۰

کولر گازی هایسنس 12000 سردگرم موتور T3مدل QAS_12HT

Hisense 12000 gas cooler T3 engine QAS_12HT

۱۶/۴۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • گروه کالا : کولرگازی هایسنس
  • برند کالا : Hisense
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
QAS_12HT
ظرفیت BTU
12000
برچسب مصرف انرژی
A++
گاز مبرد
R410A
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_12HT  

کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_12HT دارای فناوری های زیادی است که هوای پاکیزه و مرطوبی را به خانه های ما وارد کند. ما هر جزء از سیستم های گرمایش و سرمایش خود را با در نظر گرفتن راحتی و بودجه شما طراحی می کنیم. ما می‌ خواهیم خانه‌ هایمان راحت باشد، برای برخی از افراد این به معنای کنترل تنظیمات و دما است، برای برخی دیگر بهره‌ وری انرژی مهم‌تر است. هدف ما این است که به شما آسایش ایده‌ آل را در داخل ساختمان بدهیم، بدون توجه به اینکه در کجا زندگی می‌ کنید یا چه آب و هوایی دارید. کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_12HT همچنین یک سنسور رطوبت نسبی برای سفارشی کردن سطح رطوبت برای هوای راحت‌ تر و یک حسگر اشغال ارائه می‌ دهد که فرد را در اتاق حس می کند و می‌ تواند جریان هوا را به سمت یا دور از آن شخص هدایت کند. کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_12HT برای تطبیق پذیری و راحتی در تمام طول سال طراحی شده است، حتی با کاهش دمای بیرون به 5 درجه فارنهایت و به ظرفیت گرمایش کامل دست می یابد. این پمپ حرارتی کم‌ صدا و جمع‌ و جور با انواع واحد های داخلی جفت می شود تا راه‌حلی مقرون‌ به‌ صرفه و انعطاف‌ پذیر برای نیاز های راحتی شما که از طریق کانال به چالش می کشد، ارائه دهد. همچنین این کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_12HT دارای طراحی بسیار زیبایی است و با هر اتاق و دکوراسیونی قابل ست است.  

 

 

ویژگی های کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_12HT  

ما مبتکرانی در زمینه کولرگازی هستیم و فناوری پیشرو صنعت را برای شما به ارمغان می آوریم و در کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_12HT راه حل های قابل اعتماد و کارآمد برای نیازهای گرمایش، سرمایش و کیفیت هوای خانه های شما به ارمغان می آوریم. ما سیستم‌های گرمایش و سرمایش خود را با در نظر گرفتن شما مهندسی کرده‌ایم همچنین کیفیت ما بخش جدایی‌ ناپذیر شخصیت ما است و می‌ خواهیم آن را با شما به اشتراک بگذاریم.  

 

 

ذخیره انرژی دار کولر گازی 12000 هایسنس مدل QAS_12HT  

در کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_12HT صرفه جویی در مصرف انرژی به جفت شدن واحدهای بیرونی بستگی دارد. برای صرفه جویی در مصرف انرژی، با واحد های خارجی انتخابی نصب کنید. سیستم های کولرگازی بر اساس نسبت بهره وری انرژی فصلی (SEER) رتبه بندی می شوند. این کولر گازی با داشتن موتور قدرتمندی هوای ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍باک و مرطوبی را به خانه های شما باز می گرداند اما با ان حال از مصرف انرژی بسیار کمی بهره می برد. همچنین سالانه از انرژی کمی را مصرف می کند که می تواند بسیار اقتصادی و به صرفه باشد.  

 

 

ویژگی های راحتی با کولر گازی QAS_12HT هایسنس  

کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_12HT با واحد های بیرونی منتخب برای ویژگی‌ های راحتی برتر نصب کنید که می‌ توانند کنترل دقیق دما و نوسانات دما را کمتر ارائه دهند. محصولات مختلف کولرگازی بر راحتی شما و ثبات دمای داخل خانه تأثیر می گذارد.  سیستم های کولرگازی با سرعت متغیر دارای ویژگی های رفاهی درجه یک مانند چندین مرحله برای کنترل دقیق تر دما و راحتی بیشتر است. وقتی نوبت به انتخاب یک کولرگازی می رسد، ما گزینه های مختلفی را ارائه می دهیم تا بتوانید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای راحتی و بودجه شما مناسب است. یک کولرگازی با جریان هوا روشن یا خاموش، ابتدایی ترین سطح راحتی را فراهم می کند.کولرگازی های تعدیل کننده ما دقیق ترین کنترل دما و بهترین ویژگی های راحتی را در اختیار شما قرار می دهند.  

 

 

کنترل رطوبت در کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_12HT  

در کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_12HT کاهش سطح رطوبت در خانه می تواند به طور چشمگیری راحتی شما را بهبود بخشد. برای کمک به خنک کردن خانه، واحد AC گرما و رطوبت را از هوای داخل بیرون می کشد و با استفاده از دمنده سیستم شما هوا را به گردش در می آورد. مدل‌های دارای کمپرسور با سرعت متغیر، کنترل رطوبت عالی را ارائه می کنند، زیرا می‌ توانند در سرعت‌های پایین‌تر برای مدت زمان طولانی‌ تری کار کنند. بنابراین، مدل‌ های دارای کمپرسور T3 زمان بیشتری را صرف بیرون کشیدن رطوبت از هوا می کنند. سطح رطوبت ثابت در خانه شما می تواند به طور چشمگیری راحتی شما را بهبود بخشد. جفت کردن یک کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_12HT با یک کولرگازی با سرعت متغیر می تواند بهترین کنترل رطوبت را در تابستان و راحتی گرم را در طول زمستان فراهم کند.  

عملکرد بسیار بی صدا در کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم مدل QAS_12HT  

علاوه بر این، مدل‌ هایی که شامل فن ها و طراحی Silencer System II ما هستند، می ‌توانند سطح نویز را بیشتر کاهش دهند. برای مثال، اگر واحد AC شما نزدیک پنجره اتاق خواب یا پاسیو قرار دارد، عملکرد صدا ممکن است ویژگی مهمی باشد که باید در نظر گرفته شود. کولر گازی های با گرمایش تعدیل کننده بسیار عالی پاسخگوی شما خواهند بود.  

 

 

تصفیه کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_12HT  

با استفاده از این کولرگازی ، فضای غبارآلود خود را به یک شهر دلپذیر تبدیل کنید. توان خروجی 2600 وات آن مطمئناً هر اتاقی را به سرعت تازه می کند، و چون با 3 سرعت ارائه می شود، می توانید بین یک نسیم ملایم، یک جریان متوسط و یک انفجار شدید حرکت کنید. یا اگر یک زمستان سرد ردپایی از نم یا کپک به جا گذاشته است، کافی است عملکرد رطوبت‌ زدایی را لمس کنید. این رطوبت هوا را از بین می برد و تنفس را آسان تر می کند - برای مبتلایان به آلرژی یا آسم عالی است. سپس سیستم چرخش میعانات، قطرات را بازیافت می کند تا محیطی خنک و بسیار کار آمدتر ایجاد کند. و اگر روی مبل کمی گرم هستید و اذیت می شوید، می توانید از کنترل از راه دور برای افزایش قدرت بدون نیاز به حرکت ماهیچه ای استفاده کنید.  

 

 

سیستم های کولر گازی هایسنس 12000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_12HT بسته بندی شده دارای ظرفیت سرمایشی یا گرمایشی بالاتری هستند که آنها را برای استفاده در خانه های بزرگتر یا ساختمان های تجاری ایده آل می کند. آنها با نصب تک جزء و اتصال سیستم به مجاری در سراسر اتاق های مختلف کار می کنند. با استفاده از برق به عنوان منبع تغذیه، واحد مبرد را از طریق سیم پیچ ها به گردش در می آورد. سپس هوای گرم توسط یک فن به داخل کشیده شده و از روی کویل اواپراتور سرد عبور می کند و آن را خنک می کند. سپس هوای خنک از طریق مجاری به داخل ساختمان رانده می شود. 

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
QAS_12HT
ظرفیت BTU
12000
برچسب مصرف انرژی
A++
عملکرد دستگاه
سرمایشی و گرمایشی
موقعیت نصب
دیواری
آب و هوای سازگار
معتدل و گرم
قدرت پرتاب باد
4 جهته
جهت جریان باد
15 تا 25 متر مکعب
رنگ
سفید
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
بله
فیلتر تصفیه هوا
دارد
خنک کنندگی سریع
دارد
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
کمپرسور تروپیکال
ظرفیت سرمایش
12000
ظرفیت گرمایش
13000
گاز مبرد
R410A
نوع برق مصرفی
تک فاز
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha