مقایسه لباسشویی WW90K54E0WW سامسونگ و WTV9745 بکو

مقایسه لباسشویی WW90K54E0WW سامسونگ و WTV9745 بکو
نوشته شده توسط : یاسان کالا تاریخ انتشار :19 /دی/ 1400

از آنجایی که شست لباس ها کاری طاقت فرسا و وقت گیر است پس رند ها به تولید لباسشویی پرداختند. اینبار ما قصد داریم لباسشویی WW90K54E0WW از برند خوشنام سامسونگ و لباسشویی  WTV9745 از برند بکو را با هم دیگر مقایسه کنیم. بکو یک برند ترکیه ای است و در بین مردم محبوب می باشد در حالی که برند سامسونگ یک برند کره ای است و به نسبت بکو یک برند قدیمی و محبوب تر در بین مردم می باشد. در واقع این لباسشویی ها از کیفیت بسیار خوب و عملکرد عالی بهره  می برند. اگر قصد خرید ان ها را دارید و نمی دانید کدام لباسشویی مماسب تر است پس تا انتهای این متن با ما همراه باشید.


طراحی لباسشویی سامسونگ WW90K54E0WW و لباسشویی بکو مدل WTV9745

با نگاه با این دو مدل لباسشویی متوجه شباهت ها و تفاوت هایی خواهید شد. در واقع رنگ محصولات برای بیشتر افراد خیلی مهم است و به آن توجه زیادی می کنند. معمولا لباسشویی ها در درنگ های نقره ای و سفید عرضه بازار می شوند این لباسشویی ها نیز دارای دو رنگ سفید و نقره ای می باشند که با توجه به سلیقه خود می توانید رنگ را انتخاب کنید. قسمت بالایی بدنه لباسشویی بکو   WTV9745به تنظیمات برنامه، صفحه نمایش و جا پودری ها اختصاص داده شده است و در مقابل لباسشویی سامسونگ WW90K54E0WW نیز به همین شیوه قسمت بالایی لباسشویی به جا پوردی، تنظیمات و صفحه نمایش اختصاص داده شده است. برنامه های این دو مدل لباسشویی به وسیله یک ولوم چرخشی قابل تنظیم می باشد همچنین صفحه نمایش این لباسشویی ها LED می باشد که به وسیله آن می توانید به وضعیت دستگاه ماشین لباسشوییتان بپردازید. همچنین بر روی جا پودری آن ها اسم برند سامسونگ و بکو به چشم می خورد. در رابطه با استحکام بدنه باسد گفت که هر دو مدل لباسشویی از استحکام و کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشند اما در واقع کیفیت ساخت لباسشویی سامسونگ به نسبت بکو بهتر می باشد. شاید مهم ترین تفاوت این دو مدل لباسشویی در رابطه با درب آنها باشد. لباسشویی بکو مدل WTV9745 دارای درب بزرگ مشکی با روکش ماتی می باشد که جلوه ای زیبا به ان بخشیده است در مقابل لباسشویی سامسونگ مدل WW90K54E0WW به دلیل آنکه از نوع ادواش می باشد پس دارای دو درب می باشد که یک درب کوچک تر بر روی درب اصلی قرار گرفته شده است.


نوع درام لباسشویی سامسونگ WW90K54E0WW و لباسشویی بکو مدل WTV9745

درام از اهمیت ویژه ای در لباسشویی برخوردار می باشد. درام یا دیگ لباسشویی سامسونگ از نوع الماسی با برجستگی ها نرمی می باشد که همین سبب پاکسازی بهتر لباس ها خواهد شد. لباسشویی بکو نیز دارای دیگ با طراحی جالب و سوراخ های ریز و برجستگی می باشد که به بهترین شیوه لباس ها را تمیز خواهند کرد. لباسشویی سامسونگ دارای سیستم شستشوی خودکار درام می باشد که پس از اتمام هر چرخه شسشتو، لباسشویی به تمیز کردن درام خود می پردازد که دیگر نیازی به شستشوی درام آن توسط شما نخواهد بود.


گنجایش لباسشویی سامسونگ WW90K54E0WW و لباسشویی بکو مدل WTV9745

در واقع گنجایش لباسشویی ها گزینه خیلی مهمی می باشد زیرا می توانید تعداد لباس های بیشتری را در هر بار شستشو بشویید. این دو مدل لباسشویی هر دو دارای گنجایش 9 کیلوگرم هستند و در واقع حجم زیادی از لباس ها با آن قابل شستشو می باشند. لباسشویی ها با ظرفیت 9 کیلوگرم در بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردار می باشند. 


موتور شستشو لباسشویی سامسونگ WW90K54E0WW و لباسشویی بکو مدل WTV9745 

مهم ترین تفاوت این دو مدل لباسشویی در موتور های آن ها می باشد. لباسشویی سامسونگ دارای موتور اینورتر دیجیتالی Digital Inverter می باشد و در مقابل لباسشویی بکو دارای موتور اینورتر Pro Smart می باشد. هر دو مدل از این موتور ها فوق العاده با کیفیت می باشند. موتور اینورتر دیجیتالی سامسونگ بسیار کم صدا، کم مصرف و دارای طول عمر زیادی می باشد که سامسونگ آن را تا 10 سال گارانتی می کند و در مقابل موتور اینورتر پرو اسمارت نیز طبق گفته های بکو بسیار کم سر و صدا و کم مصرف می باشد و نیز دارای 10 سال گارانتی است. سرعت چرخش این موتورئها 1400 دور در دقیقه می باشد که سبب می شود تا چرخه شسشتو لباس ها در مدت زمان بسیار کمی به اتمام برسد. از دلایل کم صدا بودن این لباسشویی ها می توانیم به نبود تسمه در موتور آن ها اشاره کنیم. رده مصرف انرژی در این دو مدل لباسشویی برابر با ++A می باشد که به معنای مصرف انرژی فوق العاده کمی می باشد. در واقع می توان گفت کیفیت موتور هر دو بسیار خوب می باشد و نمی توان ایرادی گرفت اما با این حال موتور اینورتر دیجیتالی محبوب تر می باشد. 

 

برنامه های شستشو لباسشویی سامسونگ WW90K54E0WW و لباسشویی بکو مدل WTV9745 

در واقع این دو مدل لباسشویی از نظر تعداد برنامه های شستشو یکسان می باشند. هر دو لباسویی دارای 16 برنامه متنوع شستشو می باشند. از برنامه های شستشو لباسشویی سامسونگ WW90K54E0WW می توانیم به شستشوی سریع، شستشوی ملافه، پیش شستشو، شستشوی لباس های کتان، شستشوی لباس تیره، شستشوی لکه بر قوی، شستشوی روزانه، تاخیر در پایان، شستشوی لباس های ظریف، تمیز کردن محیط زیست، شستشوی آسان اتو، شستشوی الکترونیکی پنبه ای، شستشوی بخار بهداشتی، شستشوی فشرده، شستشوی الیاف مصنوعی، شستشوی پشمی اشاره کنیم. لباسشویی بکو WTV9745 نیز از برنامه های بالا برخوردار می باشد و نیز دارای شستشوی قوی StainExpert که به بهترین شیوه لباس ها را تمیز خواهد کرد. 


امکانات و فناوری لباسشویی سامسونگ WW90K54E0WW و لباسشویی بکو مدل WTV9745 

همانطور که در بالا اشاره کردیم لباسشویی سامسونگ یک لباسشویی ادواش می باشد که به کارابران این امکان را می دهد تا در هنگام چرخه شسشتو اگر لباسی را جا گذاشته بودید بتوانید از طریق ان درب کوچک به لباسشویی اضافه کنید. در واقع این فناوری ادواش فقط در لباسشویی سامسونگ به چشم می خورد و لباسشویی بکو از آن برخوردار نمی باشد. شستشو با بخار در هر دو مدل لباسشویی پشتیبانی می شود که با استفاده از آن تمامی میکروب و باکتری های چسپیده به لباس ها  به بهترین شیوه تمیز خواهند شد. فناوری EcoBubble یا حباب ساز نیز یک فناوری می باشد که در لباسشویی سامسونگ تعبیه شده است و سبب تمیز شدن عمیق لباس ها در دمای 15 درجه نیز خواهد شد در حالی که لباسشویی بکو از آن برخوردار نمی باشد. همچنین در هر دو مدل لباسشویی سنسور تشخیص وزن لباس وجود دارد که لباسشویی ها از طریق آن انرژی خود را مصرف می کنند.

دیگر قابلیت لباسشویی سامسونگ WW90K54E0WW و لباسشویی بکو مدل WTV9745

یکی از قابلیت های لباسشویی سامسونگ قابلیت Easy Trouble Shooting می باشند که از طریق آن می توانید لباسشویی خود را به گوشی متصل کنید و مشکلی که پیش آمده را سریع حل کنید در خالی که لباسشویی بکو از آن برخوردار نمی باشد. لباسشویی سامسونگ دارای قابلیت خشک کردن و بو زدایی می باشد که بعد از اتمام شستشو لباس ها را با خشکی و بدون هیچ بوی بیرون خواهید آورد. میزان صدای لباسشویی بکو 53 دسی بل و لباسشویی سامسونگ دارای میزان صدای 46 دسی بل می باشد. همچنینی هر دو مدل از لباسشویی ها دارای قفل کودک می باشند که به وسیله آن دیگر نگران تغییر تنظیمات توسط کودکتان نباشید.


جمع بندی

این دو مدل لباسشویی در مقایسه با همدیگر دارای طراحی و کیفیت بسیار خوبی می باشند. لباسشویی سامسونگ به نسبت لباسشویی بکو دارای امکانات پیشرفته تر و قابلیت های بیشتر می باشد و همچنین قیمت آن نیز بیشتر می باشد. در واقع این دو مدل لباسشویی دارای کیفیت بسیار خوبی می باشند و هر دو دارای ظرفیت 9 کیلوگرم هستند که برای خانواده های پرجمعیت گزینه ای عالی هستند. از لحاظ طراحی هم که شباهت زیادی دارند اما لباسشویی سامسونگ دارای فناوری ادواش و درب اضافه ای می باشد. پی با توجه به توضیحات بالا می توانید تصمیم بگیرید که کدام لباسشویی برای شما مناسب تر می باشد.

 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha