09187777898 سعیدی 09185568481سعیدی

۰

یخچال ساید بای ساید X334 ال جی اینستاویو 34 فوت مدل GRX334DPB

LG InstaVio 3433 Side-by-Side Refrigerator GRX334DPB

۱۰/۹۵۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
مدل یخچال فریزر :
GRX334DPB
شرکت سازنده :
ال جی
کشور تولید کننده :
کره
رنگ :
نقره ای
موتور یخچال :
اینورتر خطی
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

 یخچال ساید بای ساید X334 ال جی اینستاویو 34 فوت مدل GRX334DPB 

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل GRX334DPB با فناوری های پیشرفته و عالی بهینه شده تا بهترین کارایی را برای شما ارائه دهد و در گوشه ای از خانه ی شما خود را نمایان کند. یخچال اینستاویو ال جی تکامل دارای فناوری اینستاویو Door-in-Door است. اکنون ، به سادگی دوبار روی شیشه ضربه بزنید تا محتویات داخل آن بدون از دست دادن هوای سرد روشن شود. به راحتی با اینستاویو درب منزل LG favor موارد دلخواه خود را پیدا کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید. با دو ضربه سریع بر روی صفحه شیشه ای آینه ای براق ، داخل محفظه دسترسی سریع و آسان برای میان وعده ها و نوشیدنی های مورد علاقه خود را بدون باز کردن درب مشاهده کنید ، از دست دادن هوای سرد را کاهش دهید تا به طراوت بیشتر غذا کمک کند. فیلتر هوای 5 مرحله ای باکتری ها را تا 99.999 درصد و بوی بد یخچال را از بین می برد. کمپرسور خطی اینورتر ال جی انقلابی در هسته یخچال ایجاد کرده است و تا 32 درصد صرفه جویی در انرژی ، دوام 20 ساله و کنترل درجه حرارت مطلوب را برای طراوت بیشتر غذاها ارائه می دهد. سیستم ذخیره سازی هوشمند گروه بندی انواع خاصی از مواد غذایی را برای سازماندهی نهایی آشپزخانه آسان می کند.  

 

 

همچنین سیستم یخ ساز نوآورانه ما در درب یخچال ساخته شده است تا فضای قفسه باز را در اختیار شما قرار دهد در حالی که هنوز امکان ذخیره سازی در درب را فراهم می کند. می توانید قفسه خود را با تا زدن هنگام ذخیره بطری ها ، گلدان ها یا ظروف بلند و حجیم تنظیم کنید. صرف نظر از میزان استفاده از فناوری ، اگر در جایی که یخچال و فریزر ها همیشه باید در آشپزخانه قرار داشته باشند ظاهر خوبی نداشته باشد ، نمی توان از آن قدردانی کرد. بنابراین ، ال جی به همان اندازه در توسعه طراحی ، حتی در مورد جزئیات مانند دسته و صفحه نمایش ، همانطور که در توسعه فناوری تلاش می کند ، تلاش می کند. می توانید قفسه خود را با تا زدن هنگام ذخیره بطری ها ، گلدان ها یا ظروف بلند و حجیم تنظیم کنید. صرف نظر از میزان استفاده از فناوری ، اگر در جایی که یخچال و فریزرها همیشه باید در آشپزخانه قرار داشته باشند ظاهر خوبی نداشته باشد ، نمی توان از آن قدردانی کرد. بنابراین ، ال جی به همان اندازه در توسعه طراحی ، حتی در مورد جزئیات مانند دسته و صفحه نمایش ، همانطور که در توسعه فناوری تلاش می کند ، تلاش می کند. می توانید قفسه خود را با تا زدن هنگام ذخیره بطری ها ، گلدان ها یا ظروف بلند و حجیم تنظیم کنید. صرف نظر از میزان استفاده از فناوری ، نمی توان از آن قدردانی کرد اگر در جایی که یخچال ها همیشه باید در آشپزخانه قرار بگیرند ظاهر خوبی نداشته باشد. بنابراین ، ال جی به همان اندازه در توسعه طراحی ، حتی در مورد جزئیات مانند دسته و صفحه نمایش ، همانطور که در توسعه فناوری تلاش می کند ، تلاش می کند. 

 

 

یخچال ساید بای ساید X334 ال جی اینستاویو 34 فوت مدل GRX334DPB 

یخچال ساید بای ساید اینستاویو مدل GRX334DPB بسیار فوق العاده است و فناوری های بسیار کاربردی و زیبا را دارا است. بر روی درب این یخچال ال جی دوبار ضربه بزنید و به موارد دلخواه خود دسترسی آسان داشته باشید. تکامل با اینستاویو Door-in-Door ادامه دارد. اکنون ، به سادگی دوبار روی شیشه ضربه بزنید تا محتویات داخل آن بدون از دست دادن هوای سرد روشن شود. به راحتی با اینستاویو درب منزل LG favor موارد دلخواه خود را پیدا کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید. با دو ضربه سریع بر روی صفحه شیشه ای آینه ای براق ، داخل محفظه دسترسی سریع و آسان برای میان وعده ها و نوشیدنی های مورد علاقه خود را بدون بازکردن درب مشاهده کنید ، از دست دادن هوای سرد را کاهش دهید تا به طراوت بیشتر غذا کمک کند. فیلتر بهداشت FRESH+ غذاها را برای مدت طولانی تری تازه نگه دارید و نیز قابلیت Hygiene Fresh+™ به طور خودکار هوای داخلی خود را تمیز و تصفیه می کند و از تازه و بهداشتی بودن هوای داخل اطمینان حاصل می کند. سیستم فیلترینگ پنج مرحله کمک می کند تا تازه غذا را نگه دارید برای طولانی تر است. فیلتر هوای 5 مرحله ای باکتری ها را تا 99.999٪ و بوی بد یخچال را از بین می برد. 

 

 

کمپرسور خطی اینورتر در یخچال ساید بای ساید ال جی 

این یخچال ساید بای ساید ال جی 32٪ صرفه جویی در انرژی و دوام بسیار عالی به نظر می رسد. کمپرسور خطی اینورتر ال جی انقلابی در هسته یخچال ایجاد کرده است و تا 32 درصد صرفه جویی در انرژی ، دوام 20 ساله و کنترل درجه حرارت مطلوب را برای طراوت بیشتر غذاها ارائه می دهد. سیستم ذخیره سازی هوشمند گروه بندی انواع خاصی از مواد غذایی را برای سازماندهی نهایی آشپزخانه آسان می کند. 

 

 

طراحی یخچال ساید بای ساید X334 ال جی اینستاویو 34 فوت مدل GRX334DPB 

طراحی زیباس باریک SpacePlus ™ سیستم یخ در این یخچال تعبیه شده و این سیستم یخ ساز نوآورانه ما در درب یخچال ساخته شده است تا فضای قفسه باز را در اختیار شما قرار دهد در حالی که هنوز امکان ذخیره سازی در درب را فراهم می کند. همچنین قفسه تاشو در یخچال ال جی می توانید قفسه خود را با تا زدن هنگام ذخیره بطری ها ، گلدان ها یا ظروف بلند و حجیم تنظیم کنید. فضای اضافی برای استفاده روزانه مانند ژامبون خرد شده ، پنیر و کره. راهی هوشمند برای کنترل یخچال ال جی با LG Smart ThinQ ™ ، می توانید یخچال خود را با تلفن هوشمند خود حتی زمانی که در خانه نیستید کنترل و تشخیص دهید. صرف نظر از میزان استفاده از فناوری ، اگر در جایی که یخچال و فریزرها همیشه باید در آشپزخانه قرار داشته باشند ظاهر خوبی نداشته باشد ، نمی توان از آن قدردانی کرد. بنابراین ، ال جی به همان اندازه در توسعه طراحی ، حتی در مورد جزئیات مانند دسته و صفحه نمایش ، همانطور که در توسعه فناوری تلاش می کند ، تلاش می کند. 

 

 

 

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت یخچال
مدل یخچال فریزر :
GRX334DPB
شرکت سازنده :
ال جی
کشور تولید کننده :
کره
رنگ :
نقره ای
مشخصات کلی یخچال
نوع یخچال فریزر :
ساید بای ساید
تعداد درب :
5
گاز مبرد :
R600a
موتور یخچال :
اینورتر خطی
مشخصات یخچال
تعداد طبقات :
3
تعداد طبقات درب :
6
تعداد کشو :
2
جهت باز شدن درب :
راست و چپ
لامپ یخچال :
LED
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبت :
مشخصات فریزر
بدون برفک :
تعداد طبقات :
4
تعداد طبقات درب :
6
تعداد کشو :
2
جهت باز شدن درب فریزر :
چپ و راست
یخساز اتوماتیک (آب شهری) :
آبریز اتوماتیک (آب شهری) :
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) :
مشخصات ظاهری یخچال
آبریز :
یخ ساز :
نمایشگر :
امکانات ویژه یخچال
نوع یخ ساز :
اتوماتیک
قفل کودک :
کشوی نگهدارنده میوه و سبزیجات :
سیستم جریان هوای چند گانه :
هشدار باز ماندن درب :
قابلیت اتصال به آب شهری :
قابلیت تنظیم دمای یخچال :
قابلیت تنظیم دمای فریزر :
ظرفیت کل (لیتر) :
889 لیتر
ارتفاع (mm) :
1797 میلیمتر
عمق (mm) :
758 میلیمتر
عرض (پهنا) (mm) :
912 میلیمتر
مصرف انرژی یخچال
برچسب مصرف انرژی :
+A
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha