09187777898 سعیدی 09185568481 سعیدی

۰

یخچال فریزر فرنچ سامسونگ RF28 چهار درب 34 فوت مدل RF28HMEDBSR

Samsung RF28 French Freezer Refrigerator Four Doors 34 Feet Model RF28HMEDBSR

۱۳۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
شرکت سازنده :
سامسونگ
کشور تولید کننده :
کره
رنگ :
دودی
موتور یخچال :
اینورتر خطی
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر فرنچ سامسونگ RF28 چهار درب 34 فوت مدل RF28HMEDBSR

یخچال فریزر فرنچ سامسونگ RF28 چهار درب 34 فوت  یکی از بهترین و خوش دست ترین یخچال های ساخته شده توسط کمپانی سامسونگ می باشد این برند چندین سال است که در زمینه تولید و ساخت محصولات لوازم خانگی فعالیت می کند شما می توانید مواد غذایی بسیار بیشتری را به طور م store ثر ذخیره کنید و آشپزخانه شما غنی تر خواهد شد. به دلیل داخلی داخلی هوشمند که از یک دیوار عایق نازک استفاده می کند ، فضای داخلی را به برسانید. در سال های اخیر ، یخچال های سامسونگ به دلیل دارا بودن یکی از فناوری های معتبر جهان شناخته شده اند. این یخچال دارای طراحی منحصر به فردی می باشد که با رنگ استیل و دستگیر پاکتی عالی ساخت و وارد بازار شده است داشتن رنگ دودی این دستگاه سبب شده است با دیزاین آشپزخانه شمارا زیباتر کند ظرفیتی که برای یخچال فریزر فرنچ سامسونگ RF28 چهار درب 34 فوت مدل RF28HMEDBSR تعریف شده است برابر ۵۶۴ لیتر بوده و برای خانواده‌های کم جمعیت و متوسط بسیار کاربردی و یک گزینه عالی است داشتن ظرفیت بالای یخچال مناسب برای کسانی است که به قسمت یخچال نیاز و توجه بیشتری دارند.

کشو FlexZone در یخچال فریزر فرنچ سامسونگ RF28 چهار درب 34 فوت مدل RF28HMEDBSR

سامسونگ از جدیدترین یخچالیخچال فریزر فرنچ سامسونگ RF28 چهار درب 34 فوت مدل RF28HMEDBSR درب فرانسوی خود رونمایی کرد که همه چیز را برای تغییر نگاه شما به یخچال آماده کرده است. ویژگی های منحصر به فرد این یخچال و فریزر جدید باعث می شود تا آن را در مقایسه با بقیه منحصر به فرد و متمایز کند. یکی از این ویژگی ها کشوی Flex Zone است که به همراه یخچال عرضه می شود. کشوی خلاقانه سامسونگ انعطاف پذیری و راحتی را برای خانواده های بزرگ و کسانی که عاشق آشپزی و سرگرمی هستند ارائه می دهد. این کشو برای تنظیم نیازهای متغیر شما ، چهار تنظیم دما جداگانه ارائه می دهد. گوشت/ماهی ، نوشیدنی های سرد ، خوراکی/میان وعده ، و غذاهای شراب/مهمانی. علاوه بر این ، Smart Divider قابل تنظیم امکان سازماندهی آسان و شخصی را درون کشو فراهم می کند. کشوی Counter-Height FlexZone for برای سازمان خانواده بهینه شده است ، با تقسیم کننده هوشمند قابل تنظیم ، دسترسی آسان برای کودکان و چهار تنظیم دما از سرد تا یخ زدن نرم.

قابلیت Twin Cooling Plus در یخچال سامسونگ RF28HMEDBSR

از سطل های یخ ابتدایی سال گذشته تا یخچال مدرن ، فناوری مورد استفاده ما برای خنک نگه داشتن غذای ما تکامل یافته است. با این حال ، اگرچه روشها در طول سالها تغییر کرده است ، اما اصول اولیه سرمایش قرنها یکسان بوده است و ما همیشه از یک ماده خنک کننده و نوعی عایق استفاده کرده ایم. در حالی که سیستم های اولیه ممکن است از یخ به عنوان ماده خنک کننده استفاده می کردند ، امروزه ما از مبردهای شیمیایی استفاده می کنیم. مبردها با حرکت در چرخه تبرید از گاز به مایع و دوباره برگشت کار می کنند. مبردهای اولیه خطراتی را به همراه داشت اما مبردهای R-134a و R-600a که امروزه استفاده می شوند غیر خورنده ، غیر سمی ، کم هزینه و سازگار با محیط زیست هستند. عایق یکی دیگر از عناصر مهم یخچال است زیرا هوای گرم بیرون را از نفوذ به فضای سرد یخچال جلوگیری می کند. در گذشته ، عایق به سادگی خود سطل یخ یا دیوار سنگی یک خانه یخی قدیمی بود. در حال حاضر ، از نوع عایق پیچیده تری استفاده می شود که به موجب آن فوم اورتان و VIP (پنل عایق خلاء) دمای یخچال را حفظ می کنند. در ابتدایی ترین حالت ، یخچال از چهار قسمت اصلی تشکیل شده است که با هم جادوی خود را برای تولید تبرید انجام می دهند. ویژگی Twin Cooling Plus humidity رطوبت بالای یخچال را برای حفظ طراوت بیشتر میوه ها و سبزیجات فاسدشدنی حفظ می کند و شرایط خشک فریزر به معنای سوختن کمتر فریزر برای طعم بهتر غذاهای یخ زده است.

کارایی های فوق العاده یخچال فریزر فرنچ سامسونگ RF28 چهار درب 34 فوت مدل RF28HMEDBSR

استاد یخ Ice Master یخچال ما تا 10 پوند تولید می کند. یخ در روز و تا 4.2 پوند ذخیره می کند. از یخ. این طرح صرفه جویی در فضا فضای بیشتری در یخچال می گذارد. LED با کارایی بالا روشنایی LED تقریباً هر گوشه یخچال شما را بسیار زیبا می کند تا بتوانید به سرعت آنچه را که می خواهید تشخیص دهید. علاوه بر این ، گرمای کمتری از خود ساطع می کند و نسبت به روشنایی معمولی از نظر مصرف انرژی بیشتر است. طراحی براق ، فضای بیشتری را نسبت به لامپ های معمولی رشته ای ذخیره می کند. قفسه های قابل تنظیم طراحی شده برای راحتی اجزای بلندتر ، می توانید از این قفسه سه طرفه برای تمام نیازهای ذخیره سازی خود استفاده کنید. از آن به عنوان یک قفسه استاندارد استفاده کنید ، برای فضای بیشتر اسلاید کنید یا حتی برای فضای ذخیره سازی بیشتر به سمت بالا حرکت کنید. دسته EZ-Open این دسته مخصوص طراحی شده امکان باز و بسته شدن آسان یک فریزر را به طور کامل فراهم می کند. طراحی دسته کم ارتفاع بالا می رود و کشو را بدون زحمت بیرون می کشد. نمایشگر LED با دستگاه پخش آب و یخ یک صفحه نمایش دیجیتال یخ آبی به شما این امکان را می دهد تا با لمس یک دکمه به راحتی تنظیمات را کنترل کنید. دستگاه پخش یخ و آب سامسونگ دارای یک دهانه منحصر به فرد بلند است تا پارچ ها و شیشه های تزئینی بلند را بتوان به سرعت و به راحتی پر کرد. دستگاه پخش یخ و آب خارجی نیز به عنوان یک فیلتر عمل می کند و اطمینان حاصل می کند که مقدار زیادی آب تصفیه شده ، یخ خرد شده و یخ مکعبی همیشه در دسترس است. ENERGY STAR® رتبه محصولات دارای رتبه ENERGY STAR® دارای مشخصات دقیق بهره وری انرژی تعیین شده توسط دولت هستند. این یخچال سامسونگ نه تنها الزامات ENERGY STAR® را برآورده می کند ، بلکه از آنها فراتر می رود.

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت یخچال
مدل یخچال فریزر :
RF28HMEDBSR
شرکت سازنده :
سامسونگ
کشور تولید کننده :
کره
رنگ :
دودی
مشخصات کلی یخچال
نوع یخچال فریزر :
فرنچ
تعداد درب :
2 درب
گاز مبرد :
R134a
موتور یخچال :
اینورتر خطی
مشخصات یخچال
تعداد طبقات :
2 درب
تعداد طبقات درب :
3 طبقه
تعداد کشو :
2 کشو
جهت باز شدن درب :
راست
لامپ یخچال :
ال ای دی
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبت :
مشخصات فریزر
بدون برفک :
تعداد طبقات :
3 طبقه
تعداد طبقات درب :
3 طبقه
تعداد کشو :
1 کشو
جهت باز شدن درب فریزر :
چپ
یخساز اتوماتیک (آب شهری) :
آبریز اتوماتیک (آب شهری) :
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) :
مشخصات ظاهری یخچال
آبریز :
یخ ساز :
نمایشگر :
امکانات ویژه یخچال
نوع یخ ساز :
اتوماتیک
قفل کودک :
تصفیه آب :
کشوی نگهدارنده میوه و سبزیجات :
سیستم جریان هوای چند گانه :
هشدار باز ماندن درب :
قابلیت اتصال به آب شهری :
قابلیت تنظیم دمای یخچال :
قابلیت تنظیم دمای فریزر :
گنجایش و ابعاد یخچال
ظرفیت یخچال :
481.38 لیتر
ظرفیت فریزر :
235 لیتر
ظرفیت کل (لیتر) :
34 فوت
ارتفاع (mm) :
1778 میلی متر
عمق (mm) :
909.32 میلی متر
عرض (پهنا) (mm) :
927.1 میلی متر
مصرف انرژی یخچال
برچسب مصرف انرژی :
ENERGY STAR
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha