۰

کولرگازی 24000 سامسونگ اینورتر سرد و گرم گاز R410A مدل AR24RSFHJWKX

Samsung 24000 hot and cold inverter air conditioner R410Amdel AR24RSFHJWKX

۲۷/۹۰۰/۰۰۰ تومان
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

کولرگازی 24000 سامسونگ اینورتر سرد و گرم گاز R410A مدل AR24RSFHJWKX

با خنک کننده WindFree™ راحت باشید. به آرامی و بی سر و صدا هوا را از طریق 23000 میکرو سوراخ هوا پخش می کند ، بنابراین هیچ احساس ناخوشایندی از باد سرد روی پوست شما وجود ندارد. جریان هوای پیشرفته آن همچنین یک منطقه وسیع تر و بزرگتر را به طور یکنواخت خنک می کند. و 77% انرژی کمتری نسبت به Fast Cooling*** مصرف می کند. با سیستم خنک کننده WindFree™ بسیار کم مصرف، در هزینه خود صرفه جویی کنید. هنگامی که در حالت WindFree™ کار می‌ کند ، واحد بیرونی حداقل انرژی مصرف می‌ کند - در مقایسه با حالت خنک‌ کننده سریع* تا 77 درصد برق کمتری مصرف می‌ کند. بنابراین می توانید بدون نگرانی در مورد قبوض برق خود ، خنک بمانید.

کاهش صدا و مصرف انرژی تا 73%*

روشی هوشمندانه برای زندگی با سیستم خنک کننده خودکار هوش مصنوعی* را تجربه کنید. به طور خودکار حالت های مختلف را با تجزیه و تحلیل شرایط اتاق و الگوهای استفاده بهینه می کند**. بر اساس دمای دلخواه شما ، به طور خودکار به مناسب ترین حالت برای حفظ شرایط بهینه تغییر می کند. با استفاده از فناوری تقویت کننده اینورتر دیجیتال بسیار کم مصرف ، در هزینه خود صرفه جویی کنید. دمای مورد نظر را با نوسان کمتر حفظ می کند. همچنین دارای آهنرباهای نئودیمیوم و صدا خفه کن لوله دوقلو است ، بنابراین کارآمد ، بی صدا و ماندگاری بسیار بیشتری دارد. و مصرف انرژی را تا 73% کاهش می دهد*.

خنک کننده سریع با استفاده از کولرگازی 24000 سامسونگ اینورتر سرد و گرم گاز R410A مدل AR24RSFHJWKX

حالت خواب خوب WindFree ™ آب و هوای ایده آل را برای خواب ایجاد می کند - بدون جریان هوای سرد ناخوشایند. کنترل دمای آن با خنک‌ کننده WindFree به شما کمک می‌ کند سریع بخوابید ، عمیق و راحت بخوابید و با احساس سر زندگی کامل از خواب بیدار شوید. اتاق‌ ها را به سرعت از گوشه‌ ای به گوشه دیگر خنک کنید تا همیشه راحت باشید. فناوری Digital Inverter Boost هوا را 43 درصد سریعتر خنک می کند*. طراحی پیشرفته آن همچنین دارای 15 درصد فن بزرگتر ، 18 درصد ورودی عریض تر و 31 درصد تیغه پهن تر است. بنابراین هوای خنک دورتر و گسترده‌ تر پراکنده می‌ شود و به 15 متر می‌ رسد.

تمیز کردن خودکار (3 مرحله) کولرگازی 24000 سامسونگ اینورتر سرد و گرم گاز R410A مدل AR24RSFHJWKX

دمای خانه خود را در هر زمان و هر مکان کنترل کنید. با استفاده از برنامه SmartThings* می توانید از راه دور کولر گازی را تنها با یک لمس کنترل و نظارت کنید. یا به سادگی به سیستم هوش مصنوعی (AI) بگویید چه می خواهید ** و آن را انجام می دهد. حتی بهترین تنظیمات را پیشنهاد می کند. هوا را بهداشتی نگه دارید و عملکرد مبدل حرارتی را با یک فیلتر Tri-Care حفظ کنید. 3 لایه آن شامل یک فیلتر با چگالی بالا است که ذرات بزرگ گرد و غبار ، الیاف و موهای حیوانات را استخراج می کند. فیلتر پوشش زئولیت همچنین گرد و غبار ریز را جذب می کند و ویروس ها ، باکتری ها و آلرژن ها را از بین می برد. داخل کولر گازی خود را با هیچ کاری بهداشتی نگه دارید! پس از کار کردن، عملکرد خودکار تمیز کردن به طور خودکار مبدل حرارتی را با استفاده از یک فرآیند 3 مرحله‌ای خشک می‌کند. با دمیدن هوا بین 10 تا 30 دقیقه رطوبت را از بین می برد. بنابراین از تجمع باکتری ها و بوها جلوگیری می کند.

نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha