09187777898 سعیدی 09185568481 سعیدی

۰

فر توکار برقی بوش 71 لیتر سری 8 مدل HBG6764S1

Bosch 71 liter Series 8 built-in electric oven, model HBG6764S1

۰ تومان
خصوصیات محصول
نوع صفحه نمایش
LED \ LCD
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

فر توکار برقی بوش 71 لیتر سری 8 مدل HBG6764S1  

فر توکار برقی بوش 71 لیتر سری 8 مدل HBG6764S1 با 13 نوع گرمایش 4 بعدی هوای گرم ECO و حرارت بالا/پایین بالا/پایین گرما ECO، همچنین گریل با جابجایی، یک مساحت بزرگ گریل گریل، منطقه کوچک گرما کباب، پیتزا، حرارت پایین، آزار، یخ زدایی، پیش گرم کردن ظروف، نگهداری غذا در حالت گرم همه ی آن ها ویژگی های این فر توکار برقی بوش 71 لیتر سری 8 مدل HBG6764S1 است. و اما ویژگی Assist، سنسور پخت PerfectBake. دمای Pogrebnoi دقیق در محدوده 30 درجه سانتیگراد - 300 درجه سانتیگراد می باشد. طراحی زیبای فر بوش با 3 دکمه لمسی TFT متنی (2.5 اینچ) دکمه حساس لمسی. انتخاب خودکار سطح توصیه شده تغییرات دما. نمایش دمای فعلی. عملکرد Sabbath. مکانیزم درب نرم بسته شدن SoftClose ساعت الکترونیکی گرم شدن سریع روشنایی داخلی (لامپ های هالوژن) خاموش کردن چراغ فن خنک کننده سیستم خنک کننده مجهز به پروانه از فولاد ضد زنگ کلید اطلاعات دسته مستقیم خاموش شدن محافظ خودکار. نشانگر گرمای باقیمانده دکمه START. قفل الکترونیکی درب برای این فر توکار برقی بوش 71 لیتر سری 8 مدل HBG6764S1 تبعیه شده است. 

 

 

ویژگی های فر توکار برقی بوش 71 لیتر سری 8 مدل HBG6764S1 

فناوری هایی که در این فر توکار برقی بوش 71 لیتر سری 8 مدل HBG6764S1 بسیار عالی هستند که عبارتند از تابع پیرولیز با عملکرد تجزیه در اثر حرارت فعال، دستگاه شما گرم می شود و باقی مانده های مواد غذایی، چربی ها و روغن های سوخته را با قدرت 480 درجه سانتی گراد می سوزاند. پشت فقط کمی خاکستر باقی می ماند که می توانید به راحتی با کاغذ آشپزخانه پاک کنید. با هوای گرم 4 بعدی می توانید بلافاصله غذای خود را در ارتفاع 1 تا 4 قرار دهید - نتیجه همیشه عالی است. با گرمایش سه بعدی، گرما در فضای داخلی به سرعت و به طور یکنواخت توزیع می شود، به طوری که می توان غذا را تا سه سطح به طور همزمان پخت. به لطف توزیع هوشمند حرارت، حتی غذاهای شیرین و خوش طعم را می توان به صورت موازی و بدون انتقال طعم آنها تهیه کرد. هوای داغ سه بعدی در فر توکار برقی بوش 71 لیتر سری 8 مدل HBG6764S1 نتایج عالی به لطف توزیع بهینه گرما در حداکثر 3 سطح به طور همزمان عمل می کند. با گرمایش سه بعدی، گرما در فضای داخلی به سرعت و به طور یکنواخت توزیع می شود، به طوری که می توان غذا را تا سه سطح به طور همزمان پخت. به لطف توزیع هوشمند حرارت، حتی غذاهای شیرین و خوش طعم را می توان به صورت موازی و بدون انتقال طعم آنها تهیه کرد. 

 

 

 طراحی و قابلیت های فر توکار برقی بوش 71 لیتر سری 8 مدل HBG6764S1 

صفحه نمایش TFT با نماد واضح و نمایش متن به وضوح نقاط منو را هدایت می کند. عملکرد با نمایشگر LED قرمز در فر توکار بوش با استفاده آسان به لطف دسترسی مستقیم به عملکردهای زمان بسیار آسان است. همچنین ضامن ضد غرق برای تمیز کردن آسان سطح کار با استفاده از فناوری EcoClean Direct انجام پذیر است که به لطف پوشش ویژه در پنل پشتی که به طور خودکار چربی را جذب می کند، به سختی تلاشی برای تمیز کردن انجام می شود. با EcoClean Direct، کمک پاک کننده صرفه جویی در انرژی، تمیز کردن فر آسان است. یک پوشش ویژه از ذرات ریز سرامیکی در پنل پشتی، پاشیدن چربی را در حین پخت یا کباب کردن تجزیه می کند - و این یک عمر دستگاه دوام می آورد. این باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می شود. گرمایش سریع با عملکرد گرمایش سریع، مشکلی وجود ندارد: از دمای بالای 100 درجه، می توانید ظرف را سریعتر به داخل فر فشار دهید. پس از رسیدن به دمای مورد نظر، یک سیگنال به صدا در می آید. سپس می توانید کباب، کاسرول یا کیک را در محفظه پخت قرار دهید. قفل کودک: از بچه های کوچک محافظت می کند و برای اینکه کودکان به طور تصادفی فر را روشن نکنند یا تنظیمات را تغییر ندهند، می توانید قفل کودک را روشن کنید. می توان آن را به سرعت و به راحتی با فشار دادن انتخابگر عملکرد فعال یا غیرفعال کرد. بنابراین دست های ناخواسته کودکان نمی توانند چیزی را تنظیم کنند. کنترل لمسی ادر این فر توکار برقی بوش 71 لیتر سری 8 مدل HBG6764S1 با کنترل حسگر TouchSelect بصری، می توانید دستگاه خود را بسیار سریع و آسان از طریق سطوح و برنامه های مختلف کار کنید. کاتالیز یک عملکرد خود تمیز شونده یکپارچه فر EB8017ED است که در آن صفحات کاتالیزوری در داخل دیواره های فر قرار گرفته اند که با پوشش پودری پوشانده شده اند. این اجازه می دهد تا در دمای معمولی پخت تقریباً خود تمیز شوند. 

 

 

 فناوری های دیگر فر توکار برقی بوش 71 لیتر سری 8 مدل HBG6764S1 

فر توکار برقی بوش 71 لیتر سری 8 مدل HBG6764S1 با فرود نقطه ای: سنسور دمای مرکزی موجود در فر امکان نظارت دقیق بر دمای داخلی غذای شما را فراهم می کند. این امکان آماده سازی دقیق کباب یکشنبه شما را فراهم می کند و باعث می شود در میان سرآشپزهای سرگرمی به ستاره تبدیل شوید. توزیع بهینه گرما در فضای داخلی برای نتایج کامل پخت ضروری است. فر EB8017ED با عملکرد هوای گرم PowerAir و رادیاتور حلقه ای توزیع یکنواخت گرما را در داخل فر تضمین می کند. در این فر توکار بوش برای کباب کردن و سرخ کردن قطعات بزرگ گوشت در دماهای پایین ملایم و یا برای گرتین کردن و پخت، فر با EcoCook دارای سیستم سرخ کردن گریل عالی است. در مرحله یخ زدایی ، غذای منجمد شما به آرامی و به سرعت یخ زدایی می شود. با گریل کوچک می توانید مقدار کمی غذای تخت را کباب کنید. کوره بزرگ ایده آل برای مقادیر زیادی از مثال استیک، escalopes و ماهی است. تایمر خاموش در فر توکار برقی بوش مدل HBG6764S1 با عملکرد تایمر عملی ، می توانید فرها را با کنترل زمان خاموش کنید. یک سنسور داخلی برای جلوگیری از آسیب دما را کنترل می کند. اگر دما خیلی بالا باشد، فر به طور خودکار خاموش می شود. و همچنین ایمنی کودک برای محافظت از کودکان خود در برابر آسیب و جلوگیری از استفاده غیرمجاز، می توانید به راحتی قفل ایمنی کودک را در فرهای KKT Kolbe با استفاده از دکمه قفل فعال کنید . 

 

 

این فر توکار برقی بوش 71 لیتر سری 8 مدل HBG6764S1 یک رویا برای همه سرآشپزهای لذیذ است. با استفاده از کلیدهای حسگر TouchSelect می توان به راحتی با دستگاه کار کرد . صفحات کاتالیزوری متحرک در داخل فر قرار دارند. این ها در دمای معمولی پخت (تقریباً 200 درجه سانتیگراد) امکان خودتمیز شدن را فراهم می کنند. یک شیشه عایق حرارتی دوتایی دمای مطبوع را در قسمت بیرونی تضمین می کند. خروجی های تلسکوپی یکپارچه، حمل راحت و ساده را با ورق ها و شبکه های فلزی داغ تضمین می کند. سنسور دمای هسته در نتیجه بو دادن دانه های دقیق با نظارت بر دمای داخلی از مواد غذایی خود را تضمین می کند. سنسور دمای هسته در نتیجه بو دادن دانه های دقیق با نظارت بر دمای داخلی از مواد غذایی خود را تضمین می کند. خروجی های تلسکوپی یکپارچه، جابجایی راحت و آسان با سینی ها و شبکه های داغ را تضمین می کند. یک لعاب عایق حرارتی 2 برابر تضمین می کند که دمای مطبوع بر روی شیشه بیرونی را تضمین می کند. با روش پخت در دمای پایین ، گوشت یا کباب را به آرامی آماده می کنید و در دمای حداکثر 165 درجه سانتی گراد از پاشیدن چربی جلوگیری می کنید. در قسمت داخلی فر صفحات کاتالیزوری قابل جابجایی وجود دارد که مجهز به پوشش پودری هستند. اینها خود تمیز کردن را در دمای پخت معمولی (تقریباً 200 درجه سانتیگراد) امکان پذیر می کنند.  

 

 

ویژگی های فنی کالا
مشخصات صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED \ LCD
ظرفیت 71 لیتر
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha