مقایسه بین کولر گازی جنرال گلد و جنرال شکار

مقایسه بین کولر گازی جنرال گلد و جنرال شکار
نوشته شده توسط : یاسان کالاتاریخ انتشار :13 /دی/ 1400

امروزه کولر گازی ها به یکی از مهم ترین وسایل هر خونه تبدیل شده اند زیرا کمتر کسی تحمل آن هوای گرم طاقت فرسای تابستان را دارد همچنین از کولر گازی ها می توانید در هوای سرد زمستان نیز استفاده کنید و هوای خانه را بسیار ملایم و معتدل نگه دارید. یکی از برند های معتبر تولید کولر گازی جنرال می باشد که با توجه به کیفیت بالای محصولاتش و قیمت بسیار مناسبشان در بین مردم خیلی پرطرفدار می باشند. اینبار ما قصد داریم مدل های کولر گازی جنرال گلد و جنرال شکار را با هم مقایسه کنیم تا بهتر بتوانید آن ها را شناسایی کنید و خریدی مطمئن تر داشته باشید.


طراحی کولر گازی جنرال گلد و جنرال شکار

از آنجایی که کولر گازی ها جز وسایل کاربردی و اصلی خانه می باشند پس می توان گفت که طراحی آنها خیلی مهم می باشد و بیشتر افراد روی آن فوکوس می کنند . کولر گازی جنرال گلد دارای طراحی فوق العاده ساده ای می باشد که تنها بر روی بدنه آن ها قسمت جلویی یک برند جنرال گلد حک شده است. اما کولر گازی جنرال شکار از نظر طراحی ساده نیست و دارای طرح لبخند بر روی بدنه آن می باشد که همین یک ویژگی خاص و زیبا برای این کولر گازی محسوب می شود. همچنین بر روی بدنه کولرگازی لبخند شکار یک نمایشگر مخفی وجود دارد که در صورت روشن بودن دستگاه نمایان خواهد شد. این کولر گازی ها سفید رنگ می باشند که جلوه ای بسیار شیک را به خانه شما خواهند بخشید. همچنین کیفیت این مدل کولر گازی های جنرال گلد و جنرال شکار فوق العاده عالی می باشد.


کمپرسور مورد استفاده در کولر گازی جنرال گلد و جنرال شکار

هر دو مدل کولر گازی ها دارای کمپرسور روتاری می باشند. کمپرسور روتاری که در این دو مدل کولرگاز مورد استفاده قرار گرفته است دارای مصرف انرژی کمی به نسبت کمپرسور پیستونی می باشد. همچنین این کمپرسور روتاری می تواند سر و صدای خروجی خیلی کمی را نیز به وجود بیاورد. همچنین این کمپرسور کولر گازی ها را قادر می کند تا با دور های متغییر کار کنند. 


عملکرد کولر گازی جنرال گلد و جنرال شکار

همانطور که اشاره کردیم این کولرگازی ها دارای کمپرسور روتاری هستند و همین کافی است تا عملکرد این دو مدل کولرگازی عالی باشد. همچنین  باید گفت که این کولر گازی ها دارای عملکرد یکسانی می باشند زیرا هر دو از عملکرد سرمایشی و گرمایشی بهره می برند. یکی از شباهت های این دو مدل کولرگازی ها گاز مصرفی آن ها می باشد که در هر دو مدل برابر با R410 می باشد. این گاز R410 دارای مصرف انرژی کمی می باشد یعنی رده مصرف انرژی A و بر خلاف گاز R22 اصلا هیچ آسیبی به محیط زیست نخواهند رساند. 


قابلیت های کولر گازی جنرال گلد و جنرال شکار

هر دو مدل کولرگازی دارای ظرفیت های مختلف 12000، 18000، 24000، 30000، 36000 می باشند که می توانید با توجه به متراژ مکان مورد نظر خود کولر گازی مناسب را انتخاب کنید. کولر گازی جنرال شکار مناسب برای مناطق گرم تا معتدل می باشد و در مقابل کولرگازی جنرال گلد هم برای مناطق حاره ای و هم برای مناطق معتدل مناسب می باشد. بر فرض مثال برای مناطق حاره ای کولر گازی جنرال گلد مدل GG-S30000 می تواند برای مناطق گرمسیر بسیار مناسب باشد. در حالی که کولر گازی شکار بیشتر توسط افرادی که در مناطق معتدل زندگی می کنند خریداری می شود. 


دیگر ویژگی کولر گازی جنرال گلد و جنرال شکار

میزان صدای این دو مدل کولر گزی حدود 50 الی 58 دسی بل می باشد و در واقع می توان گفت که صدای آن ها بسیار کم می باشد. قدرت پرتاب باد در هر دو مدل کولرگازی فوق العاده عالی و گسترده در چهار جهت می باشد به نحوی که در کولر گاز جنرال گلد برابر با 10 الی 30 و در کولر گازی جنرال کاری برابر با 10 الی 25 متر خواهد بود. 


جمع بندی

همانطور که از متن بالا متوجه شدید کیفیت هر دو مدل کولر گازی بسیار خوب می باشد اما اگر ساکن مناطق گرم هستید و خواهان پرتاب باد گسترده ای هستید کولر گازی های جنرال گلد می توانند انتخاب مناسبی باشند البته شکی در آن نیست که کیفیت کولر گازی جنرال شکار نیز فوق العاده است و دارای مدل های متفاوتی هستند پس خرید هر کدام به بودجه، نیاز و علاقه شما بستگی خواهد داشت. 
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha