مقایسه یخچال های ساید بای ساید ال جی مدل X334 و J34

مقایسه یخچال های ساید بای ساید ال جی مدل X334 و J34
نوشته شده توسط : یاسان کالا تاریخ انتشار :16 /بهمن/ 1400

از اصلی ترین وسایل در هر خانه می توان به یخچال ها اشاره کرد. بدون یخچال ها در واقع مواد غذایی خیلی سریع فاسد شده و از بین میروند به همین دلیل است خرید یک یخچال با کیفیت و مناسب گزینه ای بسیار مهمی محسوب می شود. از یخچال های بسیار شیک و زیبای بازار می توانیم به یخچال های ساید بای ساید اشاره کینم. ال جی از برند های بسیار معتبری می باشد که به تولید این یخچال های ساید بای ساید می پردازد و ما قصد داریم تا دو تا از بهترین یخچال های ساید بای ساید ال جی مدل X334 و J34 را با هم دیگر مقایسه کنیم تا بتوانید انتخابی مناسب را میان آنها داشته باشد. 

طراحی و دیزاین یخچال های ساید بای ساید ال جی مدل X334 و J34

هر دو مدل یخچال های ال جی از طراحی بسیار شیکی برخوردار می باشند. یخچال X334 در رنگ زیبای دودی عرضه بازار شده است و در مقابل یخچال J34 در دو رنگ نقره ای و دودی عرضه بازار شده است. از شباهت های این دو مدل یخچال ها می توانیم به 5 درب بودن آنها اشاره کنیم و هر دو دارای 5 درب می باشند که سه درب بالایی متعلق به یخچال و دو درب پایینی متعلق به فریزر می باشد با این تفاوت که یخچال X334 دارای طراحی اینستا ویو می باشند. طراحی اینستا ویو یک درب شیشه ای بر روی درب یخچال وجود دارد از طریق دو ضربه بر روی آن فضای داخلی یخچال روشن خواهد شد و می توانید مواد غذایی پر مصرف را درون آن قرار دهید در مقابل یخچال J34 نیز دارای یکی درب بر روی درب یخچال می باشد اما شیشه ای نمی باشد. کاربران از طریق این این درب اضافه بر روی درب یخچال می تواند از خارج شدن هوای یخچال جلوگیری کنند و دسرسی سریع تری را به مواد غذایی داشته باشید. این یخچال های ساید بای ساید ال جی مدل X334 و J34 دارای یک محفظه ابریز بر روی بدنه فریزر می باشند. بر روی این محفظه آبریز یخچال ها شما شاهد یک نمایشگر می باشید  که از طریق آن می توانید به وضعیت دستگاه پی ببرید. یخچال ساید بای ساید ال جی X334  دارای دستگیره های پاکتی توکار می باشد و در مقابل یخچال J34 نیز به همین شیوه دارای دستگیره های توکار است که در وسط یخچال قرار گرفته اند. این یخچال ها دارای بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ می باشد که فوق العاده محکم می باشد و از دوام زیادی برخوردار می باشند. 

 

ظرفیت یخچال های ساید بای ساید ال جی مدل X334 و J34

از مهم ترین ویژگی ها برای یک یخچال ظرفیت می باشد. یخچال ال جی J34 دارای ظرفیت 34 فوت می باشد و در مقابل یخچال X334 نیز دارای ظرفیت 34 فوت می باشد. این ظرفیت 34 فوت برابر با 889 لیتر می باشد که می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای خانواده های پرمصرف و پرجمعیت بالای 5 نفره باشد زیرا دارای ظرفیت زیادی می باشد.

 

فضای داخلی یخچال های ساید بای ساید ال جی مدل X334 و J34

این یخچال ها دارای فضای داخلی بزرگ با گنجایش بالایی هستند. یخچال X334 دارای 3 طبقه، 2 کشو و 6 طبقه در قسمت درب آن می باشد و در مقابل یخچال J34 نیز دارای 3 طبقه، 2 کشو و 6 طبقه در قسمت درب می باشند. در رابطه با قسمت فریزر نیز باید گفت یخچال J34 دارای 4 طبقه، 2 کشو و 6 طبقه در قسمت درب آن می باشد و قسمت فریزر یخچال X334 نیز به همین شیوه دارای 2 طبقه، 4 کشو و 6 طبقه در قسمت آن می باشد. قفسه های هر دو مدل یخچال از قابلیت تغییر اندازه برخوردار می باشند و می توانید انواع مواد غذایی با اندازه های مختلف درون آن ها قرار دهید. 


موتور یخچال های ساید بای ساید ال جی مدل X334 و J34

همانطور که می دانید موتور در یخچال از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و به قلب یخچال معروف می  باشد. ال جی در یخچال ساید بای ساید ال جی مدل X334 و J34 از موتور اینورتر خطی بهره برده است. در واقع این موتور یک موتور فوق العاده قدرتمند می باشد که ال جی آن را تا 10 سال گارانتی می کند. این موتور اینورتر در واقع دارای صدای کم و همچنین مصرف انرژی بسیار پایینی می باشد.

 

امکانات یخچال های ساید بای ساید ال جی مدل X334 و J34

یکی از امکاناتی که در هر دو مدل یخچال  به چشم می خورد وجود فیلتر بهداشتی Hygiene fresh می باشد. این فیلتر در واقع تمامی بو های بد و میکروب و باکتری ها را حذف خواهد کرد. یخچال ساید بای ساید ال جی مدل X334 از قابلیت اتصال به اب شهری برخوردار می باشد و یخچال J34 نیز به همین شیوه امکان متصل شدن به اب شهری را دارد و دیگر نیاز نیست به صورت دستی مخزن آب را پر کنید. یخچال های J34 و  X334 ال جی دارای یخساز اتوماتیکی می باشد که به صورت خودکار یخ تولید می کند. این یخچال های ال جی هوشمند می باشند و از سیستم عیب یاب هوشمند برخوردار می باشند که عیب های یخچال را در مدت زمان کمی برای شما حل خواهد کرد. 


قابلیت های یخچال های ساید بای ساید ال جی مدل X334 و J34

این یخچال های ساید بای ساید ال جی مدل X334 و J34 هر دو بدون برفک می باشند از یخ زدگی مواد غذایی جلوگیری خواهند کرد. کشو fresh Zone در این یخچال ها سبب می شود تا مواد غذایی همچون سبزیجات و میوه ها مدت زمان طولانی تری سالم بمانند و رطوبت کافی را دریافت کنند. سیستم Multi Air Flow در یخچال های ساید ال جی مدل X334 و J34 وجود دارد که سبب می شود تا هوای سرد به طور مدام داخل یخچال ها جریان داشته باشد. یکی از ویژگی های خوب این دو مدل یخچال برخورداری از سیستم تصفیه اب می باشد که آب سالم را تحویل شما خواهند داد. از دیگر قابلیت های این دو مدل یخچال می توانیم به قابلیت تنظیم دما و هشدار باز ماندن درب اشاره کنیم. 

 

جمع بندی

این دو مدل یخچال ال جی از طراحی ساید بای ساید برخوردار می باشند. یخچال X334 دارای طراحی اینستا ویو می باشد در حالی که یخچال J34 از ان برخوردار نمی باشد. این یخچال ها دارای گنجایش زیادی می باشند که مواد غذایی زیادی درون آن ها جای میگرد همچنین دارای قابلیت اتصال به آب شهری و یخساز اتوماتیک می باشند که گزینه های فوق العاده کاربردی محسوب می شوند. در واقع هر دو مدل یخچال های X334 و J34 از کیفیت عالی برخوردار می باشند و برای خانواده های پرمصرف به شدت پیشنهاد می شود.
 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha