09187777898 سعیدی 09185568481 سعیدی

۰

ماشین ظرفشویی 425 ال جی 14 نفره رنگ سفید مدل DFB425FW

LG 425 dishwasher for 14 people, white color, model DFB425FW

۲۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
مدل ظرفشویی :
DFB512FP
شرکت تولید کننده :
ال جی
تعداد قفسه :
3 عدد
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی 425 ال جی 14 نفره رنگ سفید مدل DFB425FW

ماشین ظرفشویی 425 ال جی 14 نفره رنگ سفید مدل DFB425FW یکی از بهترین و عالی ترین ماشین ظرف شویی های ساخته شده توسط برند ال جی می باشد این محصول از دوام و استحکامت زیادی برخوردار است و با رنگ سفید DFB425FWو رنگ نقره DFB425FP که هر دورنگ جذاب می باشند وارد بازار شده است این رنگ به سهولت با دکوراسیون منزل شما ست  می شود این ماشین ظرفشویی 14 نفره است و شما قادر خواهید بود حجم زیادی از ظروف را در داخل این ظرفشویی قرار دهید و شما می توانید این قفسه ها را بسته به اقلام بزرگی که می خواهید  در آن قرار دهید ارتفاع این قفسه ها را تغییر دهید و به شستشو خود ادامه دهید. از مزیت عالی این دستگاه می توان به فناوری فووق العاده اسپری چهار بازو که با نام .. شناخته شده است اشاره نمود پس می توان گفت که برند ال جی با تعبیه این فناوری منحصر به فرد این آرامش خاطر را برای کاربران خود به ارمغان آورده تا ظروفی تمیز و عاری از هر گونه لکه تحویل گیرند همچنی می توان به این نکته اشاره کرد که نوع موتوری که برای این ظرفشویی تعبیه شده است از نوع .. می باشد که علاوه بر کارایی و امکانات خاص خود در همان شستشوی ظروف هیچ گونه صدایی را از خود تولید نخواهد کرد و دستگاه در کمال بی صدایی به کار خود ادامه می دهد. دو سیستم فوق العاده از جمله ..... که برای این لباسشویی قرار داده شده ات در ادامه بحث به توضیح بیشتر آنها خواهیم پرداخت. میزان و حجن آبی که توسط این ماشین ظرفشویی به مصرف می رسد برابر 9 لیتر است و از کلاس بهره وری انرژی ... بهره جسته که این دو خاصیت فوق العاده سبب کاهش مصرف انرژی خواهد شد و شما می توانید شاهد مصرف بسیار پایین قبض های خود در پایان هر ماه باشید جنس این ظرفشویی از استیل ضد زنگ بوده و این آرامش خاطر را برای مصرف کنندگان خود به وجود آورده که سالیانسال از این دستگاه استفاده کنند.

قیمت ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره سفید

حذف لکه با فناوری TrueSteam در ظرفشویی ال جی بخارشوردار 

اگر شما به دنبال ظروفی تمیز و پاکیزه هستید و از چربی های روی ظروف خسته شده اید ما به شما ماشین ظرفشویی 425 ال جی 14 نفره رنگ سفید مدل DFB425FW را معرفی می کنیم این لباسشویی با دارا بودن درجه حرارت بالا و قدرت پاک کنندگی عالی که دارد تمامی چربی های روی ظروف را در عرض چند ثانیه از بین برده و باعث برق افتادن این ظروف خواهد شد. پس به سهولت می توانیم بگوییم که سر سخت ترین چربی ها نیز با استفاده از  این قدرت بخار عالی ماشین ظرفشویی از بین می رود این سیستم فوق العاده TrueSteam نام دارد و با استفاده از این سیستم فوق العاده تمامی آلودگی ها از بین می رود و شما ظروفی تمیز و پاکیزه در اختیار می گیرید. این سیستم عالی وظیفه لکه بری را بر عهده دارد به گونه ای که با خسیاندن تمامی ظروف داخل دستگاه و و ایجاد بخار بر روی ظروف درجه حرارت را بالا برده و همه لکه ها و قطرات آب موجود بر روی ظروف را از بین برده. 

ظروفی تمیز و پاکیزه با فناوری QuadWash 

... با سیستم ... مجهز شده است این سیستم یکی از عالی ترین سیستم های تعبیه شده در یک ماشین ظرفشویی است این ماشین ظرفشویی فوق العاده که توسط برند ال جی ساختخه شده است این ظرفشویی با داشتن یک اسپری قوی و چند منظوره خود تمامی چربی ها و لکه های موجود بر روی هر ظرفی را ازبین برده این سیستم فوق العاده ... نام دارد و همان طور که از اسمش آشکار است مجهز به 4 اسپری می باشد و با فشار بسیار قدرتمند خود چرب ترین و کثیف ترین ظروف را در کوتاه ترین مدت از بین می برد این سیستم فوق العاده دارای دو بازو می باشد که آب را بر تمامی ظروف می پاشد و با حرکت رفت و برگشتی خود از ه طرف به این ظروف آب پاشیده و ظروف را می شوید پس در ادامه می توان گفت با استفاده از این سیستم فوق العاده در مصرف آب بسیار صرفه جویی شده و کمک زیادی به صرفه جویی در هدر دادن آب می کند. و تمامی ظروف موجود در قفسه ها را تمیز خواهد کرد تمیز کردن از هر زاویه به لطف بازوهای اسپری Multi-Motion و جت های فشار قوی ، QuadWash coverage حداکثر پوشش را برای تمیز کردن چیزها در اولین بار فراهم می کند.

 

مشاهده مدل دیگرماشین ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی ال جی DFC532FP

ماشین ظرفشویی ال جی DFB512FP

 

بارگیری آسان و حداکثر انعطاف پذیری 

همان طور که می دانید یک کاربر در هنگام خرید و انتخاب ماشین ظرفشویی باید به گزینه های متعددی برای خرید توجه کند و چه نوع ماشین ظرفشویی می تواند به خوبی جوابگوی تمامی نیازهای یک خانوار باشد یا نه دارای اهمیت زیادی است و یا اینکه آیا می توان با این ماشین ظرفشویی تمامی ظروف ماندد انواع قابلمه ، ماهی تابه ، قاشق و چنگال را شست یا خیر ما در این قسمت برای رفع این مشکل اساسی ... را به شما معرفی خواهیم کرد این ظرفشویی دارای ظرفیت 14 نفره است و می تواند بهترین گزینه برای شما باشد طبقه های گوناگون و وسیعی که برای این ظرفشویی تعبیه شده است می تواند به یهولت پاسخگوی یک مهمانی عظیم باشد برای درک این مطب بایستی شما به داخل و دیزاین ماشین ظرفشویی همان نگاه کنید و شما می توانید تصویر آن را در قسمت پایین مشاهده کنید شما می توانید شاهد تمامی قفسه ها با ظرفیت و انعطاف چذیری زیادی دارد و شما قادر خواهید بود اقلام و ظروف کوچک را در طبقه پایین و ظروف های بزرگتر را به ترتیب در طبقه های دیگر قرار دهید و در ضمن ارتفاع قفسه بالایی زیاد بوده و شما می توانید افلام بزرگ را در آن قرار دهید و قفسه ها قابلیت تنظیم دارند و شما می توانید هر ظروفی را در جای خود قرار دهید. 

خانه ای هوشمند با SmartThinQ در ماشین ظرفشویی ال جی 425

نوآوری برای خانه ای هوشمندتر و متصل SmartThinQ world دنیای جدیدی از اتصال ، راحتی و سفارشی سازی را معرفی می کند.چرخه های بارگیری با برنامه گوشی هوشمند LG SmartThinQ cy ، چرخه های جدید شستشو را برآورده کنید تا نیازهای شما را برآورده کند-مانند قابلمه و تابه ، تابه ، شیشه و مراقبت شبانه. تنظیمات شخصی برای انتخاب گزینه های مختلف تمیز کردن ، چرخه های ماشین ظرفشویی خود را با استفاده از برنامه تلفن هوشمند شخصی کنید. یادآوری تمیز کردن دستگاه با فعال کردن یادآوری تمیز کردن ماشین ، ماشین ظرفشویی خود را تازه نگه دارید. بعد از هر 30 دور ، نشانگر روشن به شما اطلاع می دهد که زمان اجرای چرخه تمیز کردن استشخیص هوشمند تشخیص هوشمند به شما کمک می کند تا مشکلات را سریع و کارآمد از طریق تلفن هوشمند خود حل کنید و راه حل های آسان و مراحل بعدی را پیشنهاد دهی. این برنامه به صورت هوشمند تمامی دستگاه های هوشمند موجود در منزل را تحت سلطه ظرفشویی قرار می دهد. و شما می توانید تمامی تنظیمات لازم را بر روی دستگاه خود اعمال کنید. 

ماشین ظرفشویی ال جی 425

موتور Inverter Direct Drive، آرام، قابل اطمینان و کارآمد

ظرف شویی DFB512FP با موتور اینورتر دایرکت درایو ( Inverter Direct Drive ) ساخته است. در مقایسه با موتورهای معمولی، موتور ابتکاری اینورتر Direct Drive ال جی به افزایش بهره وری انرژی کمک می کند و با ذهنیتی آرام طراحی شده است. با قطعات متحرک کمتر و عملکرد مطلوب، از یکی از ساکت ترین ماشین های ظرفشویی در کلاس خودمی باشد. همچنین این ظرفشویی در هنگام شستشو صدایی حدود 46 دسی‌بل تولید می‌کند با این حال آرامش محیط را در هر لحظه از شبانه روز برایتان فراهم می‌کند. گفتنی است که این دستگاه در هر پروسه‌ی شستشو تنها 9 لیتر آب مصرف می‌کند که این مقدار به نسبت روش سنتی شستشوی 168 پارچه با دست، بسیار کمتر است. دمای ان نیز در چرخه شستشو تا 80 درجه سانتیگراد می رسد، که مراقبت های بهداشتی نهایی از ظروف را امکان پذیر می کند.

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت ظرفشویی
مدل ظرفشویی :
DFB512FP
شرکت تولید کننده :
ال جی
کشور سازنده :
کره
رنگ :
سفید
مشخصات کلی ظرفشویی
نوع ماشین ظرفشویی :
مبله
موتور :
BLDC
نمایشگر :
LED
وزن (kg) :
51 کیلو گرم
تعداد قفسه :
3 عدد
سایر مشخصات ظرفشویی
قابلیت تنظیم قفسه ها :
دارد
میزان صدا :
46 دسی بل
برنامه های شستشو :
شستشوهای اقتصادی-ECO/ متوسط-Normal/ خودکار-Auto/ سریع-Quick/نیم بار-Half Load/ چهار گانه-QuadWash/ ویژه ظروف حساس/ شستشوی بسیار داغ/ شستشو با تاخیر/
دکمه لمسی :
قفل کودک :
گنجایش و ابعاد ظرفشویی
ظرفیت :
15 نفره
عمق (mm) :
600 میلیمتر
پهنا (mm) :
598 میلیمتر
ارتفاع (mm) :
845 میلیمتر
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha