09187777898 سعیدی 09185568481سعیدی

۰

کولر گازی جنرال گولد پلاتینیوم 18000 سردو گرم مدل GG-S18000

General Gold 18000 hot and cold air conditioner model GG-S18000

۱۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
GG-S18000
ظرفیت BTU
18000
برچسب مصرف انرژی
A+
گاز مبرد
R410
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

کولر گازی «جنرال گولد» مدل «GG-S18000» از اسپلیت‌های دوکاره‌ برخورداراست که از قابلیت سرمایش و گرمایش بهره می‌برد. این دستگاه از ظرفیت 18هزار برخوردار است و می‌تواند برای اتاق‌های نسبتا متوسط مناسب باشد. کولر گازی جنرال گلد مدل GG-S18000 یکی از برترین لوازم خانگی و مهم ترین عنصر برای آرامش اعضای خانواده ها و کارکنان در محیط های کاری است وقتی صحبت از تهویه مطبوع می شود، جنرال گود همیشه مورد علاقه بوده است. وقتی نسیم دلپذیر بهار به دمای بالای تابستان تبدیل می شود، داشتن یک سیستم خنک کننده در خانه می تواند گرما و رطوبت را تحمل کند. در حالی که افراد در آپارتمان ها یا خانه های کوچکتر می توانند با یک کولر گازی قابل حمل یا پنجره گرما را گرم کنند، ما در خانه های خانوادگی به اندازه یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی مناسب تر نیازمند هستیم. کولر گازی جنرال با ظرفیت18000 از پرفروش ترین برندهای کولر گازی در ایران قرار دارد و یکی از شناخته ترین نوع کولر ها می باشد. کولر گازی سرد و گرم جنرال گولد مدل GG-S18000 با سیستم اسپلیت سیکل معکوس، بهترین گزینه است. یک کولر گازی با چرخش معکوس می تواند گرم و همچنین خنک باشد. که از بهترین قابلیت هایی است که این کولر گازی برخوردار است. از این کولر گازی به منظور ایجاد تهویه مطبوع در محیط داخلی ساختمان از آن استفاده می شود. از سیستم اسپلیت سیکل معکوس می توان به عنوان تهویه هوا در تابستان و بخاری در زمستان برای راحتی خانه در تمام طول سال استفاده کرد. وقتی صحبت از سیستم تقسیم چرخه معکوس در مقابل گرمایش مجاری می شود، قرار دادن یک سیستم معکوس خنک کننده و گرم شدن آسان تر و ارزان تر از تهیه یک سیستم گرمایش مجاری است، زیرا یک سیستم داکت باید متناسب با خانه و کانال های منحصر به فرد شما باشد. باید در کف، دیوار یا سقف خود نصب کنید.

برای انتخاب کولر گازی مناسب باید ببینید اتاق شما چقدر بزرگ است. تهویه های مطبوع در هر اتاقی به طور مثر کار نمی کنند، بنابراین مهم است که کولر مناسب برای اندازه اتاق خود پیدا کنید. همچنین مهم است که به این فکر کنید که اتاق برای چه مواردی استفاده می شود و چند دستگاه یا وسایل وجود دارد که گرمای اضافی ایجاد می کنند. همچنین بخاطر داشته باشید که اتاقهایی تقریبا بزرگ نسبت به اتاقی با همان اندازه که دارای پنجره های کوچک است به تهویه مطبوع قوی تری نیاز دارند. با استفاده از Coolculator ما می توانید اندازه و توان مناسب مورد نیاز خود را از یک کولر تهویه مطبوع محاسبه کنید. BTU مقدار گرمای مورد نیاز برای بالا بردن درجه حرارت یک پوند آب به میزان 1 درجه فارنهایت است. وقتی صحبت از تهویه مطبوع می شود، این اندازه گیری به این معنی است که هرچه درجه BTU بالاتر باشد، فضای بزرگتری می تواند خنک شود. این همچنین بدان معنی است که هرچه BTU بالاتر باشد، هزینه اجرای آن نیز بیشتر است. کولر گازی اسپلیت دیواری این مدل ها به نصب حرفه ای نیاز دارند اما فضای کف را آزاد می کنند. آنها ساکت تر از واحدهای قابل حمل هستند و روی دیوارهایی با یک واحد خارجی نصب می شوند که گرما و هرگونه میعانات را از اتاق خارج می کند. علاوه بر خنک کننده، این کولرها همچنین می توانند اتاق ها را با کارایی بیشتری نسبت به گرمایش مرکزی گرم کنند.

کولر گازی جنرال گلد مدل GG-S18000 دو تکه (اسپلیت) است و دارای عملکرد سرد و گرم می باشند. اسپلیت سردوگرم هم هوای سردوهم هوای گرم را به محیط انتقال می‌دهد؛به عبارتی دیگر از این نوع اسپلیت می‌توان برای محیط‌های گرم وسرد ودر فصول زمستان و تابستان استفاده کرد. کولرهای اسپلیت از دو تکه‌ی داخلی و بیرونی تشکیل شده‌اند که برای اتصال این تکه‌ها به یکدیگر که به هر کدام یک یونیت گفته می‌شود باید از لوله‌های مسی انتقال حرارت استفاده شود. سازندگان کولرهای اسپلیت معمولا مشخص می‌کنند حداکثر فاصله‌ی مابین پنل و موتور که به وسیله‌ی لوله‌های مسی به هم وصل می‌شوند باید چقدر باشد. به عنوان مثال در زمستان می‌توان آن را طوری تنظیم کرد که به محیط هوای گرم انتقال داده و در تابستان نیز هوای سرد انتقال دهد. این نوع از انواع کولر گازی در بیشتر مناطق ایران کاربرد و مزایای بیشتری دارد. در حالت خنک سازی، یک کولر گازی با سیستم اسپلیت از طریق گاز مبرد موجود در لوله های متصل کننده واحدهای داخلی و خارجی گرما را از هوای داخلی استخراج کرده و به خارج منتقل می کند. واحد بیرونی گرما را آزاد کرده و مبرد خنک شده را به واحد داخلی که چرخه ادامه دارد، پمپ می کند. و اما در حالت گرمایش، فرآیند به سادگی معکوس می شود تا انرژی گرمایی را از هوای بیرون استخراج کرده و به داخل خانه بفرستد (حتی در هوای سرد نیز مقداری انرژی گرمایی در هوای خارج وجود دارد).

 

مصرف انرژی در کولر های اسپلیت به مراتب کمتر از سایر کولر ها می باشد و در دراز مدت صرفه ی اقتصادی خود را نشان می دهند. این کولرها از یک واحد دیواری داخلی و یک کمپرسور مستقل در فضای باز تشکیل شده اند که گرما را از منطقه خنک شده پخش می کند. سیستم های اسپلیت معمولاً نسبت به سایر سیستم ها ساکت و آرام هستند زیرا کمپرسور که بیشتر صدا را ایجاد می کند در بیرون قرار می گیرد. نکته منفی در مورد کولرهای گازی سیستم اسپلیت این است که آنها معمولاً به اندازه کافی قدرت خنک سازی یک خانه را ندارند و نصب آنها هزینه بر است. سیستم های تهویه مطبوع اسپلیت باید به صورت حرفه ای نصب شوند و برای بیرون بردن گرما از اتاق به یک واحد خارجی احتیاج دارند، در حالی که یک کولر هوای تبخیری نیازی به نصب ندارد اما باید در اتاق هایی با جریان هوا خوب استفاده شود و نمی تواند به طور کامل محصور شود اتاقها به دلیل رطوبتی که برای کمک به خنک شدن به هوا می ریزند.

کولر گازی جنرال گولد با گاز مبرد R410 عرضه میشود. این گاز اثرات تخریبی بسیار کمتری بر روی لایه اوزون و محیط‌ زیست دارد. این گاز باعث افزایش طول عمر و ماندگاری کولر می شود. موتور کولر گازی جنرال از نوع موتور T3 است. این نوع موتور شرایط کار در محیط گرم را دارا می باشد و قدرت بیشتری برای تحمل هوای گرم دارد. این دستگاه از رده مصرف +A برخوردار است. فشار موتور گاز را فشرده کرده و در نتیجه آن گاز تحریک می شود و با از دست دادن گرما به مایع تبدیل می گردد. سپس فشار از روی گاز مایع شده برداشته می شود و در تماس با هوای ورودی قرار می گیرد. در نتیجه آن این مایع با جذب گرما از هوای ورودی خود مجددا به گاز تبدیل شده و هوای ورودی را هم خنک می گرداند و این چرخه تداوم می یابد. سطح صدای تهویه مطبوع بر حسب دسی بل (دسی بل) اندازه گیری می شود. هرچه درجه دسی بل کمتر باشد، سیستم هنگام کار بی صدا است. واحدهای ساکت تر به طور معمول در محدوده 50-60 db قرار می گیرند. یکی از ویژگی های آن که باعث شده طرفداران زیادی پیدا کند قیمت پایین و مناسب است. این کولرگازی با موتور بی صدایی که دارد آرامش را برای خانه ی شما به ارمغان می آورد. 

 

کولر گازی جنرال گولد مدل GG-S18000 دارای قابلیت میکروب زدایی می باشد که به مرور زمان، کثیفی در سیم پیچ اواپراتور و سیم پیچ کندانسور جمع می شود. آلودگی در سیم پیچ اواپراتور باعث کاهش جریان هوا و قابلیت تبخیر گرما می شود ، بنابراین هر سال سیم پیچ اواپراتور را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تمیز کنید. آلودگی همچنین می تواند روی باله های سیم پیچ کندانسور جمع شود، خصوصاً اگر در یک فضای باز دارای گرد و غبار یا برگ باشد. دارای فیلتر می باشد فیلترها ذرات معلق در هوا را می گیرند بنابراین می توانند بسیار کثیف شوند. تمیز کردن یا تعویض منظم فیلترها (مثل هر ماه یا دو ماه تابستان) سریعترین راه برای صرفه جویی در مصرف انرژی در خنک سازی منزل است، به شما کمک می کند 5-15٪ انرژی کمتری مصرف کنید و صورت حساب های خود را کاهش دهید. خانه هایی که حیوانات اهلی خانگی دارند یا در معرض گرد و غبار زیاد هستند، باید بیشتر فیلترهایشان را تعویض کنند. فیلتر تهویه مطبوع جنرال گولد با کیفیت بالا (HD) جلوی گرد و غبار و باکتری های ایجاد کننده آلرژی را می گیرد. این ماده ذرات گرد و غبار میکروسکوپی و سایر ناخالصی های موجود در هوا را از بین می برد، بنابراین می توانید هوای تنفسی خود را تمیز و تازه نگه دارید.

 

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
GG-S18000
ظرفیت BTU
18000
برچسب مصرف انرژی
A+
عملکرد دستگاه
سرمايش - گرمايش
قدرت پرتاب باد
قدرت پرتاب باد عالی(8 متر)
جهت جریان باد
پرتاب باد 4 طرفه
رنگ
سفید
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
دارد
شستشوی خودکار
دارد
فیلتر تصفیه هوا
دارای فیلتر گرد و غبار
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
روتاری
ظرفیت سرمایش
18000
ظرفیت گرمایش
18000
گاز مبرد
R410
نوع برق مصرفی
تک فاز
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha