۰

کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT

Hisense gas cooler 30,000 hot and cold engine T3 model QAS_30HT

۲۹/۹۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
QAS_30HT
ظرفیت BTU
30000
برچسب مصرف انرژی
A++
گاز مبرد
R410A
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT   

کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT با مجهز بودن به فناوری های پیشرفته که هوای پاکیزه و تصفیه شده را  در خانه های ما پخش می کند و ما می‌توانیم از طریق کنترل هوشمند آن دمای دلخواه را انتخاب کنیم تا این سیستم سرمایشی و گرمایشی به بهترین شیوه کار خود را انجام دهد این کولر گازی هایسنس با داشتن قابلیت هایی که کمپانی هایسنس برای آن در نظر گرفته می تواند در فصل‌های معتدل و گرمسیری پاسخگوی خوبی برای شما باشد درین کولر گازی از فیلتر های تصفیه کننده استفاده شده تا هوایی پاک و بدون میکروب به خانه شما وارد کند که برای کسانی که بیماری‌ آسم دارند و یا کودکان بسیار مناسب و کاربردی است. کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT همچنین یک سنسور رطوبت نسبی برای سفارشی کردن سطح رطوبت برای هوای راحت‌ تر و یک حسگر اشغال ارائه می‌ دهد که فرد را در اتاق حس می کند و می‌ تواند جریان هوا را به سمت یا دور از آن شخص هدایت کند. کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT برای تطبیق پذیری و راحتی در تمام طول سال طراحی شده است، حتی با کاهش دمای بیرون به 5 درجه فارنهایت و به ظرفیت گرمایش کامل دست می یابد. این پمپ حرارتی کم‌ صدا و جمع‌ و جور با انواع واحد های داخلی جفت می شود تا راه‌حلی مقرون‌ به‌ صرفه و انعطاف‌ پذیر برای نیاز های راحتی شما که از طریق کانال به چالش می کشد، ارائه دهد. همچنین این کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT دارای طراحی بسیار زیبایی است و با هر اتاق و دکوراسیونی قابل ست است.   

 

 

ویژگی های کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT   

ما مبتکرانی در زمینه کولرگازی هستیم و فناوری پیشرو صنعت را برای شما به ارمغان می آوریم و در کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT راه حل های قابل اعتماد و کارآمد برای نیازهای گرمایش، سرمایش و کیفیت هوای خانه های شما به ارمغان می آوریم. ما سیستم‌های گرمایش و سرمایش خود را با در نظر گرفتن شما مهندسی کرده‌ایم همچنین کیفیت ما بخش جدایی‌ ناپذیر شخصیت ما است و می‌ خواهیم آن را با شما به اشتراک بگذاریم.   

ذخیره انرژی دار کولر گازی 30000 هایسنس مدل QAS_30HT   

در کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT صرفه جویی در مصرف انرژی به جفت شدن واحدهای بیرونی بستگی دارد. برای صرفه جویی در مصرف انرژی، با واحد های خارجی انتخابی نصب کنید. سیستم های کولرگازی بر اساس نسبت بهره وری انرژی فصلی (SEER) رتبه بندی می شوند. این کولر گازی با داشتن موتور قدرتمندی هوای ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍باک و مرطوبی را به خانه های شما باز می گرداند اما با ان حال از مصرف انرژی بسیار کمی بهره می برد. همچنین سالانه از انرژی کمی را مصرف می کند که می تواند بسیار اقتصادی و به صرفه باشد.  

 

 

ویژگی های راحتی با کولر گازی QAS_30HT هایسنس   

کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT با واحد های بیرونی منتخب برای ویژگی‌ های راحتی برتر نصب کنید که می‌ توانند کنترل دقیق دما و نوسانات دما را کمتر ارائه دهند. محصولات مختلف کولرگازی بر راحتی شما و ثبات دمای داخل خانه تأثیر می گذارد.  سیستم های کولرگازی با سرعت متغیر دارای ویژگی های رفاهی درجه یک مانند چندین مرحله برای کنترل دقیق تر دما و راحتی بیشتر است. وقتی نوبت به انتخاب یک کولرگازی می رسد، ما گزینه های مختلفی را ارائه می دهیم تا بتوانید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای راحتی و بودجه شما مناسب است. یک کولرگازی با جریان هوا روشن یا خاموش، ابتدایی ترین سطح راحتی را فراهم می کند.کولرگازی های تعدیل کننده ما دقیق ترین کنترل دما و بهترین ویژگی های راحتی را در اختیار شما قرار می دهند.   

 

 

کنترل رطوبت در کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT   

در کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT کاهش سطح رطوبت در خانه می تواند به طور چشمگیری راحتی شما را بهبود بخشد. برای کمک به خنک کردن خانه، واحد AC گرما و رطوبت را از هوای داخل بیرون می کشد و با استفاده از دمنده سیستم شما هوا را به گردش در می آورد. مدل‌های دارای کمپرسور با سرعت متغیر، کنترل رطوبت عالی را ارائه می کنند، زیرا می‌ توانند در سرعت‌های پایین‌تر برای مدت زمان طولانی‌ تری کار کنند. بنابراین، مدل‌ های دارای کمپرسور T3 زمان بیشتری را صرف بیرون کشیدن رطوبت از هوا می کنند. سطح رطوبت ثابت در خانه شما می تواند به طور چشمگیری راحتی شما را بهبود بخشد. جفت کردن یک کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT با یک کولرگازی با سرعت متغیر می تواند بهترین کنترل رطوبت را در تابستان و راحتی گرم را در طول زمستان فراهم کند.   

 

 

عملکرد بسیار بی صدا در کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم مدل QAS_30HT   

علاوه بر این، مدل‌ هایی که شامل فن ها و طراحی Silencer System II ما هستند، می ‌توانند سطح نویز را بیشتر کاهش دهند. برای مثال، اگر واحد AC شما نزدیک پنجره اتاق خواب یا پاسیو قرار دارد، عملکرد صدا ممکن است ویژگی مهمی باشد که باید در نظر گرفته شود. کولر گازی های با گرمایش تعدیل کننده بسیار عالی پاسخگوی شما خواهند بود.   

 

 

تصفیه کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT   

با استفاده از این کولرگازی ، فضای غبارآلود خود را به یک شهر دلپذیر تبدیل کنید. توان خروجی 2600 وات آن مطمئناً هر اتاقی را به سرعت تازه می کند، و چون با 3 سرعت ارائه می شود، می توانید بین یک نسیم ملایم، یک جریان متوسط و یک انفجار شدید حرکت کنید. یا اگر یک زمستان سرد ردپایی از نم یا کپک به جا گذاشته است، کافی است عملکرد رطوبت‌ زدایی را لمس کنید. این رطوبت هوا را از بین می برد و تنفس را آسان تر می کند - برای مبتلایان به آلرژی یا آسم عالی است. سپس سیستم چرخش میعانات، قطرات را بازیافت می کند تا محیطی خنک و بسیار کار آمدتر ایجاد کند. و اگر روی مبل کمی گرم هستید و اذیت می شوید، می توانید از کنترل از راه دور برای افزایش قدرت بدون نیاز به حرکت ماهیچه ای استفاده کنید.   

سیستم های کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT بسته بندی شده دارای ظرفیت سرمایشی یا گرمایشی بالاتری هستند که آنها را برای استفاده در خانه های بزرگتر یا ساختمان های تجاری ایده آل می کند. آنها با نصب تک جزء و اتصال سیستم به مجاری در سراسر اتاق های مختلف کار می کنند. با استفاده از برق به عنوان منبع تغذیه، واحد مبرد را از طریق سیم پیچ ها به گردش در می آورد. سپس هوای گرم توسط یک فن به داخل کشیده شده و از روی کویل اواپراتور سرد عبور می کند و آن را خنک می کند. سپس هوای خنک از طریق مجاری به داخل ساختمان رانده می شود.

 

 

طراحی زیبای کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT  

کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT از طراحی زیبایی برخوردار است و در اتاق  نشیمن شما خود را به زیبایی جلوه می دهد. این کولر گازی هایسنس علاوه بر طراحی زیبایی که دارد از جنس بدنه بسیار مقاوم و بادامی هم برخوردار است جنس بدنه کولر گازی یا دستگاه داخلی بسیار محکم بوده از پلاستیک محکمی ساخته شده است که به رنگ سفید براق درآمدها است این کولر گازی برای یک صفحه دیجیتال برای نمایش دمای کولر طراحی شده و بسیار زیبا به نظر می رسد سد و ما دستگاه خارجی کولر گازی از بدنه بسیار مقاوم ساخته شده و در برابر سرما و گرمای فصل ها همچنین زنگ‌ زدگی بسیار مقاوم است و هیچ گونه آسیبی در طی این تغییرات نمی بیند.  این کولر گازی هایسنس 30000 سرد و گرم موتور T3 مدل QAS_30HT با داشتن یک کنترل هوشمند می توان از راه دور آن را کنترل کرد و حتی در اتاق های دیگر نیز دمای آن را کم و زیاد کرد برای وقت هایی که استراحت می کنید می توان کولر را تایمر دار کرد و در آن تایم خودش خاموش یا روشن شود که عملکردی بسیار کاربردی است است پس نتیجه می گیریم که این کولر گازی هایسنس بسیار عالی و خدمات بی نظیر را به شما ارائه می دهد و همچنین با طراحی زیبایی که دارد می تواند دکوراسیون شما را زیبا تر سازد و علاوه بر خدمات و کارایی آن از مصرف انرژی بسیار کمی هم برخوردار است. 

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
QAS_30HT
ظرفیت BTU
30000
برچسب مصرف انرژی
A++
عملکرد دستگاه
سرمایشی و گرمایشی
موقعیت نصب
دیواری
آب و هوای سازگار
معتدل و گرم
قدرت پرتاب باد
4 جهته
جهت جریان باد
15 تا 25 متر مکعب
رنگ
سفید
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
بله
فیلتر تصفیه هوا
دارد
خنک کنندگی سریع
دارد
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
کمپرسور تروپیکال
ظرفیت سرمایش
30000
ظرفیت گرمایش
31000
گاز مبرد
R410A
نوع برق مصرفی
تک فاز
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha