تلویزیون های سامسونگ در سال 2022

تلویزیون های سامسونگ در سال 2022
نوشته شده توسط : یاسان کالا تاریخ انتشار :19 /اسفند/ 1400

سامسونگ همان برند خوش آوازه و معروفی که هر ساله محصولاتی جدید با قابلیت و تکنولوژی های جدیدی را عرضه بازار می کند. سامسونگ مثل سالهای دیگر در این سال جدید 2022  تلویزیون‌های MICRO LED، Neo QLED و Lifestyle خود را در نمایشگاه Consumer Electronics 2022 رونمایی کرد. این مدل تلویزیون های که سامسونگ در سال 2022 به معرفی آن ها پرداخت تلویزیون هایی می باشند که از هر لحاظ عالی و بدون ایراد هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا شناخت کامل و دقیقی از تلویزیون های 2022 سامسونگ داشته باشید. 

سامسونگ در سال 2022 تلویزیون های خود را با سه نام MICRO LED، Neo QLED و Lifestyle عرضه بازار کرد. این تلویزیون ها پیشرفت های قابل توجهی داشته اند و کیفیت و عملکرد انها ستودنی می باشد. این تلویزیون های جدید سونی پر از قابلیت های سرگرم کننده و کیفیت تصویر چشمگیر می باشند که ما هر مدل تلویزیون را به صورت جاگانه توضیح خواهیم داد.


تلویزیون های سامسونگ سری Neo QLED

در واقع تلویزیون های Neo QLED شامل LED هایی می باشند که به صورت مستقل به تولید نور می پردازند و در واقع یک تجربه عالی هنگام دیدن محتوا ها با این تلویزیون را تجربه خواهید کرد. تلویزیون های Neo QLED بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند که بیشتر در رابطه با تجربه عالی بازی های ویدئویی و مراقبت چشم می باشند. همچنین این تلویزیون های به دلیل طراحی شیک و مدرنشان امتیاز بالایی را دریافت کرده اند. Real Depth Enhancer تلویزیون های Neo QLED در نمایش رنگ های واقعی بی نظیر عمل می کنند و همین یکی از دلایل محبویت این سری تلویزیون می باشد. فناوری ماتریس کوانتوم که در این تلویزیون سبب می شود تا به راحتی قادر به دیدن  تمامی جزئیات در تلویزیون و محتواهای پخش شده باشید. 

 

تلویزیون های  Neo QLED شامل 8 تلویزیون می باشند که این 4 مدل آن ها دارای کیفیت تصویر 4k و چهار مدل دیگر شامل کیفیت تصویر 8k می باشند و طبق گفته های سامسونگ 8 آپریل عرضه بازار خواهند شد. 
مدل های 8K: QN900B، QN800B ، QN700B 
مدل های 4K: QN95B،QN90B  ،QN85B  

تلویزیون سامسونگ Neo QLED مدل QN900B

تلویزیون های Neo QLED در واقع چیزی فرارتر از تلویزیون می باشند. کیفیت تصویر این تلویزیون بی نظیر و بی نقص می باشد زیرا دارای نمایشگر Neo QLED و نور پس زمینه MINI LED و پنل VA می باشند که سبب می شوند تمامی رنگ و تصاویر ها را طبیعی و جزئیات را دقیق مشاهده کنید. صدای این تلویزیون بسیار عظیم و فراگیر می باشد. از نظر طراحی باید گفت که این تلویزیون جز تلویزیون های فوق العاده باریک و ظریف و صفحه نمایش آن بدون فریم می باشد.
کیفیت تصویر: K8
نمایشگر: Neo QLED
نور پس زمینه: Mini LED
پردازنده: Neo Quantum 8K
رفرش ریت: 60 هرتز
توان صوتی: 90 وات
4HDMI/ 3USB

 

تلویزیون سامسونگ Neo QLED مدل QN800B

این تلویزیون هم نیز یک تلویزیون بی نقص می باشد که یه سری از تلویزیون QN900B پایین تر می باشد. این تلویزیون هم دارای نمایشگر Neo QLED و نور پس زمینه MINI LED و پنل VA  می باشد. کیفیت تصویر این تلویزیون ها فوق العاده می باشد. همچنین میزان صدای این تلویزیون 70 وات می باشد که صدا را فراگیر و همه جانبه به گوش شما خواهد رساند.

نمایشگر: Neo QLED
کیفیت تصویر: K8
نور پس زمینه: Mini LED
رفرش ریت: 60 هرتز
پردازشگر: Neo Quantum 8K
HDMI4 و USB3
میزان صدا: 70 وات

 

تلویزیون سامسونگ Neo QLED مدل QN700B 

یکی دیگر از شاهکار های سامسونگ در سال 2022 این تلویزیون QN700B  می باشد که از دو مدل بالایی پایین تر می باشد. این تلویزیون یک دستگاه بالا رده می باشد که دارای نمایشگر Neo QLED و نور پس زمینه MINI LED و پنل VA می باشد. این تلویزیون کیفیت بی نظیری در نمایش تصاویر دارد که بی نظیر است. این تلویزیون دارای بدنه باریک می باشد و صفحه نمایش بدون قاب می باشد.
نمایشگر: Neo QLED
کیفیت تصویر: K8
نور پس زمینه: Mini LED
رفرش ریت: 60 هرتز
پردازشگر: Neo Quantum 8K
میزان صدا: 60 وات
HDMI4 و USB3

تلویزیون سامسونگ مدل QN95B

این تلویزیون جز تلویزیون های Neo QLED محسوب می شود اما کیفیت تصویر این تلویزیون 4K می باشد. این تلویزیون دارای نمایشگر Neo QLED و نور پس زمینه MINI LED می باشد و  پنل آن  VA می باشد. این تلویزیون جز تلویزیون های بالا رده محسوب می شود و با قابلیت های  و ویژگی های فراوانی که دارد نظر هر فردی را جلب خود خواهد کرد. همچنین طراحی آن همانند تلویزیون های دیگر می باشد که از بدنه ای بسیار باریک و پایه های مرکزی تشکیل شده است. 
نمایشگر: Neo QLED
کیفیت تصویر: 4K
نور پس زمینه: Mini LED
رفرش ریت: 120 هرتز
پردازشگر: 4K  Neo Quantum  
میزان صدا: 70 وات
HDMI4 و USB3

تلویزیون سامسونگ مدل QN90B 

این تلویزیون هم یکی دیگر از تلویزیون های چشمگیر و بی نظیر سامسونگ است. این تلویزیون هم همانند تلویزیون های دیگر دارای نمایشگر Neo QLED و نور پس زمینه MINI LED می باشد و  پنل آن  VA می باشد. رنگهای نمایش شده در این تلویزیون بسیار وسیع و طبیعی می باشند همچنین صدای فراگیر 60 واتی آن یک نمایش فوق العاده را ارئه خواهد داد. این تلویزیون به نسبت تلویزیون های بالایی کمی  بدنه اش ضخیم تر می باشد اما باز جز تلویزیون های ظریف محسوب می شود و پایه های آن مرکزی مشکی می باشد.
نمایشگر: Neo QLED
کیفیت تصویر: 4K
نور پس زمینه: Mini LED
رفرش ریت: 120 هرتز
پردازشگر:4K Neo Quantum  
میزان صدا: 60 وات
HDMI4 و USB2

تلویزیون سامسونگ مدل QN85B  

این تلویزیون یکی دیگر از تلویزیون های 2022 سامسونگ از سری  Neo QLED می باشد. در واقع این تلویزیون به نسبت تلویزیون های دیگر  Neo QLED قیمت مناسب تر می باشد اما جز تلویزیون های بالا رده محسوب می شود. این تلویزیون دارای نمایشگر Neo QLED و نور پس زمینه MINI LED می باشد و  پنل آن  VA می باشد. 
 
نمایشگر: Neo QLED
کیفیت تصویر: K4
نور پس زمینه: Mini LED
رفرش ریت: 120 هرتز
پردازشگر:K 4 Neo Quantum  
میزان صدا: 60 وات
HDMI4 و USB2

 


 MICRO LED

فناوری MICRO LED از مهم ترین فناوری های سامسونگ می باشد که در سال 2022 چندین تلویزیون را با این فناوری عرضه بازار کرده است. در واقع تلویزیون های با این فناوری از هر لحاظ بی کم و کاستی می باشند و فوق العاده عالی عمل می کنند. تنها معایب این تلویزیون ها را فقط می توان قیمت آن ها لحاظ کرد که خارج از توان بیشتر افرارد می باشد. تلویزیون های MICRO LED کنتراست بسیار عالی ارائه می دهند و بدون هیچ ایرادی نقاط مشکی را تیره تر و نقاط روشن را درخشان تر به نمایش می گذارند. در واقع MICRO LED یک نوع نمایشگر می باشد که به نسل اینده نمایشگر ها معروف می باشد و برند های دیگر همچون ال جی نیز از آن استفاده می کنند. در واقع این MICRO LED همان LED می باشد که با اندازه های کوچک تر و همین سبب می شود دقت رنگ و جزئیات بسیار بالاتر برود.  


تلویزیون های سری Lifestyle

یکی دیگر از تلویزیون سامسونک سال 2022 سری Lifestyle می باشد که سامسونگ سه تلویزیون با این عنوان عرضه کرده است. مدل های The Frame، The Sero و The Serif از سری Lifestyle می باشند که دارای ویژگی های تصویری بسیار زیبا و خیره کننده می باشند و بیشتر ان ها دارای پوشش مات می باشند و بر روی دیوار همچون قطعه عکسی زبیا به نمایش در می آیند.

در زیر ما بهترین تلویزیون های QLED را معرفی می کنیم که در سال 2022 عرضه شده اند و دارای قیمت مناسب تری می باشند.  این تلویزیون های امسال که 2022 می باشد شامل مدل های Q80B،Q70B ،Q60B ،BU9000 ،BU8000 ،BU7000  می باشند که از کیفیت عالی برخوردار می باشند و دارای پنل VA می باشند. در واقع سامسونگ مدل تلویزیون ها را در سال جدید از A به B  تغییر داده است.

تلویزیون سامسونگ Q80B

یکی از تلویزیون های بسیار شیک و مدرن سامسونگ که سال 2022 عرضه بازار شده است، این تلویزیون Q80B می باشد. این تلویزیون های Q80B از لحاظ ظاهری از طراحی نوآورانه ای بهره می برد. بدنه آن بسیار باریک می باشد و پایه های ان در مرکز قرار گرفته اند که با رنگ مشکی جلوه ای زیبا به وجود آورده اند. ویژگی های دیگر آن نیز شامل این موارد می باشد. 
نمایشگر: QLED
کیفیت تصویر: 4K
پردازنده: Quantum 4K
رفرش ریت: 120 هرتز
توان صوتی: 60 وات

تلویزیون سامسونگ Q70B

این تلویزیون سامسونگ نیز از لحاظ ظاهری بسیار شیک و زیباست و شباهت بسیار زیادی به تلویزیون Q80B دارد اما مدل ان تا حدودی پایین تر می باشد. این تلویزیون دارای پایه ای می باشد که در مرکز تلویزیون قرار دارد و بدنه آن نیز فوق العاده باریک می باشد. این تلویزیون همچنین دارای قابلیت و ویژگی های خاصی می باشد و جز تلویزیون های بالا رده می باشد.
نوع نمایشگر: QLED
پردازنده: کوانتمی
کیفیت تصویر: 4K
رفرش ریت: 100Hz
توان صوتی: 20 وات

تلویزیون Q60B سامسونگ

این تلویزیون همانطور که از اسمش پیداست از ان دو مدل بالایی پایین تر می باشد اما باز کیفیت و طراحی آن ستودنیست. پایه های ان به صورت دو طرفه ای می باشد که در اطراف تلویزیون قرار می گیرند و به صورت تخت می باشند. بدنه آن همانند تلویزیون های دیگر بسیار باریک می باشد و از قابلیت اتصال بر روی دیوار هم برخوردار می باشد.
کیفیت تصویر: 4K
نوع نمایشگر: QLED
نوع پنل: VA
توان صوتی: 20 وات
رفرش ریت: 60 هرتز
پردازنده تصویر: Quantum Lite

تلویزیون سامسونگ BU9000

این تلویزیون سامسونگ یک تلویزیون بسیار زیبا و جذاب می باشد که دارای پایه ای در وسط و مرکز می باشد و حاشیه این بسیار باریک می باشد. این تلویزیون دارای یک نمایشگر کریستالی می باشد که به یکی از محبوب ترین تلویزیون ها تبدیل شده است. طراحی و بدنه آن مانند سایر تلویزیون های دیگر باریک و ساده و بدون جزئیات اضافی می باشد. 
کیفیت تصویر: 4K
پردازشگر : Crystal 4K
توان صوتی : 20 وات
رفرش ریت: 100 هرتز
نمایشگر: کریستالی

تلویزیون سامسونگ BU8000

این تلویزیون هم یک سری از تلویزیون BU9000 پایین تر می باشد. این تلویزیون هم یک شاهکار دیگر از برند سامسونگ می باشد که در سال 2022 عرضه بازار شده است. طراحی آن بسیار شیک و ساده می باشد ودارای پایه های دو شاخه ای با بدنه بسیار ظریف است. این تلویزیون تصاویر شگفت انگیز و نزدیک به واقعی را برای کاربران تداعی خواهد کرد.
کیفیت تصویر: 4K
پردازشگر : Crystal 4K
رفرش ریت : 60 هرتز
نمایشگر: کریستالی
توان صوتی : 20 وات

تلویزیون سامسونگ BU7000  

این تلویزیون هم یکی دیگر از تلویزیون های 2022 سامسونگ می باشد که از طراحی زیبا و مدرنی برخوردار می باشد. این تلویزیون BU7000  به نسبت تلویزیون های دیگر 2022 پایین رده تر می باشد اما باز کیفیت تصاویر آن عالی می باشد. این تلویزیون دارای بدنه باریک می باشد و همچنین پایه های آن به صورت دو شاخه ای در اطراف تلویزیون قرار می گیرند.
نمایشگر : کریستالی LED
کیفیت تصویر : K4
پردازشگر : Crystal 4K
رفرش ریت : 60 هرتز
توان صوتی : 20 وات

قابلیت های جدید و پیشرفته تلویزیون های سامسونگ 2022

این تلویزیون های جدید سامسونگ پیشرفت های بسیار زیادی را داشته اند که یکی از آن تجربه بهتر بازی های ویدئویی می باشد. بنا بر گفته های سامسونگ تمامی تلویزیون های 2022 دارای پورت HDMI 2.1 می باشند که سبب می شود در حین بازی های 4K شما از رفرش ریت 120 هرتز برخوردار باشید که همین سبب اجرای بازی ها به صورت روان و شفاف خواهد شد. یکی دیگر از تغییرات جالب سامسونگ در این سال 2022 وجود ریموت کنترل هایی می باشد که این ریموت کنترل از طریق امواج رادیویی شارژ خواهد شد. حتی می توانید از درگاه های USB و نور خورشید برای شارژ این ریموت کنترل ها استفاد کرد که یک روشی بسیار خلاقانه برای جلوگیری از دور ریختن باتری می باشد. تلویزیون های سری Lifestyle سامسونگ بسیار خاص و متفاوت می باشند و دارای قابی می باشند که تلویزیون رو همچون قاب ع.س به نمایش می گذارد. تلویزیون های سری لایف استایل از ویژگی ظاهری چشمگیری برخوردار می باشند.  

نظرات و نقد و بررسی کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha