۰

ماشین لباسشویی بوش 7 کیلو سری 2 رنگ نقره ای مدل WAJ2017SGC

Bosch washing machine 7 kg series 2 silver color model WAJ2017SGC

۱۹/۹۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۱/۱۲/۴
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • اصالت کالا: کلیک کنید
  • گروه کالا : لباسشویی بوش
  • برند کالا : BOSCH
خصوصیات محصول
برچسب مصرف انرژی
A++
تعداد برنامه ها
14
جنس مخزن
استیل ضد زنگ
نوع لباسشویی
درب از جلو
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی بوش 7 کیلو سری 2 رنگ نقره ای مدل WAJ2017SGC 

ماشین لباسشویی بوش 7 کیلو سری 2 رنگ نقره ای مدل WAJ2017SGC دارای فناوری های فوق العاده ای است تا بهترین عملکرد را برای شما ارائه دهد. درام این لباسشویی 7 کیلویی بوش برای خودش فکر می‌کند: ساختار قطره‌ای شکل و اندازه پاروها توزیع آب سریع‌تر و یکنواخت‌تر را تضمین می‌کند و نتایج شستشوی فوق‌العاده‌ای را ایجاد می‌کند. سپس ماشین لباسشویی بوش WAJ2017SGC با سرعت 1000 یک انتخاب عالی است. با درصد رطوبت باقیمانده حدود 50 درصد، لباس‌ها به طور معقولی خشک می‌شوند، اما نسبت به زمانی که ماشین لباسشویی با دور 1000 را انتخاب می‌کنید، کمتر خشک می‌شوند. در عمل، این بدان معناست که لباس‌ها باید مدت بیشتری روی بند رخت خشک شوند، یا در خشک کن آیا زمان خشک شدن کوتاه تری می خواهید؟ سپس یک ماشین لباسشویی بوش با سرعت 1000 انتخاب کنید. در این ماشین لباسشویی بوش 7 کیلو سری 2 رنگ نقره ای مدل WAJ2017SGC برنامه های شستشوی استانداردی هستند که اطلاعات موجود در برچسب به آنها مربوط می شود. این برنامه ها برای تمیز کردن لباس های نخی کثیف معمولی مناسب هستند و از نظر مصرف ترکیبی انرژی و آب کارآمدترین برنامه ها هستند. زمان برنامه در لباسشویی بوش پروگرامر پنبه ای 60 درجه سانتی گراد 225 دقیقه در بار کامل 210 دقیقه در بار جزئی و پروگرامر پنبه ای 40 درجه سانتی گراد 210 دقیقه بار جزئی می باشند که بسیار عالی برخورد می کنند. 

 

 

 برنامه های ماشین لباسشویی بوش 7 کیلو سری 2 رنگ نقره ای مدل WAJ2017SGC 

ماشین لباسشویی بوش 7 کیلو سری 2 رنگ نقره ای مدل WAJ2017SGC از صدای بسیار کمی بهره می برد. سطح سر و صدا در خانه شما اغلب می تواند روز شما را خراب یا خراب کند. مخصوصاً وقتی می خواهید شام را در آرامش و ساکت در کنار خانواده صرف کنید. EcoSilence Drive بوش آنقدر بی صدا است که گاهی اوقات ممکن است فراموش کنید ماشین لباسشویی روشن است. مجهز به موتور بدون جاروبک و کم مصرف که به طور بهینه صدای اصطکاک را کاهش می‌دهد و در کار بی‌صدا و عمر طولانی دارد. عملکرد بارگیری مجدد در ماشین لباسشویی ما به شما این امکان را می دهد که به سادگی لباس های از دست رفته را اضافه کنید یا حتی در طول یک چرخه شستشو*، لباس ها را بردارید. فقط چرخه دویدن را مکث کنید و در را باز کنید تا به سادگی موارد فراموش شده خود را دوباره در درام بارگیری کنید و شستشو را ادامه دهید. 

 

 

ماشین لباسشویی بوش 7 کیلو سری 2 رنگ نقره ای مدل WAJ2017SGC با EcoSilence Drive: برای عملکرد بی صدا و بادوام می توانید به دیوار ضد لرزش اعتماد کنید: پایداری بیشتر و لرزش کمتر. طراحی جدید دیوارها نه تنها زیباست: این سیستم همچنین ثبات بیشتری را فراهم می کند و لرزش ها را کاهش می دهد. عایق بهبود یافته همچنین سطح نویز را تنظیم می کند و لباسشویی سری 2 بوش را حتی در طول چرخه چرخش بسیار بی صدا می کند. شستشوی کامل، کارآمد و اتوماتیک را به شما ارائه می دهد. با فناوری ActiveWater در ماشین لباسشویی بوش 7 کیلو سری 2 رنگ نقره ای مدل WAJ2017SGC تشخیص خودکار بار دستگاه در سه مرحله به طور خودکار بار را تعیین می کند و بر اساس آن میزان مصرف برق و آب را تنظیم می کند. تشخیص بار خودکار مداوم در واحدهای با مدیریت آب ActiveWater نتایج دقیق تری را به دست می آورد. به لطف عملکرد شارژ مجدد، هرگز لباس‌ها را فراموش نکنید. به لطف عملکرد شارژ مجدد، این دیگر مشکلی ندارد. در حالی که برنامه شستشو از قبل در حال اجرا است، می توانید به راحتی لباس های شسته شده را اضافه کنید. یا فقط چیزی از آن بدست آورید. فقط برنامه را مکث کنید، در را باز کنید، لباس های فراموش شده خود را اضافه کنید، در را ببندید و برنامه ادامه می یابد. پر کردن مجدد فقط با برنامه هایی با دمای بالاتر از 50 درجه سانتیگراد یا اگر سطح آب خیلی بالا باشد امکان پذیر است. کاملا تمیز در 65٪ زمان کمتر. عملکرد SpeedPerfect به ویژه برای موقعیت هایی که زمانی برای از دست دادن ندارید توسعه داده شده است. با SpeedPerfect زمان شستشو را تا 65 درصد کاهش می دهید، اما بدون نتایج خوب کمتر. از این عملکرد با اکثر چرخه های شستشو، برای همه بارها و پارچه ها استفاده کنید. 

 

 

طراحی ضد لرزش ماشین لباسشویی بوش 7 کیلو سری 2 رنگ نقره ای مدل WAJ2017SGC 

طراحی مارپیچ در کنار لباسشویی که باعث افزایش پایداری و کاهش لرزش می شود. این باعث می شود یک ماشین کاملاً با میرایی صدا بهبود یافته باشد. ماشین لباسشویی بوش 7 کیلو سری 2 رنگ نقره ای مدل WAJ2017SGC با EcoSilence Drive™: برای عملکرد آرام و بادوام که می توانید به دیوار ضد لرزش اعتماد کنید: پایداری بیشتر و لرزش کمتر. شستشوی کامل، کارآمد و خودکار. تشخیص خودکار بار دستگاه به طور خودکار بار را در سه مرحله تعیین می کند و مصرف برق و آب را متناسب با آن تنظیم می کند. به لطف عملکرد شارژ مجدد، هرگز لباس های شسته شده را فراموش نکنید. به لطف عملکرد شارژ مجدد، این دیگر مشکلی ندارد. پر کردن مجدد فقط با برنامه هایی با دمای بالاتر از 50 درجه سانتیگراد یا اگر سطح آب خیلی بالا باشد امکان پذیر است. کاملا تمیز در 65% زمان کمتر. عملکرد SpeedPerfect به طور ویژه برای موقعیت هایی که زمانی برای از دست دادن ندارید توسعه داده شده است. از این عملکرد با اکثر چرخه های شستشو، برای همه بارها و پارچه ها استفاده کنید. ماشین لباسشویی بوش WAJ2017SGC سری 2 یک ماشین لباسشویی درب جلو با کلاس انرژی A+++ برای 1 تا 7 کیلوگرم لباسشویی است. با وزن پرکننده 7 کیلوگرم، این بوش برای یک خانواده کوچک 1 یا 2 نفره ایده آل است. حداکثر سرعت چرخش این ماشین لباسشویی بوش 1000 دور در دقیقه است. به عنوان یک قانون؛ هرچه سرعت بیشتر باشد، لباس های شما خشک تر از ماشین لباسشویی بیرون می آیند. با مصرف انرژی 157 کیلووات ساعت در سال، هزینه انرژی این ماشین لباسشویی متوسط است. شما حدود 35 یورو در سال انرژی پرداخت می کنید. البته میزان صدای ماشین لباسشویی نیز مهم است. سطح نویز در طول چرخه چرخش در 75 دسی بل طبیعی است. 

 

 

موتور قدرتمند ماشین لباسشویی بوش 7 کیلو سری 2 رنگ نقره ای مدل WAJ2017SGC 

بوش WAJ2017SGC سری 2 یک ماشین لباسشویی با موتور EcoSilence Drive بدون برس است. این بدان معنی است که شما کمتر از سر و صدا اذیت می شوید. با ظرفیت شستشوی 7 کیلوگرمی، فضای کافی برای لباسشویی 1 نفره را دارید. به لطف درام محافظ لباس، لباس های شما به این سرعت فرسوده نمی شوند و می توانید مدت بیشتری از شلوار یا ژاکت مورد علاقه خود لذت ببرید. وقتی عجله دارید، از عملکرد SpeedPerfect استفاده کنید. این کار زمان شستشو را تا 65 درصد کاهش می دهد تا لباس ورزشی شما به سرعت تمیز شود. آیا برای یک بار هم که شده کمتر لباسشویی دارید؟ سپس به لطف سنسور ActiveWater در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می کنید. ماشین لباسشویی میزان مصرف را با میزان لباسشویی تنظیم می کند. 

 

 

ویژگی های فنی کالا
ویژگی های کلی
رنگ
سیلور
گنجایش
7 کیلویی
حداکثر دور
1000
برچسب مصرف انرژی
A++
مشخصات فنی
سری
سری 2
تعداد برنامه ها
14
BLDC: موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی
Reload Function: قابلیت افزودن لباس حین شستشو (اد واش add wash)
AntiVibration: طراحی ضد لرزش
سيستم شروع با تاخیر 1 تا 24 ساعته
صفحه کنترل لمسی
صفحه کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
قفل کودک
بله
سنسور تشخیص بار نامتعادل
بله
زبان صفحه کنترل
English
جنس مخزن
استیل ضد زنگ
مشخصات شستشو
برنامه های شستشو
شستشوی لباس های سفید و رنگی،محافظت از لباس ها،شستشوی دستی،شستشوی لباس های ظریف،شستشوی لباس های تیره،شستشوی اضافی،شستشوی سریع،شستشوی بهداشتی
مصرف انرژی
سطح صدا در حال شستشو
54 دسی بل
سطح صدا در حال چرخش
72 دسی بل
کلاس بهره وری انرژی خشک کن
c
گنجایش و ابعاد
نوع لباسشویی
درب از جلو
ارتفاع
848 میلیمتر
عرض
598
عمق
590
عمق دستگاه با درب باز (90 درجه)
1030 میلیمتر
حجم دیگ
7Kg
وزن دستگاه
68 کیلو
طول سیم برق
160 سانتیمتر
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha