۰

ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره سه طبقه مدل HS661C60W/X

Dishwasher 16 place Heisence three floors model HS661C60W/X

۲۷/۶۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
مدل ظرفشویی :
HS661C60W/X
شرکت تولید کننده :
هایسنس
تعداد قفسه :
3 عدد
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره سه طبقه مدل HS661C60W/X

با ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره سه طبقه با فضای داخلی انعطاف پذیر و برنامه های شستشوی فراوان که زندگی را برای کل خانواده آسان تر می کند آشنا شوید. مزیت دستگاه این است که می توانید ماشین ظرفشویی خود را سریع ، آسان و بدون خشک کردن اضافی تخلیه کنید. باز شدن خودکار درب در پایان هر چرخه شستشو انجام می شود که به بخار اضافی اجازه خروج می دهد ، با عملکرد خشک کردن خودکار - به لطف آن ظروف شسته شده کاملاً خشک می شوند. با استفاده از این سینی مخصوص کارد و چنگال، از فضا کارآمدتر استفاده کنید و اشیا را سریعتر خشک کنید. طراحی ارگونومیک آن به راحتی همه ظروف را در خود جای می دهد که زمان خشک شدن را بهبود می بخشد.

شستشوی یکباره بسیاری از ظروف با ماشین ظرفشویی هایسنس

اکنون ، به لطف ماشین ظرفشویی HISENSE ، می توانید همه چیز را در یک بار بشویید. به لطف سه سبد ، فضای کافی دارید و می توانید تا 16 مکان را در آن قرار دهید. این دستگاه دارای فضای داخلی انعطاف‌ پذیری است که می‌ توانید آن را به روش‌ های مختلف پیکربندی کنید ، بنابراین می‌ توانید هر موردی را در آن قرار دهید و در زمان و تلاش صرفه‌ جویی کنید.

شستشوی سریع با ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره مدل HS661C60W/X

هنگامی که نیاز به شستن سریع یا تعویض ظروف دارید، از عملکرد شستشوی سریع استفاده کنید . این ویژگی به شما این امکان را می دهد که به راحتی ظرف ها را تنها در 15 دقیقه بشویید - ایده آل در هنگام سرو چندین ظروف.

قیمت ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره  سه طبقه مدل HS661C60W/X

بارگیری انعطاف پذیر ماشین ظرفشویی 3 طبقه هایسنس مدل HS661C60W/X

از طراحی مدرن سبدهای انعطاف پذیر استفاده کنید که امکان بارگیری آسان و تنظیم ظرفیت ماشین ظرفشویی را فراهم می کند. ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره سه طبقه مدل HS661C60W/X دارای یک سیستم تنظیم سبد سه سطحی و یک راه حل خلاقانه است که شامل تکیه گاه های بشقاب تاشو در سبد پایینی است که فضایی را برای دیگ های بزرگ فراهم می کند و یک سینی مخصوص برای کارد و چنگال اختصاص داده شده است که بهترین نتایج شستشو و خشک کردن را تضمین می کند. همه چیز را در یک بار بشویید. به لطف سه سبد HISENSE HS661C60W، فضای کافی برای تنظیمات 16 مکان دارید. فضای داخلی انعطاف پذیر که می تواند به روش های مختلف پیکربندی شود و برای هر موردی مناسب باشد، در زمان و تلاش صرفه جویی می کند. سیستم تنظیم سبد سه سطحی فضای بیشتری را برای بزرگ‌ترین دیگ‌ها فراهم می‌کند و ماشین ظرفشویی را واقعاً انعطاف‌پذیر و استفاده آسان می‌کند. سبد سوم در قسمت بالایی فضای داخلی قرار دارد و به شکل سینی مخصوص کارد و چنگال و ظروف آشپزخانه است تا بهترین نتیجه شستشو و خشک کردن را تضمین کند.

 

مشاهده مدل دیگرماشین ظرفشویی هایسنس

ماشین ظرفشویی هایسنس H14DSF

 

فضای زیادی برای ظروف بزرگ

ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره سه طبقه دارای سیستم تنظیم سبد سه سطحی است که فضای بیشتری را برای قابلمه ها فراهم می کند و دستگاه را واقعا انعطاف پذیر و استفاده آسان می کند. این ماشین ظرفشویی با ظرفیت بالا مجهز به 3 سبد است تا همه ظروف شما را به یکباره در آن قرار دهید. علاوه بر این، سبدهای انعطاف پذیر آن را می توان طوری پیکربندی کرد که بزرگ ترین ظروف را در خود جای دهد. همه چیز را در یک بار بشویید. با سه سبد انعطاف پذیر در داخل که با نیازهای مختلف سازگار است، می توانید برای صرفه جویی در زمان و تلاش، هر کالا را در خود جای دهید، فضای کافی برای قرار دادن 16 سرویس را دارید. این طراحی سبد انعطاف پذیر امکان بارگیری آسان را فراهم می کند و با ظرفیت ماشین ظرفشویی سازگار است. سیستم تنظیم سبد سه سطحی همراه با محلول تاشو مبتکرانه تکیه گاه های بشقاب در سبد پایینی فضایی را برای بزرگ ترین تابه ها فراهم می کند ، در حالی که یک سینی مخصوص به کارد و چنگال اختصاص داده شده است تا بهترین نتیجه را در شستشو و خشک کردن ارائه دهد.

 ظروفی کاملا تمیز با HS661C60W/X !

با برنامه خودکار آشنا شوید - که به شما امکان می دهد چرخه شستشو را به طور مستقل با میزان بارگیری ظروف و درجه کثیفی تنظیم کنید.

عملکرد بالا

ماشین ظرفشویی در حالت راندمان بالا کار می کند. به لطف برنامه های شستشوی مقرون به صرفه ، در زمان ، انرژی و هزینه شما صرفه جویی می کند. می توانید بدون خشک کردن اضافی در زمان صرفه جویی کنید. ماشین ظرفشویی هایسنس ما در پایان هر چرخه به طور خودکار درب را کمی باز می کند، به این ترتیب بخار اضافی آزاد می شود و اطمینان حاصل می شود که کارد و چنگال شسته شده کاملا خشک می شود، بدون نگرانی. 

برنامه: رفع آلودگی

این برنامه به روز رسانی است که چرخه شستشو را افزایش می دهد و دما را افزایش می دهد. شما آن را با یک برنامه فشرده شروع خواهید کرد که در دمای 75 درجه سانتیگراد تمیز می شود. برای پاک سازی بهتر استفاده می شود و اکثر باکتری ها را از بین می برد. این یک راه حل ایده آل برای خانواده هایی است که فرزندان خردسال دارند.

داخل خود تمیز شونده

برنامه تمیز کردن را یک بار در ماه اجرا کنید و دیگر نیازی به تمیز کردن دستی داخل ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره سه طبقه مدل HS661C60W/X ، بازوهای اسپری و لوله ها نخواهید داشت. به لطف اثر ضد باکتریایی ، شستشو عالی و اثر تمیز کنندگی عالی خواهد بود. اجازه دهید ماشین ظرفشویی Hisense ما برای شما کار کند ، بدون نگرانی در شب یا زمانی که بیرون از خانه هستید کار کند. سیستم ضد شناور که در صورت نشتی یا سیل، تخلیه آب به طور خودکار جریان آب را قطع می کند.

بازوی اسپری تمیز کننده ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره سه طبقه مدل HS661C60W/X

ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره سه طبقه مدل HS661C60W/X دارای بازوی اسپری سوم است که برای مرطوب شدن و پخش بهتر آب در بالای ماشین ظرفشویی قرار گرفته است. به لطف بازوی اسپری اضافی ، نتیجه تمیز کردن تا 30٪ بهتر است و کارایی بهتر را تضمین می کند.

کارد و چنگال کاملا خشک

سبد سوم در قسمت بالایی فضای داخلی قرار دارد و به شکل سینی مخصوص کارد و چنگال و ظروف آشپزخانه است تا بهترین نتیجه شستشو و خشک کردن را تضمین کند. تخلیه سریع و آسان بدون خشک کردن اضافی. باز شدن خودکار درب در پایان هر چرخه اجازه می دهد تا بخار اضافی خارج شود و اطمینان حاصل شود که همه ظروف کاملاً خشک هستند.

شستشوی بسیار بی صدا

ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره سه طبقه دارای موتور قدرتمند براشلس با نسل جدید الکترونیک است که بسیار کارآمد بوده و نتایج شستشوی بهتر را تضمین می کند. یک مزیت اضافی صرفه جویی در انرژی و عملکرد بدون صدا است. این موتور قدرتمند براشلس با نسل جدید الکترونیک بسیار کارآمد است و اثرات تمیز کنندگی بهتری را ارائه می دهد، در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و صدای کمتری تولید می کند.

نمایشگر دوگانه مدرن ظرفشویی هایسنس مدل HS661C60W/X

به لطف نمایشگر دوگانه ، تنظیمات و وضعیت برنامه شما به راحتی قابل خواندن خواهد بود ، چه در مقابل ماشین ظرفشویی ایستاده باشید و چه در کنار آن.


 

محتویات کیت ماشین ظرفشویی هایسنس 

هنگام خرید ماشین ظرفشویی HISENSE HS661C60W ، این مجموعه شامل یک دستگاه، سیم برق ، دفترچه راهنمای کاربر و کارت گارانتی است.

با ماشین ظرفشویی هایسنس مدل HS661C60W/X مراقب آسایش خود باشید!

برای آسایش شما می خواهیم خدماتی را در بالاترین سطح ارائه دهیم ، به همین دلیل تجهیزات خریداری شده را آورده و برای شما وصل می کنیم. پس از ورود ماشین ظرفشویی و اتصال ایمن به تاسیسات موجود و کارآمد , تراز و تثبیت می شود . محکم بودن اتصالات ایجاد شده هر بار بررسی می شود. ما همیشه خودمان را تمیز می کنیم و در صورت درخواست دستگاه مورد استفاده را تحویل می گیریم . به یاد داشته باشید که ماشین ظرفشویی نادرست تراز شده ممکن است پر سر و صدا کار کند و اتصال نادرست آن ممکن است منجر به نشتی سیستم هیدرولیک و در نتیجه آبگرفتگی اتاق شود. واگربه دنبال ظرفشویی گنجایش کم تر وقیمت مناسب هستی پیشنهاد ما به شما ظرفشویی 14 نفره هایسنس H14DSF  می باشد در فروشگاه یاسان کالا خریداری نماید

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت ظرفشویی
مدل ظرفشویی :
HS661C60W/X
شرکت تولید کننده :
هایسنس
رنگ :
سفید
مشخصات کلی ظرفشویی
نوع ماشین ظرفشویی :
مبله
موتور :
BLDC
نمایشگر :
LED
وزن (kg) :
51.7
تعداد قفسه :
3 عدد
سایر مشخصات ظرفشویی
قابلیت تنظیم قفسه ها :
دارد
میزان صدا :
44
دکمه لمسی :
قفل کودک :
گنجایش و ابعاد ظرفشویی
ظرفیت :
13 نفره
عمق (mm) :
59.6
پهنا (mm) :
60
ارتفاع (mm) :
84.8
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha