ماشین های لباسشویی سامسونگ در سال 2021

ماشین های لباسشویی سامسونگ در سال 2021
نوشته شده توسط : یاسان کالا تاریخ انتشار :27 /تیر/ 1400

ماشین های لباسشویی سامسونگ در سال 2021


ماشین های لباسشویی از مهمترین محصولات و لوازم خانگی موجود در خانه ها هستند که وجود آن ها امروزه بسیار ضروری است. به همین دلیل که تمامی برند های معروف حال حاظر می کوشند تا بهترین نوع از آنها را به تولید رسانده و در ساخت آن ها از نوین ترین تکنولوژی ها استفاده کنند. یکی از مهمترین برند ها در بازار این روز ها، برند سامسونگ است که در سال 2021 توانسته است تا بروز ترین فناوری های دنیا را در ماشین های لباسشویی خود به کار ببرد. برند سامسونگ علاوه بر تکنولوژی های قدمی خود ، جدیدترین تکنولوژی های نوینی نظیر QuickDrive و Eco Bubble  را در آن ها به کار برده است. توانایی این ماشین های لباسشویی در تشخیص لکه ها و رفع آنها به قدری بالا رفته است که کیفیت و حتی مصرف کم آنها نیز زبانزد دیگر برند ها شده است. در زیر تمامی فناوری ها و تکنولوژی های نوین ماشین های لباسشویی سامسوسنگ را مورد بحث قرار خواهیم داد. 

 

samsung washing machines 2021

 

Quick drive حرفه ای ترین فناوری در لباسشویی های سامسونگ 2021


در ماشین های لباسشویی قدیمی برند سامسونگ دیگ ها به صورت یک صفحه کامل بودند و صفحه پشتی نداشتند به همین دلیل نمی توانستند از آب به صورت حداکثری برای شستشو استفاده کنند. در جدیدترین ماشین های لباسشوی سامسونگ که به Qiuck Drive معروف هستند، دیگ ها به صورت دو پارچه و با یک صفحه پشتی تولید شده اند. این کار باعث می شود تا آب به صورت حداکثری مورد استفاده قرار بگیرد که در نتیجه آن بازده بهتر در مصرف آب و انرژی است. علاوه بر مصرف بسیار کم، زمان شستشو نیز به شدت کاهش پیدا خواهد کرد. زمان شستشو به میزان 50 درصد، و میزان مصرف انرژی و برق به میزان 20 درصد کاهش پیدا کرده است که در ماشین های لباسشویی سال 2021، یک رکورد فوق العاده محسوب خواهد شد. این فناوری به صورت تکی نبوده و دیگر سیستم هایی از این طریق به فعالیت خواهند پرداخت. از این برنامه ها باید به Q-rator اشاره کرد. این برنامه خواهد توانست تا دستورال عملی بهتر از Q-Drive را ارئه داده و بهترین برنامه برای شستشویی به صرفه و اقتصادی را ارائه دهد. در نتیجه کیفیت شستشو قطعا بالا خواهد رفت.

 

samsung washing machines 2021

 

برنامه ی Eco Bubble برای ایجاد حباب های اقتصادی


یکی دیگر از برنامه های که به صورت نوین در سال 2021 ارائه شده است، فناوری Eco Bubble است. این فناوری می کوشد تا با آب 15 درجه ای و با فشار هوا حباب هایی را ایجاد کند تا به وسیله آن ها بتواند به ساختار و عمق بافت لباس ها نفوذ کرده و کثیفی ها را از بین ببرد. به دلیل استفاده از هوا به جای آب و همچنین استفاده از آب 15 درجه ای، میزان صرفه جویی در آب و انرژی به شدت کاهش پیدا می کند. این فناوری در ماشین های لباسشویی با تکانه های ریز خود، سخت ترین لکه های چربی و کثیفی را حل کرده و از بین می برد.  همچنین این فناوری به دلیل سطح صافی که با حباب های خود بین لباس ها و بین لباس با درام ایجاد می کند، از اصطکاک زیاد و ساییده شدن لباس ها جلوگیری خواهد نمود. 

 

samsung washing machines


نظافت داخلی و لکه زدایی بسیار قوی 


‎‎‎‎Eco Drum Clean+‎‎‎‎ از دیگر برنامه هایی است که در سال 2021 ارتقا داده شده است و باعث می شود تا بعد از هر بار چرخه شستشو، خود به خود ماشین لباسشویی به تمیز کردن درام اقدام نماید تا کثیفی های جای مانده و لکه ها ی روی آن از بین بروند. بعضی از لکه های سخت نیز در ماشین لباسشویی های قدیمی به هیچ وجه از بین نمی رفتند اما در ماشین های لباسشویی سال 2021 این لکه ها با فناوری Bubble Soak به راحتی حل شده و بدون ایجاد ساییدگی لباس حذف می شوند. 

 

washing machines 2021

 

لباسشویی های جدید ، هیتر های پیشرفته تر


‎Ceramic Heater سیستمی است که جدیدترین هیتر های پیشرفته را در اختیار ماشین های لباسشویی سامسونگ در سال 2021 قرار می هد. این نوع هیتر ها با دارا بودن لایه ای غیر چسپنده و ضد رسوب، باعث می شود تا رسوب کلسیم و دیگر مواد چسپیدنی روی هیتر ها عملی نشود و پروسه انتقال گرما بدون هیچ مشکلی انجام شود. 

 

هیتر های جدید سامسونگ

 

طراحی جدید با برنامه Add Wash


یکی دیگر از برنامه هایی که در سال های قبل نیز در ماشین های لباسشویی وجود داشت اما درسال 2021 ارتقا داده شده است، برنامه ADD WASH است. این برنامه می تواند لباس های جا مانده از چرخه شستشو را به ماشین لباسشویی اضافه نماید بدون اینکه از خود چرخه عقب بمانند اما در لباسشویی های 2021 علاوه بر این فناوری، یک ساختار سوراخ مانندی بر روی روی درب اصلی قرار داده شده است که از طریق آن می توانید لباس های جا مانده را به چرخه اضافه نمایید تا مزاحم چرخه فعال شده ی شستشو در ماشین لباسشویی نشوید. 

 

برنامه Add wash

 

در نهایت


به طور کلی، ماشین های لباسشویی در سال 2021 دارای امکانات قبلی در دیگر ماشین ها بودن اما فناوری های بالا به صورت انحصاری از سال 2021 به لباسشویی های سامسونگ اضافه شده اند و یا اینکه فناوری های قدیمی تر ارتقا داده شده اند. این ماشین های لباسشویی همچنان دارای موتور اینورتر دیجیتال که یکی از بهترین کمپرسور های اینورتر جهان است، می باشند و در کنار آن از فناوری هایی نظیر شستشوی سریع و پایان با تاخیر نیز برخوردار هستند. به وسیله شستشوی سریع می توانید همان حجم لباس ها را با مصرف کمتر و زمان بسیار کمتر شستشو نمایید. همچنین برنامه Super Speed نیز همچنان خواهد توانست تا شستشوی بهتر و سریعتری را ارائه دهد. Stay Clean Drawer با میزان آب بسیار کمی بعد از هر چرخه شستشو به تمییز کردن جای پودر لباسشویی اقدام می نماید تا بر روی آن رسوب ایجاد نشود. Steam wash به همراه شستشوی بهداشتی نیز به سلامت بیشتر و بهداشت لباس ها کمک خواهند نمود. 

 

  new washing machine

 

برنامه فوق هوشمند AI Wash نیز با هوش مصنوعی خود به تشخیص میزان لکه و کثیفی لباس ها خواهد پرداخت تا بر اساس آنها میزان آب و پودر را به درون درام بفرستد. فناوری های هوشمند سامسونگ نظیر برنامه Smaer Things با اتصال هوشمند وای فای به دیگر دستگاه های اطراف نظیر گوشی های هوشمند، باعث می شوند تا کنترل ماشین های لباسشویی سال 2021 از راه دور نیز انجام پذیرد. طراحی بدنه آنها هم همچنان ضد زنگ و با سبکی خاص است که چشم هر بیننده ای را جذب خواهند نمود. ظرفیت ماشین های لباسشویی سال 2021 سامسونگ از 8 کیلوگرم شروع شده و به 21 کیلوگرم خواهد رسید که در نوع خود این اعداد بسیار جذاب هستند و به نسبت توانایی و ظرفیت آنها، قیمت های بسیار خوبی نیز دارند. در زیر تمامی مدل ماشین های لباسشویی سال 2021 برند سامسونگ برای شما عزیزان لیست شده است.

 

 

لیست ماشین های لباسشویی جدید سامسونگ در سال 2021


•    ماشین لباسشویی 9 کیلوگرم سامسونگ مدل WD90T634DBN/SP
•    ماشین لباسشویی 12 کیلوگرم سامسونگ مدل WD12TP44DSX/SP
•    ماشین لباسشویی 21 کیلوگرم سامسونگ مدل WD21T6500GV/SP
•    ماشین لباسشویی 8 کیلوگرم سامسونگ مدل WD80TA046BE/SP
•    ماشین لباسشویی 8 کیلوگرم سامسونگ مدل WD80T754DWH/SP
•    ماشین لباسشویی 10.5 کیلوگرم سامسونگ مدل WD10T754DBX/SP
•    ماشین لباسشویی 9 کیلوگرم سامسونگ مدل WD90T754DBX/SP
•    ماشین لباسشویی 9.5 کیلوگرم سامسونگ مدل WD95T984DSX/SP
•    ماشین لباسشویی 8.5 کیلوگرم سامسونگ مدل WD85T984DSH/SP


 

نظرات و نقد و بررسی کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha