۰

فرتوکار بوش آلمان سری 8 رنگ استیل مدل HBG6725S1

Bosch Series 8 Built-in Oven Steel color HBG6725S1

۲۹/۵۰۰/۰۰۰ تومان
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

فرتوکار بوش استیل سری 8 مدل HBG6725S1

فرتوکار بوش آلمان استیل سری 8 مدل HBG6725S1 یک مجموعه لوازم خانگی القایی داخلی با اجاق گاز و میز پخت و پز از شرکت بوش است. متوسط ​​حجم فر 71 لیتری دارای فضایی برای پخت و پز و موارد مشابه می باشد و در این مجموعه لوازم توکار تابه و قابلمه را می توان در 4 منطقه پخت قرار داد.

پخت و پز با القایی نه تنها با توجه به هزینه های کم انرژی توصیه می شود ، بلکه از نظر ایمنی نیز تحت تاثیر قرار می گیرد: به لطف سنسور تشخیص ماهی تابه ، منطقه پخت تنها زمانی فعال می شود که ظروف مناسب روی آن قرار داده شود. قفل کودک دیگر خطرات روزمره را به حداقل می رساند. این نام گویای همه چیز است: در تنظیمات توربو، HBG6725S1 غذا را در دنده توربو گرم می کند - به سرعت و به طور موثر. نشانگر گرمای باقیمانده توجه شما را به عدم لمس سطحی که هنوز داغ است جلب می کند. آشپزی شما با 10 برنامه خودکار موفقیت آمیز خواهد بود زیرا فرتوکار بوش مدل HBG6725S1 زمان و تنظیمات را کاملاً با ظرف مورد نظر تنظیم می کند.

خوب است بدانید

با بیرون کش تلسکوپی ، می توانید به راحتی و بدون سوزاندن انگشتان ، مواد غذایی را از فر خارج کنید. بعد از غذا خوردن قبل از تمیز کردن است؟ نه با این فر ، زیرا به لطف عملکرد خود تمیز شوندگی پیرولیتیک ، عملاً خود را تمیز می کند. این دستگیره های کنترلی را می توان با لمس یک دکمه جمع کرد و به راحتی و به طور کامل پنل را تمیز کرد. نگاهی به صفحه نمایش TFT برای دریافت اطلاعات در مورد وضعیت عملکرد کافی است. عملکرد تایمر و ساعت الکترونیکی تضمین می کند که شما همیشه به زمان توجه داشته باشید. فرتوکار بوش استیل سری 8 مدل HBG6725S1 دارای کلاس بهره وری انرژی A است و 0.74 کیلووات ساعت با هوای گرم/همرفت و 0.9 کیلووات ساعت با گرمای بالا/پایین مصرف می کند. HBG6725S1 با 1 قفسه پخت و گریل ترکیبی و 1 تابه جهانی عرضه می شود.

 

گرمایش بالا/پایین با فرتوکار بوش استیل سری 8 مدل HBG6725S1

روش گرمایش کلاسیک برای نتایج عالی روش گرمایش کلاسیک برای کباب‌ های ترد و برای پخت بیسکویت ، محصولات پخته شده کوچک و کاسرول.

گریل مادون قرمز همرفتی کباب‌ های

از آنجایی که فن تنها زمانی روشن می‌ شود که دمای مناسب به دست آمده باشد ، گریل همرفتی نتایج کاملاً ترد به دست می‌ آورد.

سریع و ملایم

برای یخ زدایی ملایم گوشت، مرغ ، ماهی ، نان و شیرینی.

پیتزا و چیپس ترد

ترکیب حرارت پایین و هوای داغ مخصوصاً برای تهیه محصولات منجمد مانند پیتزا یا چیپس مناسب است.

تا 30 درصد کارآمدتر از کلاس راندمان انرژی A Convection

Eco زمانی که - که معمولاً در زندگی روزمره صدق می کند - در یک سطح پخت می کنید در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. به لطف تامین انرژی هوشمند ، اجاق گاز شما تا 30 درصد مقرون به صرفه‌ تر از حد مجاز برای کلاس بازده انرژی A است.

فر XXL فضای بیشتر

فر جدید XXL با حجم تا 67 لیتر و سینی های پخت بزرگتر ، فضای کافی را برای بزرگ ترین کباب یا چند قسمت به طور همزمان تضمین می کند. حجم بیشتر همچنین نتایج پخت یکنواخت‌ تری را ممکن می‌ سازد ، زیرا فاصله بیشتر بین سطوح قفسه به طور قابل توجهی گردش گرما را بهبود می‌ بخشد.

دیگر نیازی به تمیز کردن اجاق گاز نیست.

بسته به درجه کثیفی دستگاه تا 480 درجه سانتی گراد گرم می شود. تنها چیزی که باقی می ماند مقداری خاکستر است که به راحتی می توان آن را جدا کرد.

خاموش شدن خودکار

هرگز نگران خاموش نشدن دستگاه هنگام خروج از خانه نباشید - خاموشی ایمنی پس از مدت زمان مشخصی خاموش می شود.

قفل کودک (ایمنی برای دست‌های کودکان)

فعال کردن قفل کودک از وسایل الکترونیکی عامل در برابر دست‌های کودکان و عملکرد ناخواسته محافظت می‌کند - تغییر تنظیمات غیرممکن است. این بالاترین استاندارد ایمنی را برای جلوگیری از خطر آسیب احتمالی تضمین می کند.

گرمایش سریع تا 30 درصد زمان های پیش گرمایش کوتاه تر

گرمایش سریع تا 30 درصد زمان پیش گرمایش کوتاه‌تر را تضمین می‌کند - با مصرف انرژی یکسان. پس از رسیدن به دمای مطلوب ، یک چراغ نشانگر به شما می گوید که تغییر دهید. گرمایش سریع خودکار به خودی خود از این کار مراقبت می کند.

تهیه غذای سالم و خوش طعم با بخار گرم 

به لطف آماده سازی در بخار داغ، ظروف تمام ویتامین های مهم، مواد معدنی و طعم طبیعی را حفظ می کنند، بنابراین نیازی به چاشنی زیاد آنها یا اضافه کردن نمک ندارید. پختن بخارپز روی غذا بسیار ملایم است و نتیجه آن سبزیجات ترد یا مرغ یا ماهی آبدار و لطیف است. با فر بخار BOSCH HBG6725S1 می‌توانید بدون افزودن روغن یا چربی پخت و پز کنید ، بنابراین غذاهای حاصل نه تنها خوشمزه‌تر، بلکه سالم‌تر نیز هستند.

با فر  فرتوکار بوش استیل سری 8 مدل HBG6725S1 در 3 سطح به طور همزمان بپزید 

فرتوکار بوش استیل سری 8 مدل HBG6725S1 پخت کامل را در 3 سطح به طور همزمان تضمین می کند. به لطف این مهارت خاص ، هوای داخل فر BOSCH HBG6725S1 به طور یکنواخت در تمام فضا پخش می شود. شما می توانید غذاهای بیشتری را به طور همزمان بپزید و در زمان بسیار صرفه جویی کنید. مزیت بزرگ آن امکان تهیه غذاهای شیرین و شور با هم بدون مخلوط شدن طعم و بو است.  

فرتوکار بوش استیل سری 8 مدل HBG6725S1

برای تمیز نگه داشتن زیبای فرتوکار بوش استیل سری 8 مدل HBG6725S1 ، مجهز به عملکرد ویژه ای است که به راحتی و بدون زحمت کثیفی را از روی فر پاک می کند. شما به سادگی یک قطره مواد شوینده را به 400 میلی لیتر آب اضافه کنید و این محلول را در کف خنک فضای پخت بریزید. اجازه دهید محلول به مدت 4 دقیقه در دمای پایین حدود 80 درجه سانتیگراد تبخیر شود. کمی صبر کنید تا ته آن خنک شود و با یک پارچه یا یک برس نرم ، کثیفی های باقی مانده را پاک کنید.

آیا می دانستید که ...

فرهای بوش به آشپزخانه شما شادی می بخشد. عملکرد آنها آسان و واضح است ، به طوری که شما اطلاعات کاملی در مورد تهیه غذا به دست می آورید که به طرز شگفت آوری ساده است. چه بالاترین مدل‌ ها با نمایشگر رنگی TFT و حلقه چرخشی ، چه سری‌ های دیگر با سلکتور های چرخشی ، نمایشگر های LED و LCD ، تنظیم و عملکرد همیشه آسان خواهد بود.

 

تمیز کردن بدون دردسر با تکنولوژی EcoClean Direct

دیواره پشتی افرتوکار بوش استیل سری 8 مدل HBG6725S1 مجهز به  سطح مخصوصی است که از ذرات بسیار ریز سرامیکی تشکیل شده است که در هنگام پخت چربی را جذب کرده و از آلودگی داخل دستگاه جلوگیری می کند. علاوه بر این، هر بار که اجاق گاز گرم می شود ، سطح آن در طول عمر دستگاه بازسازی می شود. با فعال کردن برنامه تمیز کردن مستقیم EcoClean ، بقایای کثیفی بزرگتر را پاک خواهید کرد.

فر توکار BOSCH HBG6725S1 راحتی و انعطاف پذیری بالایی را ارائه می دهد

فرتوکار بوش استیل سری 8 مدل HBG6725S1 دارای یک  پسوند تلسکوپی با عملکرد توقف است که کارکرد آن آسان و بسیار ایمن است. در صورتی که اکستنشن تلسکوپی را به طور کامل گسترش دهید، مکانیسم خاصی در هر دو طرف تضمین می کند که صفحات و سایر لوازم جانبی واژگون نشوند. این کار پخت را بسیار راحت تر و ایمن تر می کند.

نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha