۰

ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو 1400 دور مدل WW80TA046AX

Samsung washing machine 8 kg 1400 rpm model WW80TA046AX

۲۶/۴۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۳/۳/۵
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • اصالت کالا: کلیک کنید
  • گروه کالا : لباسشویی سامسونگ
  • برند کالا : سامسونگ
خصوصیات محصول
برچسب مصرف انرژی
A+++
تعداد برنامه ها
14برنامه
جنس مخزن
درب شیشه ای الماس
نوع لباسشویی
مبله
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو 1400 دور مدل WW80TA046AX

ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو 1400 دور مدل WW80TA046AX با استفاده از فناوری حباب‌ های محیطی یکی از ویژگی‌ های بسیار مفید ما است که طراحی شده است تا لباس‌ های شسته شده را کمتر خسته‌ کننده کند. با مخلوط کردن هوا ، آب و مواد شوینده ، به طرز هوشمندانه‌ ای حباب‌ هایی ایجاد می‌ شود که لباس‌ های شما را در دمای پایین‌ تر می‌ شویند و به شما کمک می‌ کنند تا قبض انرژی خود را کاهش دهید. وقتی صحبت از تمیز کردن عمیق به میان می‌ آید ، همه ماشین‌ های لباسشویی به خوبی کار نمی‌ کنند. بنابراین خوب است بدانید که بخار بهداشتی روی ماشین لباسشویی سامسونگ شما چیزهایی را که می‌ بینید و نمی‌ توانید باکتری‌ ها ، گرده‌ ها ، کنه‌ های گرد و غبار و موارد دیگر را از بین می‌ برد. بخار به سمت بالا آزاد می شود تا مطمئن شود که آخرین آیتم عمیق و حتی تمیز می شود. نتایج 99.9 درصد از باکتری ها از بین رفته و آلرژن ها غیرفعال می شوند. بدون پیش خیساندن ، بدون دردسر ، بدون نگرانی. ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی لودر جلو سامسونگ دارای چرخه بخار بهداشتی است که به لباس های شما تمیزی بهداشتی می بخشد و دارای کشو StayClean برای از بین بردن باقی مانده های صابون ناخوشایند است. فن آوری Ecobubble باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و از رنگ و بافت لباس های شما محافظت می کند. طراحی منحصربفرد "نرم" طبل الماس با برجستگی های صاف و الماسی شکل بر روی لباس های شما بسیار ملایم است. خروجی های آب کوچک آن نیز با جلوگیری از به دام افتادن لباس ها به محافظت از پارچه کمک می کند. برنامه شستشوی سریع راه حل مناسبی برای زندگی پرمشغله شما است – لباس های کم کثیف را به سرعت و کارآمد تمیز کنید تا بتوانید از زمان بیشتری برای خود لذت ببرید. ولتاژ کنترل ولت در برابر نوسانات برق و افت ولتاژ محافظت می کند ، بنابراین از عمر دستگاه محافظت می کند. نوسانات ولتاژ ± 25% ‡ را تثبیت می کند و پس از قطع برق دستگاه را به طور خودکار راه اندازی مجدد می کند. سامسونگ متعهد به پیروی از قوانین و مقررات محلی و همچنین اعمال قوانین رفتاری جهانی سختگیرانه برای همه کارکنان است. این سازمان معتقد است که مدیریت اخلاقی نه تنها ابزاری برای پاسخگویی به تغییرات سریع در محیط کسب و کار جهانی است، بلکه ابزاری برای ایجاد اعتماد با سهامداران مختلف خود از جمله مشتریان، سهامداران، کارکنان، شرکای تجاری و جوامع محلی است. سامسونگ با هدف تبدیل شدن به یکی از با اخلاق‌ترین شرکت‌های جهان، به آموزش کارکنان خود و اجرای سیستم‌های نظارتی و در عین حال مدیریت شرکتی منصفانه و شفاف ادامه می‌دهد. سامسونگ از یک فلسفه تجاری ساده پیروی می کند: استعداد و فناوری خود را به ایجاد محصولات و خدمات برتر اختصاص دهد که به یک جامعه جهانی بهتر کمک می کند. برای رسیدن به این، سامسونگ برای افراد و فناوری های خود ارزش بالایی قائل است. رویاها بی حد و حصر هستند. لوازم الکترونیکی سامسونگ دائماً فردا را دوباره اختراع می کند تا زندگی شادتر و ثروتمندتری را دنبال کند. 

قیمت ماشین لباسشوی 8 کیلوسامسونگ لهستان

فناوری ecobubble در ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ مدل WW80TA046AX

فناوری ecobubble™ یکی از ویژگی‌ های فوق‌ العاده مفید در ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو 1400 دور مدل WW80TA046AX است که طراحی شده است تا لباس‌ های شسته شده را کمتر خسته‌ کننده کند. با مخلوط کردن هوا ، آب و مواد شوینده ، به طرز هوشمندانه‌ ای حباب‌ هایی ایجاد می‌ کند که لباس‌ های شما را در دمای پایین‌ تر می‌ شویند و به شما کمک می‌ کنند تا قبض انرژی خود را کاهش دهید. حتی در دماهای پایین با فناوری Eco Bubble™ از تمیز کردن کارآمد لذت ببرید. مواد شوینده به حباب تبدیل می شود ، بنابراین به سرعت به پارچه نفوذ می کند و کثیفی را به راحتی پاک می کند ، در حالی که در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و از رنگ و بافت آن محافظت می کند. ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی لودر جلو سامسونگ دارای فناوری Ecobubble است ، بنابراین مواد شوینده با هوا و آب کف می شود که قبل از شروع یک چرخه حباب ایجاد می کند. حباب ها سریعتر و موثرتر از مواد شوینده غلیظ به پارچه نفوذ می کنند. در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و از رنگ و بافت لباس های شما محافظت می کند.

Hygiene Steam در ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو 1400 دور مدل WW80TA046AX

وقتی صحبت از تمیز کردن عمیق به میان می‌ آید ، همه ماشین‌ های لباسشویی به خوبی کار نمی‌ کنند. بنابراین خوب است بدانید که Hygiene Steam در ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو 1400 دور مدل WW80TA046AX شما چیزهایی را که می بینید و نمی بینید از بین می بردباکتری ها، گرده ها ، کنه های گرد و غبار و موارد دیگر. بخار به سمت بالا آزاد می شود تا اطمینان حاصل شود که آخرین آیتم عمیق و یکنواخت می شود. نتایج؟ 99.9 درصد از باکتری ها از بین رفته و آلرژن ها غیر فعال می شوند. بدون پیش خیساندن، بدون دردسر، بدون نگرانی. این دستگاه جلوی 8 کیلوگرمی سامسونگ دارای چرخه بخار بهداشتی است که با استفاده از بخار ، به لباس شما تمیزی عمیق و بهداشتی می بخشد . چرخه شستشو با بخار بخار را از ته درام آزاد می کند تا اطمینان حاصل شود که هر اقلام موجود در دستگاه کاملاً اشباع شده است که این امر باعث از بین رفتن آلودگی های ریشه دار و 99.9 درصد از باکتری ها و مواد حساسیت زا می شود . به لباس ها تمیزی عمیق و بهداشتی با بخار بدهید. چرخه بخار بهداشتی کیفیت تمیز کردن شستشوی شما را بدون انجام مراحل اولیه بهبود می بخشد. بخار را از پایین درام آزاد می کند ، بنابراین هر مورد کاملاً اشباع می شود. این کار لکه های ریشه دار و 99.9 درصد باکتری ها و آلرژن ها را از بین می برد.

 

 

مشاهده مدل های دیگرلباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ WW80J5555FW1

ماشین لباسشویی سامسونگ WW80J54E0BX

 

 

Drum Clean با استفاده از ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW80TA046AX

به دنبال تمیزترین لباس هستید؟ همه چیز با یک ماشین لباسشویی درخشان شروع می شود. Drum Clean با ترکیبی از خیساندن ، ضربان دار و چرخش با سرعت بالا که 99.9 درصد باکتری های ایجاد کننده بو را بدون استفاده از مواد شوینده از درام پاک می کند، داخل ماشین لباسشویی شما را از نظر بهداشتی تمیز نگه می دارد. و حتی بعد از 40 بار شستشو به شما یادآوری می کند که یک چرخه تمیز کردن را اجرا کنید. بهترین خبر؟ تعمیر و نگهداری خوب در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. داخل ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو 1400 دور مدل WW80TA046AX خود را از نظر بهداشتی تمیز نگه دارید. Drum Clean 99.9 درصد از باکتری های ایجاد کننده بو را از درام حذف می کند. شما به مواد شوینده خشن یا گران قیمت نیاز ندارید، زیرا از ترکیبی از خیساندن ، ضربان دار و چرخش با سرعت بالا استفاده می کند. و در صورت نیاز به تمیز کردن به طور خودکار به شما اطلاع می دهد. هیچ کس کار تمیز کردن کشوی مواد شوینده را دوست ندارد و خوشبختانه با ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی لودر جلوی سامسونگ، این کار خسته کننده از کار گذشته است. یک کشو StayClean وجود دارد که با یک سیستم شستشوی آب طراحی شده مخصوص ، اطمینان حاصل می کند که مواد شوینده بیشتری شسته می شود . با سیستم فلاش، بقایای صابون ناخوشایند از بین می‌رود، بنابراین سینی تمیزتر و بهداشتی باقی می‌ماند.

StayClean در ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو 1400 دور مدل WW80TA046AX

مواد شوینده خود را آزادانه در ماشین لباسشویی خود جریان دهید و با کشو StayClean لباس های تمیزتری دریافت کنید. جت های آب هدفمند، تجمعات موجود در کشو را شستشو می دهند تا مجبور نباشید. و از آنجایی که ماشین لباسشویی شما را خوش فرم نگه می دارد، لباس های شما هر بار به طور کامل و بهداشتی تمیز می شوند. از هدر رفتن مواد شوینده خودداری کنید و از کار خسته کننده تمیز کردن کشوی مواد شوینده اجتناب کنید. کشو StayClean تضمین می کند که مقدار بیشتری از مواد شوینده با یک سیستم شستشوی آب طراحی شده شسته می شود. بنابراین، باقی مانده صابون نامطلوب کمتری وجود دارد و سینی تمیزتر و بهداشتی تر باقی می ماند. به لطف  فناوری Drum Clean ، این ماشین لباسشویی لودر جلو سامسونگ به راحتی و بدون استفاده از مواد شیمیایی خشن تمیز می شود و همچنین در صورت نیاز به تمیز کردن به شما اطلاع می دهد. از ترکیبی از خیساندن، ضربان دار و چرخش با سرعت بالا استفاده می کند.

فناوری اینورتر دیجیتال در ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو 1400 دور مدل WW80TA046AX

آشفتگی زمان غذا یا لکه های علف؟ چه لباس‌ های نخی ، مصنوعی یا لباس‌ های کودک ، ۳۰ دقیقه خیس‌ کردن حباب‌ دار به شستشوی خود اضافه کنید. سپس اجازه دهید فناوری منحصر به‌ فرد ecobubble™ ما به عمق پارچه‌ ها برود تا لکه‌ های سرسخت را از بین ببرد. شما دوست خواهید داشت که چگونه سفید های شما را درخشان می کند. در اینجا یک ماشین لباسشویی بی صدا وجود دارد که برای دوام ساخته شده است، تمام قدرت مورد نیاز شما را دارد ، سر و صدا را کاهش می دهد و همچنان انرژی کمتری نسبت به یک ماشین لباسشویی معمولی مصرف می کند  ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو 1400 دور مدل WW80TA046AX همه اینها به لطف فناوری اینورتر دیجیتال ما است که عملکرد را افزایش می دهد،قطعات و مهندسی با ضمانت 10 ساله پشتیبانی می‌ شوند که برای سال‌ های آینده به شما آرامش می‌دهد.

 

ویژگی های فنی کالا
ویژگی های کلی
رنگ
نقره ای
کشور سازنده
کره
کشورمونتاژ
لهستان
گنجایش
8 کیلو گرم
حداکثر دور
1400 دور در دقیقه
برچسب مصرف انرژی
A+++
تعداد برنامه ها
14برنامه
BLDC: موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی
Reload Function: قابلیت افزودن لباس حین شستشو (اد واش add wash)
AntiVibration: طراحی ضد لرزش
سيستم شروع با تاخیر 1 تا 24 ساعته
بخارشور
قابلیت ضدلک
قابلیت آلرژی
قابلیت ضدچروک
صفحه کنترل لمسی
صفحه کنترل
ال ای دی
قفل کودک
دارد
سنسور تشخیص بار نامتعادل
دارد
زبان صفحه کنترل
دو زبانه
جنس مخزن
درب شیشه ای الماس
نوع موتور
دیجیتال اینورتر
مشخصات شستشو
برنامه های شستشو
550 میلیمتر
مصرف انرژی
سطح صدا در حال شستشو
54db
سطح صدا در حال چرخش
8 کیلو گرم
متوسط مصرف آب سالیانه
65 کیلوگرم
گنجایش و ابعاد
نوع لباسشویی
مبله
ارتفاع
850 میلیمتر
عرض
600 میلی متر
عمق
550 میلیمتر
عمق دستگاه با درب باز (90 درجه)
لهستان
حجم دیگ
8 کیلو گرم
وزن دستگاه
65 کیلوگرم
طول سیم برق
A+++
اندازه دهانه درب لباسشویی
180 درجه
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha