نحوه کارکرد برنامه های ظرفشویی بوش سری 8 زئولت دار

نحوه کارکرد برنامه های ظرفشویی بوش سری 8 زئولت دار
نوشته شده توسط : یاسان کالاتاریخ انتشار :9 /اردیبهشت/ 1401

بوش هر ساله محصولات جدیدی را عرضه بازار می کند.  از محصولات بسیار پرطرفدار بوش ظرفشویی های آن می باشد. قطعا با خرید هر ظرفشویی این سوال در ذهن کاربر به وجود می آید که چگونه از ظرفشویی و برنامه هایش استفاده کند. اینبار ما قصد داریم شما را با نحوه استفاده از برنامه های ظرفشویی بوش سری 8 مدل زئولیت دار اشنا کنیم. این ظرفشویی سری 8 بوش فوق العاده بی نظیر و محبوب هستند. در ادامه با توضیح برنامه های این ظرفشویی عالی با ما همراه باشید. 


 ظرفشویی سری 8 بوش دارای برنامه های متنوعی می باشد که هر کدوم از آنها را می توانید برای یک نوع شستشوی خاص استفاده کنید. این ظرفشویی دارای نماد و نوشته های انگلیسی خاص خود می باشد که با استفاده از ان ها می توانید برنامه انتخابی خود را حدس بزنید. 
ظرفشویی های بوش سری 8 بهترین ظرفشویی های موجود در بازار هستند. این ظرفشویی ها از لحاظ عملکرد تمیز کردن رتبه 9 از 10 را به خود اختصاص داده است و بی شک با این ظرفشویی های سری 8 دیگر هیچ نگرانی بابت تمیز شدن ظروفتان نخواهید داشت. ظرفشویی های سری 8 اغلب 14 نفره می باشند و برای خانواده های متوسط رو به بالا گزینه مناسبی می باشند و از لحاظ ظرفیت رتبه 9 از 10 رو نیز دریافت کرده. ظرفشویی های سری 8 بوش دارای برنامه های مختلفی و کاربردی می باشد. 

 

ECO 
این برنامه پر کاربرد تربن برنامه در ظرفشویی می باشد. این برنامه یک شستشوی اقتصادی را ارائه خواهد داد. به عبارتی دیگر این برنامه کمترین میزان آب را مصرف خواهد کرد اما با این حال با ظروف در بهترین و تمیز ترین حالت تمیز خواهند شد. از انجایی که این برنامه کمترین مصرف انرژی و آب را دارد پس در نهایت از نظر مالی هم نیز به کاربران کمک خواهد کرد. میزان دمای اب در این برنامه 50 درجه سانتی گراد می باشد. 


Auto
برنامه دیگر آن Auto می باشد. در واقع این برنامه نیز به همان اندازه eco محبوب و کاربردی می باشد. این برنامه به معنی خودکار می باشد و ظرفشویی به صورت خودکار برنامه مناسب با ظروف و تعداد را انتخاب خواهد کرد. تنها کافی است که گزینه auto رو انتخاب کنید و میبینید که ظرفشویی به صورت اتوماتیک شروع به شستشوی ظروف خواهد کرد. دمای آب در این برنامه از 45 درجه تا 65 درجه سانتی گراد متغییر می باشد. 


 intensive
برنامه دیگر این ظرفشویی های سری 8 بوش برنامه intensive می باشد. این برنامه در این ظرفشویی می تواند برای ظروفی که بسیار چرب هستند و ته مانده غذا به آن چسبیده است بهترین برنامه باشد زیرا به بهترین شیوه و به وسیله دمای آب 70 درجه سانتی گراد  تمامی چربی ها و سخت ترین چربی ها رو از بین خواهد برد. 


Express
برنامه Express نیز یکی دیگر از برنامه های کاربر پسند می باشد به این دلیل که همانطور از اسمش میداست خیلی سریع در حد چند دقیقه به شستشوی ظروف خواهد پرداخت. بهتر است که از این برنامه برای ظروف خیلی چرب و کثیف استفاده نکنید. 


silence 
برنامه دیگر آن silence می باشد. عملکرد ظرفشویی های بوش سری ۸ به نسبت سری های دیگر بسیار پرطرفدار می باشد. این ظرفشویی های سری ۸ دارای یک برنامه بخصوص بی صدا یا همان silence می باشند. این برنامه بی صدا در ظرفشویی های بوش سری ۸ را هنگامی که فعال کردید می توانید از کمترین میزان صدا حدود ۴۰ دسی بل حین شستشو بهره ببرید. 


delicate
برنامه دیگر glass یا delicate می باشد. اگر ظروفی داریک که بسیار نازک و ظریف هستند و دوست دارید با ملایم ترین روش شستشو داده شوند این برنامه قطعا بهترین گزینه می باشد زیرا ظروف نازک و گرانبها را بدون هیچ خط و خراشی تمیز خواهد کرد. دنای آب در این برنامه 40 درجه سانتی گراد می باشد.


برنامه AND HOLD RINS
در واقع این یکی از برنامه های بسیار کاربردی بوش می باشد که با فشردن آن ظروف خیس خواهند شد تا چربی ها به بشقاب و قابلمه ها نچسپند و بعد که امکانش را پیدا کردید می توانید برنامه مورد نظر را انتخاب کنید.

 

چند تا از آپشن های اضافی 

Extra dry

این به معنی خشک کردن اضافی می باشد. بعضی از جنس ظروف همچون پلاستیک لازم به مدت زمان بیشتری برای خشک کردن می باشند که با فشردن این دکمه چند دقیقه بیشتر را به خشک کردن می پردازند. 


REMOTE START

در واقع همانطور که از اسمش پیداست از این آپشن زمانی می توانید از آن استفاده کنید که از خانه دور هستید و می توانید از راه دور ظرفشویی را تنظیم کنید تا شروع به کار کند.


Intensive zone 

 این آپشن برای زمانی است که شما تعداد زیادی ظروف چه بزرگ چه کوچک همچون تابه، قابلم، کفگیر هم داشته باشید و با استفاده از آین آپشن دیگر تمامی ظروف با نهایت دقت و ظرافت شستشو داده خواهند شد. 


Hygiene plus

اگر در خانه روی ظروف نوزاد و کودکتان حساس هستید یا اگر فردی در خانه می باشد که الرژی دارد و حساس است و می خواهید ظروفشان به بهترین شیوه تمیز شود این برنامه Hygiene plus بی شک بهترین گزینه می باشد. در واقع این برنامه با میزان بخار و دمای آب بالایی که تولید می کند سبب می شود تا تا تمامی باکتری و میکروب های روی ظروف تمیز شود. 


Speed perfect

این برنامه همانطور که از اسمش پیداست در عرض چند دقیقه شستشوی ظروف را به اتمام خواهد رساند و برای زمانی که شما عجله دارید بهترین گزینه می باشد. بهتر ایت از برنامه های سریع برای ظروف کثیف زیادی کثیف استفاده نکنید. 

قابلیت زئولیت

از همه مهم ترین قابلیت در این ظرفشویی های سری 8 بوش قابلیت زئولیت می باشد. برای اینکه شما قابلیت زئولیت را بفهمید با زبان ساده به توضیح قابلیت زئولیت می پردازیم. 
بیشتر اوقات بعد از شستوشی ظرف ها نگران خشک کردن آن با پارچه هستیم. این قابلیت زئولیت با هدف خشک کردن سطح ظروف طراحی شده است. در واقع زئولیت یک نوع سنگ می باشد که دارای کاربرد های مختلفی در هر جا می باشد اما بیشترین کاربرد آن برای جذب سطحی می باشد. این سنگ زئولیت حتی در کشاورزی، غذای دام و طیور، داروهای ضد میکروبی و ضد سرطانی، تصفیه آب و فاضلاب نیز استفاده می شود. ولی مهم ترین ویژگی ان قابلیت جذب اب و رطوبت می باشد و با آن رطوبتی که جذب می کند کمک به تولید بخار و گرما می کند که از این طریق سطح ظروف خشک خواهد شد. این قابلیت و فناوری جدید که بوش در این سری 8 ظرفشویی هاش استفاده کرده است بی نهایت عالی است. بوش برای این قابلیت از 1200 گرم زئولیت در هر چرخه شستشو بهره برده است. به این معنی که در هر چرخه شستشو با بهره بردن از این قابلیت زئولیت تمامی ظروف را تمیز و خشک شده در اختیار خواهید داشت و دیگر لازم به خشک کردن ان به صورت دستی نخواهد بود. همچنین از لکه انداختن ظروف نیز جلوگیری خواهد کرد و ظروف های شما همیشه براق و تازه باقی خواهند ماند.  سوالی که اغلب برای کاربران به وجود کی اید این است که زئولیت را باید بخریم و بعد مصرف کنیم؟ در جواب این سوال باید بگوییم خیر. زئولیت یک قابلیت است که بوش در ظرفشویی های سری 8 به کار برده است و شما در ظرفشویی در هنگام خشک کردن ظروف به طور اتوماتیک از آن استفاده می کند. این قابلیت زئولیت همیشگی می باشد و نگران اتمام یا از کار افتادن آن نباشید. 

یکی از قابلیت های جالبی که بوش در ظرفشویی های سری 8 به کار برده است و بی شک مورد پسند بیشتر کاربران است وجود home contact می باشد. در واقع اغلب کاربران نمی دانند که چگونه برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنند. این برنامه تمامی شک و تردید را برطرف خواهد کرد و شما به وسیله این برنامه home contact در واقع شستشو و استفاده از دستگاه را بسیار راحت می کند تا کاربران هنگام تعیین برنامه مناسب دچار سردرگمی نشوند. شما با استفاده از این برنامه در هر چرخه شستشو فقط کافیه که تعداد ظروف و میزان کثیفی آن را تعیین کنید و ظرفشویی خودش برنامه مناسب با ان را تعیین می کند. این برنامه از طریق وای فای و تلفن هوشمندتان قابل استفاده می باشد.


جمع بندی


بی شک و با اطمینان ظرفشویی های سری 8 بوش بهترین و با کیفیت ترین ظرفشویی های موجود در بازار می باشند. این مدل از ظرفشویی های بوش به دلیل قابلیت زئولیت بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته اند. 


 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha