۰

تلویزیون 50 اینچ ال جی 2021 اسمارت 4K مدل 50UP7000

LG 50-inch TV 2021 Smart 4K model 50UP7000

۰ تومان
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 50 اینچ ال جی 2021 اسمارت 4K مدل 50UP7000

تلویزیون 50 اینچ ال جی 2021 اسمارت 4K مدل 50UP7000 LG UP7000 یک تلویزیون خوب برای سطح ابتدایی است. این دستگاه در زیر LG UP8000 قرار دارد و از نظر ویژگی ها بسیار اساسی است ، که ما برای یک گزینه ارزان قیمت انتظار داریم. این ورودی تنها با دو درگاه HDMI محدود است ، که در صورت نیاز به اتصال چند دستگاه ناامید کننده است. اکثر اندازه ها از پنل IPS مانند استفاده می کنند و زاویه دید گسترده ای را ارائه می دهند ، که برای چیدمان گسترده صندلی ها عالی است. با این حال ، این امر به قیمت نسبت کنتراست کم است و بدون هیچ گونه کم نور محلی ، سیاهان هنگام مشاهده در تاریکی خاکستری به نظر می رسند. این برنامه از همان webOS مانند سایر مدلهای LG برخوردار است که استفاده از آن آسان است و برنامه های زیادی برای بارگیری در دسترس است ، اما دارای یک کنترل از راه دور اساسی است که هیچگونه کنترل صوتی یا ویژگی نقطه و فشار مانند آن ندارد ریموت جادویی کلاسیک 50UP7000 50 اینچ 4K HDR Smart LED UHD - 54.6 اینچ مورب بیشتر از آنچه شما می خواهید در یک تلویزیون هوشمند واحد قرار می گیرد. دارای وضوح فوق العاده بالا در صفحه نمایش 4K واقعی با وضوح چهار برابر Full HD. یک پردازنده قدرتمند رنگ ، کنتراست و وضوح را افزایش می دهد. نمایش واقعی 4K با وضوح 4K UHD وضوح 4K در هر لحظه. نمایشگرهای 4K غنی از تلویزیون های UHD LG کیفیتی را ارائه می دهند که می توانید در هر صحنه مشاهده کنید. از رنگهای روشن ، کنتراست بالا و جزئیات بی عیب و نقص لذت ببرید. پردازنده چهار هسته ای 4K هر صحنه را تقویت کنید. پردازنده چهار هسته ای 4K ما تجربه مشاهده صاف و واضح را با افزایش کنتراست ، رنگ و رنگ مشکی به شما ارائه می دهد. TruMotion 120 (بومی 60 هرتز) هیچ لحظه ای را از دست ندهید. فناوری TruMotion 120 تاری را برای وضوح بیشتر جزئیات تا 120 فریم در ثانیه کاهش می دهد.

طراحی و کیفیت ساخت تلویزیون 50 اینچ ال جی مدل 50UP7000

پایه شامل دو پایه پلاستیکی است که بزرگتر از پایه های LG UP8000 است . تلویزیون بیش از سه اینچ بالاتر از میز قرار گرفته است ، بنابراین فضای کافی برای قرار دادن نوار صوتی در جلو بدون انسداد صفحه وجود دارد. پایه از تلویزیون به خوبی پشتیبانی می کند و حداقل تکان خوردن وجود دارد. LG UP7000 شبیه LG UP8000 است اما دارای پایه های متفاوتی است. این یک تلویزیون معمولی است و هیچ چیز در آن قابل توجه نیست. حاشیه های آن ضخیم تر از تلویزیون های درجه یک است ، اما هنوز حواسشان را پرت نمی کند. پشت LG UP7000 با تلویزیون های قبلی LG که آزمایش کرده ایم متفاوت به نظر می رسد ، زیرا قسمتی که ورودی ها را در بر گرفته است. به نظر می رسد شیارهایی در قسمت پایین برای مدیریت کابل وجود دارد اما برای این کار نیستند. کیفیت ساخت مناسب است. این محصول کاملاً از پلاستیک ساخته شده است و مانند چیزی است که از یک مدل سطح ابتدایی انتظار دارید. فقط کمی تکان در پایه وجود دارد ، اما انعطاف زیادی در پنل پشتی وجود دارد ، به ویژه در نزدیکی ورودی ها. حاشیه ها نیز ارزان به نظر می رسند و در قسمت چپ ما قسمت کوچکی وجود دارد که باعث ایجاد یکنواختی می شود . این احتمالاً در واحد ما مشکل دارد ، اما اگر شما هم چنین چیزی را تجربه کردید ، به ما اطلاع دهید. LG UP7000 کمی ضخیم تر از LG UP8000 است ، بنابراین اگر آن را روی دیوار نصب کنید ممکن است بیرون بیاید.

کیفیت تصویر عالی تلویزیون 50 اینچ ال جی 2021 اسمارت 4K مدل 50UP7000

روشنایی SDR خوب است. روشنایی خود را در محتوای مختلف ثابت نگه می دارد. ممکن است مبارزه با یک مقدار تابش خیره کننده کافی نباشد ، اما برای اتاقی با چند چراغ در اطراف باید مناسب باشد. ما حداکثر روشنایی SDR را پس از کالیبراسیون در حالت تصویر "Expert (فضای تاریک ، شب)" با روشنایی پنل روی حداکثر خود و سایر پردازش های تصویر غیرفعال شده آزمایش کردیم. اگر می خواهید تصویری روشن تر با هزینه دقت داشته باشید ،LG UP7000 به دلیل داشتن پنل IPS مانند نسبت کنتراست پایینی دارد. رنگ مشکی وقتی در تاریکی مشاهده می شود خاکستری به نظر می رسد و هیچ ویژگی کم نور محلی برای بهبود آن وجود ندارد. به خاطر داشته باشید که کنتراست می تواند بین واحدهای جداگانه متفاوت باشد.این تلویزیون دارای قابلیت کم نور محلی نیست. فیلم های بالا فقط برای مرجع ارائه شده است. این تلویزیون دارای قابلیت کم نور محلی نیست. فیلم های بالا فقط برای مرجع ارائه شده است.روشنایی HDR ناامید کننده است. در HDR بسیار روشن تر از SDR نمی شود ، بنابراین برجسته ها آنطور که باید ظاهر نمی شوند. علاوه بر این ، در پنجره 2 frame کادر بیشتری وجود دارد ، بنابراین برجسته های کوچک برجسته نمی شوند. ما آن را در حالت تصویر HDR "Cinema (User)" با حداکثر روشنایی و کنتراست پانل آزمایش کردیم .یکنواختی مشکی ناامید کننده است ، اما این می تواند بین واحدها متفاوت باشد. به دلیل کنتراست کم ، کل صفحه آبی به نظر می رسد و نور پس زمینه قابل توجهی مشاهده می شود و در سراسر آن کدر می شود. یکبار دیگر ، می توانید صفحه له شده را در امتداد لبه پایین مشاهده کنید. یکنواختی خاکستری مناسب است. لبه های صفحه نمایش به طور قابل ملاحظه ای تیره تر هستند و کمی جلوه صفحه نمایش کثیف در مرکز وجود دارد ، اما زیاد قابل توجه نیست. همانطور که در عکس خاکستری 5 can مشاهده می کنید ، خرج کردن قسمت پایین باعث می شود آن قسمت فقط در صحنه های تاریک روشن شود. این به احتمال زیاد فقط در واحد ما مشکل دارد و می تواند متفاوت باشد ، بنابراین اگر متوجه موارد مشابه شدید ، به ما اطلاع دهید.

ورودی های تلویزیون 50UP7000

LG UP7000 دارای تأخیر فوق العاده کم ورودی است که برای بازی بسیار مناسب است ، مادامی که تلویزیون در حالت تصویر "Game Optimizer" باشد. متأسفانه ، نمی توانید هیچ گونه تنظیمات درون یابی حرکت را در حالت بازی فعال کنید. اگر می خواهید از تلویزیون به عنوان مانیتور کامپیوتر استفاده کنید و کمترین تأخیر ورودی ممکن را می خواهید ، مطمئن شوید که برچسب ورودی شما روی "PC" تنظیم شده است. LG UP7000 از همه وضوح رایج تا 60 هرتز پشتیبانی می کند. این سیگنالهای 1080p و 1440p را در 120 هرتز می پذیرد ، اما آنها فریم ها را رد می کنند. این تلویزیون فقط می تواند سیگنال های 4k تا 60 هرتز را از PS5 یا Xbox Series X پشتیبانی کند. این حالت دارای حالت تاخیر کم خودکار (ALLM) است که هنگام شروع بازی از دستگاه سازگار ، تلویزیون را به طور خودکار به حالت بازی تبدیل می کند. این تلویزیون از eARC روی HDMI پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد Dolby Atmos فشرده را از طریق صدا TrueHD به یک گیرنده سازگار از طریق یک اتصال HDMI منتقل کنید.

داشتن صدای بی نظیر تلویزیون 50 اینچ ال جی 2021 اسمارت 4K مدل 50UP7000

پاسخ فرکانسی خوب است اگر در حال تماشای برنامه های تلویزیونی هستید ، گفتگو واضح به نظر می رسد و نسبتاً بلند می شود. با این حال ، اگر اصلاً بیس زیادی تولید نمی کند. گزینه ای برای قابلیت تصحیح اتاق دیجیتال وجود دارد ، اما فقط با LG Magic Remote می توانید از آن استفاده کنید که این تلویزیون همراه آن نیست. عملکرد اعوجاج مناسب است. مقدار کمی اعوجاج در حداکثر حجم آن وجود دارد ، اما ممکن است همه نشنوند و بستگی به محتوا دارد. صدای پر کننده اتاق به طور خودکار بهینه شده است از صدای بهینه ای که با محیط اطراف شما ترکیب می شود ، اعم از دیوار یا میز لذت ببرید ، بنابراین همیشه صدای مطلوب را ارائه می دهد. هر کلمه ای را که بدون حواس پرتی گفته می شود بشنوید! اخیراً تجزیه و تحلیل نویز زمان واقعی اضافه شده است.

امکانات هوشمند تلویزیون 50 اینچ ال جی 2021 اسمارت 4K مدل 50UP7000

LG UP7000 دارای همان LG webOS مدلهای رده بالاتر است. در سال 2021 با یک صفحه اصلی کامل به جای بنر در پایین از سالهای گذشته دوباره طراحی شده است. استفاده از آن آسان است و ناوبری منو نسبتاً خوب به نظر می رسد. تبلیغات و محتوای پیشنهادی در صفحه اصلی و در فروشگاه برنامه وجود دارد. راهی برای غیرفعال کردن آنها وجود ندارد فروشگاه برنامه های ال جی برنامه های زیادی در دسترس دارد و در بیشتر قسمت ها به راحتی اجرا می شوند. برخلاف LG UP8000 ، این تلویزیون مجهز به ریموت جادویی نیست و به جای آن یک ریموت اصلی دارد. شما هنوز دکمه های میانبر سرویس های پخش جریانی محبوب را دریافت می کنید ، اما هیچ کنترل صوتی وجود ندارد. همچنین ، هیچ برنامه LG TV Plus یا LG ThinQ نمی تواند با تلویزیون متصل شود ، بنابراین نمی توانید آن را از طریق تلفن هوشمند خود کنترل کنید. ما نمی دانیم آیا این مشکلی است که باید در به روز رسانی سیستم عامل برطرف شود یا خیر ، اما اگر در نهایت کار کرد ، مرور را به روز می کنیم. ال جی تبلیغ می کند که با سیستم های مختلف خانه هوشمند کار می کند ، اما ما آن را آزمایش نمی کنیم. این میکروفون برای کنترل صدا ندارد و اگر تلویزیون با آن را ترجیح می دهید ، به Toshiba C350 Fire TV 2021 نگاه کنید . 

نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha