۰

یخچال ساید بای ساید J267 ال جی 30 فوت رنگ سفید مدل GCJ_267PXW

Side by side refrigerator J267 LG 30 feet white color model GCJ_267PXW Silver color content

۶۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
شرکت سازنده :
LG
کشور تولید کننده :
کره
رنگ :
سفید
موتور یخچال :
اینورتر خطی
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

یخچال ساید بای ساید J267 ال جی 30 فوت رنگ سفیدمدل GCJ_267PXW

یخچال ال جی GCJ_267PXW با کمپرسور اینورتر خطی منحصر به فرد از یک درایو پیستونی متحرک خطی استفاده می کند. پیستون مانند یک کمپرسور سنتی به جلو و عقب حرکت نمی کند تا اصطکاک کمتری ایجاد کند. این کمپرسور خطی می تواند تا 32 درصد در مصرف برق صرفه جویی کند. گنجایش بیش از 600 لیتر به شما امکان می دهد غذا و نوشیدنی بیشتری را مرتب و ذخیره کنید. با یخچال ساید بای ساید ال جی می توانید انواع مواد غذایی را که می خواهید در یک مکان نگهداری کنید ویژگی Balancer در یخچال ال جی برای حفظ رطوبت برای استفاده بهینه عمل می کند. این ویژگی جعبه سبزیجات را مهر و موم می کند تا میوه و سبزیجات تازه ماندگاری بیشتری داشته باشند. در همین حال، ویژگی Moist Balance Crisper آب باقیمانده غذا را تبخیر می کند و شبنم روی غذای شما ایجاد می کند. این ویژگی قادر است تعادل شبنم را در جعبه نگهداری میوه و سبزیجات حفظ کند تا به سرعت پوسیده نشود. اگر به یخچالی با ظرفیت زیاد نیاز دارید، برای تکمیل مبلمان الکترونیکی منزل، یخچال ساید بای ساید ال جی را انتخاب کنید. دستگاه پخش آب و یخ: دستگاه پخش آب و یخ یخچال های ال جی برای ظروف بزرگتر از جمله پارچ و لیوان های کوچک طراحی شده است. و از آنجایی که یخساز Slim SpacePlus یخچال های ما کاملاً در درب یخچال قرار دارد، فضای قفسه بیشتری برای نگهداری اقلام و یافتن سریع آنها خواهید داشت. یخچال‌های ال‌جی دارای ویژگی‌های نوآورانه‌ای هستند که طیف وسیعی از سبک‌های زندگی و تنظیمات آشپزخانه را تکمیل می‌کنند. فضاهایی که به طور هدفمند طراحی شده اند به شما کمک می کنند تا فضای ذخیره سازی خود را به حداکثر برسانید تا بتوانید همه آن را در این یخچال ساید بای ساید پیدا کنید. سطل های درب گالن قابل تنظیم به شما انعطاف پذیری بیشتری در بارگیری می دهد. یخچال با یخ و آب پخش‌کننده به شما امکان می‌دهد بدون باز کردن درب، یخ و آب دریافت کنید، در حالی که چراغ‌های ال‌ای‌دی نیز غذا را به همان اندازه که طعم و مزه دارد، حفظ می‌کند.

ذخیره سازی هوشمند در یخچال ساید بای ساید J267 ال جی 30 فوت رنگ سفید مدل GCJ_267PXW

برای نگهداری اقلام در مجزا، ظروف در بسته برای حفظ طعم و عطر متمایز هر یک از مواد ضروری است. سیستم ذخیره‌سازی هوشمند ال‌جی از چندین ویژگی هوشمندانه تشکیل شده است که نه تنها برای بهبود دسترسی و تازه‌تر نگه داشتن مواد غذایی، بلکه برای رفع نیازهای خاص مصرف‌کنندگان طراحی شده‌اند. گوشت های اغذیه فروشی، پنیرها، میان وعده ها و دیپ ها تازه، خنک و درست در دسترس شما هستند. با سطل درب به اندازه گالن، می توانید مواد غذایی و نوشیدنی های بلندتر و پهن تر را ذخیره کنید، در حالی که دسترسی آسان به آنها دارید. قفسه های قابل تنظیم که به راحتی تمیز می شوند، فضای قفسه بیشتری را برای سازماندهی آسان تر به شما می دهند. یک کشوی ترد کنترل شده با رطوبت، محصولات را تازه و در دسترس نگه می دارد. هر آنچه را که نیاز دارید ذخیره و ذخیره کنید. این یخچال درب فرانسوی ال‌جی با فضای غاردار 30 فوت مکعبی، فضای کافی را برای همه غذاهای مورد علاقه خانواده در اختیار شما قرار می‌دهد و آنها را به‌راحتی سازماندهی و در دسترس نگه می‌دارد.

99.999٪ هوای تازه با استفاده از یخچال ال جی مدل GCJ_267PXW

غذاها را برای مدت طولانی تری تازه نگه دارید Hygiene Fresh+™ به طور خودکار هوای داخلی خود را تمیز و تصفیه می کند و اطمینان می دهد که هوای داخل آن تازه و بهداشتی است. آن سیستم فیلترینگ پنج مرحله کمک می کند تا تازه غذا را نگه دارید برای طولانی تر است. فیلتر هوای هوشمند نه تنها می تواند باکتری ها را تا 99.999 درصد از بین ببرد، بلکه بوی بد یخچال را نیز به حداقل می رساند. علاوه بر این، می توانید مواد غذایی خود را تازه تر در شرایط تمیزتر نگه دارید. فیلتر هوای 5 مرحله ای باکتری ها را تا 99.999 درصد و همچنین بوی بد یخچال را از بین می برد. Hygiene Fresh یک سیستم تصفیه هوای پیشرفته در یخچال j247 است که شامل فیلتر 4 لایه جهت از بین بردن گرد و غبار، قارچ ، باکتری و بوی نامطبوع است. 

کمپرسور خطی اینورتر در یخچال ساید بای ساید J267 ال جی 30 فوت رنگ سفیدمدل GCJ_267PXW

فناوری کمپرسور خطی اینورتر ال‌جی یخچال‌هایش را قادر می‌سازد تا در زمینه صرفه‌جویی در مصرف انرژی، تازگی، سطح نویز، ظرفیت و دوام، پیشرو در صنعت باشند. کمپرسور خطی اینورتر ال‌جی به طور موثر قدرت خنک‌کننده را کنترل می‌کند و اصطکاک داخلی را کاهش می‌دهد. تغییر از حالت متقابل به درایو پیستونی به معنای بهره وری بهینه و صرفه جویی در مصرف انرژی است. نقاط اصطکاک کمتری باعث کاهش قابل توجه سطح نویز می شود و در عین حال دوام محصول را افزایش می دهد و به ال جی اجازه می دهد 10 سال ضمانت کمپرسور خطی اینورتر ال جی ارائه دهد. کمپرسور خطی اینورتر ال‌جی انقلابی در هسته یخچال ایجاد کرده است و تا 32 درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کند،  کمپرسور اینورتر خطی از چند جهت بر دیگر موتورها برتری دارد. این مدل کمپرسور از یک درایو پیستونی خطی به جای یک درایو مجزای معمول استفاده شده است. دوام بالای 20 ساله و کنترل دمای بهینه برای تازه‌تر نگه‌داشتن مواد غذایی را برای مدت طولانی‌تری فراهم می‌کند. موتور در یخچال فریزر ال جی 267 به صورت خطی کار می کند و یک نقطه اصطکاک دارد در حالی که در موتور های معمولی 4 نقطه اصطکاک وجود دارد. 

توضیحات در مورد سیستم ذخیره سازی هوشمند

کج شدن سبد تازه : فضای بیشتر، فضای ذخیره سازی بیشتر! فضای جدیدی که در آن می توانید اقلام کوچک مانند تخم مرغ، تنقلات و سوسیس را مرتب کنید. 

قفسه تاشو : فقط تا کنید، اقلام بلند را قرار دهید! قفسه ها را می توان مطابق با نیازهای شما تا کرد.

کشو آسان کش : ورود آسان، خروج آسان! با وجود اینکه کشوها به طور کامل بسته بندی شده اند، به آرامی بیرون می آیند.

جعبه تازه : دیگر مخلوط بو نیست، جداگانه ذخیره کنید! ذخیره سازی جداگانه برای مواد غذایی تولید کننده بو.

Door-in-Door : برای کسانی که از یخچال بازدید می کنند، ویژگی Door-in-Door® به شما امکان می دهد وارد و خارج شوید و دسترسی آسان به نوشیدنی ها و تنقلات را فراهم می کند. فقط مدل‌های LG Door-in-Door® دارای سطل‌های درب اضافی برای سازماندهی و فضای ذخیره‌سازی بیشتر هستند.

 

دیگر امکانات فوق العاده یخچال ساید بای ساید J267 ال جی 30 فوت رنگ سفیدمدل GCJ_267PXW

 سنسورهای دیجیتال به طور مداوم شرایط را کنترل می کنند، در حالی که کمپرسور خطی کم مصرف و اواپراتور دوگانه برای جلوگیری از رطوبت واکنش نشان می دهند. و کشوهای ترد ابتکاری ما هوا را حذف کرده و محفظه را می‌بندند تا به تازگی غذا کمک کند. دستگاه پخش آب و یخ: دستگاه پخش آب و یخ یخچال های ال جی برای ظروف بزرگتر از جمله پارچ و لیوان های کوچک طراحی شده است. و از آنجایی که یخساز Slim SpacePlus یخچال های ما کاملاً در درب یخچال قرار دارد، فضای قفسه بیشتری برای نگهداری اقلام و یافتن سریع آنها خواهید داشت. یخچال‌های ال‌جی دارای ویژگی‌های نوآورانه‌ای هستند که طیف وسیعی از سبک‌های زندگی و تنظیمات آشپزخانه را تکمیل می‌کنند. از یخچال فریزرهای 3 در و 4 در فرانسوی ما گرفته تا یخچال فریزرهای ساید بای ساید و فریزر پایین ، ال جی طیف گسترده ای از گزینه ها را برای انتخاب راه حل مناسب برای شما دارد. و کشوهای ترد ابتکاری ما هوا را حذف کرده و محفظه را می‌بندند تا به تازگی غذا کمک کند. دستگاه پخش آب و یخ: دستگاه پخش آب و یخ یخچال های ال جی برای ظروف بزرگتر از جمله پارچ و لیوان های کوچک طراحی شده است. و از آنجایی که یخساز Slim SpacePlus یخچال های ما کاملاً در درب یخچال قرار دارد ، فضای قفسه بیشتری برای نگهداری اقلام و یافتن سریع آنها خواهید داشت. یخچال‌های ال‌جی دارای ویژگی‌های نوآورانه‌ای هستند که طیف وسیعی از سبک‌های زندگی و تنظیمات آشپزخانه را تکمیل می‌کنند.

جهت اطلاع از قیمت یخچال به صفحه لیست قیمت یخچال مراجعه نمایید

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت یخچال
مدل یخچال فریزر :
GCJ_267PXW
شرکت سازنده :
LG
کشور تولید کننده :
کره
رنگ :
سفید
مشخصات کلی یخچال
نوع یخچال فریزر :
ساید بای ساید
تعداد درب :
4 درب
گاز مبرد :
R600a
موتور یخچال :
اینورتر خطی
مشخصات یخچال
تعداد طبقات :
5 طبقه
تعداد طبقات درب :
5 طبقه
تعداد کشو :
2 کشو
جهت باز شدن درب :
به سمت راست
لامپ یخچال :
LED
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبت :
مشخصات فریزر
بدون برفک :
تعداد طبقات :
4 طبقه
تعداد طبقات درب :
4 طبقه
تعداد کشو :
2 کشو
جهت باز شدن درب فریزر :
به سمت چپ
یخساز اتوماتیک (آب شهری) :
آبریز اتوماتیک (آب شهری) :
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) :
مشخصات ظاهری یخچال
آبریز :
یخ ساز :
نمایشگر :
امکانات ویژه یخچال
نوع یخ ساز :
اتوماتیک
قفل کودک :
تصفیه آب :
کشوی نگهدارنده میوه و سبزیجات :
سیستم جریان هوای چند گانه :
هشدار باز ماندن درب :
قابلیت اتصال به آب شهری :
قابلیت تنظیم دمای یخچال :
قابلیت تنظیم دمای فریزر :
گنجایش و ابعاد یخچال
ظرفیت یخچال :
668 لیتر
ارتفاع (mm) :
1790
عمق (mm) :
738 میلی متر
عرض (پهنا) (mm) :
912 میلی متر
مصرف انرژی یخچال
برچسب مصرف انرژی :
+A
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha