۰

یخچال دو قلو ال جی 40 فوت 2021 رنگ سفید مدل GC_ B414EQFM/GC_F411EQDM

LG 40 Foot Twin Refrigerator 2021 White Model GC_ B414EQFM / GC_F411EQDM

۵۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
شرکت سازنده :
ال جی
کشور تولید کننده :
کره
رنگ :
سفید
موتور یخچال :
اینورتر خطی
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

یخچال دو قلو ال جی 40 فوت 2021 رنگ سفید مدل GC_ B414EQFM/GC_F411EQDM

یخچال دو قلو ال جی 40 فوت 2021 رنگ سفید مدل GC_ B414EQFM/GC_F411EQDM یکی از فوق العاده ترین یخچال های برند ال جی است ؛ در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شده است و با استفاده از تمام کارایی ها و امکانات فوق العاده خود توانسته از توجه بسیاری از کاربران خود را به سوی خود بکشاند دارای ظرفیت ۴۰ فوت و ۳۸۴ لیتر میباشد و شما با خیال راحت مواد غذای خود را در آن نگهداری نمایید یخچال دو قلو ال جی 40 فوت 2021 رنگ سفید مدل GC_ B414EQFM/GC_F411EQDM دارای طراحی بسیار زیبا و شیکی می باشد و می تواند دکوراسیون مدرن نیزه و آبرومندانه ای را به آشپزخانه شما ببخشد یخچال فوق العاده همان دارای موتور اینورتر خطی می باشد که بدونه صدا و لرزش به کارایی و عملکرد خود ادامه می دهد حتی در آشپزخانه کوچک ، درها به دیوارها برخورد نمی کنند. و وقتی درها در حالت باز 90 درجه باشند ، کشوها را می توان به طور کامل باز کرد. سبب می شود تا مواد غذایی طراوت و شادابی خود را بیشتر حفظ نموده و و بوی مواد غذایی ناشی از یکدیگر در هم قاطی نشوند و مواد غذایی برای مدت زمان بیشتری طراوت و شادابی خود را حفظ نمایند ، این پوشش جعبه ای از نوع مشبک است که رطوبت را در سطح اپتینوم حفظ می کند. رطوبت مواد غذایی ذخیره شده تبخیر شده و سپس روی شبکه متراکم می شود و تعادل صحیح رطوبت در جعبه حفظ می شود. باکسی قدرتمند در سال 2021 ساخت شده است که مدیریت کامل سردی مواد مصرفی شما را برعهده دارد و در طراوت کامل و تمیزی کامل عاری از مواد الرژن زا و عاری از میکروب و باکتری هر محواد مصرفی شما را نگه داری میکند.

موتور اینورتر خطی در یخچال دو قلو ال جی 40 فوت 2021 رنگ سفید مدل GC_ B414EQFM/GC_F411EQDM

یکی دیگر از امتیازات فوق العاده یخچال دو قلو ال جی 40 فوت 2021 رنگ سفید مدل GC_ B414EQFM/GC_F411EQDM موتور اینورتر خطی می باشد ، با اصلاح مفهوم کمپرسور اینورتر ، یخچال دو قلو ال جی 40 فوت 2021 رنگ سفید مدل GC_ B414EQFM/GC_F411EQDM ممتاز LG دارای کمپرسور خطی اینورتر است. در اصل ، این شامل فشرده سازی مبرد نیز می شود ، اما کمپرسور خطی با استفاده از آرایش خطی الکترومغناطیس که صفحه ای را که پیستون به آن ثابت است جذب می کند ، به این مهم دست می یابد. کمپرسور اینورتر دیجیتال شامل 4 نقطه اصطکاک است در حالی که با استفاده از تنظیمات الکترومغناطیسی ، کمپرسور اینورتر خطی نقطه اصطکاک را به 1 کاهش می دهد. این اتلاف انرژی را کاهش می دهد و به بازده انرژی بالا تبدیل می شود. اینورتر مورد استفاده در یخچال های تک درب ال جی به عنوان اینورتر هوشمند توسط LG به بازار عرضه می شود. اینورتر هوشمند فقط یک شکل مجدد از اینورتر دیجیتال است که در آن از ریزپردازنده برای کنترل بهینه خنک کننده استفاده می شود.

قابلیت Moist Balance Crisper در یخچال دو قلو ال جی GC_ B414EQFM/GC_F411EQDM

Moist Balance Crisper به سیستمی گفته می شود که روی ترد سبزیجات نصب شده در برخی از یخچال های LG قرار دارد. سطح رطوبت را برای بهینه سازی حفظ غذا تنظیم می کند. محفظه Moist Balance Crisper دارای یک قفسه Magic Crisper در قسمت فوقانی است که دارای ساختار لانه زنبوری است. بر خلاف یک محفظه معمولی که در آن رطوبت می تواند گودال هایی را در اطراف غذا ایجاد کند ، رطوبت موجود روی غذا در سینی در سلول ها ذخیره می شود. سپس به تدریج در محفظه توزیع می شود تا سطح رطوبت مطلوب را حفظ کند. به گفته ال جی ، این سیستم رطوبت هوا را تا 20 درصد بیشتر از یک محفظه معمولی حفظ می کند. یخچال دو قلو ال جی 40 فوت 2021 رنگ سفید مدل GC_ B414EQFM/GC_F411EQDM Mois Balance Crisper این پوشش جعبه ای از نوع مشبک است که رطوبت را در سطح اپتینوم حفظ می کند. رطوبت مواد غذایی ذخیره شده تبخیر شده و سپس روی شبکه متراکم می شود و تعادل صحیح رطوبت در جعبه حفظ می شود.

کارایی ها و امکانات فوق العاده یخچال دو قلو ال جی 40 فوت 2021 رنگ سفید مدل GC_ B414EQFM/GC_F411EQDM

به دلیل ساختار داخلی هوشمند که از یک دیوار عایق نازک استفاده می کند ، فضای داخلی را به حداکثر برسانید. مکانیسم کمپرسور خطی ال جی در واقع 60 کیلوگرم در سال در انتشار CO2 کاهش می دهد. این اثر مشابه کاشت 15 درخت کاج جدید است. هوای خنک از طریق دریچه های متعدد در گردش است و از تبرید کارآمد و یکنواخت اطمینان حاصل می کند. یخچال ال جی طراوت مواد غذایی را حفظ می کند و از طراوت طبیعی و بوی سبزیجات و میوه ها برای مدت طولانی محافظت می کند زیرا دمای یخچال از 2 ~ ~ 8 ℃ تنظیم می شود. 2012 یخچال جدید ال جی. یخچال های جدید ال جی آشپزخانه شما را ارتقا می دهند. یخچال و فریزر ال جی برای راحتی شما به تکامل خود ادامه می دهد. برج روشن و LED های بالا هر گوشه داخل را روشن می کند. با استفاده از دستگیره آسان باز LG ، باز کردن درها آسان تر شده است. همچنین از یخچال شما محافظت بهتری می کند. علاوه بر این ،  یخچال دو قلو ال جی 40 فوت 2021 رنگ سفید مدل GC_ B414EQFM/GC_F411EQDMدر صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال ، Smart Diagnosis hand برای کمک به رفع این مشکل آماده است. با عیب یابی هر گونه مشکلی که ممکن است یخچال با آن روبرو شود ، ویژگی Smart Diagnosis representatives به نمایندگان مرکز تماس LG کمک می کند تا اکثر مشکلات را از طریق تلفن سریع تشخیص داده و از هزینه آن جلوگیری کنند. حتی در آشپزخانه کوچک ، درها به دیوارها برخورد نمی کنند. و وقتی درها در حالت باز 90 درجه باشند ، کشوها را می توان به طور کامل باز کرد.


 

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت یخچال
مدل یخچال فریزر :
GC_ B414EQFM/GC_F411EQDM
شرکت سازنده :
ال جی
کشور تولید کننده :
کره
رنگ :
سفید
مشخصات کلی یخچال
نوع یخچال فریزر :
دو قلو
تعداد درب :
2 درب
گاز مبرد :
R600a
موتور یخچال :
اینورتر خطی
مشخصات یخچال
تعداد طبقات :
5 عدد
تعداد طبقات درب :
4 عدد
تعداد کشو :
2 عدد
لامپ یخچال :
ال ای دی
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبت :
مشخصات فریزر
بدون برفک :
تعداد طبقات :
6
تعداد طبقات درب :
2 عدد
تعداد کشو :
6 عدد
یخساز اتوماتیک (آب شهری) :
آبریز اتوماتیک (آب شهری) :
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) :
مشخصات ظاهری یخچال
آبریز :
یخ ساز :
نمایشگر :
قفل کودک :
تصفیه آب :
کشوی نگهدارنده میوه و سبزیجات :
سیستم جریان هوای چند گانه :
هشدار باز ماندن درب :
قابلیت اتصال به آب شهری :
قابلیت تنظیم دمای یخچال :
قابلیت تنظیم دمای فریزر :
گنجایش و ابعاد یخچال
ظرفیت یخچال :
411 لیتر
ظرفیت فریزر :
365 لیتر
ظرفیت کل (لیتر) :
776 لیتر
ارتفاع (mm) :
1860 میلیمتر
عمق (mm) :
707 میلیمتر
عرض (پهنا) (mm) :
595 میلیمتر
مصرف انرژی یخچال
برچسب مصرف انرژی :
+A
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha