09187777898 سعیدی 09185568481 سعیدی

۰

تلویزیون 75 اینچ فلیپس 4K اسمارت مدل 75PUS7855

Philips 75inch 4k smart TV model75pus7855

۵۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
مدل تلویزیون :
75PUS7855
سال تولید :
2020
شرکت تولید کننده :
فلیپس
سیستم عامل :
Saphi
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 75 اینچ فلیپس 4K اسمارت مدل 75PUS7855 

تلویزیون 75 اینچ فلیپس 4K اسمارت مدل 75PUS7855 با استفاده از پردازنده ی P5 می توان تصویری به اندازه محتوای موردعلاقه شما ارائه می دهد. جزئیات عمق بیشتری دارد. رنگ ها زنده هستند ، در حالی که رنگ پوست طبیعی به نظر می رسد. کنتراست آنقدر واضح است که تمام جزئیات را حس می کنید. و حرکت آنقدر روان است که هیچگاه چشم خود را از دست نمی دهید ، مهم نیست که چقدر سریع بازی انجام می شود. با Philips Ambilight ، هر لحظه نزدیکتر به نظر می رسد. LED های هوشمند در اطراف لبه تلویزیون به عملکرد روی صفحه پاسخ می دهند و درخشندگی همه جانبه ای را ایجاد می کنند که به سادگی فریبنده است. یکبار آن را تجربه کنید و تعجب کنید که چگونه از تلویزیون بدون آن لذت بردید.  

 

 

کیفیت تلویزیون 75 اینچ فلیپس 4K اسمارت مدل 75PUS7855 

تلویزیون 4K UHD Philips شما با تمام فرمت های اصلی HDR ، از جمله HDR10+ و Dolby Vision سازگار است. چه این سریال باید حتماً تماشا شود یا آخرین بازی ویدیویی باشد ، سایه ها عمیق تر خواهند بود. سطوح روشن می درخشند. رنگها واقعی تر خواهند بود با داشتن یک تلویزیون فیلیپس HDR10+ ، کیفیت تصویر حتی بیشتر جذاب و واقعی است. فراداده پویا تلویزیون شما را قادر می سازد تا سطح روشنایی را از کادر به فریم دیگر تنظیم کند. از آسمان روشن تا معابد روشن شمع ، رنگ ها واقعی به نظر می رسند. جزئیات اصلی حفظ می شود. کنتراست بی عیب و نقص است. با وضوح چهار برابر Full HD ، Ultra HD بیش از 8 میلیون پیکسل را به صفحه شما می آورد ، همراه با فناوری ارتقاء منحصر به فرد Ultra Resolution. صرف نظر از محتوای اصلی ، از تصاویر بهتر لذت ببرید. وضوح ، عمق و کنتراست آنها افزایش می یابد. حرکات طبیعی و جزئیات چشمگیر است. فناوری HDR10 + تصویری که تا حد امکان به دید کارگردان نزدیک است. با تلویزیون Philips HDR10 + ، تصویر حتی واقعی تر و همهجانبه تر است. به لطف فراداده پویا ، روشنایی فریم به فریم تنظیم می شود. چه آسمان آفتابی باشد و چه حتی معبدی که با شمع روشن شده است ، رنگها به طور صادقانه ارائه شده اند. جزئیات اصلی حفظ شده و کنتراست بی عیب و نقص است. 

 

 

بیهودگی احساسات را فراتر از صفحه نمایش قرار دهید. با Philips Ambilight ، فیلم ها و بازی ها همهجانبه تر هستند ، موسیقی به نور و صدا واقعی می رسد و صفحه نمایش بزرگتر به نظر می رسد. LED های هوشمند در اطراف تلویزیون ، صفحه را به صورت همزمان روی دیوارها و داخل اتاق قرار می دهند. شما از نورپردازی کاملاً هماهنگ برخوردار می شوید. یک دلیل دیگر برای دوست داشتن تلویزیون. پردازنده فیلیپس P5 برتری تصویر از هر منبع که باشد و تصویری به اندازه محتوای دلخواه شما زنده ایجاد می کند. جزئیات به طور قابل توجهی در عمق افزایش می یابد. رنگ ها پر جنب و جوش هستند ، با رنگ طبیعی پوست. کنتراست آنقدر واضح است که تمام جزئیات را حس می کنید و حرکت آنقدر هموار است که بدون توجه به سرعت بازی هرگز از دید توپ غافل نمی شوید. دسترسی یک دکمه به برنامه ها از جمله Netflix و Prime Video و نهایت لذت و هیجان را برای خود به ارمغان آورید. 

 

 

 تلویزیون Philips 4K UHD شما با همه سازگار است که فرمت های اصلی HDR ، از جمله HDR10+ و دالبی ویژن این سریال که حتما باید تماشا شود یا جدیدترین بازی ویدیویی ، سایه خواهد بود و عمیق تر سطوح روشن می درخشند و رنگها اراده خواهند کرد. و اما تلویزیون هوشمند سافی (SAPHI) یک سیستم عامل سریع و بصری است که از آن استفاده می کند و نیز تلویزیون هوشمند فیلیپس شما را به یک لذت واقعی تبدیل می کند. استفاده کنید. از دسترسی یک دکمه به یک منوی واضح و مبتنی بر نماد لذت ببرید. به سرعت به محبوب بروید و برنامه های تلویزیونی فیلیپس از جمله YouTube ،Netflix و موارد دیگر. اکنون می توانید از صدای خود برای کنترل صدای خود استفاده کنید. تلویزیون هوشمند فیلیپس می توانید از الکسا بخواهید تغییر کند. کانال ها ، به کنسول بازی خود بروید ، یا دستگاه های خانه هوشمند مانند چراغ های خود را کنترل کنید و ترموستات شما می توانید همه اینها و کارهای دیگر را انجام دهید. 

 

 

صدا و بلندگو های تلویزیون فلیپس مدل 75PUS7855 

با پشتیبانی از فرمت های صوتی و تصویری درجه یک از Dolby ، صدا و تصویر محتوای HDR شما به طرز چشمگیری واقع بینانه است. چه جدیدترین مجموعه پخش کننده یا مجموعه جعبه Blu-ray باشد ، کنتراست ، روشنایی و رنگ ها کاملاً دید کارگردان را نشان می دهند. فضای صدا وسیع ، واضح ، دقیق و عمیق است. پشتیبانی از فرمت های صوتی و تصویری برتر Dolby به این معنی است که محتوای HDR ای که تماشا می کنید با شکوه و واقعی به نظر می رسد. چه جدیدترین مجموعه پخش کننده یا مجموعه دیسک Blu-Ray باشد ، از کنتراست ، روشنایی و رنگی که نشان دهنده اهداف اصلی کارگردان است لذت خواهید برد. و صدای جادار را با وضوح ، جزئیات و عمق بشنوید. 

 

 

دیگر فناوری های تلویزیون 75 اینچی فلیپس 

فناوری پیشرفته ی الکسای داخلی صدای شما از راه دور شماست که اکنون می توانید تلویزیون هوشمند فیلیپس خود را با فرمان صوتی کنترل کنید. می توانید از الکسا بخواهید که کانال را تغییر دهد ، به کنسول بازی خود بروید یا دستگاههای متصل خانه مانند چراغ ها یا ترموستات خود را کنترل کند. الکسا همه این موارد را امکان پذیر می کند. اکنون می توانید از صدای خود برای کنترل تلویزیون هوشمند فیلیپس خود استفاده کنید. می توانید از الکسا بخواهید که کانال ها را تغییر دهد ، به کنسول بازی خود بروید یا دستگاه های خانه هوشمند مانند چراغ ها و ترموستات خود را کنترل کنید. شما می توانید همه اینها و کارهای دیگر را با الکسا انجام دهید.  

 

 

سیستم عامل تلویزیون فلیپس 4K اسمارت مدل 75PUS7855 

SAPHI یک سیستم عامل سریع و بصری است که استفاده از تلویزیون هوشمند Philips شما را بسیار راحت می کند. از کیفیت تصویر استثنایی و منوی نماد کاربر پسند با فشار یک دکمه لذت ببرید. تلویزیون خود را با سهولت کنترل کنید و به سرعت به برنامه های محبوب تلویزیون هوشمند فیلیپس مانند YouTube ، Netflix و Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید. SAPHI یک سیستم عامل سریع و بصری است که استفاده از تلویزیون هوشمند Philips شما را به یک لذت واقعی تبدیل می کند. از کیفیت عالی تصویر و دسترسی یک دکمه به منوی واضح مبتنی بر نماد لذت ببرید. تلویزیون خود را با سهولت کار کنید و به سرعت به برنامه های محبوب تلویزیون هوشمند فیلیپس از جمله YouTube ، Netflix و Amazon Prime Video بروید. با Google Assistant کار می کند و می توانید Saphi TV خود را توسط دستگاه های Google مانند Google Home ، Google Nest و Google Nest mini کنترل کنید. محتوای پخش مورد علاقه خود را در دستگاه های Google در تلویزیون Saphi تماشا و پخش کنید. SAPHI یک سیستم عامل سریع و بصری است که استفاده از تلویزیون هوشمند Philips شما را به یک لذت واقعی تبدیل می کند. از دسترسی یک دکمه به منوی واضح مبتنی بر نماد لذت ببرید. به سرعت به برنامه های محبوب Philips Smart TV از جمله YouTube ، Netflix و موارد دیگر بروید. 

 

 

همچنین با Philips Ambilight هر لحظه احساس می شود نزدیک ترمی شوید زیرا این تلویزیون شما را به سمت خود جذب می کند. LED های هوشمند در اطراف لبه تلویزیون به عملکرد روی صفحه پاسخ می دهد و پخش می کند درخشش همه جانبه که به سادگی فریبنده است. یکبار آن را تجربه کنید و تعجب کنید که چگونه هستید. همچنین از تلویزیون بدون آن لذت برد و Dolby Vision و Dolby Atmos پشتیبانی از صدا و فیلم برتر Dolby و فرمت ها به معنای محتوای HDR است که تماشا می کنید واقعی و واقعی به نظر خواهد رسید. چه این آخرین سری پخش کننده یا یک دیسک Blu-Ray است تنظیم کنید ، از کنتراست ، روشنایی و رنگ لذت خواهید برد. که نشان دهنده مقاصد اصلی کارگردان است. و صدای وسیع را با وضوح ، جزئیات بشنوید ،و عمق موتور P5 تصویر کامل فلیپس ارائه می دهد. تصویری به اندازه محتوای مورد علاقه شما درخشان است. جزئیات عمق بیشتری دارد. رنگها روشن هستند ، در حالی که رنگ پوست طبیعی به نظر می رسد. کنتراست آنقدر واضح است که تمام جزئیات را حس می کنید. و حرکت آنقدر روان است که هرگز بینایی خود را از دست نخواهید داد. توپ ، مهم نیست که چقدر سریع بازی انجام می شود. 

 

 

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی تلویزیون
مدل تلویزیون :
75PUS7855
سال تولید :
2020
رنگ :
مشکی
شرکت تولید کننده :
فلیپس
نمایشگر (پنل)
نوع نمایشگر :
LED
سایز :
75
کیفیت تصویر :
4K
رزولوشن :
2160*3840
تصویر(پردازش)
پردازنده تصویر :
P5 Perfect Picture Engine
قابلیت HDR :
رفرش ریت :
4K@60Hz
سایر قابلیت ها :
مجهز به تکنولوژی Ambilight ، پردازشگر 4 هسته ای، پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا ،مجهز به ریموت کنترل با پشتیبانی از میکروفون داخلی
امکانات هوشمند
سیستم عامل :
Saphi
مرورگر :
اپلیکیشن :
صدا
سیستم صوتی :
دوکاناله
توان خروجی صدا :
20 وات
دالبی :
دالبی اتموس
درگاه های ارتباطی
Wi-Fi :
Bluetooth :
اتصال به گوشی :
HDMI :
3
USB :
2
LAN :
گیرنده دیجیتال داخلی:
سایر درگاه ها :
خروجی صوتی دیجیتال، ورودی RF، رادیو، ورودی VA، هدفون، کامپوننت
ابعاد و وزن
ابعاد با پایه (mm) :
1683.2x992.2x299.4 میلی متر
ابعاد بدون پایه (mm) :
1683.2x974.4x93.7 میلی متر
ابعاد بسته بندی (mm) :
1899x1116x200 میلی متر
وزن با پایه (kg) :
34 کیلوگرم
وزن بدون پایه (kg) :
33.5 کیلوگرم
وزن بسته بندی (kg) :
34 کیلوگرم
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha