09187777898 سعیدی 09185568481 سعیدی

۰

تلویزیون 65 اینچ اسمارت ال جی G1 OLED 2021 4k مدل 65G1

LG TV 65 inch Smart G1 OLED 2021 4k Model 65G1

۶۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
مدل تلویزیون :
65G1
سال تولید :
2021
شرکت تولید کننده :
LG
سیستم عامل :
WebOS
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 65 اینچ اسمارت ال جی G1 OLED 2021 4k مدل 65G1 

تلویزیون 65 اینچ اسمارت ال جی G1 OLED 2021 4k مدل 65G1  دارای بهترین فناوری نسل بعدی را ارائه می‌کند که به صورت هموار روی دیوار شما نصب می‌شود محتوای مورد علاقه شما را به یک اثر هنری ارتقا می‌دهد. و برای تناسب زیبایی شناختی و صدایی باورنکردنی، کاملاً با نوار های صوتی ال جی جفت می‌شود. فقط چند مورد از راه هایی را که LG OLED evo انقلابی در سینمای خانگی شما ایجاد می کند، کشف کنید. بهترین تلویزیون 65 اینچ اسمارت ال جی G1 OLED 2021 4k مدل 65G1 تجربه تماشای شما با کیفیت تصویر روشن تر، پرنورتر و وضوح بهبود یافته به لطف پنل OLED نسل بعدی LG G1 تکامل یافته است. یک لایه اضافی و مواد تابشی قوی تر، ساختار را برای افزایش کارایی با پالایش طول موج های نور بهینه می کند. با این تلویزیون ال جی می توانید یک اثر هنری محتوای شما با یک تلویزیون OLED 4K که بدون سایه روی دیوار نصب می‌شود، مانند یک قاب عکس، هنری می‌شود. این قطعه ای عالی با قاب نازک باورنکردنی و بدون فاصله از صفحه تا دیوار است. به علاوه، با حالت گالری ال جی G1، می‌توانید خانه خود را تنها با لمس یک دکمه به یک گالری هنری تبدیل کنید. همچنین در تلویزیون ال جی قدرت پیکسل های خود روشن را تجربه کنید: با تلویزیون OLED ال جی ما، فیلم ها مسحورکننده تر هستند. ورزش احساس می کند که در استادیوم هستید. این قدرت OLED است، با میلیون‌ها پیکسل خود روشن که می‌توانند به طور مستقل روشن و خاموش شوند. نتیجه مشکی عالی و رنگ های غنی برای تجربه تماشایی است که شبیه هیچ چیز دیگری نیست. 

 

 

 بازی کردن تلویزیون 65 اینچ اسمارت ال جی G1 OLED 2021 4k مدل 65G1 

تلویزیون 65 اینچ اسمارت ال جی G1 OLED 2021 4k مدل 65G1 قادر به پاسخگویی 1 میلی ثانیه است، در حالی که پشتیبانی از VRR، ALLM، و eARC با آخرین مشخصات HDMI 2.1 مطابقت دارد. با محتوای متحرک سریع تلویزیون 120 هرتزی ما برای وضوح بالاتر و گرافیک صاف و همگام، تجربه واقعی تری و شانس بیشتری برای برنده شدن خواهید داشت G1 را نه تنها بهترین تلویزیون OLED ما، بلکه به تلویزیون بازی نهایی تبدیل می کنید. تلویزیون OLED ال‌ جی یک اثر هنری، یک سینمای بزرگ، درگاهی برای دنیای بازی‌ها و صندلی ردیف جلو برای بزرگ‌ترین رویداد های ورزشی است. این همه چیزی است که شما می خواهید تلویزیون باشد. در ایت تلویزیون ال جی خواهید دید که چهار ویژگی تقسیم صفحه نمایش از ویژگی های تلویزیون OLED شامل: صحنه ای از Marvel WandaVision در Disney+، صحنه ای از بازی از Assassin's Creed Valhalla، ضربه زننده ای که در طول بازی به توپ بیسبال ضربه می زند، یک اثر هنری روی صفحه تلویزیون آویزان شده به دیوار را تشکیل دهد. 

 

 

تلویزیون 65 اینچی اسمارت OLED ال جی با پاسخ‌گویی سریع، جدیدترین ویژگی‌ های بازی و نمایشگر 120 هرتزی برای تجربه بازی روان‌تر، شما را از بازی جلوتر قرار می‌دهد. این تلویزیون نهایی برای تنظیمات بازی شما است. فناوری فوق العاده ی Game Optimizer تمام تنظیمات بازی شما را در یک مکان قرار می دهد. همچنین می‌توانید بین فناوری‌ های GSync و FreeSync جابه‌جا شوید تا تجربه بازی روانی داشته باشید. نمای نزدیک از بازیکنی که در حال بازی مسابقه ای روی صفحه تلویزیون OLED با آخرین مشخصات بازی از جمله HDMI 2.1 است. تلویزیون‌ های OLED ال جی قادر به پاسخگویی 1 میلی‌ثانیه هستند، در حالی که پشتیبانی از VRR، ALLM، و eARC با آخرین مشخصات HDMI 2.1 مطابقت دارد. این ویژگی‌ها به محتوای سریع‌تر با وضوح بالاتر و گرافیک صاف و همگام‌شده اجازه می‌دهند، تجربه واقعی‌تری و شانس بیشتری برای برنده شدن به شما می‌دهند. 

 

مدل مشابه تلویزیون اولد ال جی

تلویزیون اولد ال جی G2

 

سیستم صوتی تلویزیون 65 اینچ اسمارت ال جی G1 OLED 2021 4k مدل 65G1 

برای استفاده بیشتر از تلویزیون 65 اینچی ال جی OLED evo، نوار صوتی با وضوح بالا کانال GX 3.1 را بررسی کنید . با طراحی شیک خود، که کاملاً با G1 جفت می‌شود، به‌علاوه Dolby Atmos® و DTS:X برای صدای چند بعدی، هر چیزی را که تماشا می‌کنید و گوش می‌دهید بالا می‌برد. تماشای تلویزیون OLED ال جی لذت بخش است. پیکسل‌ های خودروشن تکامل یافته‌اند تا کیفیت تصویر تماشایی‌تر و مجموعه‌ای از امکانات طراحی را فراهم کنند، در حالی که آخرین فناوری‌ های پیشرفته به ارائه سطوح بی‌سابقه‌ای از شگفتی کمک می‌کنند. این همه چیزهایی است که در مورد تلویزیون دوست دارید از هر نظر ارتقا یافته است. فناوری ویژه ی تلویویزیون ال جی Dolby Vision™ IQ به‌طور هوشمند تنظیمات تصویر را بر اساس ژانر محتوا و محیط اطراف تنظیم می‌کند، در حالی که Dolby Atmos® صدای فراگیر چند بعدی را ارائه می‌کند ترکیبی قدرتمند که نتایج سینمایی خیره‌کننده‌ای ایجاد می‌کند. تلویزیون 65 اینچی هوشمند ال جی با حفظ نسبت‌ های اصلی، رنگ‌ها و نرخ فریم، صاف کردن حرکت را خاموش می‌کند. این به طور دقیق دیدگاه اصلی کارگردان را ارائه می دهد، بنابراین شما فیلم را همانطور که در نظر داشتند تجربه می کنید. 

 

 

کیفیت بی نظیر تلویزیون 65 اینچ اسمارت ال جی 4k مدل 65G1 

تلویزیون 65 اینچ اسمارت ال جی G1 OLED 2021 4k مدل 65G1 استاندارد جدیدی برای نمایشگر تعیین می کند. نسل بعدی پنل OLED، همراه با قدرت محاسباتی پردازنده Alpha 9 Gen 4، تجربه تماشای شما را به سطح دیگری می برد. پانل بازطراحی شده شامل یک لایه اضافی و یک ماده پرتاب کننده تر است. اینها ساختار را بهینه می کنند و طول موج ها را برای افزایش کارایی نور اصلاح می کنند، در حالی که پردازنده آلفا 9 نسل 4 به طور منحصر به فرد تصویر را در پانل جدید تنظیم می کند تا هر چیزی را که تماشا می کنید بهبود بخشد. نتیجه یک تصویر روشن‌تر، واضح‌تر و تجربه تماشای نهایی است. پاسخ پیکسل های خود روشن است. یک فناوری نمایشگر خودنور که همه تفاوت را در تجربه تماشای شما ایجاد می کند. تلویزیون‌ های OLED ال جی می‌توانند واقع‌گرایی و طراحی‌ های نازک داشته باشند. تلویزیون ال جی با فناوری OLED از نظر کیفیت تصویر بی نظیر است. دلیل آن این است که OLED دارای میلیون ها پیکسل خود روشنایی است که قادر به تولید رنگ سیاه کامل و دقیق هستند. نتیجه یک تجربه تماشایی است که شبیه هیچ چیز دیگری نیست. 

 

 

تا به حال کنتراست بی نهایت را به این شکل ندیده اید. مشکی کامل این امکان را فراهم می کند. صحنه ها طبیعی ترند. وضوح در هر چیزی که تماشا می کنید آشکار می شود. این یک جزئیات کوچک است که تفاوت زیادی در فیلم ها، نمایش ها، ورزش ها و بازی ها ایجاد می کند. تلویزیون 65 اینچ اسمارت ال جی G1 OLED 2021 4k مدل 65G1 با بالاترین سطح کارایی و کیفیت ساخته شده است. در واقع، ما به محصول خود بسیار مطمئن هستیم، ما یک ضمانت محدود 5 ساله برای پنل LG OLED evo G1 ارائه می‌دهیم. تلویزیون OLED ال جی هر بازی را با شکوه واقع گرایانه خود نشان می‌دهد. حرکت آرام و سریع عمل به این معنی است که هرگز تماشاگر بودن تا این حد تماشایی نبوده است شما اکنون یک صندلی در ردیف جلو برای بهترین رویداد های ورزشی دارید. فناوری پیشرفته کنترل حرکت تاری حرکت را کاهش می‌دهد تا عملکرد نرم‌تر و تجربه تماشای واضح‌تری ارائه دهد. شاهد جزئیات سریع و ظریف هر بازی حتی در هنگام ورزش سریع باشید. همچنین طرفداران ورزش در این تلویزیون می توانند راه جدیدی برای مطلع شدن دارند. Sports Alert به‌روزرسانی‌ هایی درباره تیم‌ های مورد علاقه، زمان شروع و امتیازات شما ارائه می‌کند حتی زمانی که در حال تماشای محتوای دیگر هستید. بدون جستجوی کانال، به راحتی به بازی ها بروید. 

 

 

طراحی تلویزیون 65 اینچ اسمارت ال جی G1 OLED 2021 4k مدل 65G1 

تلویزیون‌ OLED ال جی دوباره تعریف می‌کنند که تلویزیون‌ها چگونه باید باشند. طرح های باریک باورنکردنی آنها به قدری زیبا هستند که اتاق نشیمن شما را بیشتر شبیه موزه هنر مدرن می کنند. آثار هنری زیبا دیگر فقط برای دیوارها نیستند. پایه گالری به شما این آزادی را می دهد که تلویزیون خود را در فضای باز قرار دهید و خانه خود را به یک گالری تبدیل کنید. نمای فوق‌العاده باریک OLED به تلویزیون طراحی Gallery اجازه می‌دهد تا مانند یک اثر هنری به دیوار شما آویزان شود و فضای داخلی خانه شما را بهبود بخشد و به فضای شما ظرافت ببخشد. پایه تلویزیون همراه ال جی OLED G1 نیست. از آنجایی که این مدل به صورت دیواری طراحی شده است، دارای یک براکت باریک برای نصب دیواری است. پس نتیجه می گیریم که این تلویزیون با طراحی زیبایی که دارد می تواند دکوراسیون شما را زیبا تر کند و یا بر روی دکوری زیبا خود را بیشتر نمایان کند. 

 

 

پردازنده و فناوری های دیگر تلویزیون اسمارت ال جی مدل 65G1 

در این تلویزیون ال جی اتصال بلندگو های بلوتوث ال جی برای صدای فراگیر بی‌سیم هرگز آسان‌تر نبوده است. حداکثر دو بلندگو، از جمله بلندگو های LG XBOOM را وصل کنید تا یک تجربه صدای فراگیر واقعی را تجربه کنید. هسته اصلی هر تلویزیون OLED 4K ال جی، α9 Gen4 AI Processor 4K است، تراشه‌ای پیشگامانه که از الگوریتم‌ های یادگیری عمیق برای تحلیل و بهینه‌سازی محتوا استفاده می‌کند. هر تنظیم تصویر و صدا به صورت خودکار انجام می شود، بنابراین هر چیزی که تماشا می کنید تماشایی است. با استفاده از پایگاه داده وسیعی از نقاط داده بصری، الگوریتم یادگیری عمیق محتوا را تشخیص می دهد، نویز را حذف می کند و کیفیت تصویر را بهینه می کند. و ویژگی جدید تشخیص صحنه اکنون می تواند نوع صحنه نمایش داده شده را تجزیه و تحلیل کند و بر اساس آن تصویر را بهبود بخشد. پردازنده با یادگیری از نقاط داده صوتی، صداها، افکت‌ها و فرکانس‌ها را شناسایی می‌کند تا بتواند صدا را بر اساس ژانر برای تجربه‌ای فراگیرتر بهینه کند. و ویژگی جدید Auto Volume Leveling سطوح صدای ثابت را در انواع مختلف محتوا حفظ می کند. تکنولوژی  ThinQ در تلویزیون 65 اینچ اسمارت ال جی G1 OLED 2021 4k مدل 65G1 اینجاست تا تجربه تلویزیون شما را به حداکثر برساند. دستیار صوتی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و تلویزیون خود را با صدای خود با صفحه اصلی کاملاً جدید کنترل کنید تا راحتی و کنترل بیشتری را ارائه دهید. صفحه تلویزیونی که محتویات مختلفی را نشان می دهد که توسط هوش مصنوعی LG ThinQ فهرست و توصیه شده است. 

 

 

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی تلویزیون
مدل تلویزیون :
65G1
سال تولید :
2021
رنگ :
مشکی
شرکت تولید کننده :
LG
نمایشگر (پنل)
نوع نمایشگر :
LED، 4K
سایز :
65
کیفیت تصویر :
4K
رزولوشن :
2160*3840
تصویر(پردازش)
پردازنده تصویر :
α9 Gen 4 AI Processor 4K
قابلیت HDR :
رفرش ریت :
4K@120Hz
سایر قابلیت ها :
تله تکست،قابلیت ضبط، پشتیبانی از HGiG، قابلیت نصب دیوار، ریموت کنترل ، هوش مصنوعی
امکانات هوشمند
سیستم عامل :
WebOS
مرورگر :
اپلیکیشن :
صدا
سیستم صوتی :
4.2 کاناله
توان خروجی صدا :
60 وات
دالبی :
دالبی اتموس
درگاه های ارتباطی
Wi-Fi :
Bluetooth :
اتصال به گوشی :
HDMI :
4
USB :
3
LAN :
گیرنده دیجیتال داخلی:
سایر درگاه ها :
خروجی صوتی دیجیتال، ورودی RF، رادیو، ورودی VA، هدفون
ابعاد و وزن
ابعاد با پایه (mm) :
1445x899x284 میلی‌متر
ابعاد بدون پایه (mm) :
1445x830x20 میلی‌متر
ابعاد بسته بندی (mm) :
1600x970x175 میلی‌متر
وزن با پایه (kg) :
29.8 کیلوگرم
وزن بدون پایه (kg) :
28.9 کیلوگرم
وزن بسته بندی (kg) :
37.8 کیلوگرم
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha