۰

ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد مدل SMS4HDI52E

Bosch dishwasher 13 people 2021 3 baskets SMS4HDI52E

۲۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
مدل ظرفشویی :
SMS4HDI52E
شرکت تولید کننده :
بوش
تعداد قفسه :
3 عدد
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد مدل SMS4HDI52E

ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد مدل SMS4HDI52E  ؛ ماشین ظرفشویی BOSCH SMS4HDI52E آیا یک ماشین ظرفشویی با کیفیت بالا را می خواهید که بیشتر از بقیه مناسب باشد؟ مدل های سری | بارگذاری 4 بسیار آسان است و به لطف سبدهای قابل تنظیم در ارتفاع ، متخصصان واقعی در استفاده ماهرانه از فضا هستند. صفحه نمایش آسان برای خواندن ، زمان باقی مانده تا پایان برنامه و نیاز به پر کردن مجدد نمک یا مایع شستشو را اطلاع می دهد. با ماشین های ظرفشویی ما کار در آشپزخانه بسیار ساده تر می شود و شما وقت آزاد بیشتری به دست می آورید. ماشین ظرفشویی BOSCH SMS4HDI52E یک ماشین ظرفشویی مدرن و مستقل است. دستگاه با عرض 60 سانتی متر در کلاس انرژی D. ماشین ظرفشویی در هر چرخه 9.5 لیتر آب مصرف می کند.

اتصال به خانه با استفاده از ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد مدل SMS4HDI52E

اینترنت دنیای جدیدی از راحتی و شخصی سازی فعالیت ها را باز می کند. برنامه Home Connect به شما امکان می دهد لوازم خانگی خود را از هر کجا کنترل و کنترل کنید. علاوه بر این ، دسترسی فوری به کتابچه های راهنمای دیجیتال و نکات مفید برای دستیابی به بهترین نتایج و سهولت زندگی روزمره را ارائه می دهد.

گزینه دلخواه - تنظیمات مورد علاقه شما با لمس یک دکمه

کارهای روزمره را آسان کنید و از ماشین ظرفشویی هوشمند خود بیشترین بهره را ببرید. با گزینه Favorite ، برنامه ها و عملکردهای اضافی مورد علاقه خود را ذخیره کنید. می توانید تنظیمات برنامه ریزی شده را با استفاده از برنامه Home Connect از تلفن هوشمند خود یا مستقیماً در صفحه کنترل ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد مدل SMS4HDI52E فعال کنید. می توانید ترکیب خاصی را به خاطر بسپارید ، برای مثال ترکیب ExtraDry - Extra Dry با برنامه Eco 50 ° و با یک لمس ماشین ظرفشویی را راه اندازی کنید. با گزینه Favorites (با یک لمس) ظروف را به شکلی که می خواهید تمیز کنید.

سکوت بر اساس تقاضا - هنگامی که به آن نیاز دارید بسیار سکوت کنید

هر از گاهی در طول روز ، همه برای تمرکز نیاز به یک لحظه سکوت دارند. عملکرد Silence on demand را می توان از طریق برنامه Home Connect فعال کرد که در صورت نیاز ماشین ظرفشویی را بی صدا می کند. صدا را در هر زمان در حین کار با ماشین ظرفشویی به حداکثر 30 دقیقه کاهش می دهد. با عملکرد Silence on demand ، می توانید بر آنچه برای شما مهم است تمرکز کنید.

کارای های فوق العاده ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد مدل SMS4HDI52E

EXTRADRY - عملکردی برای ترک غذاهای پلاستیکی خود به طور کامل خشک ظروف پلاستیکی خارج شده از ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد مدل SMS4HDI52E پس از شستشو اغلب مرطوب می مانند. به همین دلیل است که ماشین های ظرفشویی BOSCH عملکرد ExtraDry را ارائه می دهند. دمای آبکشی نهایی را افزایش داده و زمان خشک شدن را افزایش می دهد. با تشکر از این ، حتی ظروف پلاستیکی ، مانند بطری های بچه یا بشقاب پیک نیک و کارد و چنگال ، کاملاً تمیز و کاملاً خشک می شوند.

فن آوری ACTIVEWATER - مصرف آب و انرژی کمتر ، بهره وری بیشتر.

فناوری نوآورانه که حداکثر کارایی و شستشوی اکولوژیکی را با نتایج عالی تضمین می کند. صرفه جویی آب و انرژی از سیستم توزیع آب هدفمند طراحی شده ، فناوری فیلتر بهینه شده ، گرمایش سریعتر و راندمان پمپ بیشتر ناشی می شود. همه این عوامل به کارآمدتر جریان آب کمک می کند.

 

 

مشاهده مدل های دیگر ماشین ظرفشویی سری 4 بوش

ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01B

ماشین ظرفشویی بوش SMS4HBW00D

ماشین ظرفشویی بوش SMS4HCI60E

 

منطقه خارج از سطح - تمیز کردن اضافی برای ظروف براق

بقایای خاک خشک شده را فراموش کنید ، مانند: غلات باقی مانده در کاسه ها! یک ناحیه ویژه در سبد فوقانی ExtraClean با 3 نازل دوار جریان قوی آب را تولید می کند و فرآیند طولانی خیساندن قبلی خارج از ماشین ظرفشویی را حذف می کند. اکنون سه برابر آب بیشتر ظروف را می شویند ، به لطف آنها بسیار تمیزتر و بدون نیاز به افزایش میزان شوینده یا دما. منطقه ExtraClean به راحتی با ظروف روشن و خاموش برای ظروف بسیار کثیف فعال می شود.

دستیار دوز نتایج مطلوب را از طریق حل شدن مABثر جداول تمیز کننده ارائه می دهد

از دوز دستیار برای بهینه سازی عملکرد قرص های شستشو استفاده می شود. قرص مستقیماً در یک ظرف مخصوص در سبد بالایی قرار می گیرد ، جایی که به تدریج و به صورت کنترل شده حل می شود. هنگامی که مواد شوینده به درستی با آب مخلوط می شوند ، با قدرت بیشتری روی ظروف عمل می کند و نتیجه شستشو کامل را برای هر بار تضمین می کند. SPEEDPERFECT PLUS - تا سه بار شستشو سریعتر عملکرد SpeedPerfect Plus به شما امکان می دهد تا زمان شستشو را تا 66 reduce کاهش دهید ، به این معنی که ظروف 3 برابر سریعتر تمیز می شوند - با نتیجه ای عالی! فقط یک دکمه را فشار دهید.

سبد فضایی سوم اضافی در ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد مدل SMS4HDI52E

سومین سبد Extra Space فضای اضافی را برای اقلام کوچک مانند قطعات دستگاه قهوه ، فنجان ها یا درپوش های کوچک ارائه می دهد که برای آنها فضای خاصی در ماشین ظرفشویی وجود ندارد. شکل منحصر به فرد سبد حداکثر از طول و عمق آن استفاده می کند ، در حالی که از قرار دادن ایمن ظروف اطمینان حاصل می شود. ساختار موجی شکل و کف شیب دار آنها را از حرکت ، جمع آوری آب و ضربه زدن به وسایل پلاستیکی سبک وزن باز می دارد. تمیز کردن ایمن چاقوها توسط یک قسمت خاص و متحرک تضمین می شود که حذف آن به شما امکان می دهد شیشه های بزرگتر را در سبد وسط بارگذاری کنید. ECOSILENCE DRIVE ™ - فوق العاده آرام و درایو درایو EcoSilence Drive innovative عملکرد بسیار آرام و صرفه جویی در انرژی ماشین ظرفشویی را تضمین می کند. بر خلاف موتورهای معمولی ، EcoSilence Drive br بدون برس کار می کند و اصطکاک را کاهش می دهد. به همین دلیل است که فوق العاده آرام است و انرژی کمی مصرف می کند. صرف نظر از برنامه انتخاب شده ، ماشین ظرفشویی با این موتور بهترین نتیجه را با کمترین هزینه ارائه می دهد.

فناوری منحصر به فرد AquaStop در ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 2021 3 سبد مدل SMS4HDI52E

سیستم امنیتی الکترونیکی AquaStop که در ماشین های ظرفشویی BOSCH استفاده می شود ، حفاظت قابل اعتماد در برابر سیل آپارتمان را تضمین می کند. شامل 2 سوپاپ برقی روی شیلنگ ورودی آب و وسایل ایمنی در قسمت داخلی است. شلنگ ثبت اختراع مجهز به پوشش محافظ است. ظاهر آب در داخل محفظه ، سنسور شیر را فعال می کند که بلافاصله جریان آن را می بندد و از نشت جلوگیری می کند. سنسور همچنین پس از علامت نشت شلنگ ، منبع آب را قطع می کند. ماشین های ظرفشویی BOSCH با سیستم AquaStop دارای ضمانت ایمنی ویژه برای منزل شما هستند LOAD SENSOR - شستشوی کامل بدون ضایعات نه قطره هر چرخه شستشو می تواند متفاوت باشد ، پس چرا باید ماشین ظرفشویی همیشه از یک مقدار آب استفاده کند؟ با استفاده از سنسور بار ماشین ظرفشویی BOSCH ، سطح بار و میزان آب را تشخیص می دهند و فقط از آب مورد نیاز استفاده می کنند. به عنوان مثال ، ظروف کمتر به آب شستشوی کمتری نیاز دارند ، در حالی که بارهای بزرگتر به آب بیشتری برای خیساندن بهینه آنها نیاز دارند. ویژگی ای که در عین صرفه جویی در آب و انرژی ، نتیجه کاملی را تضمین می کند؟ خیلی هوشمندانه است!

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت ظرفشویی
مدل ظرفشویی :
SMS4HDI52E
شرکت تولید کننده :
بوش
کشور سازنده :
آلمان
رنگ :
نقره ای
مشخصات کلی ظرفشویی
نوع ماشین ظرفشویی :
مبله
موتور :
BLDC
نمایشگر :
LED
وزن (kg) :
53.819 کیلوگرم
تعداد قفسه :
3 عدد
سایر مشخصات ظرفشویی
قابلیت تنظیم قفسه ها :
دارد
میزان صدا :
44 دسی بل
دکمه لمسی :
قفل کودک :
گنجایش و ابعاد ظرفشویی
ظرفیت :
13 نفره
عمق (mm) :
600
پهنا (mm) :
600
ارتفاع (mm) :
845
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha