مرتب تر و زیباتر جلوه می دهند. هر دو مدل یخچال از یخچال های لاکچری محسوب می شوند زیرا هم دارای طراحی Door-in-Door و هم دارای طراحی اینستا ویو می باشند. طراحی Door-in-Door به درب دولایه گفته می شود یعنی یک درب دیگر بر روی درب یخچال وجود دارد که از طریق ان می توانید دسترسی سریع تری به مواد غذایی داخل آن داشته باشید همچنین قابلیت اینستاوییو یک قابلیت جالب در این دو یخچال ال جی می باشد که با زدن دو ضربه بر روی درب به راحتی می توانید فضای داخلی را ببینید. هر دو مدل این یخچال های ال جی X247 و X274 دارای 5 درب می باشند که دو درب پایینی متعلق به فریزر و سه درب بالایی متعلق به یخچال که یکی از آن ها مختص طراحی Door-in-Door یا دو لایه می باشد. بر روی بدنه یخچال یک محفظه یخساز و آبریز وجود دارد که از قابلیت اتصال  به آب شهری نیز برخوردار هستند از این رو همیشه اب خنک را در اختیار خواهید داشت. بر روی این محفظه یک صفحه نمایش LED لمسی وجود دارد که از طریق آن می توانید وضعیت و دمای یخچال را بفهمید و هم به تنظیم آن بپردازید. 

مقایسه یخچال های X247 و X274


طراحی فضای داخلی یخچال بالارده ال جی مدل  X274


همانگونه که طراحی خارجی این یخچال زیباست، فضای داخلی این یخچال هم به همین شیوه مدرن و زیباست. این یخچال X274 از 32 فوت بهره می برد. این اصلاح 32 فوت یعنی 705 لیتر می باشد که می تواند گزینه ای عالی برای خانواده های پرجمعیت باشد. قسمت بالا مربوط به یخچال و قسمت پایین آن متعلق به فریزر می باشد. این یخچال دارای 3 طبقه، دو کشو و 6 طبقه در درب ان می باشد که بسیار جارادار هستند و می توانید محصولات غذایی فراوانی را درون آن ها قرار دهید. از ویژگی های خوب این یخچال ها می توانیم به ویژگی Folding Shelf اشاره کنیم. این ویژگی باعث می شود که بتوانید ارتفاع قفسه ها با توجه به اندازه مواد غذایی داخل یخچال تغییر دهید. فریزر این یخچال X274 نیز دارای 2 طبقه، 4 کشو و در قسمت درب هم دارای  طبقه می باشد که بسیار بزرگ و جاردار هستند. فریزر آن از نوع NO FROST می باشد یعنی بدون برفک و از یخ زدگی مواد داخل فریزر جلوگیری خواهد کرد. درون یخچال و فریزر آن یک لامپ LED تعبیه شده است که از طریق آن می توانید فضای داخل یخچال را به خوبی مشاهده کنید. این یخچال ال جی دارای فضای Extra Space می باشد که از طریق آن فضای بیشتری به صورت افقی در درون یخچال خواهید داشت. جنس طبقه های یخچال از شیشه حرارت دیده می باشد که بسیار محکم و نشکن هستند و می توانید هر مواد غذایی را روی آن ها قرار دهید. 

مقایسه یخچال های X247 و X274


طراحی فضای داخلی یخچال بالارده ال جی مدل X247


این یخچال X247 به صورت جادار و بسیار شیکی عرضه بازار شده است. یکی از مهم ترین ویژگی در خرید یخچال، گنجایش ان می باشد. این یخچال دارای گنجایش 30 فوت می باشد که برابر با 668 لیتر است و می توانید حجم زیادی از مواد غذایی را درون آن جای دهید و نیاز یک خانواده پر جمعیت را برطرف کند. این یخچال ال جی X247 در قسمت بالایی یخچال و در قسمت پایینی آن فریزر وجود دارد. ظرفیت قسمت یخچالش 422 لیتر می باشد که نشان از بزرگی و جاداری آن است. این یخچال دارای 4 قفسه، 2 کشو و 5 طبقه نیز در درب آن می باشد که بسیار جادار و بزرگ هستند و می توانید به راحتی بطری ها را درون آن بگذارید. ال جی همواره محصولاتش را با بهترین متریال ها عرضه بازار کرده است. جنس قفسه این یخچال را نیز از شیشه حرارت دیده عرضه بازار کرده است که از استحکام بالایی برخوردار هستند و بدون انکه نگران شکستگی آن ها شوید می توانید هر مواد غذایی را روی آن ها قرار دهید. فریزر این یخچال از ظرفیت 246 لیتر بهره می برد. این فریزر دارای 4 طبقه، 2 کشو و 2 طبقه بر روی درب می باشد. این یخچال ال جی X247 بدون برفک می باشد. بدین شکل مواد غذایی بدون هیچ یخ زدگی سالم سالم می مانند. در داخل یخچال 2 لامپ LED و در داخل فریزر 1 لامپ  LEDوجود دارد که در تاریکی شب هم می توانید فضای داخل یخچال را به بهترین شیوه مشاهده کنید. 

مقایسه یخچال های X247 و X274 ال جی


عملکرد و کارایی یخچال های بالارده ال جی مدل X247 و X274


یکی از ویژگی هایی که بر عملکرد یخچال تاثیر به سزایی دارد، نوع موتور یخچال می باشد. هر دو مدل یخچال دارای موتور اینورتر خطی هستند. این نوع موتور از کیفیت عالی برخور ار است. از مزیت های این موتور اینورتر خطی می توانیم به طول عمر ان اشاره کنیم که به نسبت دیگر موتور ها دوام و ماندگاری زیادی دارد. یکی دیگر از مزیت های آن صدای بسیار کم و مصرف انرژی را تا 65 درصد کاهش می دهد. همانطور که اشاره کردیم هر دو مدل یخچال بدون برفک می باشند و از یخ زدگی مواد جلوگیری خواهند کرد. یکی از فناوری هایی که در هر دو مدل یخچال وجود دارد، فناوری فناوری Hygiene FRESH+ می باشد. این فناوری باعث می شود که در 5 مرحله تمامی بوهای نامطبوع، باکتری و میکروب ها را ازبین ببرد. همچنین این فناوری سبب رطوبت بیشتر مواد غذایی و درنتیجه ماندگاری بهتر آن ها خواهد شد. یکی دیگر از فناوری های هر دو یخچال ال جی X247 و X274 محفظه   Fresh Zoneمی باشد. این محفظه مخصوص میوه و سببزیجات می باشد. جریان هوای خنک در این محفظه بیشتر می باشد و سبب افزایش ماندگاری و رطوبت بیشتر آن ها می باشد. در نهایت و میوه و سبزیجاتی که در این محفظه قرار می گیرند بسیار خوش طعم تر می باشند. فریزر های هر دو مدل یخچال از فناوری Express Freeze بهره می برد یا به عبارتی دیگر از انجاد سریع برخوردار می باشند که در مذت زمانی کمی غذا ها را منجمد می کند. سیستم هوای چندگانه از دیگر ویژگی های این یخچال ها محسوب می شود. این سیستم هوای خنک را به صورت یکنواخت در تمامی قسمت های یخچال به حرکت در خواهد آورد به همین دلیل مواد غذایی داخل در یخچال از ماندگاری بیشتری بهره می برند. 

مقایسه یخچال های X247 و X274 ال جی


قابلیت های هوشمند یخچال های بالارده ال جی مدل X247 و X274


ال جی این دو مدل یخچال را به صورت هوشمند عرضه کرده است. یعنی دارای قابلیت های هوشمندی می باشند که از طریق آن می توانید یخچال ها را به صورت آسانتری کنترل و تنظیم کنید. یکی از قابلیت های هوشمند یخچال های ال جی  X247 و X274 قابلیت Smart ThinQ می باشد. با استفاده از این قابلیت شما می توانید به آسانی حتی از راه دور نیز قادر به تنظیم و کنترل یخچال خود باشید. یکی دیگر از قابلیت های هوشمند این دو مدل یخچال قابلیت سیستم عیب یابی هوشمند می باشد. این قابلیت باعث می شود یخچال خیلی سریع تقص ها و عیب های خود را بیایبد وخیلی سریع آن ها را رفع کند بدون آنکه نیازی به تعمیر داشته باشد.

 


 امکانات یخچال های بالارده ال جی مدل X247 و X274


یکی از قابلیت های این دو مدل یخچال ال جی قابلیت قفل کودک می باشد. با استفا ه از این برنامه می توانید یخچال خود را از تغییر برنامه ها و تنظیم آن توسط کودکتان جلوگیری کنید. این یخچال ها دارای هشدار بازماندن درب می باشند یعنی در صورتی که یادتان رفت درب یخچال را ببندید یخچال با یک هشدار از باز ماندن درب جلوگیری خواهد کرد. از دیگر ویژگی های خوب این دو مدل یخچال می توانیم به میزیان صدای کم آن ها اشاره کنیم که بسیار کم می باشد و در سکوت شب هم شما هیچ صدایی را نخواهید شنید. از دیگر ویژگی های این دو مدل یخچال مصرف انرژی پایین آن ها می باشد که به لطف موتور اینورتر خطی که دارند مصرف انرژی را حدود 65% کاهش می دهند. 

یخچال های X247 و X274 ال جی


جمع بندی


این دو مدل یخچال دارای کیفیتی بسیار عالی و طراحی چشم نوازی می باشند که در ساخت آن ها از بهترین قطعات و متریال استفاده شده است. هر دو مدل یخچال از نظر کیفیت، طراحی و حتی اسم هایشان شبیه هم هستند اما یخچال X274 دارای عملکرد و کیفیتی بهتر می باشد و دارای فضای ذخیره سازی بیتشری نیز می باشد. در نتیجه باید بگوییم که هر دو مدل بسیار پرفروش و عالی هستند و از کیفیتی خوبی برخوردار هستند و در نهایت خرید هر کدام بستگی به بودجه و سلیقه مشتری عزیز خواهد داشت. 
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha