۰

کولرگازی 7000 جنرال گلد سردوگرم مدل GG-7000 PLATINUM

General Gold 7000 Hot And Cold model GG-7000 PLATINUM

۱۱/۳۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۳/۳/۱۳
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • گروه کالا : کولر گازی جنرال گلد
  • برند کالا : جنرال گلد
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
GG-7000 PLATINUM
ظرفیت BTU
7000
برچسب مصرف انرژی
A
گاز مبرد
R410a
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

کولرگازی 7000 جنرال گلدسردوگرم مدل GG-7000 PLATINUM :

محصولات خانگی از طرفدار و مخاطبان زیادی در سطح جهان برخوردار هستند. زیرا این کالاها می توانند استفاده ای مناسب را در بر داشته باشند. شرکت های تولید کننده می توانند مهم ترین خواست و نیاز کاربران را برطرف سازند. از این رو توجه عموم‌ مردم به سمت این تولید کننده ها جذب می شود. با آمدن فصل گرم تابستان فرد سعی می کند تا برای تجدید قوا و انرژی خو  از محصولاتی که خنک کننده باشد استفاده کند. در ین تمامی محصولات خنک کننده کولر گازی اهمیت بیشتری دارد. زیرا می تواند با قدرت و کیفیت بی نظیری کل محیط را خنک نماید. یکی از برندها که در زمینه کولر تخصص بیشتری دارد جنرال گلد می باشد. این برند ذکر شده ارزشمند بوده و در تولید کولر منحصر به فرد عمل می کند. کولرگازی جنرال گلد 7000 سردوگرم مدل GG-7000 PLATINUM جزو پیشنهادهای ما به شما می باشد.

 این کولر در سال جاری از خرید و فروش قابل توجهی برخوردار می باشد. خرید کولر نیاز به توجه و دقت بعضی از موضوعات دارد. اول از همه کاربر باید حتما نوع منطقه ی آب و هوایی را در نظر بگیرد. همچنین متراژ و اندازه ی محیط خود را هم تحت نظر داشته باشد. سپس متناسب با این دو ویژگی مدل مورد نظر و مناسب را تهیه نماید. کولرگازی جنرال گلد دارای طراحی بسیار زیبایی می باشد. همچنین استاندارد بوده که حمل و استفاده را بسیار راحت و‌ لذت بخش می کند. زیبایی بدنه سبب شده تا دکور محیط و چیدمان محیط هم جلوه ای شیک پیدا کند. کولرگازی جنرال گلد 7000 پلاتینیوم سردوگرم دوام و طول عمر قابل توجهی دارد. از این رو می توان تا چندین سال بدون نگرانی از کاهش کیفیت از آن استفاده نماید. کیفیت کاری بدون شک رضایت مخاطب را به طور کامل رفع می سازد. ظرفیت این کولر از 7000 تهیه شده است. 

این ظرفیت برای محیط هایی که متوسط هستند مناسب می باشد. منطقه آب و هوایی آن نیز از T1 تشکیل شده ایت. این کولر برای مناطقی که گرم و معتدل هستند مناسب می باشد. موتور با دوام آن نیز جدا از طول عمر صدای کم، مصرف انرژی و برق کم را هم به دنبال دارد. فروشگاه اینترنتی یاسان کالا جزو فروشگاه های معتبر بوده که انواع لوازم را به فروش می رساند. کولرگازی جنرال گلد 7000 پلاتینیوم سردوگرم را در این فروشگاه تهیه کنید. در ادامه ی این مقاله به نقد و بررسی بیشتر مشخصات موجود می پردازیم. جهت اطلاع  و‌ آشنایی بیشتر از این محصول با ما تا پایان این گفت و گو همراهی کنید. 

خرید کولرگازی جنرال گلد 7000

 

معرفی نوع طراحی و شکل ظاهری بسیار شیک و استاندارد کولرگازی 7000 جنرال گلدسردوگرم مدل GG-7000 PLATINUM :

شرکت های تولید کننده بیشتر توجه خود را به طراحی ظاهری معطوف می کنند. زیرا ساختار محصولات و‌ ظاهر آن ها جزو ارزشمندترین ویژگی ها هستند. افراد قبل از هر چیزی به این بخش توجه خود را نشان می دهند. کولرگازی 7000 جنرال گلد  پلاتینیوم سردوگرم مدل GG-7000 PLATINUM زیبا بوده و از دور توجه مخاطب را حاب می کند. این محصول از دو بدنه ی جداگانه با طراحی مختلف برخوردار هستند. پنل داخلی را باید حتما در داخل اتاق و محیط نصب کرد. زیرا باد از طریق این پنل به داخل محیط پرت می شود. پنل داخلی دارای شکل مستطیلی بوده که فوق العاده جمع و جور می باشد. همچنین وزن بسیار مناسبی داشته که حمل و نقل را راحت تر می کند. 

رنگ بدنه ی این کالا به صورت یک دست از سفید تهیه کرده اند. این رنگ با انواع دکور و حتی سلیقه ها تناسب و سازگاری دارد. جنس بدنه را هم از پلاستیک فشرده ساخته اند. این نوع پلاستیک مقاومت و استحکام زیادی در برابر ضربه ها دارند. کولرگازی  جنرال گلد 7000 پلاتینیوم سردوگرم مدل GG-7000 PLATINUM بر روی بدنه یک صفحه نمایش دارد. این صفحه نمایش تمامی تنظیمات و عملکرد را به کاربر اطلاع می دهد. پنل خارجی هم شکل مربعی داشته که جمع و جور به شمار می رود. این پنل از جنس استیل تهیه شده که بسیار مقاوم است. استیل در مقابل خط و خش و ضربه ها مقاومت بسیار بالایی ایجاد می کند. رنگ هم به صورت یک دست از سفید تعیین کرده اند. این رنگ عامه پسند اصلی هم بوده و مورد انتخاب واقع می شود. 

کولرگازی جنرال گلد 7000 سردوگرم مدل GG-7000 PLATINUM

 

 

 

 

 

مشاهده سایزدیگر

کولرگازی 90000 جنرال گلد 

کولرگازی 12000 جنرال گلد

کولرگازی 18000 جنرال گلد

 

معرفی نوع موتور و چگونگی عملکرد آن در کولرگازی 7000 جنرال گلدسردوگرم مدل GG-7000 PLATINUM :

کارایی کل محصول به موتور موجود در آن بستگی دارد. حتی کیفیت، ارزش کاری و‌… نیز به این قطعه مربوط می شود. موتور موجود در کولرها نسبت دیگر محصولات ارزش بالاتری دارد. زیرا این وسیله کار مهمی را برعهده دارند و باید بدون نقص کار کنند. کولرگازی 7000 جنرال گلد پلاتینیوم سردوگرم دارای موتور اینورتر می باشد. این موتور دوام و طول عمر بسیار بالایی دارد و با کیفیت روز اول خود کار می کند. این موتور با صدای فوق العاده کمی کار خود را انجام می دهد.

 اینگونه بدون ایجاد سر و صدا و مزاحمت صوتی فرد می تواند بدون محدودیت زمانی از محصول بهره ببرد. حتی در حضور کاربران و زمان خواب هم استفاده ی لذت بخش دارند. کولر گازی جنرال گلد در دو عملکرد سرما و گرما کار خود را انجام می دهد. پس جدا از فصل های گرم می توان در فصل سرد هم از این کالا استفاده کرد. ظرفیت 7000 این دستگاه برای محیط هایی که متوسط هستند به خوبی کار می کند. کولرگازی جنرال گلد 7000 پلاتینیوم سردوگرم مدل GG-7000 PLATINUM موتور بدون نقص دارد. 

کولرگازی جنرال گلد 7000 سردوگرم مدل GG-7000 PLATINUM

 

بررسی دیگر ویژگی و قابلیت های موجود درکولرگازی 7000 جنرال گلدسردوگرم مدل GG-7000 PLATINUM :

برندهای تولید کننده کولرگازی ها را با دقت و تخصص بسیار بالایی انجام می دهد. زیرا باد کولر مستقیم با سلامت کاربر در ارتباط می باشد پس باید بدون نقص کار کند. کولرگازی جنرال گلد 7000 سردوگرم مدل GG-7000 PLATINUM دارای فیلتر تصفیه هوا است. این فیلتر هوای سالم و تازه را به داخل محیط وارد می کند. همچنین ذرات، گرد و غبار و کثیفی موجود در هوای محیط را از بین می برد. شست و شو خودکار از طرف دیگر هر چند مدت یکبار به نظافت کولر و فیلترها می پردازد. منطقه آب و هوایی T3 این کالا می تواند قابل استفاده برای هوای معتدل و گرم مناسب است. 

 

 

مزایای خرید کولرگازی 7000 جنرال گلدسردوگرم مدل GG-7000 PLATINUM :

سرما و گرما

ظرفیت 7000

کمپرسور روتاری

منطقه آب و هوایی گرم و معتدل

طراحی زیبا

فیلتر تصفیه هوا

 

سخن پایان :

کولرگازی 7000 جنرال گلدسردوگرم مدل GG-7000 PLATINUM : را به شما پیشنهاد می دهیم. این کولر از نظر خنک سازی و کرم کردن بدون نقص است. از این وسیله می توانید از طریق ریموت کنترل استفاده کنید. جهت سفارش و خرید این کالا با فروشگاه اینترنتی یاسان کالا در تماس باشید.

جهت دریافت  قیمت به روزکولرگازی جنرال گلد به صفحه لیست قیمت کولرگازی مراجعه کنید.

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
GG-7000 PLATINUM
ظرفیت BTU
7000
برچسب مصرف انرژی
A
عملکرد دستگاه
سرما و گرما
موقعیت نصب
منطقه T3
آب و هوای سازگار
T3
قدرت پرتاب باد
از چهار جهت
جهت جریان باد
از 4 جهت
رنگ
سفید
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
دارد
شستشوی خودکار
دارد
فیلتر چند مرحله ای
دارد
فیلتر تصفیه هوا
دارد
خنک کنندگی سریع
بله
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
اینورتر روتاری
ظرفیت سرمایش
7000
ظرفیت گرمایش
7000
گاز مبرد
R410a
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha