مقایسه یخچال های دوقلو سامسونگ RR39-RZ32 و یخچال 411 414 ال جی

مقایسه یخچال های دوقلو سامسونگ RR39-RZ32 و یخچال 411 414 ال جی
نوشته شده توسط : یاسان کالا تاریخ انتشار :29 /دی/ 1400

سامسونگ و ال جی از معروف ترین برند ها در سراسر دنیا می باشند که محصولاتشان از فروش فوق العاده ای برخوردار می باشد. این برند ها دارای سابقه طولانی مدتی در حوزه تولید لوازم خانگی می باشد و به همین دلیل می توان گفت که بهترین کیفیت را دارند. از سری محصولات بسیار محبوب و پرفروش این برند ها یخچال ها می باشد. اینبار ما قصد داریم دو تا از یخچال های دوقلو مدل RR39 RZ32 سامسونگ و یخچال 411 414 ال جی را مقایسه کنیم تا به بهترین شیوه متوجه کیفیت آن ها شوید و بتوانید انتخابی مناسب میان آنها داشته باشید. 

طراحی و دیزاین یخچال دوقلو سامسونگ مدل RR39 RZ32 و یخچال 411 414 ال جی

از آنجایی که یخچال ها از مهم ترین وسایل آشپزخانه محسوب می شوند پس توجه به طراحی و دیزاین آن ها خیلی مهم است. مهم ترین شباهت میان این دو مدل یخچال و فریزر دوقلو بودن آن ها می باشد. هر دو مدل یخچال های ال جی و سامسونگ دوقلو می باشند و متشکل از دو قسمت هستند که قسمت راست متعلق به یخچال و قسمت دیگر فریزر می باشد. یکی از مزیت های این دو یخچال دو قلو قابلیت جدا قرار دادن آن ها می باشد یعنی زمانی که با مشکل کمبود جا مواجه شدید می توانید قسمت دیگرش را در جای دیگری قرار بدهید. این یخچال های دوقلو در دو رنگ زیبا و عامه پسند نقره ای و سفید عرضه بازار شده اند که بسیار شیک و زیبا هستند و با هر دکوری به راحتی هماهنگ خواهند شد. یکی دیگر از شباهت های این دو مدل یخچال دو قلو وجود محفظه آبریز بر روی بدنه یخچال ها می باشد که دسترسی به آب خنک را فراهم می کند. بر روی بدنه هر دو مدل یخچال های سامسونگ و ال جی نمایشگر دیده می شود که طراحی آنها کمی با هم تفاوت دارد. نمایشگر یخچال دوقلو سامسونگ مدل RR39 RZ32 لمسی و باریک می باشد که به صورت عمودی قرار گرفته است همچنین رنگ آن نقره ای مایل به سفید است. در مقابل یخچال دوقلو ال جی 411 -414 نیز نمایشگرش لمسی می باشد اما دارای رنگ مشکی و نیز عمودی می باشد اما به نسبت سامسونگ پهن تر طراحی شده است. از دیگر تفاوت های آن ها می توان به دستگیره های آن ها اشاره کرد البته باید گفت که دستگیره هر دو مدل یخچال ها از نوع نواری می باشد اما در واقع دستگیره یخچال سامسونگ مدل RR39 RZ32 دارای طول بیشتری به نسبت یخچال دوقلو  411 414 ال جی می باشد.


کیفیت ساخت یخچال دوقلو سامسونگ مدل RR39 RZ32 و یخچال 411 414 ال جی

کیفیت ساخت از مهم ترین ویژگی ها برای محصولات خانگی بخصوص یخچال ها می باشد. این دو مدل یخچال دوقلو ال جی و سامسونگ دارای بدنه ای فوق العاده مستحکم می باشند که در ساخت آنها از بهترین متریال ساخته شده است. اما کیفیت ساخت محصولات ال جی تا حدودی بهتر از سامسونگ می باشد. این دو مدل یخچال دوقلو دارای قفسه هایی از جنس شیشه حرارت دیده می باشند که فوق العاده محکم هستند و به راحتی وزن اشیا سنگین را نیز متحمل می شوند. همچنین دیگر قفسه های این دو مدل یخچال از پلاستیک بسیار با کیفیتی می باشد.


فضای داخلی یخچال دوقلو سامسونگ مدل RR39 RZ32 و یخچال 411 414 ال جی

این دو مدل یخچال دوقلو از نظر طراحی فضای داخلی با همدیگر متفاوت هستند. یخچال دوقلو سامسونگ دارای 5 طبقه، 2 کشو و 7 طبقه در درب آن می باشد در مقابل یخچال دوقلو ال جی دارای 5 طبقه، 2 کشو و 5 طبقه در درب آن می باشد. در رابطه با قسمت فریزر این دو مدل یخچال دوقلو ال جی و سامسونگ نیز باید گفت که از همدیگر متفاوت هستند. قسمت فریزر یخچال ال جی دارای 3 طبقه و 4 کشو می باشد و قسمت فریزر یخچال دوقلو سامسونگ دارای 2 طبقه، 4 کشو و 2 طبقه در درب آن می باشد. در داخل فریزر هر دو مدل یخچال های ال جی و سامسونگ سیستم یخ ساز وجود دارد که به صورت دستی است و نوع یخ های تولیدی آن از نوع حبه ای می باشد. داخل هر دو مدل یخچال های ال جی و سامسونگ قفسه های Dairy Guard وجود دارد که می توانید محصولات لبنی را آنجا قرار دهید. همچنین در قسمت درب یخچال می توانید بطری های بلند را نیز نگه داری کنید.


ظرفیت یخچال دوقلو سامسونگ مدل RR39 RZ32 و یخچال 411 414 ال جی

ظرفیت یکی دیگر از مهم ترین ویژگی هاست که افراد با توجه به میزان مواد مصرفی و تعداد افراد خانواده آن را انتخاب می کنند. یخچال ال جی  411 414 دارای ظرفیت 27 فوت می باشد که برابر با 766 لیتر است. یخچال سامسونگ RR39 RZ32 نیز دارای 26 فوت است که برابر با 720 لیتر می باشد. به طور کلی ظرفیت و گنجایش این یخچل ها زیادی می باشد و می تواند برای یک خانواده پرجمعیت و پر مصرف گزینه ای عالی باشد. 


موتور یخچال دوقلو سامسونگ مدل RR39 RZ32 و یخچال 411 414 ال جی

تفاوت های زیادی میان موتور این دو مدل یخچال وجود ندارد و هر دو دارای موتور اینورتری می باشند با این تفاوت که یخچال سامسونگ دارای موتور اینورتر دیجیتالی می باشد و یخچال ال جی دارای موتور اینورتر اسمارت می باشد. کیفیت هر دو موتور بسیار عالی می باشد و دارای میزان صدای بسیار کم و مصرف انرژی فوق العاده پایینی می باشد. همچنین هر دو موتور دارای 10 سال گارانتی می باشند. 


امکانات یخچال دوقلو سامسونگ مدل RR39 RZ32 و یخچال 411 414 ال جی

هر دو مدل یخچال دو قلو ال جی و سامسونگ از نوع بدون برفک می باشند که گزینه ای عالی محسوب می شود زیرا مواد غذایی بدون هیچ برفک و یخ زدگی سالم خواهند ماند. یکی از قابلیت های تعبیه شده در هر دو مدل یخچال ها قابلیت Multi Air Flow می باشد. این قابلیت هوای خنک را در داخل یخچال به جریان خواهد انداخت که سبب طول عمر بیشتر مواد غذایی خواهد شد. قابلیت Express Freezing در فریزر سبب انجماد خیلی سریع مواد غذایی خواهد شد و همچنین Express Cool سبب سرمایش سریع در یخچال خواهد شد. تکنولوژی +DoorCooling یکی دیگر از امکانات این دو مدل یخچال دوقلو می باشد که یک سیستم خنک کننده محسوب می شود. 

قابلیت های دیگر یخچال دوقلو سامسونگ مدل RR39 RZ32 و یخچال 411 414 ال جی

هر دو مدل یخچال فریزر های دوقلو ال جی و ساموسونگ از نوع هوشمند می باشند. این یخچال ها دارای سیستم عیب یاب هوشمند می باشند که باعث می شود عیوب دستگاه را خیلی سریع بیابید و و به حل آنها بپردازید. حداکثر میزان صدا در این یخچال ها بین 38 تا 42 دسی بل می باشد کهه فوق العاده کم صدا محسوب می شوند. این یخچال ها از قابلیت اتصال به آب شهری برخوردار نمی باشند. یکی از قابلیت های این دو مدل یخچال قابلیت تنظیم ارتفاع کشو ها می باشد به این معنی که می توانید ارتفاع قفسه های یخچال را با توجه به اندازه مواد غذایی تنظیم کنید. این یخچال ها دارای قفسه های مخصوص میوه و سبزیجات می باشند که دمای آنها به نسبت دیگر کشو ها مرطوب تر می باشد. از دیگر قابلیت های این دو مدل یخچال دوقلو ال جی و سامسونگ می توان به قفل کودک و هشدار باز بودن درب اشاره کنیم.


جمع بندی
اسن و مدل یخچال از زیباترین و کاربردی ترین یخچال های موجود در بازار محسوب می شوند. به جرات می توان گفت که تفاوت چندانی میان آنها وجود ندارد و هر دو دارای کیفیت بسیار خوبی می باشند اما ممکن است یخچال دوقلو ال جی تا حدودی دارای قابلیت های بیتشر و کیفیت بهتری به نسبت یخچال سامسونگ باشد. این یخچال ها دارای طراحی بسیار شیک و قابلت های هوشمند نیز می باشند. پس در نهایت خرید هر مدام به سلیقه و بودجه شما بستگی خواهد اشت. 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha