مقایسه لباسشویی های ال جی مدل v5 و j6

مقایسه لباسشویی های ال جی مدل v5 و j6
نوشته شده توسط : یاسان کالا تاریخ انتشار :25 /مهر/ 1400

شباهت های طراحی لباسشویی های ال جی مدل j6 و V5  


لباسشویی ها از مهم ترین لوازم خانگی ها برای خانه محسوب می شوند. با استفاده از آن ها می توانید در مدت زمانی کمی تمامی لباس های کثیف را شستشو دهید بدون آنکه اذیت شوید و وقتتان گرفته شود. دو تا از بهترین لباسشویی های ال جی مدل j6 و V5  می باشد. این دو مدل لباسشویی از نظر طراحی و شکل ظاهری می توان گفت که تا حدودی به هم شبیه هستند. هر دو مدل لباسشویی در دو رنگ بسیار زیبای نقره ای و سفید عرضه بازار شده اند. این رنگ بسیار عامه پسند و زیبا هستند به نحوی که به سادگی با هر نوع دکوری هماهنگ خواهند شد و جلوه ای زیبا به خانه خواهند بخشید. از مهم ترین ویژگی های این دو لباسشویی که در همان نگاه اول بسیار جلبه توجه خواهند کرد درب بزرگ آن ها می باشند که به آن ها درب فضایی نیز گفته می شود. اندازه آن بسیار بزرگ می باشد و به راحتی لباسها از آن عبور می کند. بر روی بدنه هر دو مدل از لباسشویی ها یک صفحه نمایش LED دیده می شود. از طریق آن می توانید به وضعیت دستگاه پی ببرید و راحت تر آن را کنترل کنید. به علاوه ولوم چرخشی و درب مواد شویند نیز در هر دو مدل به چشم می خورد. 

مقایسه لباسشویی های ال جی مدل v5 و j6


تفاوت های طراحی لباسشویی های ال جی مدل j6 و V5  


از تفاوت های ظاهری این دو مدل از لباسشویی های ال جی می توانیم به روکش درب آن ها اشاره کنیم. لباسشویی ال جی j6 دارای روکشی پلاستیکی بر روی درب می باشد اما لباسشویی V5 دارای روکش شیشه ای از جنس حرارت دیده می باشد که دارای کیفیتی بهتر می باشد. جنس دیگر لباسشویی از ویژگی های مهم آن می باشد که تاثیر مهمی بر شستشوی لباس ها خواهد گذاشت. جنس دیگ این دو مدل لباسشویی با هم متفاوت است. جنس دیگ لباسشویی j6 ترکیبی از پلاستیک و استیل می باشد اما لباسشویی V5 دارای دیگی از جنس استیل خالص می باشد که به نسبت مدل J6 بسیار محکم تر و با کیفیت تر است. 

لباسشویی های ال جی مدل v5 و j6


شباهت های عملکرد لباسشویی های ال جی مدل j6 و V5  


این دو مدل لباسشویی j6 وV5   هر دو دارای کیفیتی بسیار خوب هستند. این دو مدل از لباسشویی دارای ظرفیت 9 کیلوگرم می باشند و می توانند برای خانواده های پرجمعیت گزینه ای مناسب باشند.  ال جی در هر دو مدل از لباسشویی ها از موتور اینورتر دایرکت درایو استفاده کرده است. این موتور ها به نسبت موتور های دیگر از کیفیتی بسیار خوب برخوردار ند و دارای ویژگی های مثبت زیادی هستند. یکی از ویژگی های بسیار خوب آن ها طول عمر زیاد و دوام خوب آن ها می باشد که از ماندگاری زیادی برخوردار هستند به نحوی که می توانید سالیان سال از آن استفا ه کنید. از نکات مثبت دیگر این موتور اینورتر می توانیم به بی صدا بودن و مصرف انرژی کمی اشاره کنیم. همچنین این لباسشویی ها دارای گارانتی 10 ساله می باشند. سرعت چرخش در هر دو مدل از لباسشویی های j6 و V5 برابر با 1400 دور در دقیقه می باشد که باعث می شود مدت زمان شستشو کمتر باشد. از دیگر شباهت این دو مدل لباسشویی ال جی می توانیم به شستشو با بخار اشاره کنیم. شستشو با بخار از بهترین حالت های شستشو می باشد که لباسشویی ها با بخار آب گرمی که تولید می کنند قادر به از بین بردن تمامی آلودگی ها و باکتری های روی لباس می شوند. هر دو مدل از لباسشویی های ال جی دارای 14 برنامه شستشو می باشند که می توانید با توجه به لباس های خود آن را انتخاب کنید این برنامه ها شامل مراقبت از لباس ها، برنامه ی مخصوص لباس های کم، تمیز کردن دیگ، مراقبت از لباس بچه، برنامه ی آلرژی زدا، لباس های ورزشی، شستشوی لباس های ظریف، شستشوی آرام تر برای شب، لباس های پشمی، لباس شنا، لباس های لی، مراقبت از رنگ لباس ها، شستشوی سریع، آبکشی و خشک کردن اشاره کنیم برای مثال برنامه شروع با تاخیر می توانید زمان شستشو لباستان مورد نظرتان را کمی به تاخیر بیاندازید.

مقایسه لباسشویی های ال جی مدل v5 و j6


تفاوت های عملکرد لباسشویی های ال جی مدل j6 و V5  


این دو مدل لباسشویی هر دو  دارای عملکردی بسیار خوب در شستشوی لباس ها می باشند اما به گونه ای مدل V5 دارای عملکردی نسبتا بهتر است. لباسشویی V5 دارای شستشو با هوش مصنوعی می باشد یعنی با دارا بودن هوش مصنوعی می تواند جنس لباس ها و وزن شان را نیز تشخیص دهد تا از آن راه بتواند بهترین شستشو را ارائه دهد و لباس ها هیچ گونه آسیبی نبینند. 


6 حرکت شستشو لباسشویی های ال جی مدل j6 و V5  


هر دو مدل از لباسشویی های ال جی برای ارائه دادن شستشوی بی نظیر، از شش حرکت شسشتو یا Motion DD بهره می برند. این حرکت های شستشو شامل غلتاندن، تاب دادن، پیچاندن، پله ای، آبزدایی و سایشی می باشد که لباس ها را به بهترین شیوه تمیز خواهند کرد. غلتاندن، تاب دادن، پیچاندن از حرکت های آرام محسوب می شود که هیچ گونه آسیبی به لباس ها نمی رساند و حرکت های پله ای، آبزدایی و سایشی از نوع شستشوی های پر قدرت می باشد که به بهترین شیوه به تمیز شدن لباس ها کمک خواهد کرد. 

فناوری های شستشو در لباسشویی های الی جی


دیگر قابلت های لباسشویی های ال جی مدل j6 و V5  


یکی از شباهت های لباسشویی V5 و لباسشویی J6 قابلیت اضافه کردن لباس ها یا Add Item می باشد. این قابلیت از بهترین قابلیت ها می باشد که یک لباسشویی می تواند داشته باشد. قابلیت اضافه کردن لباس در حین شستشو به کاربر این امکان را می دهد تا زمانی که لباسی را جا انداختید بتوانید در حین شستشو به لباسشویی اضافه کنید. قابلیت شستشوی آرام تر برای شب یکی دیگر از قابلیت های هر دو مدل می باشد که از طریق آن می توانید از لباسشویی در هنگام شب نیز استفاده کنید بدون آنکه مزاحم خواب و استراحت شما شود.

 
ویژگی های لباسشویی های ال جی مدل j6 و V5  


هر دو مدل از لباسشویی های j6 وV5   هوشمند می باشند. قابلیت Smart Diagnosis یکی از قابلیت های هوشمند می باشدکه با استفاده از آن لباسشویی خیلی سریع عیب های خود را پیدا می کند و به رفع آن می پر دازد همچنین هر دو مدل، از برنامه Smart ThinQ پشتیبانی می کنند. با استفاده از آن می توانید به راحتی لباسشویی خود را به تلفن خود وصل کنید و حتی قادر به کنترل و تنظیم دستگاه از راه دور باشید به علاوه می توانید برنامه های جدید را برای لباسشویی نیز دانلود کنید. از دیگر ویژگی های مشترک هر دو دستگاه، قفل کودک می باشد. با وجود قفل کودک دیگر نگرانی بابت تغییر برنامه ها توسط کودکتان نخواهید بود. رده مصرف انرژی در هر دو مدل برابر با A+++ می باشد که 40 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد کرد. 

لباسشویی های ال جی مدل v5 و j6


جمع بندی


محصولات برند ال جی همواره می توان گفت بهترین می باشند. اگر بین این دو لباسشویی j6 وV5  نمی دانید کدام را انتخاب کنید پیشنها ما لباسشویی V5 می باشد شایان ذکر می باشد که واقعا هر دو مدل از لباسشویی ها دارای کیفیتی عالی هستند اما لباسشویی V5  دارای عملکردی بهتر به نسبت j6 می باشد همچنین دارای استحکام نسبتا بیتشری می باشد پس اگر لباسشویی با کیفیت تری می خواهید قطعا V5 بهترین انتخاب است. 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha