۰

کولر گازی جنرال گلد پلاتینیوم 24000 سردو گرم مدل GG-S240000

General Gold 24000 cold and hot air conditioner model GG-S24000

۲۶/۲۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۳/۳/۶
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • گروه کالا : کولر گازی جنرال گلد
  • برند کالا : جنرال گلد
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
GG-S24000
ظرفیت BTU
24000
برچسب مصرف انرژی
A+
گاز مبرد
R410
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

کولر گازی جنرال گلد پلاتینیوم 24000 سرد و گرم مدل GG-S24000 از معروف‌ترین نوع کولر گازی اسپلیت است. این کولرها با اینکه قیمت بیشتری نسبت به کولر گازی پنجره ای دارند، اما هنگام مصرف، کمترین صدا از آن شنیده می‌شود و مصرف برق آنها نیز در درازمدت، به مراتب کمتر از کولرهای گازی دیگر است. در کولر گازی اسپلیت، مابین پنل و موتور، فاصله وجود دارد. این فاصله که بیشتر از ۱۰ متر نمی‌تواند باشد، با لوله‌های مسی وصل شده به یکدیگر، پنل و موتور را با هم مرتبط می‌سازند. جنرال برای چند دهه است که تبدیل به بهترین و شناخته شده ترین برند در بین مصرف کنندگان کولر گازی به واسطه کارایی و دوام بسیار زیاد شده است. در فصل تابستان و روزهای گرم بهترین راه برای خلاص شدن از گرما و همین طور برعکس در فصل زمستان استفاده از یک کولر یا سیستم تهویه مطبوع قوی سرمایشی و یا گرمایشی با کیفیت و با قدرت است که شرکت جنرال یکی از سازنده های بزرگ کولرهای گازی سرد وگرم در دنیا است.  قیمت کولر گازی جنرال گلد پلاتینیوم 24000  سرد و گرم مدل GG-S24000 یک خنک کننده مطبوع در فصول گرم سال می باشد که فیلتر تصفیه هوای آن قادر است ذرات ریز گرد و غبار و حتی دود سیگار را که با چشم مسلح قابل رویت نمی باشند را از هوا گرفته و یک خنکی دلپذیر را به شما عرضه کند. این دستگاه از ظرفیت 24 هزار برخوردار است و می‌تواند برای اتاق‌های نسبتا متوسط مناسب باشد. وقتی نسیم دلپذیر بهار به دمای بالای تابستان تبدیل می شود، داشتن یک سیستم خنک کننده در خانه می تواند گرما و رطوبت را تحمل کند. در حالی که افراد در آپارتمان ها یا خانه های کوچکتر می توانند با یک کولر گازی قابل حمل یا پنجره گرما را گرم کنند، ما در خانه های خانوادگی به اندازه یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی مناسب تر نیازمند هستیم. کولر گازی سرد و گرم جنرال گلد مدل GG-S24000 با سیستم اسپلیت سیکل معکوس، بهترین گزینه است.کولرگازی جنرال گلددرسایزهای 12000. 18000. 24000.و 30000 تولید شده. یک کولر گازی با چرخش معکوس می تواند گرم و همچنین خنک باشد. که از بهترین قابلیت هایی است که این کولر گازی برخوردار است. از این کولر گازی به منظور ایجاد تهویه مطبوع در محیط داخلی ساختمان از آن استفاده می شود.

قیمت کولر گازی 24000 جنرال گلدسرد گرم

کولر گازی جنرال گلد پلاتینیوم 24000 سرد و گرم مدل GG-S24000  با طراحی شیک و ساده بهترین انتخاب برای خانه ی شماست. برای انتخاب کولر گازی مناسب باید ببینید اتاق شما چقدر بزرگ است. بنابراین مهم است که کولر مناسب برای اندازه اتاق خود پیدا کنید. همچنین مهم است که به این فکر کنید که اتاق برای چه مواردی استفاده می شود و چند دستگاه یا وسایل وجود دارد که گرمای اضافی ایجاد می کنند. همچنین بخاطر داشته باشید که اتاقهایی تقریبا بزرگ نسبت به اتاقی با همان اندازه که دارای پنجره های کوچک است به تهویه مطبوع قوی تری نیاز دارند. با استفاده از Coolculator ما می توانید اندازه و توان مناسب مورد نیاز خود را از یک کولر تهویه مطبوع محاسبه کنید. BTU مقدار گرمای مورد نیاز برای بالا بردن درجه حرارت یک پوند آب به میزان 1 درجه فارنهایت است. وقتی صحبت از تهویه مطبوع می شود، این اندازه گیری به این معنی است که هرچه درجه BTU بالاتر باشد، فضای بزرگتری می تواند خنک شود. این همچنین بدان معنی است که هرچه BTU بالاتر باشد، هزینه اجرای آن نیز بیشتر است. کولر گازی اسپلیت دیواری این مدل ها به نصب حرفه ای نیاز دارند اما فضای کف را آزاد می کنند. آنها ساکت تر از واحدهای قابل حمل هستند و روی دیوارهایی با یک واحد خارجی نصب می شوند که گرما و هرگونه میعانات را از اتاق خارج می کند.

خرید کولر گازی 24000 جنرال گلد

کولر گازی جنرال گلد 24000 مدل GG-S24000 دو تکه (اسپلیت) است و دارای عملکرد سرد و گرم می باشند. اسپلیت سردوگرم هم هوای سردوهم هوای گرم را به محیط انتقال می‌دهد؛به عبارتی دیگر از این نوع اسپلیت می‌توان برای محیط‌های گرم وسرد ودر فصول زمستان و تابستان استفاده کرد. کولرهای اسپلیت از دو تکه‌ی داخلی و بیرونی تشکیل شده‌اند که برای اتصال این تکه‌ها به یکدیگر که به هر کدام یک یونیت گفته می‌شود باید از لوله‌های مسی انتقال حرارت استفاده شود. سازندگان کولرهای اسپلیت معمولا مشخص می‌کنند حداکثر فاصله‌ی مابین پنل و موتور که به وسیله‌ی لوله‌های مسی به هم وصل می‌شوند باید چقدر باشد. به عنوان مثال در زمستان می‌توان آن را طوری تنظیم کرد که به محیط هوای گرم انتقال داده و در تابستان نیز هوای سرد انتقال دهد. این نوع از انواع کولر گازی در بیشتر مناطق ایران کاربرد و مزایای بیشتری دارد. در حالت خنک سازی، یک کولر گازی با سیستم اسپلیت از طریق گاز مبرد موجود در لوله های متصل کننده واحدهای داخلی و خارجی گرما را از هوای داخلی استخراج کرده و به خارج منتقل می کند. واحد بیرونی گرما را آزاد کرده و مبرد خنک شده را به واحد داخلی که چرخه ادامه دارد، پمپ می کند. و اما در حالت گرمایش، فرآیند به سادگی معکوس می شود تا انرژی گرمایی را از هوای بیرون استخراج کرده و به داخل خانه بفرستد (حتی در هوای سرد نیز مقداری انرژی گرمایی در هوای خارج وجود دارد).

 

مدل های مشابه کولر گازی جنرال گلد پلاتینیوم 24000 سرد و گرم مدل GG-S24000

کولر گازی جنرال شکار

کولر گازی DN جنرال

کولر گازی اجنرال

 

اسپلیت 24000 جنرال گلد با گاز R410A

 

مصرف انرژی در کولر های اسپلیت به مراتب کمتر از سایر کولر ها می باشد و در دراز مدت صرفه ی اقتصادی خود را نشان می دهند. این کولرها از یک واحد دیواری داخلی و یک کمپرسور مستقل در فضای باز تشکیل شده اند که گرما را از منطقه خنک شده پخش می کند. سیستم های اسپلیت معمولاً نسبت به سایر سیستم ها ساکت و آرام هستند زیرا کمپرسور که بیشتر صدا را ایجاد می کند در بیرون قرار می گیرد. نکته منفی در مورد کولرهای گازی سیستم اسپلیت این است که آنها معمولاً به اندازه کافی قدرت خنک سازی یک خانه را ندارند و نصب آنها هزینه بر است. سیستم های تهویه مطبوع اسپلیت باید به صورت حرفه ای نصب شوند و برای بیرون بردن گرما از اتاق به یک واحد خارجی احتیاج دارند، در حالی که یک کولر هوای تبخیری نیازی به نصب ندارد اما باید در اتاق هایی با جریان هوا خوب استفاده شود و نمی تواند به طور کامل محصور شود اتاقها به دلیل رطوبتی که برای کمک به خنک شدن به هوا می ریزند.

کولر گازی جنرال گلد پلاتینیوم 24000 سرد و گرم مدل GG-S24000  با گاز مبرد R410 عرضه میشود. این گاز اثرات تخریبی بسیار کمتری بر روی لایه اوزون و محیط‌ زیست دارد. این گاز باعث افزایش طول عمر و ماندگاری کولر می شود. موتور کولر گازی جنرال از نوع موتور T3 است. این نوع موتور شرایط کار در محیط گرم را دارا می باشد و قدرت بیشتری برای تحمل هوای گرم دارد. این دستگاه از رده مصرف +A برخوردار است. فشار موتور گاز را فشرده کرده و در نتیجه آن گاز تحریک می شود و با از دست دادن گرما به مایع تبدیل می گردد. سپس فشار از روی گاز مایع شده برداشته می شود و در تماس با هوای ورودی قرار می گیرد. در نتیجه آن این مایع با جذب گرما از هوای ورودی خود مجددا به گاز تبدیل شده و هوای ورودی را هم خنک می گرداند و این چرخه تداوم می یابد. سطح صدای تهویه مطبوع بر حسب دسی بل (دسی بل) اندازه گیری می شود. هرچه درجه دسی بل کمتر باشد، سیستم هنگام کار بی صدا است. واحدهای ساکت تر به طور معمول در محدوده 50-60 db قرار می گیرند. یکی از ویژگی های آن که باعث شده طرفداران زیادی پیدا کند قیمت پایین و مناسب است. این کولرگازی با موتور بی صدایی که دارد آرامش را برای خانه ی شما به ارمغان می آورد. 

 

کولر گازی جنرال گلد پلاتینیوم 24000 سرد و گرم مدل GG-S24000  دارای قابلیت میکروب زدایی می باشد که به مرور زمان، کثیفی در سیم پیچ اواپراتور و سیم پیچ کندانسور جمع می شود. آلودگی در سیم پیچ اواپراتور باعث کاهش جریان هوا و قابلیت تبخیر گرما می شود ، بنابراین هر سال سیم پیچ اواپراتور را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تمیز کنید. آلودگی همچنین می تواند روی باله های سیم پیچ کندانسور جمع شود، خصوصاً اگر در یک فضای باز دارای گرد و غبار یا برگ باشد. دارای فیلتر می باشد فیلترها ذرات معلق در هوا را می گیرند بنابراین می توانند بسیار کثیف شوند. تمیز کردن یا تعویض منظم فیلترها (مثل هر ماه یا دو ماه تابستان) سریعترین راه برای صرفه جویی در مصرف انرژی در خنک سازی منزل است، به شما کمک می کند 5-15٪ انرژی کمتری مصرف کنید و صورت حساب های خود را کاهش دهید. خانه هایی که حیوانات اهلی خانگی دارند یا در معرض گرد و غبار زیاد هستند، باید بیشتر فیلترهایشان را تعویض کنند. فیلتر تهویه مطبوع جنرال گولد با کیفیت بالا (HD) جلوی گرد و غبار و باکتری های ایجاد کننده آلرژی را می گیرد. این ماده ذرات گرد و غبار میکروسکوپی و سایر ناخالصی های موجود در هوا را از بین می برد، بنابراین می توانید هوای تنفسی خود را تمیز و تازه نگه دارید.

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
GG-S24000
ظرفیت BTU
24000
برچسب مصرف انرژی
A+
عملکرد دستگاه
سرمايش - گرمايش
موقعیت نصب
قابلیت نصب بر روی دیوار
آب و هوای سازگار
حاره ای
جهت جریان باد
پرتاب باد 4 طرفه
رنگ
سفید
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
دارد
شستشوی خودکار
دارد
فیلتر چند مرحله ای
دارد
فیلتر تصفیه هوا
دارای فیلتر گرد و غبار
خنک کنندگی سریع
دارد
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
روتاری
ظرفیت سرمایش
24000
ظرفیت گرمایش
24000
گاز مبرد
R410
نوع برق مصرفی
تک فاز
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha