تفاوت فر برقی توکار بوش مدل 633 و 635

تفاوت فر برقی توکار بوش مدل 633 و 635
نوشته شده توسط : یاسان کالا تاریخ انتشار :27 /تیر/ 1401

یکی از مهم ترین وسایل های خانگی مربوط به پخت و مز و آشپزخانه می باشد. یکی از این وسایل های پرکاربرد، فر می باشد. بی شک همه ما اسم فر را شنیده ایم. فر برقی به وسیله المنت ها شروع به تولید گرما و حرارت می کند و از این طریق به پخت غذا می پردازد. این فر برقی یک وسیله بسیار کاربردی می باشد که از آن می توانید برای پخت بیشتر غذا ها استفاده کنیم. اینبار ما قصد معرفی و مقایسه دو تا از فر های برقی توکار بوش مدل 633 و 635 را داریم که جز بهترین ها محسوب می شوند. در ادامه با ما همراه باشید. 


طراحی و دیزاین فر های برقی توکار بوش مدل 633 و 635 

این دو مدل فر توکار بوش دارای بدنه استیل ضد زنگ می باشند که فوق العاده محکم می باشد. بر  روی بدنه هر دو فر یک لایه قرار گرفته است که این لایه ضد اثر انگشت می باشد و هنگام کار با فر ها اثر انگشت شما بر روی فر باقی نخواهد ماند. درب هر دو مدل فر ها از جنس شیشه بوده و در واقع ترکیب شیشه و استیل یک ترکیب بسیار جذاب و مدرن را ایجاد می کند. یکی از فواید این درب شیشه ای این است که مانع از انتقال هوای گرم داخل فر به بیرون خواهد شد. این فر ها توکار می باشند و تو کار همانطور که از اسمش پیداست داخل کابینت قرار می گیرد و بدنه آن آشکار نمی باشد. بر روی قسمت بالایی هر دو مدل فر یک صفحه نمایش TFT قرار گرفته است. این صفحه نمایش سبب می شود که شما وضعیت دستگاه را به راحتی مشاهده کنید همچنین به شیوه آسانتری به تنظیم دستگاه بپردازید و از طریق دکمه های لمسی تنظیمات خود را بر روی دستگاه اعمال کنید. بر روی این درب شیشه ای یک دستگیره وجود دارد که استیل می باشد و در طول کار گرم و داغ نخواهد شد. 


طراحی فضای داخلی فر های برقی توکار بوش مدل 633 و 635

این فر های توکار بوش از لحاظ قفسه های داخلی با همدیگر متفاوت می باشند. فر توکار بوش مدل 633 دارای سه طبقه و قفسه می باشد در حالی که فر 635 دارای 5 قفسه می باشد. فضای داخلی فر توکار مدل 633 برابر با 45 لیتر می باشد و در مقابل فر 635 دارای 71 لیتر می باشد. پس در واقع یکی از بزرگترین تفاوت های میان این دو مدل فر همین ظرفیت می باشد که فر مدل 635 با ظرفیت 71 لیتر توانایی پخت حجم بیشتری از غذاها را دارد. قفسه هر دو مدل فر ریلی نمی باشد و به صورت ساده و معمولی طراحی شده اند. 

عملکرد و کارایی فر های برقی توکار بوش مدل 633 و 635

این دو مدل فر بوش دارای برنامه کاربردی فراوان و متنوعی می باشند. فر 635 دارای 13 برنامه و فر 633 دارای 6 برنامه می باشد. این برنامه ها که به صورت خودکار تعبیه شده اند را به راحتی می توانید جهت پخت مواد غذایی متنوع استفاده کنید. برنامه های فر 635 شامل D hotair, Bottom heat, Conventional heat, Defrost, Full width grill, Half width grill, Hold warm, Hot Air-Eco, Hot air grilling, Low temperature cooking, Pizza setting, pre-heating می باشد در مقابل برنامه های فر 633 شامل 4D hotair, Full width grill, Half width grill, Hot Air-Eco, Hot air grilling, Microwave, pre-heating می باشد. بر فرض مثال برنامه HotAir Eco یک برنامه مشترک در بین هر دو مدل فر می باشد و سبب می شود که دستگاه در حین اینکه بهترین عملکرد را داشته باشد اما مصرف انرژی را بسیار پایین بیاورد. همچنین Hot air grilling در این دو مدل فر سبب می شود که گوشت مرغ به طور یکسان برشته شود و بدون آنکه گوشت خشک شود. Pizza setting یک برنامه مختص فر 635 می باشد که مربوط به پخت پیتزا می باشد که در فر 633 پشتیبانی نمی شود. پس در واقع فر 635 دارای برنامه های متنوع تر و بیشتری می باشد. 

قابلیت های فر های برقی توکار بوش مدل 633 و 635

 سیستم هوای گرم 4 بعدی در هر دو مدل فر به چشم می خورد. این سیستم هوای گرم 4 بعدی در این فر ها سبب می شود که در هر قسمت از قفسه ها مواد غذایی به خوبی پخته خواهند شد و مهم نیست که مواد غذایی را در کدام قسمت قرار دهید، آنها به خوبی و طبق نیاز شما پخته خواهند شد. این فرها دارای لامپ داخلی می باشند که فضای داخل را به خوبی روشن خواهند کرد. قفل کودک در هر دو مدل فر تعبیه شده است که به وسیله آنها امنیت دستگاه بسیار بالا خواهد رفت و کودکتان آسیبی نخواهد دید. یکی دیگر از قابلیت های مشترک خوب بین هر دو دستگاه وجود فن سرمایشی می باشد که پس از هر بار استفاده دستگاه را سریع خنک خواهد کرد. 


جمع بندی

این دو مدل فر که در بالا به توضیح و مقایسه انها پرداختیم، تفاوت و شباهت هایی با هم دیگر داشتند. از شباهت های آنها می توانیم به طراحی و دیزاین آنها اشاره کنیم که بوش هر دو مدل را شبیه به همدیگر طراحی کرده است. تفاوت اصلی آنها در ظرفیت آنها می باشد که مدل 633 دارای 45 لیتر و فر 635 دارای 71 لیتر می باشد و می توانید حجم بیشتر از مواد غذایی را با آن بپزید. همچنین فر 635 دارای برنامه های بیشتر و متنوع تری می باشد. در نهایت خرید هر کدام به سلیقه و نیاز شما بستگی خواهد داشت. 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha