۰

ماشین ظرفشویی بوش 68MI04E سری 6 14 نفره مدل SMS68MI04E

Bosch dishwasher 68MI04E Series 6 14 person model SMS68MI04E

۰ تومان
خصوصیات محصول
مدل ظرفشویی :
SMS68MI04E
شرکت تولید کننده :
بوش
تعداد قفسه :
3 عدد
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی بوش 68MI04E سری 6 14 نفره مدل SMS68MI04E

با ماشین ظرفشویی بوش 68MI04E سری 6 14 نفره مدل SMS68MI04Eمراقب ظریف ترین لیوان ها و لیوان های خود باشید ؛ برنامه جدید لیوان 40 درجه سانتیگراد شیشه و کریستال را به آرامی و با دقت شستشو می دهد. دمای پایین تر و زمان خشک شدن طولانی تر از شیشه های ظریف برای نتایج همیشه درخشان محافظت می کند. به لطف سبد سوم ، ماشین های ظرفشویی فضای بیشتری را ارائه می دهند. حداکثر انعطاف پذیری بارگذاری ، سبد بالایی را می توان در ارتفاع با توجه به نیاز تنظیم کرد. این فناوری نوآورانه کارایی را بهینه می کند و شستشوی زیست محیطی را برای نتایج تمیز کردن عالی تضمین می کند. صرفه جویی در آب و انرژی از طریق توزیع هدفمند آب ، فناوری فیلتر بهینه ، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالاتر برای افزایش گردش آب حاصل می شود. موتور براشلس EcoSilence Drive بسیار کارآمد ، سریع و بی‌ صدا است و فشار آب روی ظروف را به‌طور دقیق تنظیم می‌ کند تا برای هر نوع بار ، درمان مناسبی داشته باشد. همه اینها برای مصرف آب کمتر ، انرژی کمتر و همیشه نتایج بی عیب و نقص. همچنین از نظر نظافت و شستشوی بی صدا. ماده شوینده از ظرف نسبی خارج شده و در ظرف مخصوص روی سبد بالایی ریخته می شود و کاملا حل می شود. گزینه IntensiveZone را می توان با هر برنامه شستشوی استاندارد ترکیب کرد. فشار و دمای آب بالاتری را در سبد پایینی فراهم می کند. در سبد بالایی، فشار آب با برنامه انتخاب شده مطابقت دارد. مناسب برای شستن قابلمه ها و تابه های مخصوصا کثیف. آنها بهترین شستشوی خودکار را تضمین می کنند. استفاده و دمای آب و همچنین مدت زمان آبکشی دقیقاً با سطح کثیفی تنظیم می شود و بهترین نتیجه را ارائه می دهد و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می کند. AquaSensor: تشخیص کثیفی برای ظروف تمیز و براق. AquaSensor با استفاده از پرتوهای نور برای مدیریت شستشو ، مصرف آب را بر اساس نوع و درجه کثیفی تنظیم می کند. بسته به باقیمانده مواد غذایی ، گریس یا مواد شوینده موجود ، چرخه آبکشی با توجه به ادامه یا عدم ادامه تنظیم می شود.

قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مدل sms68mi04e

ظرفیت 14 مکان - مناسب برای یک خانواده بزرگ

ماشین ظرفشویی بوش 68MI04E سری 6 14 نفره مدل SMS68MI04E که به شما امکان می دهد 14 ست ظرف را به طور همزمان بشویید، مورد استقبال طیف وسیعی از مشتریان قرار گرفته است. آنها هم صاحب خانه های بزرگ هستند و هم افرادی که اغلب ناهار را برای کل خانواده یا مهمانی هایی برای دوستان ترتیب می دهند. شستن دستی بسیاری از بشقاب ها یا کارد و چنگال در نهایت یک کار طاقت فرسا نخواهد بود. فقط آنها را در ماشین ظرفشویی قرار دهید. راحتی را انتخاب کنید و از عملکرد در بالاترین سطح لذت ببرید.

کنترل پنل خارجی

ماشین ظرفشویی بوش 68MI04E سری 6 14 نفره مدل SMS68MI04E با پنل خارجی پیشنهادی عالی برای افرادی است که دسترسی آسان به مهمترین عملکردها برای آنها اولویت است. پنل خارجی به این معنی است که حتی برای انتخاب برنامه مناسب نیازی به باز کردن در نیست. این نوع دستگاه ها در بین مشتریانی که از رویکرد مدرن طراحان و راحتی استفاده بالاتر از حد متوسط ​​قدردانی می کنند ، کاربرد گسترده ای پیدا کرده اند. یک مدل ارگونومیک انتخاب کنید و سال ها از عملکرد آن لذت ببرید.

پیش نمایش پیشرفت کار ماشین ظرفشویی

صفحه نمایش الکترونیکی مهمترین اطلاعات در مورد عملکرد ماشین ظرفشویی را نشان می دهد. شما به راحتی می توانید جزئیات مربوط به دمای تنظیم شده یا برنامه فعلی را مشاهده کنید. به این ترتیب کنترل عملکرد دستگاه بسیار راحت تر خواهد بود. شایان ذکر است که تک تک عناصر به صورت خوانا با نمادهای متنی یا گرافیکی نمایش داده می شوند. با تشکر از این ، حتی یک کاربر تازه کار به راحتی تمام علائم را تفسیر می کند.

حتی فضای بیشتر ماشین ظرفشویی بوش 68MI04E سری 6 14 نفره مدل SMS68MI04E

ماشین ظرفشویی بوش 68MI04E سری 6 14 نفره مدل SMS68MI04E با کشوی فوقانی کارد و چنگال یک پیشنهاد عالی برای مشتریانی است که راحتی استفاده از آنها معیار اصلی خرید است. تولید کنندگان تجهیزات باکیفیت بیشتر و بیشتر مایل به انتخاب این راه حل مدرن و کاربردی هستند. کشو جایگزینی برای سبد است که فضای پایینی داخل دستگاه را کمی محدود می کند. اکنون محل قرار دادن کارد و چنگال در دسترس است. وقتی به سراغ چنین ماشین ظرفشویی می روید ، راحتی بالاتر از حد متوسط ​​را انتخاب می کنید.

شروع راحت کار ماشین ظرفشویی

این عملکرد مفید به شما امکان می دهد زمان شروع به کار ماشین ظرفشویی را تنظیم کنید. اکثر دستگاه ها می توانند شروع کار را تا 24 ساعت به تاخیر بیاندازند . با ماشین ظرفشویی بوش 68MI04E سری 6 14 نفره مدل SMS68MI04E بدون شک این یک راحتی عالی برای خواستارترین مشتریانی است که همیشه به دنبال دستگاه های مدرن و کاربردی هستند. مطمئناً ارزش دارد که روی ماشین ظرفشویی شرط بندی کنید که به ما امکان می دهد پارامترهای فردی را بر اساس ترجیحات شخصی تنظیم کنیم. 

مصرف کم آب

ماشین ظرفشویی که در یک چرخه 9.5 لیتر آب مصرف می کند ، راه حل بسیار اقتصادی است. این اطلاعات مهمی برای صاحبان خانوارهای بزرگتر است ، جایی که شستن مقدار زیادی ظروف با دست یک وظیفه روزانه بود. زمان آن فرا رسیده است که تجهیزات الکترونیکی بخرید که راحتی استفاده بی نظیری را فراهم می کند و همچنین به کاهش قبوض آب کمک می کند. یافتن توصیه بهتر سخت است.

 

 

مشاهده مدل های دیگرظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش sms6eci07e

ماشین ظرفشویی بوش sms6zce49e

ماشین ظرفشویی بوش sms6zci37q

 

ExtraDry - عملکرد Extra Dry ظروف پلاستیکی شما را کاملا خشک می کند.

ظروف پلاستیکی که پس از شستشو از ماشین ظرفشویی خارج می شوند اغلب خیس می مانند. به همین دلیل است که ماشین ظرفشویی بوش عملکرد Dry Extra را ارائه می دهد. دمای شستشوی نهایی را افزایش می دهد و زمان خشک شدن را افزایش می دهد. به لطف این، حتی ظروف پلاستیکی ، مانند شیشه های بچه یا بشقاب های پیک نیک و کارد و چنگال ، کاملا تمیز و خشک خواهند بود. با تشکر از این ، نیازی به پاک کردن دستی اضافی وجود ندارد. با ماشین ظرفشویی بوش در زمان صرفه جویی کنید!

قابلیت های تنظیم ارتفاع قفسه های ماشین ظرفشویی بوش 68MI04E سری 6 14 نفره مدل SMS68MI04E

کشو Vario3: اکنون ماشین ظرفشویی شما گزینه های بیشتری دارد. کشو Vario3 یک سطح اضافی در بالای ماشین ظرفشویی است. این مکان مناسب برای کارد و چنگال و لوازم کوچک آشپزخانه ، مانند قاشق قاشق، همزن، و حتی فنجان اسپرسو است. سطح اضافی باعث آزادی بیشتر در هنگام بارگیری ماشین ظرفشویی و فضای بیشتر می شود. Vario3 می تواند جایگزین سبد کارد و چنگال شود و فضا را برای تنظیمات بیشتر در سبد پایینی ایجاد کند. Vario3 - امکانات بیشتر! Rackmatic: تنظیم ارتفاع سبد بالایی. سیستم تنظیم موقعیت سبد بالایی Rackmatic برای تنظیم فضای داخلی با نیازهای فعلی استفاده می شود. این سیستم به شما امکان می دهد موقعیت سبد را به ارتفاع های مختلف تغییر دهید و موقعیت انتخاب شده را می توان به راحتی تغییر داد، حتی زمانی که سبد پر است. به لطف این ، می توانید فضای داخلی را با نیازهای خود تنظیم کنید ، حتی برای بشقاب های بسیار بلند در سبد پایینی ، یا لیوان ها یا لیوان های بلند در سبد بالایی.

ماشین ظرفشویی با محافظ AquaStop در برابر نشت آب.

ماشین ظرفشویی بوش 68MI04E سری 6 14 نفره مدل SMS68MI04E به تمیزی ظروف و ایمنی خانه های ما اهمیت می دهد. سیستم امنیتی AquaStop حفاظت مطمئن از خانه در برابر سیل را تضمین می کند. این شامل یک شیر برقی روی شیلنگ ورودی آب و دستگاه های ایمنی داخل آن است. سنسورها به طور مداوم وضعیت دستگاه را کنترل می کنند و ظاهر کنترل نشده آب در محفظه یا روی ژاکت شلنگ باعث قطع فوری منبع آن می شود. بوش محافظت در برابر آسیب احتمالی آب - با هر بار شستشو را تضمین می کند.

فناوری ActiveWater: مصرف آب و انرژی کمتر، راندمان بیشتر.

فناوری نوآورانه ماشین ظرفشویی بوش 68MI04E سری 6 14 نفره مدل SMS68MI04E برای حداکثر کارایی و شستشوی محیطی با نتایج عالی. صرفه جویی در آب و انرژی ناشی از طراحی دقیق سیستم توزیع آب هدفمند، فناوری فیلتر بهینه ، گرمایش سریعتر و راندمان بالاتر پمپ است. همه این عوامل به جریان آب کارآمدتر و نتایج شستشوی بهتر کمک می کنند.

موتور EcoSilenceDrive™: موتور بدون برس بسیار بادوام، صرفه جویی در انرژی و بسیار بی صدا.

تمیز نگه داشتن خانه می تواند دشوار باشد. و ساکت نگه داشتن آن ممکن است گاهی کاملاً غیرممکن به نظر برسد. ماشین ظرفشویی ما با موتور EcoSilence Drive کیفیت شستشوی بالایی را با انتشار صدای کم ارائه می دهد. EcoSilence Drive مجهز به موتوری بدون برس و صرفه جویی در انرژی با سر و صداهای اصطکاک کم شده بهینه ، عملکرد نرم و بی صدا دستگاه را تضمین می کند. اکنون می توانید از خانه ای لذت ببرید که به همان اندازه که آرام و تمیز است.به لطف اجرای راه حل های نوآورانه ای که از زنگ زدن فضای داخلی جلوگیری می کند ، می توانیم سال ها آرامش را به کاربران هدیه کنیم. 

Dosing Assistant با حل کردن موثر قرص تمیز کننده نتایج بهینه را تضمین می کند.

Dosing Assistant l مورد استفاده در ماشین ظرفشویی بوش 68MI04E سری 6 14 نفره مدل SMS68MI04E برای بهینه سازی عملکرد قرص های ظرفشویی استفاده می شود. قرص مستقیماً در یک ظرف مخصوص در سبد بالایی ریخته می شود ، جایی که به تدریج و به صورت کنترل شده حل می شود. هنگامی که مواد شوینده به درستی با آب مخلوط شود ، با نیروی بیشتری روی ظروف اثر می گذارد و نتیجه شستشوی عالی را برای هر بار تضمین می کند.

برنامه خودکار در ماشین ظرفشویی بوش 68MI04E سری 6 14 نفره مدل SMS68MI04E - شستشوی موثر بدون حدس و گمان

برنامه Auto عملکرد بهینه شستشو را تضمین می کند. مصرف آب و دما و همچنین زمان آبکشی دقیقاً با سطح کثیفی و بار بررسی شده توسط سنسورها مطابقت دارد که ضمن صرفه جویی در مصرف آب و انرژی ، شستشوی کارآمد را تضمین می کند. این بدان معنی است که با برنامه خودکار فقط به اندازه آب مورد نیاز برای نتایج کامل شستشو استفاده خواهید کرد. برنامه مناسب برای بارهای مختلف - با لمس یک دکمه.

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت ظرفشویی
مدل ظرفشویی :
SMS68MI04E
شرکت تولید کننده :
بوش
کشور سازنده :
آلمان
رنگ :
نقره ای
مشخصات کلی ظرفشویی
نوع ماشین ظرفشویی :
مبله
موتور :
BLDC
نمایشگر :
LED
وزن (kg) :
53.8 کیلوگرم
تعداد قفسه :
3 عدد
سایر مشخصات ظرفشویی
قابلیت تنظیم قفسه ها :
دارد
دکمه لمسی :
قفل کودک :
گنجایش و ابعاد ظرفشویی
ظرفیت :
14 نفره
عمق (mm) :
600‌ میلی‌متر
پهنا (mm) :
600‌ میلی‌متر
ارتفاع (mm) :
845 میلیمتر
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha