۰

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1400 دور سری 8 مدل WAW2876XIR

Bosch washing machine 9 kg 1400 round series 8 model WAW2876XIR

۲۷/۵۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
برچسب مصرف انرژی
A+++
جنس مخزن
استیل ضد زنگ
نوع لباسشویی
درب از جلو
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1400 دور سری 8 مدل WAW2876XIR 

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1400 دور سری 8 مدل WAW2876XIR با فناوری EcoSilence Drive: برای عملکرد بی صدا و طولانی مدت می توانید به دیوار ضد لرزش اعتماد کنید: پایداری بیشتر و لرزش کمتر. طراحی جدید دیوارها نه تنها زیباست: این سیستم همچنین ثبات بیشتری را فراهم می کند و لرزش ها را کاهش می دهد. عایق بهبود یافته همچنین سطح نویز را تنظیم می کند و سری 8 بوش را حتی در طول چرخه چرخش بسیار بی صدا می کند. شستشوی کامل، کارآمد و اتوماتیک. با ActiveWater. تشخیص خودکار بار دستگاه در سه مرحله به طور خودکار بار را تعیین می کند و بر اساس آن میزان مصرف برق و آب را تنظیم می کند. تشخیص بار خودکار مداوم در واحدهای دارای مدیریت آب ActiveWater نتایج دقیق تری را به دست می آورد. به لطف عملکرد شارژ مجدد، هرگز لباس‌ها را فراموش نکنید. همچنین در ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1400 دور سری 8 مدل WAW2876XIR در حالی که برنامه شستشو از قبل در حال اجرا است، می توانید به راحتی لباس های شسته شده را اضافه کنید. یا فقط چیزی از آن بدست آورید. فقط برنامه را مکث کنید، در را باز کنید، لباس های فراموش شده خود را اضافه کنید، در را ببندید و برنامه ادامه می یابد. پر کردن مجدد فقط با برنامه هایی با دمای بالاتر از 50 درجه سانتیگراد یا اگر سطح آب خیلی بالا باشد امکان پذیر است. کاملا تمیز در 65٪ زمان کمتر. عملکرد SpeedPerfect به ویژه برای موقعیت هایی که زمانی برای از دست دادن ندارید توسعه داده شده است. با SpeedPerfect زمان شستشو را تا 65 درصد کاهش می دهید، اما بدون نتایج خوب کمتر از این عملکرد با اکثر چرخه های شستشو، برای همه بار ها و پارچه ها استفاده کنید. 

 

 

برنامه های ماشین لباسشویی 9 کیلو 1400 دور بوش WAW2876XIR 

ماشین لباسشویی با EcoSilence Drive™: برای عملکرد آرام و بادوام که می توانید به دیوار ضد لرزش اعتماد کنید: پایداری بیشتر و لرزش کمتر. شستشوی کامل، کارآمد و خودکار را برای شما ارائه می دهد تا بهترین کارایی را از این لباس شویی بوش ببرید. ماشین لباسشویی بوش WAW2876XIR سری 8 یک ماشین لباسشویی درب جلو با کلاس انرژی A+++ برای 1 تا 9 کیلوگرم لباسشویی است. با وزن پرکننده 9 کیلوگرم، این بوش برای یک خانواده نسبتا بزرگ ایده آل است. حداکثر سرعت چرخش این ماشین لباسشویی بوش 1400 دور در دقیقه است. به عنوان یک قانون؛ هرچه سرعت بیشتر باشد، لباس های شما خشک تر از ماشین لباسشویی بیرون می آیند. با مصرف انرژی 157 کیلووات ساعت در سال، هزینه انرژی این ماشین لباسشویی متوسط است که بسیار اقتصادی و به صرفه به نظر می رسد.  البته میزان صدای ماشین لباسشویی نیز مهم است. سطح نویز در طول چرخه چرخش در 75 دسی بل طبیعی است. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1400 دور سری 8 مدل WAW2876XIR به همان اندازه که شستشو می دهد خشک می شود. اکنون می‌توانید ظرف یک ساعت لباس‌های شسته شده را کاملاً بشویید و خشک کنید. شما به لطف AutoDry، این ترکیب خشک کن لباسشویی هرگز بیش از حد لازم برای محافظت بهینه از لباس خشک نمی شود. زیرا ترکیب خشک کن لباسشویی بوش به همان اندازه که شستشو می دهد، خشک می شود. ماشین لباسشویی با اندازه گیری مداوم رطوبت دقیقاً می داند چه زمانی لباس های شما خشک شده اند. برنامه های کاملاً قابل تنظیم شستشو و خشک کردن برای همه پارچه ها مناسب است. و همچنین نتایج می تواند مستقیماً از درام به کمد لباس شما برسد. تا 1 تا 6 کیلوگرم را یکباره بشویید و خشک کنید یا فقط تا 1 تا 9 کیلوگرم را انتخاب کنید. 

 

 

همچنین با ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1400 دور سری 8 مدل WAW2876XIR می توانید 9 کیلوگرم لباس را بشویید و 9 کیلوگرم لباس را برای 5 نفر یا بیشتر خشک کنید. شما از 1 برنامه از 11 برنامه شستشوی موجود برای تمیز کردن تمام لباس ها و ملافه های خود استفاده می کنید. برای شستن و خشک کردن 1 کیلوگرم لباس، برنامه Wash & Dry را انتخاب کنید. با این کار لباس مورد علاقه خود را تنها پس از 60 دقیقه تمیز و خشک می کنید. برای کاهش یا اجتناب از اتو کردن، Iron Assist را قبل از خشک کردن روشن کنید. برنامه آلرژی پلاس ملحفه های شما را با دمای بالا تمیز می کند تا دچار آلرژی نشوید. برای سرعت بخشیدن به چرخه شستشوی خود، از عملکرد SpeedPerfect استفاده کنید. شستشو و خشک کردن کارآمد تنها در 60 دقیقه با یک بار حرکت. اکنون می توانید لباس های شسته شده را فقط در یک ساعت کاملاً بشویید و خشک کنید. این برنامه برای لباس ها و لباس هایی که کمی کثیف هستند و در دمای بالا قابل شست و شو هستند بسیار مناسب است. مثلاً به پنبه و کتان فکر کنید. دستگاه را با حداکثر 1 کیلوگرم لباسشویی پر کنید عملکرد بی صدا و صرفه جویی در مصرف انرژی سر و صدا در خانه می تواند تأثیر بسزایی در روحیه شما داشته باشد. به خصوص اگر می خواهید از یک کتاب خوب در آرامش و سکوت لذت ببرید. Bosch EcoSilenceDrive ماشین لباسشویی شما را چنان بی صدا می کند که حتی فراموش می کنید روشن است. به لطف موتور مخصوص بدون برس طراحی شده، صدا تا حد امکان کاهش می یابد و ماشین لباسشویی بسیار مقرون به صرفه کار می کند. بعلاوه، عمر مفید بالایی نیز دارد - بوش 10 سال ضمانت موتور EcoSilenceDrive را ارائه می دهد. خشک کن خود را برای استفاده از آن ثبت کنید. با AutoDry شما به خوبی از لباس های خود مراقبت می کنید. ماشین لباسشویی بوش با AutoDry عملکرد یکسانی در شستشو و خشک کردن را ارائه می دهد. از آنجایی که هر چرخه خشک کردن یکسان نیست، AutoDrysensor دقیقاً زمانی را اندازه گیری می کند که بار خشک شود، به طوری که چرخه های خشک کردن همیشه دقیقاً در زمان مناسب به پایان می رسد و هرگز زمان بی مورد طولانی نمی گیرد. تا 6 کیلو لباس به این صورت کاملاً شسته و بلافاصله خشک می شود. این در حالی است که لباس شما در برابر آسیب و احتمالا کوچک شدن محافظت می شود. 

 

 

موتور قدرتمند ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1400 دور سری 8 مدل WAW2876XIR 

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1400 دور سری 8 مدل WAW2876XIR با موتور EcoSilence Drive بدون برس است. این به این معنی است که وقتی لباس های 1 یا 2 نفره را می شویید سروصدا کمتر اذیت می شوید. به لطف درام محافظ لباس، لباس های شما به این سرعت فرسوده نمی شوند و می توانید مدت بیشتری از شلوار یا ژاکت مورد علاقه خود لذت ببرید. وقتی عجله دارید، از عملکرد SpeedPerfect استفاده کنید. این کار زمان شستشو را تا 65 درصد کاهش می دهد تا لباس ورزشی شما به سرعت تمیز شود. آیا برای یک بار هم که شده کمتر لباسشویی دارید؟ سپس به لطف سنسور ActiveWater در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می کنید. ماشین لباسشویی میزان مصرف را با میزان لباسشویی تنظیم می کند. 

 

 

دیگر ویژگی های ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1400 دور مدل WAW2876XIR 

ظرفیت بار ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1400 دور سری 8 مدل WAW2876XIR عامل مهمی در انتخاب ماشین لباسشویی جدید است. اگر ترکیبی از ماشین لباسشویی و خشک کن بوش با ظرفیت بار 9 کیلوگرم را انتخاب می کنید، برای خانواده های تقریباً 2 تا 4 نفره انتخاب خوبی است. اگر خانه شما بزرگتر از 4 نفر است یا اگر اغلب می خواهید لباس بشویید، توصیه می کنیم وزن پرکننده 9 کیلوگرمی را انتخاب کنید. توجه: این ترکیب خشک کن لباسشویی با وزن 6 کیلوگرم ظرفیت خشک کردن کمتری نسبت به ظرفیت شستشو دارد. ظرفیت شستشوی این ماشین لباسشویی و خشک کن بوش با ظرفیت 9 کیلوگرم بیشتر است. بنابراین هنگام شستن و خشک کردن لباس ها، به عنوان مثال با آویزان کردن بخشی از لباس های خیس روی قفسه خشک کن، یا با خشک کردن در چندین چرخه خشک کردن، به این نکته توجه داشته باشید. همچنین این لباسشویی بوش 9 کیلوگرمی دارای طرحی بسیار زیبا و جذابی است که به صورت مستقل در آشپزخانه یا اتاق شستشو خود را جلو می دهد و نیز با استفاده از نمایشگر دیجیتال آن می توان زمان باقی مانده و نوع پروسه ی شستشو را مشاهده کرد. و اما برای انتخاب برنامه ی شستشو برای الیاف مورد نظر می توان از گردانه ی آن استفاده کرد و دمای آن را مشخص کرد. 

 

 

ویژگی های فنی کالا
ویژگی های کلی
رنگ
سیلور
گنجایش
9 کیلوگرم
حداکثر دور
1400
برچسب مصرف انرژی
A+++
مشخصات فنی
سری
سری 8
BLDC: موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی
Reload Function: قابلیت افزودن لباس حین شستشو (اد واش add wash)
AntiVibration: طراحی ضد لرزش
سيستم شروع با تاخیر 1 تا 24 ساعته
صفحه کنترل لمسی
صفحه کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
قفل کودک
بله
سنسور تشخیص بار نامتعادل
بله
زبان صفحه کنترل
English
جنس مخزن
استیل ضد زنگ
مشخصات شستشو
برنامه های شستشو
شستشوی لباس های سفید و رنگی،محافظت از لباس ها،شستشوی دستی،شستشوی لباس های ظریف،شستشوی لباس های تیره،شستشوی اضافی،شستشوی سریع،شستشوی بهداشتی
مصرف انرژی
سطح صدا در حال شستشو
48 دسی بل
سطح صدا در حال چرخش
72 دسی بل
متوسط مصرف آب سالیانه
11220 لیتر
کلاس بهره وری انرژی خشک کن
B
گنجایش و ابعاد
نوع لباسشویی
درب از جلو
ارتفاع
848 میلیمتر
عرض
598 میلیمتر
عمق
590 میلیمتر
عمق دستگاه با درب باز (90 درجه)
1030 میلیمتر
حجم دیگ
65 لیتر
وزن دستگاه
74 کیلو گرم
طول سیم برق
160 سانتیمتر
اندازه دهانه درب لباسشویی
32 سانتیمتر - قابلیت باز شدن درب تا 165 درجه
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha