۰

یخچال ساید بای ساید RS80 سامسونگ 34 فوت مدل RS80T5190SL

Samsung 34-foot RS80 side-by-side refrigerator model RS80T5190SL

۵۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
شرکت سازنده :
SAMSUNG
کشور تولید کننده :
کره
رنگ :
نقره ای
موتور یخچال :
کمپرسور اینورتر دیجیتال
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

یخچال ساید بای ساید RS80 سامسونگ 34 فوت مدل RS80T5190SL

یخچال ساید بای ساید RS80 سامسونگ 34 فوت مدل RS80T5190SL  آب تصفیه شده و سرد! یک فیلتر 3 مرحله ای دارای مجوز NSF می تواند فلزات سنگین ، ذرات ریز و بوها را به طور همزمان حذف کند. چرخه تعویض فیلتر نیز طولانی است و استفاده از آن را مقرون به صرفه می کند. 2300 لیتر آب (بر اساس یک سال استفاده) همیشه می توانید با اطمینان از فیلتر آب سالم از آن استفاده کنید. نوشیدنی ها و چاشنی های مکرر استفاده شده را در ویترین و مواد اولیه ای که برای مدت طولانی در جعبه نگهداری می شوند ، ذخیره کنید. اگر ویترین را باز کنید تا 55 درصد از از دست دادن هوای سرد جلوگیری می کند که نه تنها آن را تازه نگه می دارد بلکه بار قبض های برق را نیز کاهش می دهد. ) اتاق سردخانه درب درب مورد*شرایط آزمایش: 25 ​​درجه سانتیگراد در خارج ، 70٪ رطوبت ، 5 به مدت 20 ثانیه در فواصل 60 دقیقه درب پس از باز شدن بسته می شود * ممکن است در محیط استفاده واقعی متفاوت باشد. با خاصیت خوشبو کننده قوی ، بوی غذا را در یخچال می گیرد و حتی آن را از طریق UV UV ضدعفونی می کند ، بنابراین می توانید با خیال راحت آن را ذخیره کنید. این یک تصویر مرحله ای است تا به مصرف کنندگان کمک کند تا درک کنند.انتظار می رود که maedonggeul نظامی طبق دستور. تحویل فردا بسته به وضعیت موجودی ممکن است تغییر کند. ویترین مواد غذایی ، اصلی ترین قسمت ذخیره سازی مواد غذایی. نوشیدنی ها و چاشنی های مکرر استفاده شده را در ویترین و مواد ماندگار را در جعبه برای ذخیره سازی گسترده نگهداری کنید. هنگامی که ویترین باز می شود ، تا 55 درصد از از دست دادن هوای سرد جلوگیری می کند ، که نه تنها آن را تازه نگه می دارد بلکه بار قبض های برق را نیز کاهش می دهد.

درب خنک کننده فلزی

در یخچال RS80 سامسونگ برای محکم نگه داشتن هوای سرد و تازه نگه داشتن آن درب فلزی مشکی مد روز هوای سرد را جذب می کند و از افزایش دمای داخلی جلوگیری می کند. حتی اگر مکرراً در را باز و بسته می کنید ، همیشه می توانید مواد را تازه نگه دارید. یک قسمت اصلی ذخیره سازی مواد غذایی ، ویترین غذا ، نوشیدنی ها و چاشنی هایی را که مکرراً بیرون می آورید در ویترین قرار دهید و موادی را که برای مدت طولانی در جعبه نگهداری می شوند ، قرار دهید.  اگر ویترین را باز کنید ، تا 55 درصد از از دست دادن هوای سرد جلوگیری می کند ، بنابراین نه تنها آن را تازه نگه می دارد ، بلکه قبض برق را نیز به طور چشمگیری کاهش می دهد.  • کلاه جدید دو درب (RS8415 8 .... RS8015-81. *) اتاق رشد مدل در صورت باز بودن درب در مقابل ویترین درب استاندارد 1 • شرایط آزمایش 25 درجه سانتیگراد هوای خارج ، رطوبت 70 درصد ، 5 بار در فواصل 60 دقیقه ای به مدت 20 ثانیه درب بسته بعد از باز شدن ، "ممکن است در محیط استفاده واقعی متفاوت باشد - صدور گواهینامه متقابل برای از دست دادن هوای سرد (تأیید از دست دادن هوای سرد از طریق آزمایش مصرف انرژی)" این یک تصویر مرحله ای برای کمک به مصرف کنندگان است. درب مسطح واقعی با سبک حسی درب مسطح ساخته شده از مواد لوکس ، اوج روند مینیمالیستی را نشان می دهد.  لطفاً خود را در جذابیت سبک درهای مسطح واقعی که با سه درب به نمای بیرونی ساده می افزاید ، غوطه ور کنید. · این تصویر برای پنجمین نمودار مصرف کننده طراحی شده است.

به همان اندازه تازه و خوشمزه در یخچال ساید بای ساید RS80 سامسونگ 34 فوت مدل RS80T5190SL

تکنولوژی تبرید با دمای ثابت تبرید دمای ثابت تغییرات دمای دقیقه را تا 0.5 ℃ به حداقل می رساند و طراوت مواد را به گونه ای ایجاد می کند که گویی حتی پس از چند روز خریداری شده اند. کک قابل برداشت TI کک مستعد آب را می توان به راحتی جدا کرد و برای نظافت تمیز کرد.  از آنجا که این ماده از جنس استیل است و می توان آن را جوشاند ، می تواند حالت بهداشتی تری را حفظ کند. البته آب تصفیه شده و سرد!  حتی یخ در یک!  فیلتر با کارایی بالا یک فیلتر آب سه مرحله ای با گواهینامه NSF ، می تواند فلزات سنگین ، ذرات ریز و بوها را یکجا حذف کند.  چرخه تعویض فیلتر نیز طولانی تر است و استفاده از آن را مقرون به صرفه می کند.  آب 2500L (بر اساس یک سال استفاده) همیشه می توانید با اطمینان از آن به عنوان یک فیلتر آب سالم استفاده کنید. این یک تصویر باز است تا به مصرف کنندگان در درک آن کمک کند بر اساس اوراق آزمایشی شرکت و ممکن است بسته به محیط استفاده واقعی متفاوت باشد * مقایسه با مدل یخچال عمومی ما یخچال ساید بای ساید RS80 سامسونگ 34 فوت مدل RS80T5190SL - این تصویری است که برای درک مصرف کنندگان طراحی شده است.

بوی بد تمیز UV تا زمان عقیم سازی با UV UV بدون تعویض فیلتر

با خاصیت خوشبو کننده قوی ، بوی غذا را در یخچال می گیرد و حتی آن را از طریق UV UV ضدعفونی می کند ، بنابراین می توانید با خیال راحت آن را ذخیره کنید. هزینه نگهداری فیلتر برای یخچال تصفیه آب که می تواند به مدت طولانی پس از خریدن مورد استفاده قرار گیرد نیز مهم است. با تعویض آسان خود می توان از نظر اقتصادی و تمیز نگهداری کرد. ویترین مواد غذایی ، اصلی ترین قسمت ذخیره سازی مواد غذایی نوشیدنی ها و چاشنی های مکرر استفاده شده را در ویترین و مواد اولیه ای که برای مدت طولانی در جعبه نگهداری می شوند ، ذخیره کنید. اگر ویترین را باز کنید تا 55 درصد از از دست دادن هوای سرد جلوگیری می کند که نه تنها آن را تازه نگه می دارد بلکه بار قبض های برق را نیز کاهش می دهد. تازه و خوشمزه به عنوان اولین بار ، فن آوری تبرید درجه حرارت ثابت تبرید با دمای ثابت تغییرات دمای دقیقه را تا 0.5 درجه سانتی گراد به حداقل می رساند و طراوت مواد را به گونه ای ایجاد می کند که گویی حتی پس از چند روز تازه خریداری شده اند. درب چپ یخچال بسته و در سمت راست باز است و هنگام کار با یخچال معمولی و یخچال دو در ، انحراف دمای محفظه یخچال مقایسه می شود.خوشبو کننده تمیز داخل محصول بزرگتر شده و هوای تمیز معطر از بوگیر پاک کننده خارج می شود. بوی بد تمیز UV تا زمان عقیم سازی با UV UV بدون تعویض فیلتر اثر خوشبو کننده قوی بوی غذا را در یخچال می گیرد و UV UV آن را ضدعفونی می کند ، بنابراین می توانید با اطمینان آن را ذخیره کنید.

 

 

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت یخچال
مدل یخچال فریزر :
RS80T5190SL
شرکت سازنده :
SAMSUNG
کشور تولید کننده :
کره
رنگ :
نقره ای
مشخصات کلی یخچال
نوع یخچال فریزر :
یخچال فریزر ساید بای ساید
وزن :
118 کیلو گرم
گاز مبرد :
R600a
موتور یخچال :
کمپرسور اینورتر دیجیتال
مشخصات یخچال
تعداد طبقات :
4
تعداد طبقات درب :
5
تعداد کشو :
2
جهت باز شدن درب :
به سمت راست
لامپ یخچال :
LED
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبت :
مشخصات فریزر
بدون برفک :
تعداد طبقات :
4
تعداد طبقات درب :
2
تعداد کشو :
2
جهت باز شدن درب فریزر :
به سمت چپ
یخساز اتوماتیک (آب شهری) :
آبریز اتوماتیک (آب شهری) :
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) :
مشخصات ظاهری یخچال
آبریز :
یخ ساز :
نمایشگر :
امکانات ویژه یخچال
نوع یخ ساز :
اتوماتیک
قفل کودک :
تصفیه آب :
کشوی نگهدارنده میوه و سبزیجات :
سیستم جریان هوای چند گانه :
هشدار باز ماندن درب :
قابلیت اتصال به آب شهری :
قابلیت تنظیم دمای یخچال :
قابلیت تنظیم دمای فریزر :
گنجایش و ابعاد یخچال
ظرفیت یخچال :
513 لیتر
ظرفیت فریزر :
292 لیتر
ظرفیت کل (لیتر) :
805 لیتر
ارتفاع (mm) :
912
عمق (mm) :
1780
عرض (پهنا) (mm) :
915
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha