09187777898 سعیدی 09185568481 سعیدی

۰

ظرفشویی 14نفره سفید سامسونگ مدل W60M6050FW

Samsung 14-person White dishwasher model W60M6050FW

۱۴/۸۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
مدل ظرفشویی :
DW60H6050FW
شرکت تولید کننده :
سامسونگ
تعداد قفسه :
3
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

بررسی ظرفشویی 14 نفره سفید سامسونگ مدل W60M6050FW 

بررسی اجمالی یکی از محصولات سامسونگ که یکی زا برترین ظرفشویی های جهان که کاربران زیادی را به خود جلب کرده است و طرفداران زیادی دارد زیرا از فناوری و قابلیت های فوق العاده ای برخوردار است. حال ظروف شام خود را با این ماشین ظرفشویی سفید رنگ سامسونگ مدل W60M6050FW که کاملاً لکه زدایی می کند. از آنجا که می تواند حداکثر تا 14 تنظیم مکان را همزمان داشته باشد ، برای خانوارهای متوسط گزینه ای ایده آل است. عملکرد شستشوی بهداشتی خارق العاده ، دمای شستشوی نهایی را تا 70 increasesC افزایش می دهد ، که باعث بهداشت و تمیزتر شدن ظروف شما می شود. و ، هنگامی که انتظار مهمان دارید ، عملکرد شستشوی سریع بسیار مفید است ، زیرا آماده خواهید بود که میز را فقط در 30 دقیقه تنظیم کنید. این مدل همچنین دارای یک سینی کارد و چنگال مفید است که به شما اجازه می دهد چاقوها و چنگالهای خود را به صورت جداگانه روی هم قرار دهید و آنها را درخشان نگه دارید. 

 

 

نیز درباره این محصول می توان بهترین تعریف را از آن کرد که به طور فوق العاده ای کار خود را با سر و صدایی کم انجام می دهد. اگر به نظر می رسد که شستشوی شما هرگز پایان ندارد ، این ماشین ظرفشویی سفید سامسونگ ایده آل است. با وجود فضای مناسب برای 14 مکان تنظیمات ، می توانید تمام ظرف های مهمانی شام را با یک بار شستن بشویید. یک قفسه سوم انعطاف پذیر برای ذخیره سازی کارد و چنگال و ظروف وجود دارد ، بنابراین می توانید موارد بیشتری را در زیر بارگیری کنید. به علاوه ، 7 برنامه شستشو و انرژی E برای شما به ارمغان می آورد. همچنین فضای داخلی این ماشین ظرفشویی با ظرفیت 14 مکان مناسب ، فضای کافی برای شستن ظروف ، لیوان ها و کارد و چنگال را برای تمام افراد در اختیار شما قرار می دهد. پارچه های انعطاف پذیر و رک ها همچنین استفاده از فضا را بسیار آسان می کنند ، بنابراین می توانید همه چیز را یک باره بشویید در حالی که تنظیم ارتفاع قفسه بالایی به شما امکان می دهد فضای بیشتری برای بشقاب و ظرف های بزرگتر داشته باشید. بعضی اوقات می توانید به سختی تلاش کنید تا همه چیز را در ماشین ظرفشویی W60M6050FW خود جا دهید ، مخصوصاً وقتی یک وعده غذایی بزرگ خانوادگی پخته اید. این ماشین ظرفشویی سامسونگ دارای یک رک انعطاف پذیر 3 است که فضای بالایی را برای قرار دادن کارد و چنگال و ظروف برای تمیز کردن کامل در بالا فراهم می کند. نهایت انعطاف پذیری را در شستن ظرف های خود تجربه کنید. متناسب با انواع بارها ، از بین برنامه های Daily 55 Cycle ، Intensive ، Eco ، Delicate ، Auto و Quick و Self Clean یکی از مهمانی های شام را انتخاب کنید. 

 

 

برنامه های شستشو در ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل W60M6050FW 

این ظرفشویی سفید سامسونگ درای 7 برنامه ی شستشو است که می توان انواع ظروف را با آن شست و دیگر نگران خراب شدن ظروف های شیشه ای و چینی نباشید زیرا آسیبی به ظرف های شما نمی رساند و با توجه به ظرف هایتان می توان برنامه ی مخصوص را انتخاب کرد و شاهد نتیجه ی خارق العاده ی آن بود و همچنین در زمان بسیار کمی این کار را انجام می دهد و برای مواقعی که عجله دارید بسیار کارایی و مناسب است. این ظرفشویی سامسونگ با داشتن نمایشگری لمسی که زمان باقی مانده ی پروسه ی شستشو را به شما نشان می دهد و نیز می توان برنامه های مختلف را از این طریق انتخاب کرد. حال نوبت معرفی برنامه های آن است که عبارتند از : 

 

 

14 تنظیمات مکان 

بزرگتر از ماشین ظرفشویی متوسط شما ، این مدل به دلیل داشتن 14 تنظیم مکان ، فضای کافی برای کنار آمدن با شلوغ ترین آشپزخانه های خانه را دارد. تنظیمات مکان معمول شما از یک بشقاب شام ، یک کاسه سوپ ، یک بشقاب دسر ، یک فنجان چای و بشقاب پرنده و همچنین تمام کارد و چنگال های معمول غذا شما تشکیل شده است. بنابراین ، با ظرفیت 14 بار نگه داشتن همه اینها ، می توانید مهمانان شام را بدون نگرانی در مورد غذاها پذیرایی کنید که بسار فوق العاده و کارآمد است.  

 

 

نصف بار 

گزینه Half Load روی این ماشین ظرفشویی W60M6050FW سامسونگ به این معنی است که برای تمیز کردن ظروف دیگر لازم نیست صبر کنید تا دستگاه پر شود. با افزودن انعطاف پذیری به برنامه شستشوی خود ، می توانید قفسه بالا یا پایین یا حتی هر دو را با هم بارگذاری کنید. همه اینها بدون نگرانی در مورد اتلاف آب یا انرژی است. این دستگاه هوشمند از سنسورها برای تشخیص تعداد ظرف در داخل استفاده می کند و میزان صحیح آب را برای استفاده درست می کند و نیز در هزینه های آب و برق صرفه جویی می کنید. و اما سبد بالایی قابل تنظیم ارتفاع است و با داشتن فضایی بزرگ تر می توان شستشوی کامل تری را داشت. سبد بالایی قابل تنظیم ارتفاع روی این ماشین ظرفشویی به شما کمک می کند تا از فضا بیشترین بهره را ببرید. با حرکت دادن سبد به بالا یا پایین ، می توانید فضای بیشتری برای آن قابلمه ها و قابلمه های بزرگتر و بلندتر ایجاد کنید. این نه تنها باعث می شود که ناامیدی ناشی از گرفتگی همه چیز در یک بار شستشو از بین برود ، بلکه شستشوی دقیق و یکنواختی برای همه وسایل شما نیز تضمین می شود. 

 

 

تأخیر تایمر در ظرفشویی سامسونگ مدل W60M6050FW 

این ماشین ظرفشویی به شما امکان می دهد تا چرخه را به تأخیر بیندازید - بنابراین در صورت نیاز شروع می شود. اگر نمی خواهید در یک وعده عصرانه مزاحم شوید ، این ایده آل است ، به راحتی تنظیم کنید که چرخه یک شبه شروع شود. حتی می توانید از حداکثر قیمت برق استفاده کنید. و اما شستشوی سریع در ظرفشویی W60M6050FW سامسونگ بهترین کار را ارائه می دهد. برنامه شستشوی سریع ظرف ها را که به آرامی کثیف شده اند به صورت چشمک زن تمیز می کند. فقط سریع بودن آن به معنای به خطر انداختن عملکرد نیست. در صورت سرگرمی و نیاز به بشقاب ، لیوان و فنجان خود در کوتاه ترین زمان تمیز کردن ، آن را به شستشوی ایده آل تبدیل می کند. 

 

 

طراحی زیبای ظرفشویی 14 نفره سامسونگ W60M6050FW 

طراحی فوق العاده ی اسن ظرفشویی زیبا به صورت مستقل است که ماشین های ظرفشویی مستقل به گونه ای طراحی شده اند که در هر آشپزخانه جای دارند. کل درب ورودی آنها همیشه کاملاً قابل مشاهده است. مدل های یکپارچه به گونه ای طراحی شده اند که در آشپزخانه داخلی گنجانده می شوند. مدل های نیمه یکپارچه دارای یک صفحه کنترل قابل مشاهده هستند ، در حالی که مدل های کاملاً یکپارچه کاملا در پشت درب کابینت پنهان شده اند. همچنین از یک روش ساده و شهودی برای تمیز کردن ظروف خود با یک صفحه نمایش LED بزرگ و عریض که خواندن آن آسان است لذت ببرید. می توانید به سرعت ، حتی از راه دور ، وضعیت ، تنظیمات ، زمان باقی مانده و پیشرفت چرخه را به سرعت بررسی کنید. بنابراین می توانید بدون زحمت عملکرد شستشو را کنترل و کنترل کنید. 

 

 

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت ظرفشویی
مدل ظرفشویی :
DW60H6050FW
شرکت تولید کننده :
سامسونگ
کشور سازنده :
کره
رنگ :
سفید
مشخصات کلی ظرفشویی
نوع ماشین ظرفشویی :
بزرگ
نمایشگر :
لمسی
وزن (kg) :
51
تعداد قفسه :
3
سایر مشخصات ظرفشویی
قابلیت تنظیم قفسه ها :
بله
میزان صدا :
46 دسی بل
برنامه های شستشو :
7
دکمه لمسی :
قفل کودک :
سایر امکانات و ویژگی ها :
سیستم عیب یابی هوشمند، تکنولوژی بخارشوی، قابلیت اتصال به موبایل، اتصال به شبکه ی بی سیم (Wi Fi)
گنجایش و ابعاد ظرفشویی
ظرفیت :
14 نفره
عمق (mm) :
600
پهنا (mm) :
598
ارتفاع (mm) :
845
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha