مقایسه یخچال های RS50 و RF25 سامسونگ

مقایسه یخچال های RS50 و RF25 سامسونگ
نوشته شده توسط : یاسان کالاتاریخ انتشار :12 /آبان/ 1400

طراحی یخچال های سامسونگ RF25 و RS50


یخچال های سامسونگ از بهترین محصولات می باشند که دارای طراحی بسیار زیبا و در عین حال عملکردی عالی می باشند. این یخچال ها از محصولات جدید سامسونگ می باشند که در ساخت ان ها از بهترین قطعات و تکنولوژی ها استفاده شده است. یخچال RS50 دارای دو رنگی زیبای نقره ای و مشکی می باشند و یخچال RF25 نیز دارای دو رنگ اینوکس و نقره ای می باشد. رنگ این یخچال ها بسیار شیک و همه پسند می باشند که به سادگی با دیگر وسایل خانه هماهنگ خواهند شد. جنس بدنه این یخچال ها از استیل می باشد که فوق العاده با کیفیت می باشد و از استحکام و ماندگاری فراوانی بهره می برد. بدنه این یخچال ها ضد اثرانگشت می باشد یعنی در صورتی که بدنه یخچال را لمس کنید اثر انگشت شما روی آن باقی نمی ماند. این دو مدل یخچال سامسونگ RF25 و RS50 از طراحی متفاوتی برخوردار می باشند. یخچال سامسونگ RF25 به صورت درب فرانسوی عرضه بازار شده است به نحوی که دارای دو درب در قسمت بالایی می باشد و متعلق به یخچال می باشد و قسمت پایین آن که به صورت فرانسوی است، متعلق به فریزر می باشد. اما یخچال  RS50 دارای طراحی ساید بای ساید می باشد و دارای دو درب می باشد که درب قسمت راست متعلق به یخچال و درب قسمت چپ متعلق به فریزر می باشد. بر روی درب یخچال مدل RS50 یک هوم بار وجود دارد که از طریق آن می توانید دسترسی سریع تری را به مواد غذایی داشته باشید. دستگیره های یخچال RS50 از نوع عمودی و برجسته می باشند که بسیار با کیفیت هستند اما یخچال RF25 دارای دستگیره های مخفی و توکار می باشد که ظاهری مرتب تر را ایجاد کرده است. هر دو مدل یخچال دارای محفظه یخساز و ابریز می باشند که قابلیت اتصال به اب شهره را دارند. بر روی محفظه آبریز و یخساز یک صفحه نمایش LED وجود دارد که از طریق آن می توانید وضعیت دستگاه را مشاهده کنید.

مقایسه یخچال های RS50 و RF25 سامسونگ


 طراحی فضای داخلی یخچال سامسونگ RF25


یکی از مهم ترین ویژگی ها در انتخاب یخچال ظرفیت آن ها می باشد و می توان گفت بیشتر افراد با توجه به آن یخچال مورد نظر خود را خریداری می کنند. این یخچال RF25 دارای ظرفیت 26 فوت می باشد که برابر با 470 لیتر می باشد پس می توان گفت گزینه ای مناسب برای خانواده های متوسط 3.4 نفره می باشد. داخل یخچال دارای 3 طبقه، 2 کشو و 6 طبقه در درب آن می باشد و قسمت پاینی آن که به صورت فرنچ می باشد دارای 4 کشو است. این کشو های فریزر بسیار بزرگ و جادار می باشند که مقدار زیادی مواد غذایی درون آن جای میگیرد کشو و قفسه های داخل یخچال هم نیز به همین شیوه بزرگ می باشند. قفسه های این یخچال از قابلیت تنظیم ارتفاع برخوردار می باشند که با توجه به اندازه مواد غذایی می توانید ارتفاع آن ها را تنظیم کنید. این یخچال RF25 دارای قفسه هایی از شیشه حرارت دیده می باشند که بسیار محکم و با کیفیت هستند و به آسانی وزن هر نوع مواد غذایی را تحمل می کنند. درون این یخچال لامپ LED وجود دارد که به وسیله آن در تاریک شب هم فضای داخل یخچال را به خوبی خواهید دید. این یخچال RF25 بدون برفک می باشد.

یخچال های RS50 و RF25 سامسونگ


فضای داخلی یخچال سامسونگ RS50


این یخچال نیز از سری محصولات با کیفیت سامسونگ است که از کیفیتی بسیار عالی برخوردار می باشد. ظرفیت این یخچال 28 فوت می باشد که برابر با 533 لیتر است و برای خانواده ای متوسط گزینه ای بسیار خوب می باشد. فضای داخلی این یخچال نیز بسیار شیک و جادار طراحی شده است. این یخچال RS50 دارای 5 طبقه، 2 کشو و 4 طبقه در درب و قسمت فریزر هم نیز به همین شیوه دارای 3 طبقه، 2 کشو و 3 طبقه فریزر می باشد. در رابطه با کیفیت قفسه و شیشه باید بگویم که جنس آن ها از شیشه حرارت دیده می باشد که فوق العاده با کیفیت و محکم می باشند و وزن مواد غذایی را به خوبی تحمل می کنند. همچنین طبقات و کشو های این یخچال بسیار جادار می باشند که مواد غذایی و انواع بطری ها را درون خود جای می دهند. این یخچال هم دارای یک لامپ LED درون فریزر و یخچال می باشد که در تاریکی شب هم مواد غذایی را به راحتی مشاهده می کنید. یکی از ویژگی های بسیار خوب این یخچال قفسات قابل تنظیم می باشند که به آسانی می توانید آن ها را تنظیم کنید. این یخچال بدون برفک می باشد و از یخ گرفتگی آن ها جلوگیری خواهد شد. 

مقایسه یخچال های RS50 و RF25


عملکرد و کارایی یخچال های سامسونگ RF25 و RS50


همانطور که می دانید موتور یخچال قلب آن می باشد و به صورت مستقیم بر کیفیت و عملکرد آن تاثیر گذار است. این دو مدل یخچال های سامسونگ RF25 و RS50 هر دو دارای موتور اینورتر دیجیتالی می باشند. این موتور از بهترین موتور های موجود در بازار می باشد. یکی ازز مزیت های آن میزان مصرف پایین انرژی آن می باشد که تا 44 درصد مصرف انرژی را کاهش می دهد. از دیگر مزیت های آن صدای کم و مصرف و گارانتی 10 ساله آن ها می باشد. همانطور که اشاره کردیم هر دو مدل این یخچال بدون برفک می باشند و نیازی به صرف زمان برای یخ زدایی یخچال نمی باشد. کشوی مخصوص میوه و سبزیجات از دیگر قابلیت های این یخچال ها می باشد که به وسیله آن میوه و سبزیجات تا مدت زمان بیشتری سالم می مانند. قابلیت جریان هوای چندگانه   Multi Flowکه در هر دو یخچال ها تعبیه شده است سبب جریان هوای خنک به صورت یکنواخت درون یخچال ها می باشد تا همواره مواد غذایی سالم باقی بمانند. فیلتر بهداشتی ‎Hygiene FRESH+‎ یک قابلیت می باشد که فقط در یخچال RS50 می باشد و سبب حذف 99 درصدی باکتری، بوی نامطبوع و میکروب های داخل یخچال می شود. یکی از قابلیت های مشترک این دو یخچال قابلیت انجماد سریع می باشد که یخچال ها در مدت زمان بسیار کمی مواد غذایی را منجمد خواهد کرد. 

فناوری های هوشمند یخچال های سامسونگ


ویژگی های دیگر یخچال های سامسونگ RF25 و RS50


سامسونگ هر دو مدل یخچال های RF25 و RS50 را به صورت هوشمند عرضه بازار کرده است. با استفاده از قابلیت های هوشمند شما می توانید یخچال را  به صورت بهتری تنظیم و کنترل کنید. یکی از ویژگی های هوشمند این دو یخچال، عیب یاب هوشمند آن می باشد. وجود این قابلیت عیب هوشمند در این دو مدل یخچال ها باعث می شود که یخچال ها در مدت زمان خیلی کمی، عیب ها را پیدا کنند و به رفع آن ها بپردازند. از دیگر قابلیت های هوشمند این یخچال ها قابلیت Smart ThinQ می باشد. با استفاده از این قابلیت شما قادر به اتصال تلفن همراه خود به یخچال خواهید شد و می توانید از راه دور آن را نیز کنترل کنید. یکی از ویژگی های کاربردی این دو مدل یخچال هشدار باز ماندن درب می باشد و هنگامی که یادتان رفته بود درب یخچال را ببندید آن را به شما یاد آور می شود. این دو مدل یخچال RF25 و RS50 با توجه به موتور اینورتر دیجیتالی خود بسیار کم مصرف می باشند به نحوی که رده مصرف انرژی آنها در حدود +A می باشد. صدای این دو یخچال در هنگام کار فوق العاده پایین می باشد و اصلا آن را نمی شنوید به گونه ای یخچال RS50 دارای میزان صدای 43 دسی بل و یخچال RF25 دارای میزان صدای 40 دسی بل می باشد.

یخچال های RS50 و RF25


جمع بندی


این دو مدل یخچال سامسونگ از نظر کیفیت بسیار شبیه می باشند و هر دو بسیار عالی عمل می کنند. این دو یخچال از نظر طراحی از هم متفاوت می باشند که در این نظر سلیقه افراد متفاوت می باشند. اگر در بین این دو مدل یخچال نمی دانید کدوم را خریداری کنید باید بگوییم که یخچال RS50 دارای کیفیت تا حدودی بهتر به نسبت یخچال RF25 می باشد. 
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha