۰

کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD

Hisense 36000 hot and cold standing air conditioner model AUW-36HT4SD

۵۹/۸۰۰/۰۰۰ تومان
 • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۳/۳/۵
 • وضعیت : فروش فعال
 • گارانتی :
 • گروه کالا : کولرگازی هایسنس
 • برند کالا : Hisense
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
AUW-36HT4SD
ظرفیت BTU
36000
برچسب مصرف انرژی
B
گاز مبرد
R410a
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD :

کولر گازی در مدل های مختلف طراحی شده اند که هر یک کارایی مخصوص به خود را دارند. یکی از مدل ها که محبوبیت بالایی دارد واز ارزش ویژه ای برخوردار می باشد کولر گازی ایستاده است. این مدل قدرت پخش هوای بیشتری در مقایسه با مدل دیگر دارد. اگر کاربر فضایی بزرگ با متراژ زیادی داشته باشد باید از کولر ایستاده استفاده کند. چرا که این نوع برای تغییر هوای محیط های فوق العاده بزرگ قابل استفاده هستند. کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD جزو معرفی های سال جدید به شمار می رود. 

هایسنس در زمینه تولید لوازم بخصوص کولر منحصر به فرد عمل می کند. کولر گازی هایسنس قدرت 36000 دارد که بی نظیر است. زیرا در زمان کمی بزرگ ترین متراژ ها را تحت تاثیر خود قرار می دهد. از این مدل کولر برای عملکرد سرما و گرما می توانید استفاده ببرید. مصرف برق بهینه ی آن امکان استفاده ی بدون محدودیت را ایجاد می کند. از طرف دیگر مصرف انرژی آن رضایت بخش بوده و دوام بالایی به محصول می دهد. کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD گاز مبرد R410a دارد. 

این گاز سالم بدون آسیب به لوله ها سریع هوا را به داخل محیط وارد کرده و حالتی سالم را ایجاد می کند. کمپرسور روتاری دوام و طول عمر بالایی دارد و کیفیت ویژه ای هم خواهد داشت. زمانی که از کولر استفاده می کنید تنها 45 دسی بل صدا از آن خارج می شود. پس در موقع خواب و استراحت هم بدون آلودگی صوتی و در آرامش کامل می توان از این وسیله بهره برد. در ادامه ی این بحث‌ جهت اطلاع بیشتر از مشخصات موجود ما را حتما همراهی کنید.

کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD

 


ظاهری شیک و متفاوت با طراحی کولر گازی 36000 ایستاده سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD هایسنس :

طراحی و ساختار بدنه ی تمامی محصولات تاثیرات زیادی در موضوعات مختلفی ایجاد می کنند. تولید کننده ها نیز در زمان طراحی به ساختار بدنه توجه بالایی نشان می دهند. کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD از نوع ایستاده تعیین شده است. یعنی پنل این دستگاه که هوا را به داخل محیط وارد می کند ایستاده می باشد. کولر گازی هایسنس از دو بدنه به نام پنل داخلی و خارجی برخوردار است. پنل داخلی همان مدل ایستاده بوده که باید داخل محیط راه اندازی شود. این بدنه را باید در گوشه ی مورد نظر به صورت ایستاده نصب و راه اندازی کرد. جنس بدنه کاملا از پلاستیک نوع فشرده ی بسیار مطلوب طراحی کرده اند. 

این نوع پلاستیک در مقابل ضربه و‌ شکستگی به خوبی مقاومت نشان می دهد. همچنین در برابر خط و خش احتمالی در امان بوده و بدون آسیب خواهد ماند. رنگ سفید یکی از ویژگی های منحصر به فرد مربوط به طراحی محسوب می شود. این رنگ با انواع دکور و حتی سلیقه ها تناسب و سازگاری بالایی ایجاد می کند. کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD در قسمت بالایی بدنه صفحه نمایش دارد. این صفحه ی دیجیتالی تمامی تنظیمات وارد شده و نوع عملکرد کولر را نمایش می دهد. اندازه و ابعاد بسیار استاندارد و مناسب آن فضای چندانی را از محیط نمی گیرد. زمانی که نقب می شود طراحی ساده و زیبای آن نمای خاصی را به ارمغان می آورد.  

کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD

 

توضیحی برای طراحی و ساختار پنل خارجی کولر گازی هایسنس مدل AUW-36HT4SD :

همانطور که اشاره کردیم کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD از دو اجزای جداگانه تهیه شده است. بدنه ی هر دو پنل طراحی و ظاهر متفاوتی دارند و حتی طریقه ی نصب آن ها با یکدیگر فرق دارد. پنل خارجی باید حتما خارج در محیط و فضایی که هوای آزاد داشته باشد نصب شود. موتور در داخل پنل خارجی قرار داده شده که با این کار صداهای مزاحم را حین کار از بین می برد. بدنه ی این کولر رنگ‌ سفید دارد که جزو رنگ های عامه پسند محسوب می شود. جنس استیل بدنه مقاومت عالی و قابل توجهی را به وجود آورده است. این جنس جدا از استحکام در مقابل خط و خش می تواند در برابر رطوبت و شرایط آب و هوایی نیز مقاوم باشد. شکل بدنه مربع بوده که کار راه اندازی و نصب را در هر محیطی به راحتی ایجاد می کند.

قیمت کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس

 

 

مشاهده سایزهای دیگر

کولرگازی هایسنس 30000

کولرگازی هایسنس 24000

کولرگازی هایسنس 18000

کولرگازی هایسنس 12000

 

 

 

معرفی کمپرسور کولر گازی مدل AUW-36HT4SD هایسنس و عملکرد بروز آن :

کاربران با تعویض فصل ها سعی دارند تا یک وسیله ی سرمایش یا گرمایش را تهیه کنند. کولر گازی ها گزینه ای عالی هستند چرا که برخی از مدل های آن هر دو عملکرد را دارند. کمپرسور جزو قابل توجه ترین قطعه موجود در کولرها به شمار می روند. کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD از کمپرسور روتاری برخوردار است. این کمپرسور دوام و‌طول بسیار بالایی داشته که با گذر زمان با کیفیت روز اول کار خود را ادامه می دهد. از این دستگاه می توانید برای مناطقی که آب و هوای T3 دارند استفاده کنید.

 کمپرسور روتاری بیشتر برای هوای گرم و حاره ای مناسب به شمار می رود. مصرف برق در این دستگاه با حالت بسیار صرفه جویی انجام می شود. اینگونه کاربر با حالتی آسوده می تواند از کولر استفاده ببرد. مصرف انرژی کم از دیگر قابلیت های ارزشمند بوده که ارزش استفاده را بیشتر می کند. با کمپرسور روتاری کولر گازی هایسنس دو عملکرد سرما و گرما را هم در اختیار داشته باشید. با خرید این مدل می توانید تمامی فصل ها را برای خود بیمه کنید. 

 

 

نقد و بررسی دیگر مشخصات و ویژگی های کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD :

برند هایسنس همیشه برای محصولات خود از فناوری و قابلیت های پر استفاده بهره می برد. همچنین دقت و‌تومه بسزایی را برای تک‌تک اجزای آن به کار می برد. کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD به یک محصول همه چیز تمام تبدیل شده است. زیرا از طریق فناوری و قابلیت های آن می توان تعویض هوای دلنشینی را تجربه کرد. معمولا کولر گازی ها مصرف برق و انرژی فراوانی دارند. اما هایسنس مصرف برق این مدل را از نوع تک فاز تعیین کرده است.

 به همین جهت بدون نگرانی از مصرف بالا می توان از این کولر استفاده برد. از طرف دیگر هوایی که از این وسیله خارج می شود کاملا تازه و سالم به شمار می رود. افرادی که آلرژی یا مشکلات تنفسی دارند بدون مشکل می توانند از این کولر استفاده کنند. ظرفیت و گنجایش کولر گازی هایسنس 36000 می باشد. ظرفیت سرمایش 34120 و گرمایش 37532 در نظر گرفته شده است. توان مصرفی این وسیله در عملکرد سرما و کرما متغیر به نظر می رسد. توان مصرفی برای هوای سرد 10000 و در عملکرد گرم نیز 11000 می باشد. 

کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD

 

مزایای منحصر به فرد موجود در کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD :

 • عملکرد سرما و گرما
 • کمپرسور روتاری
 • منطقه آب و‌هوایی T3
 • گاز مبرد R410a
 • مصرف برق تک فاز
 • هوای سالم و تازه
 • از بین بردن غبار و ذرات
 • طراحی زیبا و استاندارد
 • قیمت مناسب و به صرفه

 

سخن پایان :

کولر گازی 36000 ایستاده هایسنس سرد و گرم مدل AUW-36HT4SD با دقت خاص و صد البته بالایی تهیه شده است. هوای سرد و گرم با حالت ملایم و لذت بخشی در کل محیط به جریان می افتد. همچنین تمامی ذرات، باکتری و میکروب موجود در محیط کاملا از بین می روند. در کنار آن هوای سالم را جهت استشمام وارد محیط کرده که رضایت کامل را به همراه دارد. از طریق ریموت کنترل همراه می توان مدیریت و استفاده از راه دور کولر را در اختیار داشت. برای خرید ین کولر با فروشگاه اینترنتی یاسان کالا در تماس باشید. 

جهت دریافت قیمت به روز کولر گازی هایسنس به  صفحه لیست قیمت کولرگازی مراجعه کنید.

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
AUW-36HT4SD
ظرفیت BTU
36000
برچسب مصرف انرژی
B
عملکرد دستگاه
سرما و گرما
موقعیت نصب
منطقه T3
آب و هوای سازگار
گرم و حاره ای
قدرت پرتاب باد
از چهار جهت
جهت جریان باد
از 4 جهت
رنگ
سفید
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
دارد
شستشوی خودکار
ندارد
فیلتر چند مرحله ای
دارد
فیلتر تصفیه هوا
دارد
خنک کنندگی سریع
بله
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
روتاری
ظرفیت سرمایش
34120
ظرفیت گرمایش
37532
گاز مبرد
R410a
نوع برق مصرفی
تک فاز
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha