۰

ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 3 سبد 2021 سری 4 مدل SMS4ECW14E

Bosch dishwasher 13 people 3 baskets 2021 series 4 model SMS4ECW14E

۲۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
مدل ظرفشویی :
SMS4ECW14E
شرکت تولید کننده :
بوش
تعداد قفسه :
3
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 3 سبد 2021 سری 4 مدل SMS4ECW14E 

در این ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 3 سبد 2021 سری 4 مدل SMS4ECW14E با فناوری EfficientDry، ظروف خود را به آرامی خنک کنید. درب ماشین ظرفشویی شما پس از پایان برنامه به طور خودکار باز می شود. این فرآیند خشک کردن را بهبود می بخشد، از تشکیل تراکم جلوگیری می کند و ظروف شما را به آرامی خنک می کند. بنابراین می توانید آن را بدون اینکه با دست خشک کنید، مستقیماً داخل کمد بگذارید. این نه تنها راحت است، بلکه در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند. ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 3 سبد 2021 سری 4 مدل SMS4ECW14E مستقل باعث می شود ظرف ها با کمترین صدا بدون ایجاد مزاحمت در فضای زندگی خانواده شما کارآمدتر عمل کنند. میزان صدای دستگاه در مقایسه با میزان نویز عملکردی برنامه استاندارد Eco 50 حداقل 1.5 برابر کاهش می یابد.این راه حل مناسب هنگام شستن ظروف در شب است و خانواده دارای آشپزخانه اپن هستند. 

 

 

طراحی زیبای ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 3 سبد 2021 سری 4 مدل SMS4ECW14E 

کشوی Vario با بریدگی‌های اضافی، فضایی را برای ظروف بزرگ‌تر یا ظروف کوچک‌تر ظروف، مانند فنجان اسپرسو، فراهم می‌کند. این به شما انعطاف پذیری در هنگام بارگیری ماشین ظرفشویی می دهد و فضای بیشتری را در کابینت شستشو به شما می دهد. در ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 3 سبد 2021 سری 4 مدل SMS4ECW14E سبد بالایی به لطف راکماتیک سه طرفه با یک دسته، در مجموع 5 سانتی متر قابل تنظیم ارتفاع است. و حتی به طور کامل بارگذاری شده است. چه بشقاب های پیتزا و چه لیوان های ساقه بلند فضای بیشتری به صورت انعطاف پذیر در بالا یا پایین برای شستن اقلام بلند ایجاد می شود.  

 

 

قابلیت هوشمند ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 3 سبد 2021 سری 4 مدل SMS4ECW14E 

تعیین برنامه شستشوی مناسب گاهی اوقات چندان آسان نیست. و اغلب منجر به نتایج نامطلوب می شود. عملکرد Easy Start برنامه Home Connect به حدس و گمان پایان می دهد و برنامه بهینه را برای هر بارگیری مستقیماً روی دستگاه تلفن همراه شما توصیه می کند. به سادگی درجه کثیفی و نوع و مقدار ظروف یا کارد و چنگال را در برنامه Home Connect خود وارد کنید. سپس برنامه پیشنهادی مناسب را انتخاب کنید و کار شما تمام شد. همچنین در ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 3 سبد 2021 سری 4 مدل SMS4ECW14E به لطف شراکت با الکسا، ماشین ظرفشویی شما می تواند با صدا نیز کنترل شود.  

 

 

قابلیت EcoSilence Drive در این ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 3 سبد 2021 سری 4 مدل SMS4ECW14E فوق‌العاده بی‌صدا، بسیار کارآمد و مصرف انرژی پایین را تضمین می‌کند. همچنین فناوری VarioDrawer برای کارد و چنگال و ظروف کوچک آشپزخانه. به لطف سطح سوم ارائه شده توسط کشوی جمع شونده VarioDrawer، ماشین ظرفشویی ActiveWater حتی کاربردی تر است. این فضا برای کارد و چنگال و ظروف کوچک مانند ملاقه یا لیسک ایده آل است. این به شما انعطاف پذیری بیشتری در هنگام بارگیری ماشین ظرفشویی می دهد و فضایی را در محفظه لباسشویی آزاد می کند. سبد کارد و چنگال سبد پایینی را می توان با VarioDrawer جایگزین کرد تا ظرفیت آن را افزایش دهد و تا 14 مکان را در ماشین ظرفشویی 60 سانتی متری و تا 10 مکان را در مدل های 45 سانتی متری جای دهد. سیستم AquaStop در این ظرفشویی بوش شامل یک شیلنگ ورودی آب دو جداره، دریچه ایمنی و سیستم پر کردن بیش از حد شامل یک سوئیچ شناور برای محافظت یکپارچه در برابر آسیب آب است. این فناوری نوآورانه آبکشی امکان بهینه سازی فرآیند را به منظور احترام بهتر به محیط زیست بدون لطمه ای به نتیجه می دهد. صرفه جویی در آب و انرژی حاصل از پاشیدن دقیق، فیلتراسیون بهبود یافته، گرمایش سریعتر و پمپ کارآمدتر برای گردش بهتر آب است. 

 

 

برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 3 سبد 2021 سری 4 مدل SMS4ECW14E 

سیستم EcoSilence DriveTM برای افزایش بیشتر راندمان شستشو توسعه یافته است. بسیار بی صدا، همچنین کارآمدی ویژه ای دارد و مصرف انرژی پایین را تضمین می کند. EcoSilence DriveTM بدون هیچ اصطکاک کار می کند، برای ماشین های فوق العاده بی صدا و هر بار نتایج عالی را مشاهده خواهید کرد. سیستم DosageAssist نتایج عالی و شستشوی بدون دردسر را تضمین می کند. در شروع چرخه، قرص قرار داده شده در سینی در یک ظرف اختصاصی در سبد بالایی قرار می گیرد، جایی که کاملاً حل می شود. برنامه های خودکار تمیز کردن بهینه را همیشه تضمین می کنند و مصرف آب، دما و زمان آبکشی دقیقاً با توجه به درجه کثیفی تنظیم می شود تا نتایج عالی و صرفه جویی در آب و انرژی به دست آید. عوامل ایمنی فناوری حفاظت از شیشه با عینک های حساس به طور خاص به ملایمت برخورد می کند. از آنجایی که آب بیش از حد نرم باعث خوردگی شیشه می شود، ماشین ظرفشویی بوش با فناوری محافظ شیشه به طور مداوم درجه سختی را اندازه گیری و تنظیم می کند. این تضمین می کند که لیوان های ارزشمند و ظروف چینی حساس همیشه به آرامی شسته شوند. همچنین دی این ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 3 سبد مدل SMS4ECW14E مصرف آب، دمای آب و زمان شستشو دقیقاً با درجه کثیفی ظروف مطابقت دارد. این کار در عین صرفه جویی در مصرف آب و انرژی، بالاترین سطح عملکرد شستشو را برای شما به ارمغان می آورد.  

 

 

برنامه های شستشو در ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 3 سبد 2021 سری 4 مدل SMS4ECW14E بسیار بی نظیر هستند که عبارتند از برنامه محیط زیست 50 درجه سانتی گراد برنامه استاندارد است ، به طور موثر تمیز می شود و سازگار با محیط زیست است. از نظر مصرف انرژی و آب مقرون به صرفه است. مدت زمان کارکرد در برنامه Eco 50 ° C: 225 دقیقه. برنامه برای بارهای مخلوط با ظروف کثیف توصیه می شود. کیفیت آب Aqua Sensor میزان کثیف بودن ظروف را اندازه گیری می کند و تصمیم می گیرد که آیا دمای مناسب برای استفاده بین 45 تا 65 درجه سانتی گراد است یا خیر. در نتیجه ، راندمان شستشو تضمین شده و در مصرف برق و آب تا 25 درصد صرفه جویی می شود. برنامه شستشوی شدید 70 درجه سانتی گراد:  اگر ابزارها ، ظروف ، قابلمه ها و ماهیتابه های شما بسیار کثیف هستند ، شستن آنها دشوار است ، لکه های سرسخت را تخصصی کنید. این برنامه دمای آب را تا 70 درجه سانتی گراد افزایش می دهد ، همراه با افزایش فشار اسپری برای بالاترین بازده تمیز کردن می باشد. برنامه شستشو مناسب برای تمام چرخه های شستشوی اولیه با بار کامل با خاک معمولی ظرف. نتایج حاصل از ظروف تمیز و براق پس از تنها یک ساعت شستشو را می توان مشاهده کرد. خشک کردن اضافی در ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 3 سبد 2021 سری 4 مدل SMS4ECW14E درجه  حرارت در مرحله آخر شستشو افزایش می یابد و دوره خشک شدن افزایش می یابد و از خشک شدن کامل قطعات کوچک حتی پلاستیک اطمینان حاصل می شود. مصرف انرژی کمی افزایش می یابد. 

 

 

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت ظرفشویی
مدل ظرفشویی :
SMS4ECW14E
شرکت تولید کننده :
بوش
کشور سازنده :
المان
رنگ :
سفید
مشخصات کلی ظرفشویی
نوع ماشین ظرفشویی :
بزرگ
موتور :
Eco Silence Drive
نمایشگر :
LED
وزن (kg) :
54.338
تعداد قفسه :
3
سایر مشخصات ظرفشویی
قابلیت تنظیم قفسه ها :
بله
میزان صدا :
44
برنامه های شستشو :
6
دکمه لمسی :
قفل کودک :
سایر امکانات و ویژگی ها :
سیستم عیب یابی هوشمند، تکنولوژی بخارشوی، قابلیت اتصال به موبایل، اتصال به شبکه ی بی سیم (Wi Fi)
گنجایش و ابعاد ظرفشویی
ظرفیت :
13 نفره
عمق (mm) :
600
پهنا (mm) :
600
ارتفاع (mm) :
845
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha