09187777898 سعیدی 09185568481 سعیدی

۰

ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد سری 4 مدل SMS4HCI60E

Bosch dishwasher 13 people 2021 3 baskets 4 series model SMS4HCI60E

۲۰/۹۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
مدل ظرفشویی :
SMS4HCI60E
شرکت تولید کننده :
بوش
تعداد قفسه :
3 عدد
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

نقد و بررسی ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد سری 4 مدل SMS4HCI60E

ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد سری 4 مدل SMS4HCI60E یکی از حرفه ای ترین ماشین ظرفشویی های موجود در بازار است ؛ این دستگاه توسط Home Connect متصل می شود. کنترل صدا ، کنترل از راه دور ، تنظیمات دلخواه و موارد دیگر: لوازم خانگی هوشمند را کشف کنید. به لطف سیستم 3 سطحی RackMatic ، ارتفاع سبد بالایی را می توان به راحتی تنظیم کرد ، تا 5 سانتی متر ، حتی در صورت بارگیری کامل - در نتیجه گزینه های تنظیم بیشتر و حداکثر انعطاف پذیری ایجاد می شود. با پوشش ضد اثر انگشت Bosch ما ، اثر انگشت روی ماشین ظرفشویی شما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. برنامه سکوت بی سر و صدا ترین روش برای استفاده از ماشین ظرفشویی است. با فعال کردن آن ، به طور خودکار میزان سر و صدای ماشین ظرفشویی خود را به حداقل می رسانید. این امر به لطف برنامه خاص Eco 50 ° C ، کاهش فشار جت و افزایش مرحله شستشو امکان پذیر است. به لطف مشارکت با آمازون الکسا ، ماشین ظرفشویی شما نیز می تواند با صدا کنترل شود. بین آمازون الکسا و لوازم خانگی خود ارتباط برقرار کنید و صدا را روی ماشین ظرفشویی خود کنترل کنید.

ExtraDry: ظروف کاملا خشک با ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره SMS4HCI60E

در ماشین های ظرفشویی ، ظروف پلاستیکی اغلب پس از شستشو خیس می شوند. به همین دلیل است که ماشین های ظرفشویی بوش برنامه ExtraDry را ارائه می دهند. دمای آبکشی نهایی را افزایش داده و زمان خشک شدن را افزایش می دهد. بنابراین حتی ظروف پلاستیکی ، مانند بطری های بچه یا بشقاب های پیک نیک ، کاملاً شسته و کاملاً خشک بیرون می آیند. VarioDrawer: برای کارد و چنگال و ظروف کوچک آشپزخانه. SMS4HCI60E با تشکر از سطح سوم ارائه شده توسط کشوی جمع شونده VarioDrawer ، ماشین های ظرفشویی ActiveWater کاربردی تر هستند. این فضا برای کارد و چنگال و ظروف کوچک مانند ملاقه یا ویسک ایده آل است. این امر هنگام بارگیری ماشین ظرفشویی به شما انعطاف پذیری بیشتری می بخشد و فضا را در قسمت شستشو آزاد می کند. سبد زیر کارد و چنگال سبد پایین را می توان با VarioDrawer جایگزین کرد تا ظرفیت را تا 14 تنظیم در ماشین های ظرفشویی 60 سانتی متری و حداکثر 10 تنظیم در مدل های 45 سانتی متری را در خود جای دهد.

برنامه شما مناسب ترین برنامه را برای شما توصیه می کند با ماشین ظرفشویی بوش 

انتخاب برنامه شستشوی مناسب برای ماشین ظرفشویی نه تنها می تواند گیج کننده باشد بلکه نتایج شستشوی ناقص را نیز به همراه دارد. با کمک "شروع آسان" Home Connect ، هیچ چیز را به شانس واگذار نکنید: برنامه هر زمان و برای هر بار شستشو برنامه مناسب را مستقیماً بر روی دستگاه تلفن همراه شما توصیه می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که میزان آلودگی و نوع و میزان ظروف قابل شستشو را در برنامه Home Connect خود وارد کنید. بنابراین می توانید برنامه مناسب را انتخاب کرده و چرخه به چرخه به نتایج مطلوب برسید. تمام شدن قرص های ماشین ظرفشویی آخرین چیزی است که شما به ظروف تمیز نیاز دارید. شمارش رایانه لوحی که باقی مانده است مستقیماً در برنامه Home Connect انجام می شود ، که میزان مصرف شما را ردیابی می کند و هنگامی که بر اساس آخرین خرید خود به پنج تبلت آخر خود رسیدید ، با اطلاع رسانی فشار به شما اطلاع می دهد. سرانجام یک ماشین ظرفشویی که از خودش مراقبت می کند! انتظار برای اتمام چرخه ماشین ظرفشویی می تواند اتلاف وقت و استرس زا باشد ، به ویژه برای کسانی که برنامه شلوغی دارند. با Home Connect ، آرامش خاطر دارید و بهره وری بیشتری دارید. اکنون می توانید برنامه را برای دریافت اعلانات ماشین ظرفشویی خود در دستگاه تلفن همراه خود پیکربندی کنید ، که این امر شما را در جریان روند چرخه شستشو فعلی قرار می دهد و اطلاعات مفید دیگری را در اختیار شما قرار می دهد. پس از آن شما میدان آزاد برای ادامه دوره فعالیت های خود در داخل و خارج از کشور دارید.

ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد سری 4 مدل SMS4HCI60E که خود را در برابر آسیب آب محافظت می کند.

با سهولت زندگی روزمره خود ، حداکثر استفاده را از ماشین ظرفشویی متصل کنید. با عملکرد "مورد علاقه" ، می توانید به سادگی برنامه ها و گزینه های مورد استفاده خود را به عنوان ترکیب مورد علاقه خود پیکربندی کنید. تنظیمات برنامه ریزی شده را می توان از طریق برنامه Home Connect یا مستقیماً در صفحه کنترل فقط در یک مرحله شروع کرد. برای مثال ، گزینه Extra Dry را با برنامه Eco 50 ° ترکیب کرده و ماشین ظرفشویی را تنها با یک لمس روشن کنید. تنظیمات شخصی که به شما امکان می دهد ظرف ها را تنها با یک لمس بشویید. ما در بوش از ظروف شما مراقبت می کنیم ، اما به ایمنی خانه شما نیز اهمیت می دهیم. سیستم AquaStop شامل یک شیلنگ تغذیه دو جداره ، یک شیر مکانیکی در شلنگ منبع تغذیه و یک صفحه نمایش بصری است. آب جاری از شیلنگ در محفظه شیلنگ جمع شده و باعث تورم یک اسفنج می شود که جریان آب را به صورت مکانیکی متوقف می کند. بوش در برابر آسیب ناشی از آب شستشو بعد از شستشو محافظت می کند. این فناوری شستشوی نوآورانه امکان بهینه سازی فرایند را برای احترام بیشتر به محیط ، بدون به خطر انداختن نتیجه ، ممکن می سازد. صرفه جویی در آب و انرژی ناشی از پاشش دقیق ، بهبود فیلتراسیون ، گرم شدن سریعتر و پمپ کارآمدتر برای گردش بهتر آب است.

برنامه های خودکار در ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد سری 4 مدل SMS4HCI60E

سیستم EcoSilence DriveTM برای افزایش بیشتر راندمان شستشو توسعه یافته است. فوق العاده بی صدا ، بسیار کارآمد است و مصرف کم انرژی را تضمین می کند. EcoSilence DriveTM بدون هیچ اصطکاکی کار می کند ، برای ماشینهای فوق العاده بی صدا و هر بار نتایج عالی این مخزن که در جلوی سبد بالایی قرار دارد ، به دلیل پاشیدن دائمی آن با جت آب ، انحلال تدریجی و کامل قرص را تضمین می کند. راندمان شستشو بهینه شده است. عملکرد Delayed start به شما امکان می دهد زمان شروع برنامه را انتخاب کنید. شما می توانید ماشین ظرفشویی خود را در هر ساعتی از روز ، در حالی که سر کار یا یک شب هستید ، به راحتی کار کنید. پس از شروع برنامه ، صفحه ای زمان باقی مانده قبل از پایان چرخه را با دقت نمایش می دهد.

مبدل حرارتی برای ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد سری 4 مدل SMS4HCI60E

به دنبال چه نوع نصب هستید: مستقل ، یکپارچه یا کاملاً یکپارچه؟ تنظیمات ترجیحی ذخیره سازی کارد و چنگال شما: سبد یا کشو؟ با راهنمای خرید ماشین ظرفشویی ما ، تنها با چند کلیک به ماشین ظرفشویی مناسب خود دسترسی پیدا کنید. انتخاب برنامه باید با توجه به بار موجود در ماشین ظرفشویی انجام شود. انتخاب برنامه اشتباه نه تنها زمان ، بلکه آب و انرژی را نیز هدر می دهد. برنامه های خودکار بوش به طور خودکار درجه حرارت آب و زمان شستشو را در طول چرخه با توجه به سطح خاک و حجم ظروف تنظیم می کنند. این بدان معناست که با برنامه های خودکار فقط از مقدار آب مورد نیاز برای نتایج کامل استفاده می کنید. برنامه مناسب برای هر چرخه ، همه با لمس یک دکمه. ماشین های ظرفشویی مجهز به مبدل حرارتی ظروف شکننده ای مانند لیوان یا پرسلن را بدون هیچ گونه خطری و بدون نیاز به اقدامات احتیاطی خاص تمیز می کنند. در حقیقت ، آب در مخزن شستشو پیش گرم می شود تا از هرگونه شوک حرارتی جلوگیری شود.

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت ظرفشویی
مدل ظرفشویی :
SMS4HCI60E
شرکت تولید کننده :
بوش
کشور سازنده :
آلمان
رنگ :
نقره ای
مشخصات کلی ظرفشویی
نوع ماشین ظرفشویی :
مبله
موتور :
BLDC
نمایشگر :
LED
وزن (kg) :
57 کیلو گرم
تعداد قفسه :
3 عدد
سایر مشخصات ظرفشویی
قابلیت تنظیم قفسه ها :
دارد
میزان صدا :
46 دسی بل
دکمه لمسی :
قفل کودک :
گنجایش و ابعاد ظرفشویی
ظرفیت :
13 نفره
عمق (mm) :
60 سانتی متر
پهنا (mm) :
84.5 سانتی متر
ارتفاع (mm) :
60 سانتی متر
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha