مقایسه ظرفشویی های 5070 سامسونگ و 425 ال جی

مقایسه ظرفشویی های 5070 سامسونگ و 425 ال جی
نوشته شده توسط : یاسان کالا تاریخ انتشار :30 /مهر/ 1400

طراحی و دیزاین ظرفشویی های 5070 با 425


طراحی و دیزاین محصولات از مهم ترین ویژگی ها محسوب می شود که مورد توجه همه افراد می باشد. رنگ بدنه اختصاص داده شده به هر دو مدل از ظرفشویی نقره ای مایل به دودی می باشد که رنگی بسیار عامه پسند می باشد و به راحتی با دیگر وسایل خانه هماهنگ می شود. ال جی و سامسونگ همواره محصولاتشان را با بهترین قطعات عرضه بازار می کنند. در ساخت بدنه این دو مدل از ظرفشویی هم از بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ استفاده شده است که از دوام و ماندگاری بالایی بهره می برد و بسیار محکم می باشد. هر دو مدل از ظرفشویی دارای سه سبد می باشند. این سبد ها کشویی هستند و از قابلیت تنظیم ارتفاع برخوردار اند به نحوی که شما مشکلی در رابطه با ظروف های بزرگ نخواهید داشت و می توانید به راحتی انواع ظروف بزرگ همچون قابلمه ها را داخل آن جای دهید. دو تا از سبد ها مخصوص ظرف ها می باشند و یکی از ان ها برای کارد و چنگال طراحی شده است. یکی دیگر از ویژگی های ظاهری که بر زیبایی این محصولات افزوده است، صفحه نمایش یا پنل آن ها می باشد. پنل هر دو مدل از ظرفشویی ها از نوع LED لمسی می باشد. شما از طریق این پنل های لمسی می توانید به راحتی دستگاه را تنظیم کنید و از وضعیت ماشین ظرفشویی خود به راحتی خبردار شوید‌. صفحه نماش هر دو مدل از تلویزیون بسیار شیک می باشند. 

مقایسه ظرفشویی های 5070 سامسونگ و 425 ال جی


عملکرد ظرفشویی های  5070 سامسونگ و 425 ال جی


از مهم ترین ویژگی ها در انتخاب محصولات خانگی کیفیت و عملکرد ان ها می باشد. هر دو مدل ظرفشویی های  5070و 425  دارای کیفیت بسیار خوبی می باشند. به هر دو مدل از ظرفشویی ها موتور اینورتر دایرکت درایو اختصاص داده شده است. این موتور از بهترین موتور های موجود در بازار می باشد. از مزیت های این موتور اینورتر دایرکت درایو می توانیم به طول عمر زیاد آن اشاره کنیم که به نسبت دیگر موتور ها از ماندگاری و دوام زیادی برخوردار می باشد. همچنین این موتور استفاده شده در این دو مدل ظرفشویی میزان مصرف انرژی بسیار کمی دارد و از میزان صدا بسیار کمی برخوردار می باشد. از دیگر ویژگی های این دو مدل ظرفشویی 425 و 5070  می توانیم به قابلیت true steam یا بخارشور اشاره کنیم. این قابلیت باعث می شود که ظروف ها به بهترین شیوه تمیز و عاری از هر گونه کثیفی شوند زیرا این قابلیت هر گونه چرک، آلودگی و باکتری ها را از روی سطح طروف تمیز خواهد کرد و همچنین می تواند ظروف ها را نیز ضد عفونی کند. ماشین ظرفشویی 425 ال جی دارای فناوری Quad Wash می باشد اما ظرفشویی  سامسونگ 5070 از آن برخور دار نمی باشد. این فناوری باعث می شود که آب از چهار طرف ظرف شویی به سمت ظروف اسپری شود تا ظروف به بهترین شیوه تمیز شوند. در همین حال ظرفشویی 5070 از فناوری Hygiene Option بهره می برد که ظرفشویی 425 آن را دارا نمی باشد. در این فناوری لباسشویی با دما ی 70 درجه یک شستشوی بهداشتی را ارائه خواهد داد و تمامی باکتری ها را از سطح ظروف پاک خواهد کرد. 

مقایسه ظرفشویی های 5070 سامسونگ و 425 ال جی


برنامه های شستشو ظرفشویی های  5070 و 425


برنامه های شسشتو از دیگر آپشن ها برای یک ظرفشویی محسوب می شود. ماشین ظرفشویی  سامسونگ مدل 5070 دارای 7 برنامه شستشو و ظرفشویی ال جی 425 دارای 10 برنامه شستشو می باشد. برنامه های ظرفشویی 425 بیشتر از ظرفشویی 5070 می باشد. از برنامه های ظرفشویی 5070 می توانیم به شستشوی بهداشتی، شستشوی سریع، شستشوی بخار، شستشوی خودکار، شستشوی نیم بار، شستشوی 60 دقیقه و پیش شستشو اشاره کنیم. همچنین ظرفشویی 425 دارای 10 برنامه شسشتو شامل ECO، Normal، Auto، Quick، Half Load، QuadWash، ظروف حساس، شستشوی بسیار داغ و شستشو با تاخیر اشاره کنیم. همه برنامه ها در این دو مدل ظرفشویی قابل استفاده می باشند. شستشوی نیم بار یک برنامه است و زمانی قابل استفاده می باشد که ظروف کثیف بسیار کم می باشد و می توانید تنها یکی از سبد ها را انتخاب کنید تا ظرفشویی تنها به شستشوی آن سبد بپردازد. برنامه شستشوی خودکار نیز برای ظروف های بسیار چرب و کثیف گزینه ای مناسب می باشد زیرا به صورت اتوماتیک بهترین روش شستشو را انتخاب خواهد کرد همچنین شستشوی خودکار زمانی کمی بیشتری می برد. شسشتوی ECO یا اقتصادی نیز از بهترین برنامه ها می باشد. در واقع این برنامه باعث می شود که دستگاه میزان آب کمتری را مصرف کند در عین حال بهترین شستشو را ارائه خواهد داد. از دیگر برنامه های عالی این دو مدل از ظرفشویی می توانیم به شستشوی سریع و شستشو با تاخیر اشاره کنیم. شستشوی سریع تنها یک ساعت ساعت زمان لازم دارد تا ظرف ها را به بهترین شیوه شستشو دهد. در شستشو با تاخیر نیز می توانید در ظرفشویی را به نحوی تنظیم کنید که دیرتر از زمان مورد نظر شروع به کار کند. 

ظرفشویی های 5070 سامسونگ و 425 ال جی


قابلیت های هوشمند ظرفشویی های 5070 و 425


هر دو مدل از ظرفشویی ها از محصولات هوشمند ال جی و سامسونگ می باشند. هر دو برند آن ها را با قابلیت های اسمارتی طراحی کرده اند تا استفاده از آن ها برای کاربران راحت تر باشد. هر دو مدل از ظرفشویی از قابلیت اتصال به وای فای بهره می برند. با استفاده از آن می توانید گوشی خود را به ظرفشویی متصل کنید و ان را از راه دور کنترل کنید. وجود فناوری عیب یابی هوشمند نیز باعث می شود که ظرفشویی خیلی سریع عیب های خود را بیابد و آن ها در کوتاه ترین زمان رفع کند بدون آنکه نیاز به تعمیرات بیرون از خانه داشتته باشد. 

ظرفشویی های 5070 سامسونگ و 425 ال جی


دیگر ویژگی های ظرفشویی های  5070 سامسونگ و 425 ال جی


از دیگر ویژگی های این دو مدل ظرفشویی می توانیم به میزان صدای آن ها اشاره کنیم. هر دو مدل ظرفشویی به لطف موتور اینورتر دایرکت درایوی که دارند بسیار کم صدا می باشند به نحوی که میزان صدا در ظرفشویی مدل 425 برابر با 44 دسی بل و در ظرفشویی 5070 برابر با 46 دسی بل می باشد. این میزان صدا کم بوده و هیچ گونه مزاحمتی را ایجاد نخواهد کرد به نحوی که در سکوت شب هم نیز قابل استفاده است. ظرفشویی 425 در هر سیکل شستشو تنها 9 لیتر و ظرفشویی 5070 در هر سیکل 12 لیتر آب مصرف خواهد کرد که در این باره ظرفشویی 425 بیشتر در مصرف آب جلوگیری خواهد کرد. قفل کودک در هر د.و مدل از ظرفشویی ها استفاده شده است. شما از طریق قفل کودک می توانید از تغییر تنظیمات توسط کودکتان جلوگیری کنید. Aqua Stop یک ویژگی می باشد که فقط در ظرفشویی 5070 استفاده شده است. در این فناوری ظرفشویی از نشتی آب جلوگیری خواهد کرد. رده مصرف انرژی در هر دو مدل ظرفشویی برابر با رتبه ی مصرف انرژی +++a می باشد که بسیار کم مصرف است. 

ظرفشویی های 5070 سامسونگ و 425 ال جی


جمع بندی


ظرفشویی های DW60M5070FW و DFB425FP از محصولات خوب این برند ال جی و سامسونگ می باشند. از نظر کیفیت و طراحی می توان گفت هر دو مدل بسیار زیبا و با کیفیت می باشند اما اگر به دنبال عملکرد بهتر و ویژگی های بیشتری هستید، ظرفشویی 425  ال جی بی شک بهترین گزینه می باشد. این ظرفشویی دارای 10 برنامه شستشو، قابلیت های اسمارت، صدای کمتری و عملکرد بهتر به نسبت ظرفشویی 5070 می باشد. 


 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha