تفاوت یخچال ال جی X257 و X267

تفاوت یخچال ال جی X257 و X267
نوشته شده توسط : یاسان کالا تاریخ انتشار :24 /مرداد/ 1401

قابل نگهداری نخواهد بود. امروزه بخچال های متنوع از برند های مختلفی عرضه بازار شدند. یکی از برند های بسیار معروف در حوزه تولیدیخچال ها برند ال جی می باشد. در واقع این برند نیاز زیادی به معرفی ندارد زیرا همه ما برای یک بارم که شده اسم آن را شنیده ایم و یا از محصولاتش استفاده کردیم. اینبار ما قصد داریم یخچال ها یکی از اصلی ترین لوازم در هر آشپزخانه محسوب می شوند. بدون یخچال ها هیچ مواد غذایی دو تا از یخچال های این برند مدل X257 و X267 را معرفی و مقایسه نماییم. 


طراحی و دیزاین یخچال های ال جی مدل X257 و X267 

این یخچال های ال جی از نظر طراحی شباهت های زیادی به همدیگر دارند. هر دو مدل یخچال از نوع ساید بای ساید می باشند و دارای سه درب می باشند. درب سمت چپ مربوط به فریزر و درب سمت راست مربوط به یخچال می باشد. البته در هر دو یخچال یک درب دیگر بر روی یخچال تعبیه شده است که اینستا ویو نامیده می شود و یک درب شیشه ای می باشد. ابن درب شیشه ای باعث می شود دسترسی سریع تری به مواد غذایی داخل یخچال داشته باشید بدون آنکه انرژی مصرف شود زیرا شما تنها با زدن دو ضربه بر روی درب شیشه ای داخل یخچال روشن خواهد شد و می توانید مواد غذایی مورد نظر را ببینید. این درب اینستا ویو در این یخچالها نسبتا متفاوت می باشد. یخچال X267 دارای شیشه اینستا ویو بزرگتر با حاشیه کمتری می باشد و نسبتا تیره می باشد. در مقابل یخچال X257 دارای درب شیشه ای اینستا ویو کوچک تر با حاشیه بزرگتر و روشنی می باشد. این یخچال های ال جی در قسمت فریزر دارای محفظه ابریز و یخساز می باشند که متفاوت از همدیگر طراحی شده اند. یخچال ال جی X267 دارای محفظه ابریز کوچکی می باشد و آبریر آن گرد مانند می باشد در مقابل یخچال X257 دارای محفظه ابریز بزرگی و مربعی شکلی می باشد و بر روی این محفظه یک پنل LED لمسی وجود دارد که از طریق ان می توانید به دمای یخچال، دمای فریزر، وضعیت فیلتر آب،  قفل درب و دیگر ویژگی ها پی ببرید. این یخچال ها دارای دسته های توکاری می باشند که بسیار جلوه ای زیبا را ایجاد می کنند. یخچال X257 دارای رنگ نقره ای و سفید می باشد در مقابل یخچال X267 دارای رنگ اینوکس می باشد.


ظرفیت و طراحی فضای داخلی یخچال های ال جی مدل X257 و X267 

هر دوی این یخچال ها دارای ظرفیت های نسبتا متفاوتی می باشند. یخچال X267  دارای ظرفیت 635 لیتر می باشد در مقابل یخچال X257 دارای ظرفیت 601 لیتر محسوب می باشد. در واقع این ظرفیت می توانند برای خانواده هایی از مصرف غذایی زیادی دارند و پرجمعیت هستند می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد. در رابطه با طراحی فضای داخلی باید گفت این یخچال ها تقریبا متفاوت می باشند. یخچال X267 دارای 4 طبقه، 2 کشو و 4 طبقه در قسمت درب یخچال می باشد. در قسمت فریزر دارای 4 طبقه، 2 کشو و 2 طبقه در درب فریزر می باشد. در مقابل یخچال X257 دارای 4 طبقه، 2 کشو و 5 طبقه در درب می باشد. فریزر این یخچال دارای 4 طبقه، 2 کشو و 2 طبقه در درب فریزر می باشد. جنس قفسه های هر دو یخچال از شیشه های نشکن می باشد که فوق العاده محکم هستند. 


عملکرد یخچال های ال جی مدل X257 و X267 

این یخچال های ال جی دارای موتور اینورتر خطی می باشند. این موتور از بهترین موتور های موجود در بازار می باشد و دارای مزایای زیادی می باشد. یکی از مزیت های این موتور صدایی بسیار کم در حد 40 دسی بل می باشد که به دلیل استفاده از قطعات کمتر می باشد. یخچال x257 دارای میزان صدای 39 دسی بل و در مقابل یخچال x267 دارای 36 دسی بل می باشد. موتور اینورتر ال جی همچنین جز کم مصرف ترین موتور ها می باشد و کلاس مصرف انرژی در هر دو یخچال برابر با A+ می باشد. ال جی این موتور اینورتر خطی را تا 10 سال گارانتی و تضمین خواهد کرد.

 

قابلیت های یخچال های ال جی مدل X257 و X267

این یخچال های ال جی هر دو دارای قابلیت های هوشمند و ویژگی های مشابهی می باشند. این یخچال ها دارای فیلتر بهداشتی +Hygiene FRESH می باشند. این فیلتر بهداشتی که ال جی داخل یخچال ها تعبیه کرده است در واقع سبب حذف 99 درصدی تمامی باکتری و میکروب های موجود در یخچال خواهد شد و همچنین سبب از بین رفتن بوی داخل یخچال نیز می شود. سیستم هوای چندگانه Multi Air flow در هر دو یخچال سبب می شود که همواره هوای خنک در یخچال ها جریان داشت باشد و از هوای خنک برخوردار باشند. همین جریان هوای یکنواخت سبب می شود که مواد غذایی مدت زمان بیشتری سالم بمانند. این یخچال ها دارای اتصال به اب شهری می باشند. قابلیت دیگر این یخچال ها هوشمند بودن انها می باشد و شما با استفاده از برنامه Smart ThinQ می توانید عیوب دستگاه را سریع تر پیدا کنید و به رفع آنها اقدام کنید. قابلیت UV nano قابلیتی می باشد که در یخچال X267 قرار گرفته است و سبب میشود آبی که می نوشید به وسیله اشعه فرابنفش عاری از هر گونه باکتری و میکروبی بشود. این قابلیت تنها در یخچال X267 تعبیه شده است.

 

جمع بندی

یخچال x267 یک یخچال ساید بای ساید محصول 2022 می باشد و مدل بالاتر یخچال  x257 است. این یخچال ها از بسیار جهات به هم شبیه می باشند اما یخچال  x267 دارای فریم شیشه ای اینستاویو بزرگتری می باشد و همچنین محفظه آبریزشان با هم دیگر متفاوت است. یخچال X267 دارای قابلیت های نسبتا پیشرفته تری همچون uv nano می باشد در حالی که یخچال  x257 از ان برخوردار نمی باشد.


 

 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha