۰

ماشین لبایشویی ال‌ جی G6 بخارشوردار 8 کیلومدل FH4G6TDY6

LG G6 Steam washing machine 8kg Model FH4G6TDY6

۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۳/۱/۸
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • اصالت کالا: کلیک کنید
  • گروه کالا : لباسشویی ال جی
  • برند کالا : LG
خصوصیات محصول
برچسب مصرف انرژی
A+++
تعداد برنامه ها
13 برنامه
جنس مخزن
درب شیشه ای الماس
نوع لباسشویی
مبله
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین لبایشویی ال‌ جی 8 کیلو G6 1400 دور مدل FH4G6TDY6 

چرخه آلرژن آلرژن‌ های رایج خانگی مانند کنه‌ های گرد و غبار و شوره حیوانات خانگی را از بین می‌ برد. ضد عفونی کننده آلرژن با بخار اتمیزه شده به الیاف نفوذ می کند تا عمیقا ضد عفونی شود. انحلال آلرژن از دماهای بهینه برای حل کردن آلرژن های شل شده از لباس استفاده می کند. حذف آلرژن تمام آلرژن ها را در طول چرخه های شستشو و چرخش دور می کند. کنترل لمسی دارای طراحی یکپارچه و شیک است که حسی از پیچیدگی را به خانه می آورد. هر مدل در خط تولید یک صفحه کنترل لمسی با زاویه برای حداکثر دید ارائه می دهد. موتور درایو مستقیم اینورتر ال جی مستقیماً بدون استفاده از تسمه یا قرقره به درام متصل می شود. قطعات مکانیکی کمتر اتلاف انرژی کمتری را تضمین می کند که عملکرد شستشو را افزایش می دهد ، صدای کم و لرزش ، دوام بیشتر و صرفه جویی در انرژی را تضمین می کند. فناوری 6 حرکت DD ترکیبات حرکتی بهینه‌ سازی شده را برای هر نوع پارچه فراهم می‌ کند. بنابراین عملکرد شستشوی قدرتمندی را با آسیب کمتر ارائه می دهد.

طراحی راحت با حالت خشک کردن ال جی مدل FH4G6TDY6 

کنترل لمسی دارای طراحی یکپارچه و شیک است که حسی از پیچیدگی را به خانه می آورد. هر مدل در خط تولید یک صفحه کنترل لمسی با زاویه برای حداکثر دید ارائه می دهد. ماشین لبایشویی ال‌ جی 8 کیلو G6 1400 دور مدل FH4G6TDY6 متعلق به خط ماشین لباسشویی درام افقی با حالت خشک کردن یکپارچه است تا به کاربران کمک کند در زمان خشک کردن لباس صرفه جویی کنند. این ماشین لباسشویی با ظرفیت شستشوی 8 کیلوگرمی می تواند نیازهای شست و شوی خانواده های بالای 5 نفر یا خانواده هایی با تعداد اعضای کمتر اما نیاز به شستن یا خشک کردن با تعداد زیادی شلوار را برآورده کند. لباس ها در هر شستشو، به خصوص صرفه جویی در زمان خشک کردن لباس در روزهای بارانی مرطوب.

فناوری اینورتر ماشین لباسشویی ال جی مدل FH4G6TDY6

ماشین لبایشویی ال‌ جی 8 کیلو G6 1400 دور مدل FH4G6TDY6 به فناوری اینورتر مجهز شده است که می تواند چرخش کمپرسور را تنظیم کند تا به عملکرد بهینه دستگاه کمک کند تا در مصرف برق صرفه جویی کند و در عین حال در هر شستشو آب بیشتری صرفه جویی کند. ماشین لباسشویی ال جی مدل FH4G6TDY6 مجهز به فناوری اینورتر است که به صرفه جویی در مصرف برق و صرفه جویی در مصرف آب در هر شستشو کمک می کند. علاوه بر این، این دستگاه از یک موتور درایو مستقیم استفاده می کند تا به ماشین لباسشویی کمک کند تا نرم و با لرزش کمتر کار کند. مستقیماً بدون استفاده از تسمه یا قرقره به درام متصل می شود. قطعات مکانیکی کمتر اتلاف انرژی کمتری را تضمین می کند که عملکرد شستشو را افزایش می دهد ، صدای کم و لرزش ، دوام بیشتر و صرفه جویی در انرژی را تضمین می کند.

 

 

مشاهده مدل های دیگر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی F4J5TNP7S

ماشین لباسشویی ال جی FH2j3TDNPO

 

 

فناوری شستشو با بخار Steam+ در ماشین لبایشویی ال‌ جی 8 کیلو G6 1400 دور مدل FH4G6TDY6

قفس افقی ماشین لبایشویی ال‌ جی 8 کیلو G6 1400 دور مدل FH4G6TDY6 با حالت شستشوی بخار + بخار ادغام شده است تا به سرعت کثیفی و گرد و غبار را پاک کند و در عین حال به طور موثر تا 99.9 درصد شستشو می دهد. این فناوری همچنین به چروک شدن لباس ها بعد از شستشو کمک می کند.

فناوری شستشوی 6 Motion DD در ماشین لباسشویی 8 کیلو ال جی مدل FH4G6TDY6 

با فناوری شستشوی 6 Motion DD ، لباس‌ ها با همان مراحل شستشوی دستی تمیز می‌ شوند: ورز دادن ، مالش ، فشرده‌ سازی ، چرخش ، کوبیدن و چرخاندن. این همچنین به این معنی است که لباس‌ های شما به طور مطلوب محافظت می‌ شوند و آسیب‌ های فیبر و گره خوردن پس از هر بار شستشو را به حداقل می‌ رسانند. برای آن که زمان شست و شو لباس‌ها را در جهت دیگر استفاده‌ ها ذخیره کنید باید از لباسشویی های تمام اتوماتیک و حرفه‌ای کمک بگیرید.

برنامه مراقبت از آلرژی با ماشین لبایشویی ال‌ جی 8 کیلو G6 1400 دور مدل FH4G6TDY6

برنامه مراقبت از آلرژی از آب گرم برای ایجاد بخار ضد عفونی کننده استفاده می کند که به آرامی لباس های شما را تمیز می کند . به این ترتیب می توان میزان آلرژن ها مانند کنه های گرد و غبار که باعث مشکلات تنفسی می شوند را تا 99.9 درصد کاهش داد. کیفیت زندگی خود را با ایجاد محیطی سالم و عاری از حساسیت در محیط اطراف خود بهبود بخشید. برنامه مراقبت از آلرژی از آب گرم برای ایجاد بخار ضد عفونی کننده استفاده می کند که به آرامی لباس های شما را تمیز می کند . به این ترتیب می توان میزان آلرژن ها مانند کنه های گرد و غبار که باعث مشکلات تنفسی می شوند را تا 99.9 درصد کاهش داد. کیفیت زندگی خود را با ایجاد محیطی سالم و عاری از حساسیت در محیط اطراف خود بهبود بخشید. آلرژن های رایج خانگی مانند کنه های گرد و غبار و شوره حیوانات خانگی را از بین می برد. ضد آلرژن با بخار به الیاف نفوذ می کند تا عمیقا تمیز شود. آلرژن انحلال از دمای بهینه برای حل کردن آلرژن های شل شده از لباس استفاده می کند. حذف آلرژن تمام آلرژن ها را در طول چرخه های شستشو و چرخش دور می اندازد. چرخه آلرژی آلرژن های رایج خانگی مانند کنه های گرد و غبار و شوره حیوانات خانگی را از بین می برد. Alergen Sanitization با بخار اتمیزه شده به الیاف نفوذ می کند تا عمیقا ضد عفونی شود. آلرژن انحلال از دمای بهینه برای حل کردن آلرژن های شل شده از لباس استفاده می کند. حذف آلرژن تمام آلرژن ها را در طول چرخه های شستشو و چرخش دور می اندازد.

تکنولوژی AI DD در ماشین لبایشویی ال‌ جی 8 کیلو G6 1400 دور مدل FH4G6TDY6

ماشین لبایشویی ال‌ جی 8 کیلو G6 1400 دور مدل FH4G6TDY6 از فناوری هوش مصنوعی AI DD برای تشخیص وزن لباس‌ها و نرمی پارچه استفاده می‌ کند و در نتیجه مناسب‌ترین سطح حرکت را انتخاب می‌ کند. لازم نیست نگران این باشید که لباس‌ هایتان بعد از شستن حالت نرم یا کشیده شوند. ماشین لباسشویی اینورتر ال‌ جی 8 کیلوگرمی دارای فناوری شستشوی انحصاری DD AI است که می‌تواند نرمی و وزن لباس‌ ها را تجزیه و تحلیل کند ، در نتیجه مناسب‌ ترین سطح نیروی خشک‌ کردن و شستشو را ارائه می‌ دهد و به کش آمدن یا از بین رفتن لباس‌ ها کمک می‌ کند.

کنترل از راه دور آسان توسط گوشی هوشمند با ماشین لباسشویی ال جی مدل FH4G6TDY6 

شما می توانید ماشین لبایشویی ال‌ جی 8 کیلو G6 1400 دور مدل FH4G6TDY6 را با برنامه های دستیار مجازی گوشی خود مانند دستیار گوگل و الکسا متصل کنید تا به ماشین دستور دهد شستشو از راه دور شروع به شستشو کند ، تایمر شستشو را تنظیم کرده و برنامه شستشو را از طریق برنامه Smart ThinQ انتخاب کنید. می‌توانید یک ماشین لباسشویی ارزان ال‌ جی را با برنامه‌ های دستیار مجازی روی گوشی خود مانند Google Assistant و Alexa متصل کنید تا به ماشین دستور دهید تا شستشو را از راه دور شروع کند ، تایمر شستشو ، انتخاب برنامه شستشو و غیره.

ویژگی های فنی کالا
ویژگی های کلی
رنگ
نقره ای
کشور سازنده
کره
کشورمونتاژ
چین
گنجایش
8 کیلو گرم
حداکثر دور
1400 دور در دقیقه
برچسب مصرف انرژی
A+++
تعداد برنامه ها
13 برنامه
BLDC: موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی
Reload Function: قابلیت افزودن لباس حین شستشو (اد واش add wash)
AntiVibration: طراحی ضد لرزش
سيستم شروع با تاخیر 1 تا 24 ساعته
بخارشور
قابلیت ضدلک
قابلیت آلرژی
قابلیت ضدچروک
اتصال به wi-fi
صفحه کنترل لمسی
صفحه کنترل
ال ای دی
قفل کودک
دارد
سنسور تشخیص بار نامتعادل
دارد
جنس مخزن
درب شیشه ای الماس
نوع موتور
اینورتر
گنجایش و ابعاد
نوع لباسشویی
مبله
ارتفاع
850 میلیمتر
عرض
600 میلیمتر
عمق
560 میلیمتر
حجم دیگ
68 لیتر
اندازه دهانه درب لباسشویی
180 درجه
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha