۰

کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA

General SH 24000 hot and cold air conditioner GS-S24000 NOVA

۲۰/۸۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۲/۳/۲۱
  • وضعیت : فروش فعال
  • گروه کالا : کولرگازی
  • برند کالا : جنرال
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
GS-S24000 NOVA
ظرفیت BTU
24000
برچسب مصرف انرژی
A
گاز مبرد
R410a
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA :

زمانی که هوا گرم می شود کاربر به دنبال یک دستگاه خنک‌کندده می باشد. برای ادامه ی روزمره و تجدید انرژی باید حتما در محیط هایی که هوای مطلوب داشته باشد قرار بگیرد. حتی در فصل سرد هم باید از وسیله های گرمازا استفاده کرد. کولر گازی ها یکی از گزینه های بسیار عالی به شمار می رود. چرا که می تواند هوای سرد و گرم را به محیط وارد کند. در نتیجه برای تمامی فصل ها می توان از این وسیله بهره برد. کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA جزو مدل های ارزشمند است. جنرال در زمینه ی تولید کولر گازی بسیار معروف و خوش آوازه می باشد. 

چرا که از بهترین مشخصات در وسیله های خود استفاده می برد. کولر جزو اصلی ترین و ضروری ترین محصولات بوده که باید حتما خریداری و استفاده شود. مدل ذکر شده برای مناطق گرم حاره ای عملکرد بی نظیری دارند. ظرفیت و گنجایش 24000 سبب شده تا متراژ زیادی از محیط یک دست خنک‌ شود. اگر محیط شما بزرگ است این ظرفیت می تواند انتخاب عالی باشد. شکل ظاهری و طراحی بدنه جزو مشخصات مهم بوده که در اولویت قرار دارد. زیبایی آن از یک طرف سبب چیدمان و دکور شیک می شود. ابعاد و اندازه ی استاندارد نیز از طرف دیگر استفاده راحت و بدون دغدغه را فراهم می سازد.

 کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA کمپرسور روتاری دارد. در نتیجه طول عمر و دوام کالا افزایش پیدا کرده و سال های طولانی با کیفیت روز اول کار می کند. این کولر گازی منحصر به فرد در مصرف برق، انرژی صرفه جویی زیادی می کند. فروشگاه اینترنتی یاسان کالا در ادامه ی این بحث به بررسی هر چه بیشتر ویژگی ها می پردازد. جهت آشنایی و اطلاع بیشتر ما را در ادامه همراهی کنید.

 

خرید کولر گازی جنرال اس اچ 24000

کمپرسور روتاری و عملکرد بسیار قدرتمند آن در کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA :

کولر گازی ها یکی از محصولات حساس هستند که با سلامت فرد در ارتباط هستند. هوایی که از این کولرها خارج می شوند میتقیما توسط کاربر استشمام می شوند. پس باید هوا کاملا تازه و سالم و بدون باکتری و ذرات باشند. طول عمر و کیفیت کار کولر از دیگر ویژگی های موجود می باشد. کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA کمپرسور روتاری دارد. این کمپرسور جزو محبوب ترین ها بوده که عملکرد بسیار عالی را به دنبال دارد. زمانی که کولر شروع به کار می کند هیچ سر و صدایی از آن شنیده نمی شود.

 پس در اوقات استراحت و خواب می توان بدون آلودگی صوتی از این محصول استفاده کرد. کمپرسور روتاری در مصرف برق صرفه جویی زیادی انجام می دهد. در نتیجه بدون محدودیت زمانی و نگرانی از مصرف بالا می توان از این وسیله استفاده کرد. رتبه مصرف انرژی A از طرف دیگر با حالت صرفه جویی انرژی را استفاده خواهد کرد. کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA با کمپرسور روتاری کار خود را با کیفیت بالایی ادامه می دهد. 

 

 

ظاهری زیبا و‌بسیار خاص پسند با طراحی کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA :

طراحی یکی از موضوعات اصلی بوده که تمامی مخاطبان به آن توجه نشان می دهند. طراحی بدنه ابعاد مختلفی را تحت تاثیر خود قرار می دهند و بیشتر موضوعات به طراحی بستگی دارند. سازنده ها نیز جهت جذب توجه جهانی به بخش طراحی اهمیت بیشتری نشان می دهند. کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA ظاهر شیکی دارد. این کولر از دو اجزای مختلف پنل داخلی و خارجی برخوردار است. هر یک از بدنه ها ساختار مختلفی دارند و از ویژگی های مخصوص به خود بهره برده اند. پنل داخلی بدنه ای مستطیل شکل بوده که باید در داخل محیط و اتاق نصب و راه اندازی شود. بدنه ی این پنل رنگ سفید براق داشته که با هر دکوری تناسب دارد. 

رنگ سفید جزو اصلی ترین رنگ ها بوده که به صورت عامه پسند می شود. جنس پلاستیک بدنه هم از نوع مطلوب واقع شده که استحکام عالی در برابر آسیب دارد. حتی خط و خش هم نمی توانند آسیب جدی به بدنه وارد نمایند. کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA در قسمت پایین بدنه پره هایی دارد. این پره ها هوا را به داخل محیط وارد می کنند و‌ مان خاموشی یک محافظ بر روی آن ها قرار می گیرد. نام جنرال در وسط بدنه حک‌ شده که اصالت محصول و سازنده را بیشتر می کند. وزن مناسب سبب شده تا به راحتی کار نصب و حمل احتمالی راحت تر شود. همچنین اندازه ی آن فضای چندین را از محیط نمی گیرد. اینگونه به راحتی در هر چوشه ای محیط نصب و راه اندازی خواهد شد. 

کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA

 

مزایا و ویژگی های پنل خارجی کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA :

پنل خارجی جزو دیگری بوده که از اهمیت جداگانه ای برخوارد است. این پنل هم‌طراحی مخصوص و صد البته منحصر به فردی دارد. شکل بدنه مربعی واقع شده که بسیار استاندارد به نظر می رسد. شکل مربع سبب شده تا در هر گوشه ای بسیار جمع و‌ جور واقع شود. رنگ کل بدنه از سفید تهیه شده است. این رنگ عامه پسند است و همه آن را پسند می کنند. پنل خارجی کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA جنس استیل دارد. این جنس در مقابل رطوبت و شرایط آب و هوایی به خوبی مقاومت می کند. موتور در این قسمت قرار گرفته شده که ایجاد صدا را بسیار کاهش می دهد. این بدنه باید حتما در هوای آزاد نصب شود. تراس، حیاط ، پشت بام گزینه ای مناسب به شمار می رود. 

قیمت کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم

 

ظرفیت کولر گازی جنرال اس اچ GS-S24000 NOVA چقدر است و مزایای دیگر آن چیست ؟

زمانی که قصد خرید کولر گازی را داشتید باید موضوعات مختلفی را در نظر بگیرید. اول از هر چیزی نوع منطقه و آب و هوایی اهمیت دارد. سپس متراژ و اندازه ی محیط باید مورد توجه قرار بگیرد. کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA ظرفیت 24000 دارد. این ظرفیت برای محیط های بزرگ مناسب هستند. زیرا می تواند با قدرت بالایی کل محیط را خنک‌ سازد. منطقه آب و هوایی T1 دارای آب و هوای معتدل هستند. پس اگر منطقه شما چنین آب و هوایی دارد این مدل مناسب می باشد. مصرف انرژی در این مدل کولر گازی A تعیین شده است. ریموت کنترل همراه از طرف دیگر مدیریت و تنظیم کامل کولر را در اختیار کاربران قرار می دهد.

 

 


دیگر مشخصات و ویژگی های کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA :

قبل از خرید کولر گازی تمامی ویژگی و مشخصات را کامل نقد و بررسی کنید. زمانی که با مشخصات آشنایی داشته باشید انتخاب هم درست و رضایت بخش خواهد شد. کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA از گاز مبرد R410a بهره برده است. این گاز ذکر شده کاملا سالم و بدون آسیب محسوب می شود. چرا که در طول مدت به لوله ها آسیب نمی رساند. علاوه بر این با قدرت چشم گیری به سمت جلو جهت پخش باد حرکت می کنند. رادیات طلایی این محصول ترکیبی از مس و آلومینیوم می باشد. این نوع رادیات نسبت به سایر ارزش بالاتری دارد.  

 

 

مزایای خرید کولر گازی جنرال GS-S24000 NOVA :

طراحی زیبا

آب و هوای معتدل

گاز مبرد R410a

رادیات طلایی

کمپرسور روتاری

ظرفیت 24000

قیمت مناسب و به صرفه

کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA

 

نتیجه گیری :

کولرها جزو نیازمندی های زندگی روزمره هستند. شرکت ها انواع مختلفی را تولید و به بازار عرضه کرده اند. به همین دلیل انتخاب نهایی سخت و همراه با تردید می باشد. کولر گازی جنرال اس اچ 24000 سرد و گرم GS-S24000 NOVA گزینه ای عالی است. زیرا کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسبی دارد. برای خرید این محصول با فروشگاه اینترنتی یاسان کالا در ارتباط باشید.

جهت دریافت لیست قیمت به روز کولر گازی جنرال اس اچ به صفحه لیست قیمت کولر گازی مراجعه کنید. 

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
GS-S24000 NOVA
ظرفیت BTU
24000
برچسب مصرف انرژی
A
عملکرد دستگاه
سرما و گرما
موقعیت نصب
منطقه T1
آب و هوای سازگار
آب و هوای معتدل
قدرت پرتاب باد
از چهار جهت
جهت جریان باد
4 جهت
رنگ
سفید
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
دارد
شستشوی خودکار
ندارد
فیلتر چند مرحله ای
دارد
فیلتر تصفیه هوا
دارد
خنک کنندگی سریع
دارد
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
روتاری
ظرفیت سرمایش
24000
ظرفیت گرمایش
24000
گاز مبرد
R410a
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha